PDA

View Full Version : унсс



copypaste
02-22-2009, 09:09
Не съм сигурна ,че темата е за тук ,но незнаех къде да пусна темата.Въпросът ми е дали в УНСС за икономика има изпит по БЕЛ География и математика?

scyLLa
02-22-2009, 09:16
УНСС-УМ НЯМА СТУДЕНТ СТАВА

shadow4e
02-22-2009, 10:48
Да, ти си избираш с кое да кандидатстваш. За направление икономика можеш с БЕЛ, История, Математика, География или Икономика.

pam1
02-22-2009, 10:49
има справочници за всеки университет :) потърси там ще получиш по-добра информация

copypaste
02-22-2009, 10:51
освен с изпит по география мога да избера БЕЛ, История, Математика, География или Икономика така ли?

shadow4e
02-22-2009, 10:59
Дам. Съветът ми е задължително да се запишеш и на БЕЛ, все пак поназнайваш нещо от подготовката за матурата. Аз на него изкарах по-висока оценка, просто хората не са добре подготвени :)
Аз бях от прирородоматематичека паралелка с два часа БЕЛ седмично и въпреки че не бях учила всички произведения изкарах 5,80. Имах 8 грешни и 10 ненопълнени. Мислех, че това ще е равно на 4,5, но... :)


Имай предвид, че и да готвиш греография, седни да учиш и по математика стабилно, за да можеш да излезнеш пред другите.

mmKamm
02-22-2009, 11:01
Познавам доста хора, които учат в унсс и мога да ти кажа, че там е супер ако не искаш да си даваш зор с учеенето :) поне те така ми казват, че тва е перфектното място за мен :) Малко гърч е докато те приемат ама после си щракаш с пръсти :) мисля,че с математика има изпит и за др поече не мога да помогна :) ама се пробвай няма да съжаляваш :)

copypaste
02-22-2009, 11:07
аз питам понеже май изпитът е освен по география и литература и математика... възможно ли е? аз влизах в сайта ,но не открих нищо...

mmKamm
02-22-2009, 11:08
пак не можах да ти разбера точно въпроса, но математиката фигурира :lol:

shadow4e
02-22-2009, 11:10
ААА, да така е.
Ако си избереш география, изпитът ще ти се състои в 20 въпроса български език /без литература, само граматика и това, което се учи по български език/, 20 въпроса математика, 40 география.


Струва ми се, че малко късничко питаш, при положение, че изпитът е съвсем скоро... А още не знаеш на какво е, пък камо ли да да минеш книжките и тестовете от миналите години...

copypaste
02-22-2009, 11:14
аз съм 11 клас и тепърва ще де записвам на уроци и затова питам... за всички специалности по география ли трабва математика?

shadow4e
02-22-2009, 11:25
ААА, така вече става :)

То не са специалности по география, а е изпит по география и няма как да минеш без математика, така че седни и учи, въпреки че още ти е раничко, освен ако наистина не си трагично зле по математика.

copypaste
02-22-2009, 11:35
еми не съм зле,но ми е крайно неприятен този предмет пък и то от сега се почва да се учи,че поссле да не се видя в чудо. ох много се разочаровах с тази математика :lol:

Darkkiss
02-22-2009, 15:53
Познавам доста хора, които учат в унсс и мога да ти кажа, че там е супер ако не искаш да си даваш зор с учеенето :) поне те така ми казват, че тва е перфектното място за мен :) Малко гърч е докато те приемат ама после си щракаш с пръсти :) мисля,че с математика има изпит и за др поече не мога да помогна :) ама се пробвай няма да съжаляваш :)

драга ми ками
в УНСС влиза цялата утайка на София (защото е модерно) и малко пичове като DjBaloon който наистина знаят за какво отиват


та питай DjBaloon колко е лесно там...

FairyNymph
03-04-2009, 12:40
цялата утайка?! :shock: