PDA

View Full Version : Легализиране на Тревата



Страници : [1] 2

balon4eee
02-22-2009, 11:20
Не мислите ли ме е време е отново да защитим исканията си ?

‘За’ или ‘против’ сте легализирането на леките наркотици, като марихуаната например. Ще се радвам да чуя мнения, дори да са “wazzzzzzupppp”, което ще броя за ‘Да’


Какво мисля аз?

Личното ми мнение е, че те трябва да бъдат легални и дори вредните ефекти, които тютюна оказва на използващия го и на околните, тук липсват. Защо обществото разрешава да бъде тровено от цигарения дим или приема избора на хората, които всеки ден умират от това, че пушат тютюн (или пият тютюн), а не приема избора на хора, които искат да ‘дръпнат една трева’, които нито вредят на себе си (ако не прекалят), нито на околните.

Трябва да се даде свобода, но тя да бъде контролирана.

Тоест :
1. Както за лекия наркотик алкохола , така и за тревата да има тест за шофиране.
2.Да не се пуши на обществени места , но когато забранят и на тютюнопушачите .


смятам, че не е редно да се слагат всички наркотици под един общ знаменател, защото има различни видове, различни ефекти и различни вреди (и различни ползи). Специaлно за тревата например, не виждам причина да е нелегална. Първо всички я пушат и без това, и единствените (поне в България), които са облагодетелствани са куките (които обичат да прибират по някое подкупче като те хванат с трева) и дилърите (защото най-вероятно ще стане по-евтина ако се легализира и (евентуално) комерсиализира). Второ (и по-важно) правителствата си позволяват прекалено избирателно да решават, кое е вредно и кое не: Факт е, че тютюна и алкохола са си наркотици, но е и факт, че са индустрии за милярди долари. Факт е, че за не чак толкова “известни” “дроги” не ги е еня политиците и не си играят да ги правят нелегални, нищо, че да използваш DXM или Salvia е доста по-сериозно от гледна точка на ефекта. Факт е също, че мога да си купя пистолет, който както и да го гледаме не смятам, че е “полезен” за здравето. Факт е, че мога да предрусам с развалено сирене (примерно). И все ще е легално…

Защо цигарите са позволени, въпреки че не са по-полезни от тревата? Защото зад това стои огромен бизнес! Същото е и с алкохола.

Освен това, “меките” наркотици имат благотворно влияние върху страдащите от някои заболявания, рак например. Защо трябва болните от рак да ги тъпчат с морфин (откровено твърд наркотик), вместо болките им да се облекчават с марихуана, към която не се привиква?



Тревата Трябва да бъдат легализирани!И нещата ще се развият на по-високо ниво,към по-добро за всички нас,независимо употребяващи или не.
Да се съберем и да сформираме марш за тревата отвоно !

SoFarSoG00d
02-22-2009, 11:21
За!!!!

XceSS
02-22-2009, 11:31
Ми то си е така, не го знаем само ние, знае го целия свят, не случайно 40 % от САЩ, са пробвали поне веднъж марихуана.За легализиране, че нема да стане, нема ама поне да се прави разлика между дилър с 20 гр. амфети в него и пич с 2 гр. трева, защото БГ законодателство (ако мога изобщо да го нарека така...) не прави в момента.Факт е че, за убийство (визирам Максим Стависки) ти дават по-малко отколкото за 1 цигарка.

b0Nb0n
02-22-2009, 11:34
Ми то си е така, не го знаем само ние, знае го целия свят, не случайно 40 % от САЩ, са пробвали поне веднъж марихуана.За легализиране, че нема да стане, нема ама поне да се прави разлика между дилър с 20 гр. амфети в него и пич с 2 гр. трева, защото БГ законодателство (ако мога изобщо да го нарека така...) не прави в момента.Факт е че, за убийство (визирам Максим Стависки) ти дават по-малко отколкото за 1 цигарка.
izvod ne pu6ete treva GAZETE HORAAAA

neocide
02-22-2009, 12:08

mmKamm
02-22-2009, 12:15
За тревата :) защо не...както цигарите и алкохола са легални, така и Тревуляка трябва да бъде легализиран...щото алкохола е даже по-опасен..

zloto
02-22-2009, 12:22
Против. Така и така някои хора идват напушени на училище, а с легализирането на тревата борят им ще се увеличи. Вярно, че цигарите тровят, но поне не те правят неадекватен и неспособен да мислиш...

mmKamm
02-22-2009, 12:34
Против. Така и така някои хора идват напушени на училище, а с легализирането на тревата борят им ще се увеличи. Вярно, че цигарите тровят, но поне не те правят неадекватен и неспособен да мислиш...
ami alkohola ? i nego li trqbva da zabranqt....6toto az ako ne sum napu6ena v daskalo bez problem moga da izpukam ena vodka i efekta e su6tiq

zloto
02-22-2009, 12:38
По закон (който не се спазва, естествено), не трябва да се продава и алкохол на лица под 18... И в Европа този закон се спазва, определено...
С тревата работата е такава, че я пушат предимно тийнове и млади хора. Следователно половината ученици ще ходят на училище напушени, някой ще пафкат през голямото междучасие и т.н.

b0Nb0n
02-22-2009, 12:39
Против. Така и така някои хора идват напушени на училище, а с легализирането на тревата борят им ще се увеличи. Вярно, че цигарите тровят, но поне не те правят неадекватен и неспособен да мислиш...
ne mi se obesnqva ama nqma da e taka

s3xy
02-22-2009, 12:46
Нямаше ли наскоро такава тема? Помня един доста разгорещен дебат по въпроса :D

иначе аз съм твърдо vs. легализирането на тревата щото братче ше решат всички че е спр модно и ще почнат да се друсат непрекъснато и даже по - лошото - навсякъде [включително в училище] , тая мания ще застигне и 10-11 годишните лапенца от квартала, щото видели някой някой батко с трева и решили че е мн яко иии оттам почва едно масово дрогиране на целия народ, съсипване на младите поколения и сичко квото се сетите... :x

b0Nb0n
02-22-2009, 13:19
legalizaciq na trevata ne ozna4ava 4e 6te moje6 da si hodi6 po ulicata i da pu6i6 ne ozna4ava 4e dokato s v kafeto 6te pu6i6 ne ozna4ava 4e dokato si na rabota 6te ima6 pravo da pu6i6 ne ozna4ava 6te q prodavat na vsqkade i 6te e lesno dostypna za deca s priemato na zakon za legalizaciq na trevata 6te se priemat i dosta drugi zakoni za edni kvo si i edni kvo si i taka na taka

s3xy
02-22-2009, 13:23
^ точно това обсъждахме и в миналата тема

мислиш ли че ако стане достъпна, да речем като цигарите, няма да я продават по забутани магазинчета по кварталите, от където всички лапенца ще си копуват? и ся ги гледам на 9-10 с цигари, тогава какво ли ще стане?

SoFarSoG00d
02-22-2009, 13:24
Тревата трябва да бъде легализирана.Давам за пример Холандия,благодарение на факта,че тревата е легализирана страната печели милиони от туризъм :).
Отделен върпос е ,че е много по-безвредна от алкохола и цигарите,но тревата не се легализира,не защото е вредна,а заради държавни интереси,все пак не забравяйте кой е замесен с разпространението на твърдата дрога,та ако марихуаната е легална,бизнесът на важни фигури ще бъде прецакан.

Overpowered
02-22-2009, 13:25
се едно сега като е забранено не пушиш?
тъй че кво ти пука.

cherinka
02-22-2009, 13:36
Проблема на тревата е, че някои сортове не ги бива.
Цигарите са едни и същи. Каква е гаранцията, че като ида в магазина редовно ще ми дават хубава трева?
Там ще могат да си правят каквото искат и да ни лъжат както си искат.

Кой нормален дилър ще позволи тревата да се легализира?
Нали знаете, че в мисленето на потребителя и дилъра съществува някаква малка различка. ;)


Добър вариант ми се струва да я легализират и същевременно с това да спрат поризводството на цигарите.
Само, че тютюнопроизводството няма как да бъде спряно, тъй като тютюн се отглежда в голяма част от страната ни и доста земеделци и селскостопанци се прехранват по този начин.

За да я легализират, може би трябва в България да започне отглеждането на марихуана. А това стане ли, нали знаете, че хашиша е производен от нея... следователно и с хашиша ще започне някакъв бизнес.

С легализирането не знам колко ще падне цената на тревата, но мисля, че пак ще е по-висока от тази на цигарите. А относно алкохола би било хубаво да оставят саммо квалитетните марки алкохол, а другите просто да ги спрат.

(бе, в тва мнение стана ебати тафталогията - та легализиране, та спиране, та трева, та не знам си кво 8-) )

еби му майката..

ChezZ
02-22-2009, 13:44
По закон (който не се спазва, естествено), не трябва да се продава и алкохол на лица под 18... И в Европа този закон се спазва, определено...
С тревата работата е такава, че я пушат предимно тийнове и млади хора. Следователно половината ученици ще ходят на училище напушени, някой ще пафкат през голямото междучасие и т.н.

Бате сешш се, че няма да се продава наляво и надясно? Нали се сещаш, че ще е като в Холандия... Основно по Coffee Shop- овете. Да не говорим, че също ще има закон за години, който ще се спазва много по добре.


Нямаше ли наскоро такава тема? Помня един доста разгорещен дебат по въпроса :D

иначе аз съм твърдо vs. легализирането на тревата щото братче ше решат всички че е спр модно и ще почнат да се друсат непрекъснато и даже по - лошото - навсякъде [включително в училище] , тая мания ще застигне и 10-11 годишните лапенца от квартала, щото видели някой някой батко с трева и решили че е мн яко иии оттам почва едно масово дрогиране на целия народ, съсипване на младите поколения и сичко квото се сетите... :x

Ти така се изразяваш се 1 тва е херца... ТО по тая логика сега малките деца на по 10год защо не се напиват като прасета и не пушат цигари като комини, при положение че големите батковци го правят?!



Такам... да не говорим, че това също би помогнало на страната... както се казва в предишния пост - Холандия печели много от тревата и от туризъм. Да не говорим, че там много неща са легални и все пак стандарта е много по-висок от нашия.
И още нещо - вие кво си мислите? Че ако се легализира и всички ще станат напушалки ли? Друг път... сега също е елементарно да си намериш коз... въпроса е, че ако е легален никой няма да се крие... и никой няма да го арестуват за 2гр трева, докато друг полицай си лафи с дилъра пред даскалото ми....
Много хора се изказват неподготвени в тая тема... по-добре си мълчете става ли?

ChezZ
02-22-2009, 13:48
cherinka не знам ти накъде отиде с тия цигари и алкохол... Само да ти кажа, че цигарите не са едни и същи... Ако беше така щеше най-малкото да са на една цена... Има от цигара до цигара разлика....
А иначе както се продават различни видове цигари, така и в Холандия се продават различните сортове трева... Съответно при едно легализиране тук също би станало така (естествено това легализиране в тая корумпирана страна няма да стане никога!)

s3xy
02-22-2009, 13:49
Нямаше ли наскоро такава тема? Помня един доста разгорещен дебат по въпроса :D

иначе аз съм твърдо vs. легализирането на тревата щото братче ше решат всички че е спр модно и ще почнат да се друсат непрекъснато и даже по - лошото - навсякъде [включително в училище] , тая мания ще застигне и 10-11 годишните лапенца от квартала, щото видели някой някой батко с трева и решили че е мн яко иии оттам почва едно масово дрогиране на целия народ, съсипване на младите поколения и сичко квото се сетите... :x

Ти така се изразяваш се 1 тва е херца... ТО по тая логика сега малките деца на по 10год защо не се напиват като прасета и не пушат цигари като комини, при положение че големите батковци го правят?!
ъм и аз това казвам - вече пият и пушат, остава само и с дрога да се сдобият и супер направо!

b0Nb0n
02-22-2009, 13:51
lellelee hora pi6ete gooooleeeemi gluposti kak gi mislite ne znam

мислиш ли че ако стане достъпна, да речем като цигарите, няма да я продават по забутани магазинчета по кварталите, от където всички лапенца ще си копуват?
taka nqma kak da stane dospytna kato cigarite osven ako zakonite ne gi misli6 i priema6 ti taka da zemem primer ot holandiq 6tot ot kade drugite osve ot los angeles ama tam e malko po razli4no taka 4e da se sprem na holandiq kakvo stava tam ima si magazini koito se kazva kofi shop i samo i edinstveno vytre v tqh se prodava treva i se pu6i treva izvan nego nema6 pravo da pu6i6 osven u vas si v drugi zavedeniq magazini bla bla bla ne se prodava i e nakazuemo tiq kofi shopove predpolagam 4e sa dyrjavni taka 4e bi trqbvalo vyzrastovoto ograni4enie da se spazva i nema kak da te pusnat vatre nali se se6ta6

Каква е гаранцията, че като ида в магазина редовно ще ми дават хубава трева?
v tai nare4iq magazin ti sa izlojeni i si izbira6 davat ti menu i se kefi6 na jivota i nema lo6a treva

ChezZ
02-22-2009, 13:52
Нямаше ли наскоро такава тема? Помня един доста разгорещен дебат по въпроса :D

иначе аз съм твърдо vs. легализирането на тревата щото братче ше решат всички че е спр модно и ще почнат да се друсат непрекъснато и даже по - лошото - навсякъде [включително в училище] , тая мания ще застигне и 10-11 годишните лапенца от квартала, щото видели някой някой батко с трева и решили че е мн яко иии оттам почва едно масово дрогиране на целия народ, съсипване на младите поколения и сичко квото се сетите... :x

Ти така се изразяваш се 1 тва е херца... ТО по тая логика сега малките деца на по 10год защо не се напиват като прасета и не пушат цигари като комини, при положение че големите батковци го правят?!
ъм и аз това казвам - вече пият и пушат, остава само и с дрога да се сдобият и супер направо!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Вземи се в ръце бе момиче! Къде ги видя тия работи?

balon4eee
02-22-2009, 14:29
Тревата трябва да бъде легализирана.Давам за пример Холандия,благодарение на факта,че тревата е легализирана страната печели милиони от туризъм :).
Отделен върпос е ,че е много по-безвредна от алкохола и цигарите,но тревата не се легализира,не защото е вредна,а заради държавни интереси,все пак не забравяйте кой е замесен с разпространението на твърдата дрога,та ако марихуаната е легална,бизнесът на важни фигури ще бъде прецакан.
Точно.

balon4eee
02-22-2009, 14:34
ChezZ е адски прав

XceSS
02-22-2009, 15:04
Давам за пример Холандия,благодарение на факта,че тревата е легализирана страната печели милиони от туризъм :).


А защо страната да печели, като в момента печели само една групичка от хора...
Ето за това нема се легализира :)

summergir1
02-22-2009, 15:45
какво е значението, който иска - намира

SoFarSoG00d
02-22-2009, 16:00
Тревата е дар от природата,така че не трябва да бъде изкоренявана и унищожавана :) Човек трябва да и се налаждава и да слуша Chill Out.

MostHated
02-22-2009, 16:04
Тревата е дар от природата,така че не трябва да бъде изкоренявана и унищожавана :) Човек трябва да и се налаждава и да слуша Chill Out.
и тютюна по тая логика...

друго е че ти се ебава мозъка... и отровните гъби са дар от природата отивай да ядеш примерно, и змиите са дар от природата... пусни си 1 отровна да те хапе :D

всичко е дар от природата, стига да се исползва както трябва...

SoFarSoG00d
02-22-2009, 16:11
Всеки сам решава какво да прави с тялото си,то си е собственост на човека.А за Magic Mushrooms те растат свободно по българските планини и никой не отива да ги унищожава :)

balon4eee
02-22-2009, 16:19
Всеки сам решава какво да прави с тялото си,то си е собственост на човека.А за Magic Mushrooms те растат свободно по българските планини и никой не отива да ги унищожава :)
Значиии , има разлика м/у тревата и вече тия по - твърди нещица. Важно е да се прави разлика . Все пак ние не искаме да легализират гъбите и цяла българия да халюцинира ... въпреки че би било доста интирисен филм :lol:
Тук става въпрос за обикновена тревата .

SoFarSoG00d
02-22-2009, 16:22
Аз съм против твърдата дрога(синтетика),давам пример за гъбите,че нищо не може да бъде направено срещу употребата им,защото растат свободна на територията на всички български планини и лично съм виждала групичка от psychedelic откачалки да ги берат.
Не съм пробвала никога ,нито имам намерение :)

Nam3less3
02-22-2009, 17:05
За държава като нашата, не е хубаво такова нещо. Не случайно само в няколко страни в света е легализирана тревата. Дали е така, защото просто съзнанието на хората е високо и са либерални, или с цел съсипване на младите, като свободно им се продават такива неща, не знам. Но всеки които иска, си намира. Тъй че тва е формалност.

TheBlackStranger
02-22-2009, 18:44
Ако се легализира ще може и да се регули съдържанието на канабиноидите, което е добре, защото всеки ще знае какво пуши... Btw цигарите и алкохола вредят повече на здравето от марихуаната...(всъщност толкова неща съм чел за нея а никъде не съм чел за някакви странични/вредни ефекти)

SoFarSoG00d
02-22-2009, 18:44
Ако се легализира ще може и да се регули съдържанието на канабиноидите, което е добре, защото всеки ще знае какво пуши... Btw цигарите и алкохола вредят повече на здравето от марихуаната...(всъщност толкова неща съм чел за нея а никъде не съм чел за някакви странични/вредни ефекти)

MostHated
02-22-2009, 19:00
не става нищо от наркоманите... сухи и смотани... работата е зле
а на България, точно това и трябва... наркомания! То сега е забранено и колко има, пък ако се легализира... не ми се мисли!

SWASTIKA
02-22-2009, 19:31
Ако се легализира ще може и да се регули съдържанието на канабиноидите, което е добре, защото всеки ще знае какво пуши... Btw цигарите и алкохола вредят повече на здравето от марихуаната...(всъщност толкова неща съм чел за нея а никъде не съм чел за някакви странични/вредни ефекти)

Вътреочното налягане се повишава, което е + за болните от глаукома, метемпсихоза, психоза, влияние на краткотрайната памет на човек, деморализация и регрес в мисълта, повишаване на кръвното налягане и заформянето на тромби, саливация, помага на болните от СПИН и РАК, да си живеят по - добре.

Дай Боже, един ден, България да е просто легенда.

ПП - Високо извисена духовно и ниско извисена морално.

XceSS
02-22-2009, 19:42
не става нищо от наркоманите... сухи и смотани... работата е зле
а на България, точно това и трябва... наркомания! То сега е забранено и колко има, пък ако се легализира... не ми се мисли!

Едно е наркоман, друго е тревоман.Много повече вредят алкохолиците, защото те хем на тях си пречат, хем и като се напият пречат на семейството си и на обществото.Тревоманите пречат само на себе си. Ако има легализация и ако се спазват законите, да се продава на лица над 18 години всичко ще е ОК, само че в БГ няма как да стане...Така че поне искам да се декриминализира.

XceSS
02-22-2009, 19:45
Ако се легализира ще може и да се регули съдържанието на канабиноидите, което е добре, защото всеки ще знае какво пуши... Btw цигарите и алкохола вредят повече на здравето от марихуаната...(всъщност толкова неща съм чел за нея а никъде не съм чел за някакви странични/вредни ефекти)

Вътреочното налягане се повишава, което е + за болните от глаукома, метемпсихоза, психоза, влияние на краткотрайната памет на човек, деморализация и регрес в мисълта, повишаване на кръвното налягане и заформянето на тромби, саливация, помага на болните от СПИН и РАК, да си живеят по - добре.

Дай Боже, един ден, България да е просто легенда.

ПП - Високо извисена духовно и ниско извисена морално.

Ти нормален ли си ?
За MostHated: виж как аз пуша трева и имам по трезво мислене от тоя урод, дето търси внимание... Направи си извод!

SWASTIKA
02-22-2009, 19:54
Ако се легализира ще може и да се регули съдържанието на канабиноидите, което е добре, защото всеки ще знае какво пуши... Btw цигарите и алкохола вредят повече на здравето от марихуаната...(всъщност толкова неща съм чел за нея а никъде не съм чел за някакви странични/вредни ефекти)

Вътреочното налягане се повишава, което е + за болните от глаукома, метемпсихоза, психоза, влияние на краткотрайната памет на човек, деморализация и регрес в мисълта, повишаване на кръвното налягане и заформянето на тромби, саливация, помага на болните от СПИН и РАК, да си живеят по - добре.

Дай Боже, един ден, България да е просто легенда.

ПП - Високо извисена духовно и ниско извисена морално.

Ти нормален ли си ?
За MostHated: виж как аз пуша трева и имам по трезво мислене от тоя урод, дето търси внимание... Направи си извод!

Нека да вмъкна и, АКО Е ВЪЗМОЖНО, да спреш да споменаваш името ми, както и да е спреш да анализираш действията ми (било то постове или нещо друго).

Повторно благодаря. Изказал съм си мнението за теб, повтарянето на думите ми и влизането във спор със теб, ще ме бутне на твоето ниво, което никак не ми допада.
Asta la Vista (из постовете...)

XceSS
02-22-2009, 19:59
Епа деба аз не виждам в поста си, да съм написал SWASTIKA, нито съм видял име(каквото и да е твоето).Ако мислиш за име или название или каквото и да било "УРОД" ми ок, на прав път си мойто момче.Време беше да прозрееш истината...

Rodolubec
02-22-2009, 20:00
Първо че тревата води до психическа зависимост второ ,че много народ почва с трева и минава на тежки наркотици .От тези дето познавам ,които пушат редовно трева никой не блика от ум.
И като я легализират все едно ще контролират по лесно. Някой като си я гледа у тях все едно ще го намерят та да плаща данъци ,ако продава.
Твърдо против наркотиците!
Тревата за негрите, алкохола за белите! :D

MostHated
02-22-2009, 20:02
за мен ТРЕВОМАН=НАРКОМАН=ЛАЙНО

смърт дейбъ ваща мамъъъъъъъъъъ!

XceSS
02-22-2009, 20:06
за мен ТРЕВОМАН=НАРКОМАН=ЛАЙНО

смърт дейбъ ваща мамъъъъъъъъъъ!

Абе пич гледай сега, не може да кажеш на некъв пич дето си пуши марияна 2-3 пъти в седмицата-наркоман и некъв дето си блъска херц всеки ден...Просто лошо говори в преценката ти.

carinaNebula
02-22-2009, 20:06
кур бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

SWASTIKA
02-22-2009, 20:06
за мен ТРЕВОМАН=НАРКОМАН=ЛАЙНО

смърт дейбъ ваща мамъъъъъъъъъъ!
От части подкрепям...

XceSS
02-22-2009, 20:09
"мъжки полов орган" бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!

carinaNebula
02-22-2009, 20:15
"мъжки полов орган" бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!
кво искаш бе,сельо? :lol:

XceSS
02-22-2009, 20:22
"мъжки полов орган" бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!
кво искаш бе,сельо? :lol:

Офф бате не ми се обяснява. Само ще кажа, че нито си запознат, изобщо с проблемите на наркоманите, нито си запознат с вредата от алкохола и цигарите, нито си запознат с проблемите на България, нито си запознат със социалния проблем на българското население.
ОК дреме ми на хуя, просто не искам да заприличам на свастиката и да разваляме темата на човека, така че си мисли квото искаш !

balon4eee
02-22-2009, 20:22
Вие правете квото щете , бе! Некой не ви кара насила да пушите трева , но не пречете на хората , които си правят кефа без да пречат на никого ! Вие виждали ли сте как алкохолиците се крият тайно да се наливат , защото не могат повече без алкохол и как си продават домовете за пиячка и всичко което имат , как бият семействата си докато не загубат и тах и накрая свършат до просешката тояга и не пукнат като нищожества с другите пияндета ?
А виждал ли си тревоман да си продава покъщнината за трева ? Или да не може да живее без нея ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой освен на употребяващия е вредна и трябва да бъде забранена ?

Rodolubec
02-22-2009, 20:23
Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!
А как ще се оправим като всички почнем да пафкаме трева и да се друсаме? :D :D :D :lol: :lol:


Офф бате не ми се обяснява. Само ще кажа, че нито си запознат, изобщо с проблемите на наркоманите, нито си запознат с вредата от алкохола и цигарите, нито си запознат с проблемите на България, нито си запознат със социалния проблем на българското население.
ОК дреме ми на хуя, просто не искам да заприличам на свастиката и да разваляме темата на човека, така че си мисли квото искаш !

Да друсайте се за един по добър свят! :lol: :lol: :lol: :lol:

MostHated
02-22-2009, 20:25
[b
А виждал ли си тревоман да си ипопровада покъщнината за трева ? Или да не може да живее без ния ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой совен на употребяващия , е забранена ? [/b]



vijdal s1m ....

Rodolubec
02-22-2009, 20:26
А виждал ли си тревоман да си ипопровада покъщнината за трева ? Или да не може да живее без ния ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой совен на употребяващия , е забранена ?
Толкова тревомани муфтаджий има от ония 20 стотинки ,от другия. Да не говорим ,че много от тези дето пушат трева минават на по твърдо.Виждал съм и такива дето се от трева минават на приспивателни за бебета.

XceSS
02-22-2009, 20:27
Вие правете каквото щете ! Некой не ви кара пасила да пушите трева , но не пречете на хорака , които си правят кефа без да пречан на никого ! Вие виждали ли сте как алкохолиците се крият тайно да се нариват , защото не могат повече без алкохол и как си продават домовете за пиячка и всичко което имат , как бият семействата си докато не загубат и тах и накрая не свършат до просешката тояга и не пукнат като нищожества с другите пияндета ?
А виждал ли си тревоман да си ипопровада покъщнината за трева ? Или да не може да живее без ния ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой совен на употребяващия , е забранена ?

Абе пич гледай сега, значи и аз съм ЗА легализирането, ама тва е ташала в БГ, че нямат дисциплина хората, ще кажеш "В Холандия е легализирана" ама там хората са 100 пъти по-възпитани от нас.Ще ти кажа кво ще стане ако легализират тревата: 60 % от учениците ще ходят напушени на даскало, 40-50 % от работещото население, ще ходи напушено на работа...Просто не сме дорасли като нация и характер, за такава стъпка.

balon4eee
02-22-2009, 20:30
Вие правете каквото щете ! Некой не ви кара пасила да пушите трева , но не пречете на хорака , които си правят кефа без да пречан на никого ! Вие виждали ли сте как алкохолиците се крият тайно да се нариват , защото не могат повече без алкохол и как си продават домовете за пиячка и всичко което имат , как бият семействата си докато не загубат и тах и накрая не свършат до просешката тояга и не пукнат като нищожества с другите пияндета ?
А виждал ли си тревоман да си ипопровада покъщнината за трева ? Или да не може да живее без ния ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой совен на употребяващия , е забранена ?

Абе пич гледай сега, значи и аз съм ЗА легализирането, ама тва е ташала в БГ, че нямат дисциплина хората, ще кажеш "В Холандия е легализирана" ама там хората са 100 пъти по-възпитани от нас.Ще ти кажа кво ще стане ако легализират тревата: 60 % от учениците ще ходят напушени на даскало, 40-50 % от работещото население, ще ходи напушено на работа...Просто не сме дорасли като нация и характер, за такава стъпка.
Че не сме дорасли си прав . Но могат да се въведът закони . Никой не иска тревата да се дава безразборно .

XceSS
02-22-2009, 20:31
Аз съм виждал умни момчета, които в момента не могат да вържат две изречения, а само говорят на "братлеее", "копелеее", "мееееееен" и го съчетавах с "чук", "пръчка", "холандец", "калашник" и как са се направили.

Живота им се върти и измерва с пушенето на марихуана, листчета, лулички, бонгчета, блънтове и т.н.


Ама зависимост няма- нееееееееееееееееееееееее ееееееееееееее, мееен, нямааааа. Нищо им няма, броооооо, ще си запалиш ли още един коз, йооо?

Точно за това говоря.
Защото в Холандия хората знаят, че колкото и да е тревата е вредна, и се възпират, а тук ако се легализира, това означава, че почти всеки ще пуши колкото и както може.За това искам да се декриминализира, но не и да се легализира(въпреки, че и това ще е добро :D )

balon4eee
02-22-2009, 20:34
Аз съм виждал умни момчета, които в момента не могат да вържат две изречения, а само говорят на "братлеее", "копелеее", "мееееееен" и го съчетавах с "чук", "пръчка", "холандец", "калашник" и как са се направили.

Живота им се върти и измерва с пушенето на марихуана, листчета, лулички, бонгчета, блънтове и т.н.


Ама зависимост няма- нееееееееееееееееееееееее ееееееееееееее, мееен, нямааааа. Нищо им няма, броооооо, ще си запалиш ли още един коз, йооо?
Аз пък съм виждал умни хора да не могат да кажат 1 дума от алкохол , но алкохол може да пием . :x Мога да си лежа в Пирогов заради отравяне с алкохол и да падам по улиците , но нямам право да дръпна една трева и са се успокоя ??

Rodolubec
02-22-2009, 20:34
Вчеря су вйрна от Холандия и разбра как е. То в Холандия и гей браковетепедофилията секса с деца над 12 години,проституцията са легални,осиновяването на деца от гей двойки и клонирането на хора е законно.

XceSS
02-22-2009, 20:35
Вие правете каквото щете ! Некой не ви кара пасила да пушите трева , но не пречете на хорака , които си правят кефа без да пречан на никого ! Вие виждали ли сте как алкохолиците се крият тайно да се нариват , защото не могат повече без алкохол и как си продават домовете за пиячка и всичко което имат , как бият семействата си докато не загубат и тах и накрая не свършат до просешката тояга и не пукнат като нищожества с другите пияндета ?
А виждал ли си тревоман да си ипопровада покъщнината за трева ? Или да не може да живее без ния ? Не , нали ? За мен алкохола и цигарите са 1000 пъти по-вредни , най-малкото , защото развиваш зависимост към тях . Защо тогава те са законни ? Нима тревичката , която не пречи на никой совен на употребяващия , е забранена ?

Абе пич гледай сега, значи и аз съм ЗА легализирането, ама тва е ташала в БГ, че нямат дисциплина хората, ще кажеш "В Холандия е легализирана" ама там хората са 100 пъти по-възпитани от нас.Ще ти кажа кво ще стане ако легализират тревата: 60 % от учениците ще ходят напушени на даскало, 40-50 % от работещото население, ще ходи напушено на работа...Просто не сме дорасли като нация и характер, за такава стъпка.
Че не сме дорасли си прав . Но могат да се въведът закони . Никой не иска тревата да се дава безразборно .

Аз за това говоря от началото на темата.Просто искам да се направят промени в законите, защото преди половин година, четох в dnes.bg-хванали некъв репортер в Англия НА ЛЕТИЩЕТО с 5 грама марияна и са му направили глоба 200 евро.Ако беше тук, веднага съдия-изпълнител, адвокати, нотариуси и т.н., а всички знаят кои са най-големите в тоя бизнес.
За тва говоря...

carinaNebula
02-22-2009, 20:35
"мъжки полов орган" бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!
кво искаш бе,сельо? :lol:

Офф бате не ми се обяснява. Само ще кажа, че нито си запознат, изобщо с проблемите на наркоманите, нито си запознат с вредата от алкохола и цигарите, нито си запознат с проблемите на България, нито си запознат със социалния проблем на българското население.
ОК дреме ми на хуя, просто не искам да заприличам на свастиката и да разваляме темата на човека, така че си мисли квото искаш !
първо момиче съм.така..

Не съм навътре с нещата,а и честно казано не искам да съм.
Какви са им проблемите на наркоманите?
Проблемите им са от къде и как да намерят пари,че да си купят трева,кока или наквото сте там.
Какви са й проблемите на България?Да не ми казваш,че всички задружно се друсате,щото се крадат пари от държавата и разни такива?

Ае херца там и чао.

XceSS
02-22-2009, 20:38
"мъжки полов орган" бе смотани наркомани.
изпуквайте всичките нема да липсвате на никой. :)

Заради като тоя боклук нема се оправим никога...!
кво искаш бе,сельо? :lol:

Офф бате не ми се обяснява. Само ще кажа, че нито си запознат, изобщо с проблемите на наркоманите, нито си запознат с вредата от алкохола и цигарите, нито си запознат с проблемите на България, нито си запознат със социалния проблем на българското население.
ОК дреме ми на хуя, просто не искам да заприличам на свастиката и да разваляме темата на човека, така че си мисли квото искаш !
първо момиче съм.така..



Това обяснява нещата...

balon4eee
02-22-2009, 20:41
XceSS с риск да те разочаровам и аз съм момиче ама тва не ми пречи да си защитавам тревата . 8-)

balon4eee
02-22-2009, 20:43
Аз съм виждал умни момчета, които в момента не могат да вържат две изречения, а само говорят на "братлеее", "копелеее", "мееееееен" и го съчетавах с "чук", "пръчка", "холандец", "калашник" и как са се направили.

Живота им се върти и измерва с пушенето на марихуана, листчета, лулички, бонгчета, блънтове и т.н.


Ама зависимост няма- нееееееееееееееееееееееее ееееееееееееее, мееен, нямааааа. Нищо им няма, броооооо, ще си запалиш ли още един коз, йооо?
Аз пък съм виждал умни хора да не могат да кажат 1 дума от алкохол , но алкохол може да пием . :x Мога да си лежа в Пирогов заради отравяне с алкохол и да падам по улиците , но нямам право да дръпна една трева и са се успокоя ??

Алкохол можем да пием НИЕ, които сме пълнолетни и не ни се случва да лежим с натравяне в Пирогов. ;)
Ти може да не лежиш ама аз колко пълнолетни познавам дето лежат . Освен това , ние не искаме тревата да се дава на непълнолетни !

balon4eee
02-22-2009, 20:45
XceSS с риск да те разочаровам и аз съм момиче ама тва не ми пречи да си защитавам тревата . 8-)


Няма да е зле да се запознаеш с мъжкия и женския род в българския език тогава... :razz:
В по-горни постове използвах мъжки род за себе си , защото вече бяхте почнали да ме водите момче :x

ScionOfStorm
02-22-2009, 20:50
ахаххахаха

OtherDimension
02-22-2009, 20:52
xcess, ти ли обясняваше, че си в пъти по-умен от 99% от хората тук?

Pliok0019
02-22-2009, 20:55
Тревата трябва да е легална за лица над 18 години и пушене на точно определени места.

Не пуша трева от 10 месеца.

x3eme
02-22-2009, 20:56
ТВЪРДО ЗА!!!! http://www.pic4ever.com/images/188.gif

ScionOfStorm
02-22-2009, 20:58
Тревата трябва да е легална за лица над 18 години и пушене на точно определени места.


аахам, но за жалост всеки знае, че това няма как да стане, уви.

иначе ако се наложи някакъв контрол над тази работа, защо не? ако няма такъв обаче съм против.

x3eme
02-22-2009, 21:00
ТВЪРДО ЗА!!!! http://www.pic4ever.com/images/188.gif
на тоя x3eme да му спрете тревата http://www.pic4ever.com/images/Laie_13.gif

carinaNebula
02-22-2009, 21:02
ТВЪРДО ЗА!!!! http://www.pic4ever.com/images/188.gif
на тоя x3eme да му спрете тревата http://www.pic4ever.com/images/Laie_13.gif
раздвоение на личността
или много трева?

:lol:

x3eme
02-22-2009, 21:02
^^не питай

nanng
02-22-2009, 21:03
Така значи..Аз се регнах в тоя форум предимно заради тази тема.В по предните страници един потребител беше написал за присъдата за употребяване на коз и инцидинта със Ставински.Много добре казано беше.Но освен това присъдата за изнсилване е 3 години,но тази за притежание на коз е 10-15 години в зависимост от количеството.Изключително несправедлив закон.За инфорамция искам да спомина,че в страните,където джойнта е легализиран,има спад на употребяването на по силни наркотици.+това марихуаната е доста по добре от алкохола.От нея не ти си замъглява съзнанието и т.н. Според мен и половината хора писали мнение в тази тема не са пафкали никога.Няма лошо,но защо обиждат ?! Всеки има право на избор.Да пиеш или да не пиеш,да пофиш или не...Така че замислете се дали щом в друге страни е легализирана и толкова лоша.Всеки закон на опредилина държава и налага опридилин морал.Е в България смея да твърдя,че доста от законите са меко казано несправедливи.

balon4eee
02-22-2009, 21:04
ТВЪРДО ЗА!!!! http://www.pic4ever.com/images/188.gif
на тоя x3eme да му спрете тревата http://www.pic4ever.com/images/Laie_13.gif
раздвоение на личността
или много трева?

:lol:
Евалата x3eme .

balon4eee
02-22-2009, 21:06
Така значи..Аз се регнах в тоя форум предимно заради тази тема.В по предните страници един потребител беше написал за присъдата за употребяване на коз и инцидинта със Ставински.Много добре казано беше.Но освен това присъдата за изнсилване е 3 години,но тази за притежание на коз е 10-15 години в зависимост от количеството.Изключително несправедлив закон.За инфорамция искам да спомина,че в страните,където джойнта е легализиран,има спад на употребяването на по силни наркотици.+това марихуаната е доста по добре от алкохола.От нея не ти си замъглява съзнанието и т.н. Според мен и половината хора писали мнение в тази тема не са пафкали никога.Няма лошо,но защо обиждат ?! Всеки има право на избор.Да пиеш или да не пиеш,да пофиш или не...Така че замислете се дали щом в друге страни е легализирана и толкова лоша.Всеки закон на опредилина държава и налага опридилин морал.Е в България смея да твърдя,че доста от законите са меко казано несправедливи.
Тва ми е преятелка Ние тука се потдържаме :lol: Много добре казано .

ScionOfStorm
02-22-2009, 21:10
абе, само аз ли забелязвам, или едно 90 % от защитаващите тревата, особено в последната страница балончето и етс. имат ужасяващ правопис?

сякаш не нацелват клавишите дори :Д

nanng
02-22-2009, 21:16
да пофиш...
:razz:


С всеки изминал ден лафовете ви стават все по-тъпи...

И господинчо юрист, явно сте много запознат със законите, да не сте свивали НПК за нЕкое кожче?
Мии 1во момиче съм и 2ро- дарзапозната съм със законите и то доста добре.А на теб къв ти е проблема,че съм информирана а ?!

XceSS
02-22-2009, 21:17
xcess, ти ли обясняваше, че си в пъти по-умен от 99% от хората тук?

Даже 299%...

balon4eee
02-22-2009, 21:20
Не разбирам да има нещо общо това с темата . :-o Ако толкова се интересуваш от София съм .

InitialD
02-22-2009, 21:22
"Да извървиш целият път от бонга до иглата"



Абстиненция за вас прошляци!

balon4eee
02-22-2009, 21:24
"Да извървиш целият път от бонга до иглата"



Абстиненция за вас прошляци!
Това за мен е въпрос на личен избор .

InitialD
02-22-2009, 21:26
"Да извървиш целият път от бонга до иглата"



Абстиненция за вас прошляци!
Това за мен е въпрос на личен избор .

Аааа за личният избор нищо не съм казал ... друсайте колкото искате толкова по -добре за мен и останалите чисти хора!

carinaNebula
02-22-2009, 21:27
xcess, ти ли обясняваше, че си в пъти по-умен от 99% от хората тук?

Даже 299%...
:lol: :lol:

balon4eee
02-22-2009, 21:30
"Да извървиш целият път от бонга до иглата"



Абстиненция за вас прошляци!
Това за мен е въпрос на личен избор .

Аааа за личният избор нищо не съм казал ... друсайте колкото искате толкова по -добре за мен и останалите чисти хора!
Имам предвид , дали от тревата да минеш на херца е личен избор , а не тревата да те кара да искаш перца или др .

XceSS
02-22-2009, 21:30
Абе квото искате си говорете за наркотиците, но не може да не се съгласите, че е ЛЕКО несправедливо, това за убийство и 1 ранен, да се дава по-малко, отколкото за 1 цигара трева !

balon4eee
02-22-2009, 21:34
Абе квото искате си говорете за наркотиците, но не може да не се съгласите, че е ЛЕКО несправедливо, това за убийство и 1 ранен, да се дава по-малко, отколкото за 1 цигара трева !
Да така е . А аз вече нямам сили да споря :x Заболя ме главата много ... Май ще трябва да дръпна 1 трева преди лягане 8-)

x3eme
02-22-2009, 21:36
Айде без обиди и теб подобни :? Хората си изказаха мнението,на който му харесва харесва на който не да си трае.Кво повече искате?

