PDA

View Full Version : Кучешка тема номер... поредна



babity
02-22-2009, 10:10
Такааа тук си кисна и силно ме домързява да пиша в дог-а и ше питам тук. Спайк се е самообучил да събира мръсни чорапи на куп, което много ме кефи. Кофтито е, че после ляга върху тях и като си легнем вечер ми цъка на чорапи. :D Ясно ми е к'во поражда проблема - ловен инстинкт. Обикновено се въргалят в мърша за да не може плячката да не им усети миризмата. Как да го накарам само да ми събира чорапите, без да ляга отгоре?

raduna
02-22-2009, 10:14
По-скоро ги пери преди да се смиришат. 8-)

babity
02-22-2009, 10:17
Аз моите ги пера, ама след толкова години още не мога да убедя мъжете, че чорапите се перат след всяко сваляне.

п.п. Следващото, на което искам да го науча е да вдига дъската на кенефа. 8-)

psychopath
02-22-2009, 10:33
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:нали 8-)

b0Nb0n
02-22-2009, 10:35
a kvo zna4i edno ku4e naro4no da te nastupva ?

RAWRRR
02-22-2009, 10:35
8-)

"и вечер като си лягаме с него .. "

bulgarche
02-22-2009, 10:46
Не си разхвърляй миризливите чорапки из цялата къща. Тогава няма да има нужда Спайк да ги събира.

babity
02-22-2009, 10:46
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:

Аз все съм се чудила колко трЕбе да ти е скучен и скапан животеца, та да се друсаш кат' животно... Толкова се радвам, че няма да науча! :---)

SoFarSoG00d
02-22-2009, 10:50
Каква порода е?

psychopath
02-22-2009, 10:51
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:

Аз все съм се чудила колко трЕбе да ти е скучен и скапан животеца, та да се друсаш кат' животно... Толкова се радвам, че няма да науча! :---)Предпочитам да друсам като животно от колкото да уча песа ми да вдига дъската на кенефа :D

SoFarSoG00d
02-22-2009, 10:51
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:
Защо трябва да ти е скапан и скучен животът за да са ти интересни кучетата и да се интересуваш от тях.За мен те са много по-интересни и приятни от повечето хора.

RAWRRR
02-22-2009, 10:54
(headbang)

babity
02-22-2009, 11:15
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:

Аз все съм се чудила колко трЕбе да ти е скучен и скапан животеца, та да се друсаш кат' животно... Толкова се радвам, че няма да науча! :---)

нЕма кво друго да измислиш,нали? :)

само че аз имам мн занимания,хобита и живея наистина интересно. а ти си неква а-социална и само с кучето си общуваш...

А ти откъде знаеш с кого общувам или как живея изобщо?

п.п. Френски булдог е.

SoFarSoG00d
02-22-2009, 11:23
То пак добре ,че събира чорапите,моята ги къса,както и всички дрехи,на които попадне :) ама нищо шоу има!!

tuzaro
02-22-2009, 11:29
a kvo zna4i edno ku4e naro4no da te nastupva ?зарибява те 8-)

babity
02-22-2009, 11:31
винаги съм се чудел какво е да ти е толкова скучен и скапан живота,че единственото интересно в него да са някакви кучета :lol:

Аз все съм се чудила колко трЕбе да ти е скучен и скапан животеца, та да се друсаш кат' животно... Толкова се радвам, че няма да науча! :---)

нЕма кво друго да измислиш,нали? :)

само че аз имам мн занимания,хобита и живея наистина интересно. а ти си неква а-социална и само с кучето си общуваш...

А ти откъде знаеш с кого общувам или как живея изобщо?

п.п. Френски булдог е.


личи ти от километри. та нали само за кучета пишеш,откакто си в тоя форум?

Пхах! Поне не се изказвай неподготвен, че е смешно. ;) В този форум съм то бая време и ако си направиш изобщо труда да погледнеш постовете ми можеш да спреш да пишеш глупости. Ей така, колкото за разнообразие. Това, че кучетата са ми страст нямам намерение да го крия от никой. Само заради факта, че има неща, които не можеш да осмислиш, не значи, че хората с различни от твоите интереси (ако изобщо така мога да ти нарека?!) са а-социални.

raduna
02-22-2009, 11:32
a kvo zna4i edno ku4e naro4no da te nastupva ?
значи е подлец :D

XceSS
02-22-2009, 11:33
Следващото, на което искам да го науча е да вдига дъската на кенефа.

И една мусака да врътне във фурната а..?

TheNewReligion
02-22-2009, 11:42
Събирай чорапите в кош за пране и си мий краката по-често. :-D

SWASTIKA
02-22-2009, 20:16
Каква порода е?
Същата, като теб.