PDA

View Full Version : на кратко за 3 момчета



ijustwannaloveyou
02-22-2009, 10:25
здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви! :cry: :cry: :cry: :cry:

Marky
02-22-2009, 10:29
Ще разбиеш сърцето на този с който си в момента, ако го зарежеш и избереш някой от другите 2ма.
С който най-мн искаш, с него. Кво ти пука, мани го ако не те кефи толко тоя :D

silky92
02-22-2009, 10:32
Мисля ,че много не знаеш какво искаш ,и май накрая ще останеш без никой .Помисли за чувствата на приятелят ти :)

mmKamm
02-22-2009, 10:38
здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви! :cry: :cry: :cry: :cry:

на колко години си?

FlashMX
02-22-2009, 10:41
Да верно на колко си :razz:

ijustwannaloveyou
02-22-2009, 10:41
здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви! :cry: :cry: :cry: :cry:

на колко години си?


на 16 :cry:

FlashMX
02-22-2009, 10:43
Държиш се като неква 13 годишна... като не ги познаваме какво да ти кажем кой да избереш ли...... Стой си със ония с който си сега ... по добре е защото г/д си знаете чуствата а с другия може да не се разберете ...

mmKamm
02-22-2009, 10:58
здравейте. моя проблем е следния: имам гадже от много дълго време, но харесвам още 1 момче. Той е супер сладък и чувствата май са взаимни. Нещо като любов от пръв поглед е. Имам много силно желание да го целуна. За жалост има и още 1 момче, с което се прегърнахме на 2рата минута след като научихме имената си. към него също изпитвам някакво влечение, но то е само сексуално. е кажете кво да правя моля ви! :cry: :cry: :cry: :cry:

на колко години си?


на 16 :cry:
и аз съм на 16 :) тва което си мислиш си е чиста проба лигавщина повярвай :) виждаш, че имаш доста възможности с няколко различни момчета и се раздвояваш между тях защото те е страх да не изпуснеш "Перфектния". Ако тръгнеш с едното момче ще те изгаря любопитството какво ли щеше да е ако беше тръгнала с другото момче...и накрая ще останеш без нито един от тях. Не съм суеверна, но вярвам в "От два стола, ще паднеш на земята" просто съм го изпитала :) така, че си стой с гаджето и ще си ок :-)

myNameIsImmortal
02-22-2009, 11:16
Решение:
1: С гаджето се връткаш насам - натам, "Обичкам си те миЛоОооуУуу"
2: С воторото момче се мляскате много, ама много здраво и му завираш езика си чак го сливиците му
3: С третото момче правиш "Гуш , Гуш, и накрая Муш в леглото"

... :?

Аман.. не знаете вече какво искате ейй...

Ми като имаш чувства към другото /2рото момче/ късаш с гаджето си, след това се е.беш със 3тото момче и се хващаш за гадже със 2рото..

evelinka1122
02-22-2009, 11:49
от написаното бях сигурна, че си на 13! то пък се оказа, че си на 16... ми какво да ти кажа.... вземи да мислиш с главата си не с други части на тялото!!! т.е. 3-рия отпада 8-) я си гледай приятеля и заеби другите! горкички :? съжалявам, но ще кажа, че той заслужава нещо по-добро.... мн курвенско мислене!

Sharpay
02-22-2009, 13:28
ПРСТОТИИ... попадала съм в същата ситуация и е кофти да избереш 1 от всичките уш добри вариянти, но избери... Избери този, който те кара да се усмихваш най-много и се чувстваш най-сигурна с него

Presley
02-22-2009, 14:09
Ти не энаеш какво искаш,аэ ли да энам?Трудно ще стане.

got2Bthe1
02-22-2009, 14:41
Това е вапрос които терзае милиони българи кои от тримата тряа избереш за тва щи кажа се метнеш от 5ия етаж ако може вместо да преебаваш толкжоа мом4ета ... бъди с 4овека с които си и му бъди вярна закво ина4е сте тръгнали??? А ако не го хар го зарежи и си избери друг. Моля те кажи м исамо как някои от форума ще знае как да ти помогне при условие 4е не казваш по4ти нищо за мом4етата?

vesSynkaa
02-22-2009, 15:06
Мисленето ти е като на 12годишно разгонено псе , с извинение . :-o Я се стегни .. Решавай кой от всичките искаш и остааш с него .. С един ходиш,2ри харесваш,с 3ти се целуваш,с 4ти се ебеш,с 5ти живееш .. Я се стегни и се дръж като голям човек!

elsy
02-22-2009, 15:16
Мене, ако ме питаш - нито един от тях не харесваш истински...

nicolepcd
02-22-2009, 15:50
Трябва да се засрамиш!

GameMaster
02-22-2009, 15:51
Ami...da ti go imam raztroqvaneto.Stoi si sus segashnoto gadje spored men....ili nz.razberi kum kogo sa ti nai-silni chuvstvata.Uspeh

valdesbg
02-23-2009, 05:03
Скарай се и с тримата и пусни тема във форума колко си нещастна.

Девойке засрами се, и си опичай акъла. Пускаш питомното за да гониш дивото... :)

А после момчетата били бройкаджии.

Blab
02-23-2009, 05:15
е кажете кво да правя моля ви! :cry: :cry: :cry: :cry:
порасни.;

Re5peC7
02-23-2009, 05:34
направете си 4-ка който не е съгласен или след това те остави изгаря и си избираш от отстаналите

Lyubeto
02-23-2009, 10:02
Izchukai se s tretiq, posle se celuvai s vtoriq (moje i v obraten red) , a nakraq napravi edna svirka na priqtelq ti , da mu dokajesh kolko mnogo go obichash!!!