InitialD
02-22-2009, 21:38
Абе квото искате си говорете за наркотиците, но не може да не се съгласите, че е ЛЕКО несправедливо, това за убийство и 1 ранен, да се дава по-малко, отколкото за 1 цигара трева !
Да така е . А аз вече нямам сили да споря :x Заболя ме главата много ... Май ще трябва да дръпна 1 трева преди лягане 8-)

Удари си един дартс и лека ти ...

x3eme
02-22-2009, 21:40
Абе квото искате си говорете за наркотиците, но не може да не се съгласите, че е ЛЕКО несправедливо, това за убийство и 1 ранен, да се дава по-малко, отколкото за 1 цигара трева !
Да така е . А аз вече нямам сили да споря :x Заболя ме главата много ... Май ще трябва да дръпна 1 трева преди лягане 8-)

Удари си един дартс и лека ти ...
Ти не правиш разлика от това да пушиш трева и да си наркоман.

InitialD
02-22-2009, 21:42
Абе квото искате си говорете за наркотиците, но не може да не се съгласите, че е ЛЕКО несправедливо, това за убийство и 1 ранен, да се дава по-малко, отколкото за 1 цигара трева !
Да така е . А аз вече нямам сили да споря :x Заболя ме главата много ... Май ще трябва да дръпна 1 трева преди лягане 8-)

Удари си един дартс и лека ти ...
Ти не правиш разлика от това да пушиш трева и да си наркоман.

Тревата-наркотик(макар и "лек")=>хората, които пушат трева са наркомани

Т1 на Разумните хора

Pliok0019
02-22-2009, 21:43
Да си чувал за някой ПИРСТРАСТЕН към трева? :D

x3eme
02-22-2009, 21:43
InitialD

Пишеш глупости бате :? Няма да ти обяснявам,ясно ми е,че няма да ме разбереш.

InitialD
02-22-2009, 21:46
Няма значение ... важното е дрогарите да са на прах за пране ... а пък наркоманките колко са лесни ... западО е навлезнал яко у вас ... а изтока се възползва от това по най - добрият начин!!! 8)

x3eme
02-22-2009, 21:49
Тревата не е толкова вредна колкото си мислиш.Ако беше така нямаше да има страни в които да е легализирана.Като те гледам май имаш зъб на хората които пушат и не виждам къв по дяволите ти е проблема.Всеки има право на избор и това че пуши трева не го прави боклук или някъв там мизерник.
CAPISH?

InitialD
02-22-2009, 21:51
Тревата не е толкова вредна колкото си мислиш.Ако беше така нямаше да има страни в които да е легализирана.Като те гледам май имаш зъб на хората които пушат и не виждам къв по дяволите ти е проблема.Всеки има право на избор и това че пуши трева не го прави боклук или някъв там мизерник.
CAPISH?

Кои са тия страни освен Холандия?!Дори там скоро няма да е легално!

И да имам зъв защото приятелите ми които почнаха с трева сега са на игла!!!

Стой си стойчо в Испания ... и не се дуй на местните!!!

x3eme
02-22-2009, 21:53
InitialD Много си заблуден.От човек до човек има разлика,няма да споря със теб понеже си личи колко заблуден си.Лека вечер.

carinaNebula
02-22-2009, 21:53
Да си чувал за някой ПИРСТРАСТЕН към трева? :D
то от това се почва..

аз не съм чувала за някой,който направо да почне херца(примерно)..

InitialD
02-22-2009, 21:56
Да си чувал за някой ПИРСТРАСТЕН към трева? :D
то от това се почва..

аз не съм чувала за някой,който направо да почне херца(примерно)..

Аз като ти казвам, че си умна .. лъжа ли те!?!! :)

x3eme
02-22-2009, 21:58
Чакайте малко бе.....има много които си пушат трева и не посягат към нищо друго.Защо всеки който е пушил трева в последствие трябва да е станал наркоман.Не разбирам защо сте така предубедени.

XceSS
02-22-2009, 21:59
Няма значение ... важното е дрогарите да са на прах за пране ... а пък наркоманките колко са лесни ... западО е навлезнал яко у вас ... а изтока се възползва от това по най - добрият начин!!! 8)


Офф братле запази си комунистическите коментари, за някой друг форум...
Личи си че каквото и да ти кажем ти ще го обърнеш в спор САЩ/Русия (за теб може и СССР)
Просто спри да пишеш по тази тема.

carinaNebula
02-22-2009, 22:01
Чакайте малко бе.....има много които си пушат трева и не посягат към нищо друго.Защо всеки който е пушил трева в последствие трябва да е станал наркоман.Не разбирам защо сте така предубедени.
ти за себе си ли говориш?

малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.

изобщо..жалка гледка сте,ей.

InitialD
02-22-2009, 22:02
Няма значение ... важното е дрогарите да са на прах за пране ... а пък наркоманките колко са лесни ... западО е навлезнал яко у вас ... а изтока се възползва от това по най - добрият начин!!! 8)


Офф братле запази си комунистическите коментари, за някой друг форум...
Личи си че каквото и да ти кажем ти ще го обърнеш в спор САЩ/Русия (за теб може и СССР)
Просто спри да пишеш по тази тема.


Аз като ти казвам, че си тъпак лъжа ли те!?


Ква Русия къв САЩ те гони бе каун!

Ти не знаеш къде си бе !

carinaNebula
02-22-2009, 22:03
Няма значение ... важното е дрогарите да са на прах за пране ... а пък наркоманките колко са лесни ... западО е навлезнал яко у вас ... а изтока се възползва от това по най - добрият начин!!! 8)


Офф братле запази си комунистическите коментари, за някой друг форум...
Личи си че каквото и да ти кажем ти ще го обърнеш в спор САЩ/Русия (за теб може и СССР)
Просто спри да пишеш по тази тема.


Аз като ти казвам, че си тъпак лъжа ли те!?


Ква Русия къв САЩ те гони бе каун!

Ти не знаеш къде си бе !
може да е поиграл дартс преди да напише поста.. 8-) 8-)

x3eme
02-22-2009, 22:04
Чакайте малко бе.....има много които си пушат трева и не посягат към нищо друго.Защо всеки който е пушил трева в последствие трябва да е станал наркоман.Не разбирам защо сте така предубедени.
ти за себе си ли говориш?

малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.

изобщо..жалка гледка сте,ей.
Зимал съм какво ли не,минал съм през какви ли не гадности,видял съм ужасни неща...не ми обяснявай на мен.Но не тревата ми е била виновна.Както вече казах....от човек до човек има огромна разлика.

carinaNebula
02-22-2009, 22:05
и вече си велик,а?

mitkom89
02-22-2009, 22:06
защо всички гледате от грешния ъгъл на нещата? Щом едното зло може, нека да може и другото зло? Освен че от тревата е изтъпява / факт е че убива мозъчни клетки / както казаха ще стане мода и без това тъпото поколение ще стане още по-тъпо... Та както казах защо се водите от акъла ми щом цигарите и алкохола може дайте и тревата да може... ми дайте да продават и автомати на улиците и право да се трепем а ?!? Вместо да сте против цигарите и алкохола, вие сте на обратната страна... дайте да има пороци... Айде екстриим ти като знаеш много, след години да кажем че я легализират и 10 годишното ти дете се напушва като прасе, дали ще ти е кеф а ?!? Ще му кажеш ли "Много е полезно, пафкай яко всеки ден" :razz: И също е факт, че повечето отишли на по-"твърди" наркотици са почнали от тревата... вярно е, че си зависи от човека, но няма някой да си каже, "дай да се нашмъркам" ей така просто щото няма кво да прави!

