PDA

View Full Version : Абе кво става с тия къни weeeeee



SpAcE_LaDy
02-22-2009, 09:57
Здравейте!
Искам да ви питам дали някой знае кво се случва с тия къни по магазините - от 2 месеца стоя с избили корени кафяви - а косата ми е черна.. /къносаната/.. непрекъснато ходя до аптеката до нас "Ремедиум" - супер голяма аптека и гледам за моята къна - индийска в малко зелени пакетчета с една индийка с точка на челото.. еми НЯМА я тъпата къна.. питам аз.. били ги спрели, защото щяли да им сменят опаковките и цената.. да бе трънци.. тия на баба ми.. ако е просто за една опаковка да я няма най-много седмица.. а аз вече 2 месеца ходя като олигофрен
Гледам за другите къни - Арома /не я обичам хич/ я няма и нея.. и нея не я пуолучават от 100 години.. остана кое? НААААЙ-ГОЛЕМИЯ възможен БОКЛУК - Афродита.. ТОЛКОВА ГНУСНО нещо просто НЯМА.. отвратително.. веднъж я пробвах, косата ми стана с някъв ръждиво-лилав отенък/обещах си никога повече да не я ползвам, но отчаянието ме победи/, викам си айде ще я взема, може пък втория път да е малко по-успешен - даааа беее.. хаха.. 3те пръста кафяво в корените ми просто станаха малко по-тъмно кафяви - иначе разлика никаква - само дето с тая гнусотия стоя цели 2 часа и после като се почешам по главата - под ноктите ми чернилка ч седмица, колкото и да се мия.. а с тая супер яката индийската къна, която са ми я прели, стоя най-много 25-30 минути и косатаа ми става катранено черна - супер яка и като се почешам по главата, определено не ми остава под ноктите.. да не говорим, че афродитата така ми оцвети купичката, че не можах и все още не мога да я измия от оцветителите, а индийската никога не ми е боядисвала така купичката...
описах ви всичко,з а да знаете кое да си вземете ако решите да действате с къна и АКО я пуснат отново скоро..
аз не смея да мина на боя, защото косата ми ще се изсуши страшно много.. щото я тероризирам и с преса честичко.. та така..

Ако имате някво инфо за индийската къна или имате аптека, където можете да попитате, ще съм ви АДСКИ благодарна

п.п. индийската я има по магазините, но има само червена и руса.. черна няма..

varnen4e
02-22-2009, 10:01
Аз ще проверя, Ани.. само ми кажи как се казва самата къна, че нещо не разбрах.

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:06
Аз ще проверя, Ани.. само ми кажи как се казва самата къна, че нещо не разбрах.

Ъъъъ.. познаваме ли се? много се извинявам, ако е така и не моге да се сетя :)

И мерси много, че ще провериш :)
те са в кутийки, но вътре са самите пакетчета - зелено пакетче /и кутийска съответно/, отгоре пише "Henna" /"къна"/, пише съответния цвят и има нарисувана една индийка с червена точка на челото :) и стува 79-80 ститинки едното пакетче.. :)
Това е, с което мога да те опътя.. ако я пуснат скоро с нова цена сиг. ще е малко по-скъпа :)

BqlaLiniq
02-22-2009, 10:12
Абе махни ги тия кани..на слънце косата ти става червена нали?
btw аз има една зелена продълговата кутия Herbal пише 2 пакетчета + 2 балсама, ако ти върши работа..доколкото знам пак е индийска.

varnen4e
02-22-2009, 10:12
Ако намеря ще ти донеса в даскало.

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:23
Абе махни ги тия кани..на слънце косата ти става червена нали?
btw аз има една зелена продълговата кутия Herbal пише 2 пакетчета + 2 балсама, ако ти върши работа..доколкото знам пак е индийска.

Ама къна ли е? Не знам, тая къна не я знам.. иначе на слънце - ако съм си с нормалната индийска къна, която ползвам, косата ми пак си е черна и без отенъци.. но в афродитата единия път лилава.. сега лсед като се напрайх преди 1 седмица и нещо.. имам син отенък.. и е просто уникааално гнусно..

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:24
varnen4e,

ще издадеш ли самоличността си.. очевидно се познаваме, а от малкия ти аватар не мога да те позная :)

varnen4e
02-22-2009, 10:26
Помисли.. в един клас сме. :D

BqlaLiniq
02-22-2009, 10:28
Ами да къна е, индийска сега видях. Аз като се направя и после като започне да пада и ми става червен отенък, което е адски неприемливо за мен 8-)
btw от Пловдив ли си, за да ти я дам или?
А защо не пробваш в някоя друга аптека или с някоя друга марка?
И аз в началото докато си намеря къна обиколих 1000 аптеки и накрая намерих. А най-лошото е че после боята не хваща докато къната не падне изцяло.

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:45
Герчееееееееееееееееее :)

Дано познах хахаха :) абе прилича ми н Герчето, ма дали е тя.. и що е с такъв ник, не е ясно :)

Ако не съм познала :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ooops, както казва тази емотикона хаха

------------------------

BqlaLiniq,
Ами от София съм, иначе пробвах нали ти казвам - пробвала съм и Арома /като цяло не е мн яка, но е по-добре от Афродита/ и Афродита - която е наааааай-големия боклук, който може да съществува на българския пазар.. напрао не си я зимайте никога, това е моята препоръка.. най-добре си е тая индийската.. нито отенък имаш, нито нищо :)

varnen4e
02-22-2009, 10:48
Не позна..
Аз по цял ден ти казвам да внимаваш, а ти.. хич не слушаш...

BqlaLiniq
02-22-2009, 10:49
Абе Афродита и аз си бях взела - споделям мнението ти, но пък на една приятелка и стои много добре после. Различни коси, различни къни :D
То и Индийските станаха боклуци, но за сега са най-добрите по мое виждане на нещата.

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:50
varnen4e, имам колебания относно теб, хем приличаш на Герчето, хем стила на обличане не е на Герчето, което пък ме кара да се съмнявам за някои др мацки от нашия клас :) я направо издавай тайната :)

Balooon
02-22-2009, 10:50
В един клас и не се познават :-D
Такава къна мисля, че има близо до 133 у-ще..на уличката на която е самото училище нагоре..нагоре и има една голяма аптека :) там винаги е имало голям избор на такива неща.....

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:51
Хм, странно. В нашия град се продават, даже в петък една приятелка си купи черна с такава индийска с точка на челото.

Сериозно? в кой град живееш??
има ли някаква възможност ако аз все пак не намеря, да ми правиш по пощата с наложен платеж или както тма става, не съм мн наясно, ама така и аз ще ти платя и ти ще можеш да ми пратиш няколко пакетчета :)

varnen4e
02-22-2009, 10:52
Хахах...

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:53
В един клас и не се познават :-D
Такава къна мисля, че има близо до 133 у-ще..на уличката на която е самото училище нагоре..нагоре и има една голяма аптека :) там винаги е имало голям избор на такива неща.....

хаха, нали... напрао :oops: ама нали й казвам, че имма съмнения.. ама.. не смея повече от тва да предполагам, че ще затъна още повече хаха
а и не знаех, че изобщо някой от моя клас влиза тук
/аз влизам смао когато вече не мога да измисля решение н някой проблем,з а да се допитам :)/

Ами освен да отида до 133то.. друго май не ми остава.. ама на графа няма в Ремедиума, в моя Ремедиум няма.. тва са ОГРОМНИ аптеки.. не би трбвало там да няма.. ама.. очевидно е, че е така..

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:54
Хахах...
Key, ще се видим утре :)

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:54
Хахах...
Key, ще се видим утре :)

varnen4e
02-22-2009, 10:55
Защо не ми пишеш в скайп?

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 10:56
Не позна..
Аз по цял ден ти казвам да внимаваш, а ти.. хич не слушаш...

Хаха, то кой ли не ми казва да внимавам :)
няма как д си Гери всъщност, защото тя в момента е на изпит в НБУ.. в понеделник пак ми кажи да внимавам хаха :)