XceSS
02-22-2009, 22:06
западО е навлезнал яко у вас

Само не ме наричай каун ОК ?
Тва как да го разбираме бе олигофрен ?
Или само тези, които пушат трева, са толкова недодялани, че не могат да разберат смисъла на поста ти ?

x3eme
02-22-2009, 22:07
и вече си велик,а?
Да съм го написал някаде?Ти май не четеш какво съм писал.Няма да споря със вас,които пишете наизуст и не знаете грам за какво става въпрос.Не ми говори ти на мен шот ти е бедна фантазията за по тая тема.Айде със здраве.

XceSS
02-22-2009, 22:09
защо всички гледате от грешния ъгъл на нещата? Щом едното зло може, нека да може и другото зло? Освен че от тревата е изтъпява / факт е че убива мозъчни клетки / както казаха ще стане мода и без това тъпото поколение ще стане още по-тъпо... Та както казах защо се водите от акъла ми щом цигарите и алкохола може дайте и тревата да може... ми дайте да продават и автомати на улиците и право да се трепем а ?!? Вместо да сте против цигарите и алкохола, вие сте на обратната страна... дайте да има пороци... Айде екстриим ти като знаеш много, след години да кажем че я легализират и 10 годишното ти дете се напушва като прасе, дали ще ти е кеф а ?!? Ще му кажеш ли "Много е полезно, пафкай яко всеки ден" :razz: И също е факт, че повечето отишли на по-"твърди" наркотици са почнали от тревата... вярно е, че си зависи от човека, но няма някой да си каже, "дай да се нашмъркам" ей така просто щото няма кво да прави!

Абе това е супер тъпо да кажете, че тея които пушат трева, минават ей така без никой да ги кара на твърди наркотици...Все едно да кажеш, че като пиеш кафе, ставаш наркоман.Едно и също е !

carinaNebula
02-22-2009, 22:14
боже,то чак от толкова изчетени простотии без думи оставаш..

леле,от кога кафето се брои за дрога,не знаех.. :razz: :razz:

mitkom89
02-22-2009, 22:14
едно е да накараш някой който го кефи тревата да опита нещо твърдо, друго е да накараш някой който е против това нали ?!? :o

x3eme
02-22-2009, 22:16
боже,то чак от толкова изчетени простотии без думи оставаш..

леле,от кога кафето се брои за дрога,не знаех.. :razz: :razz:
Към кафето се пристрастява ако не знаеш.

XceSS
02-22-2009, 22:16
боже,то чак от толкова изчетени простотии без думи оставаш..

леле,от кога кафето се брои за дрога,не знаех.. :razz: :razz:

Кафето се счита за наркотик, защото има зависимост към него...ФАКТ !

carinaNebula
02-22-2009, 22:17
боже,то чак от толкова изчетени простотии без думи оставаш..

леле,от кога кафето се брои за дрога,не знаех.. :razz: :razz:
Към кафето се пристрастява ако не знаеш.
да,но не ти вреди,както да драснеш една черта нали? :)

x3eme
02-22-2009, 22:18
^^Вредата не е толкова голяма но за сметка на това вреди доста на нервите....следователно е вид наркотик,макар по закон да не е .

InitialD
02-22-2009, 22:20
Еееее наркоманите се надрусаха и сега са нъмбър 1!!!


ексес ... бензуха как ти звучи!?

3oPuTy
02-22-2009, 22:20
Тревата-наркотик(макар и "лек")=>хората, които пушат трева са наркомани

Т1 на Разумните хора
Я вземи един речник и провери значението на думите ТРЕВОМАН и НАРКОМАН,защото в чуждите очи изглеждаш хипер изостанал и смешен с нелепите си изказвания ...

carinaNebula
02-22-2009, 22:22
Тревата-наркотик(макар и "лек")=>хората, които пушат трева са наркомани

Т1 на Разумните хора
Я вземи един речник и провери значението на думите ТРЕВОМАН и НАРКОМАН,защото в чуждите очи изглеждаш хипер изостанал и смешен с нелепите си изказвания ...
оу,още една надъхана ТРЕВОМАНКА/НАРКОМАНКА се появи..

пазете се.. :lol:

3oPuTy
02-22-2009, 22:23
Тревата-наркотик(макар и "лек")=>хората, които пушат трева са наркомани

Т1 на Разумните хора
Я вземи един речник и провери значението на думите ТРЕВОМАН и НАРКОМАН,защото в чуждите очи изглеждаш хипер изостанал и смешен с нелепите си изказвания ...
оу,още една надъхана ТРЕВОМАНКА/НАРКОМАНКА се появи..

пазете се.. :lol:
Абе пендел аз дори цигари не пуша,така че тихо ...

x3eme
02-22-2009, 22:24
Тревата-наркотик(макар и "лек")=>хората, които пушат трева са наркомани

Т1 на Разумните хора
Я вземи един речник и провери значението на думите ТРЕВОМАН и НАРКОМАН,защото в чуждите очи изглеждаш хипер изостанал и смешен с нелепите си изказвания ...
оу,още една надъхана ТРЕВОМАНКА/НАРКОМАНКА се появи..

пазете се.. :lol:
По кое съдиш че е наркоманка или тревоманка :? Зле си.Стига спори а ходи си лягай.Лелеее много сте зле ей :o .

XceSS
02-22-2009, 22:24
боже,то чак от толкова изчетени простотии без думи оставаш..

леле,от кога кафето се брои за дрога,не знаех.. :razz: :razz:
Към кафето се пристрастява ако не знаеш.
да,но не ти вреди,както да драснеш една черта нали? :)

Темата е за трева !
Ако мислиш, че тревата се взема така ОК...

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:25
http://www.blogas.lt/uploads/a/aspopsas/266372.jpg

Кажете НЕ на алкохола.
Кажете НЕ на кафето.
Кажете НЕ на тревата.
Кажете НЕ на амфетите.
Кажете Не на секса.

Кажете ДА на шприца!

carinaNebula
02-22-2009, 22:25
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.

InitialD
02-22-2009, 22:25
Ллелеле ей дроги не съм си и представял, че може да сте толкова тъпи!!! :shock:

3oPuTy
02-22-2009, 22:26
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...

Pliok0019
02-22-2009, 22:27
Чакайте малко бе.....има много които си пушат трева и не посягат към нищо друго.Защо всеки който е пушил трева в последствие трябва да е станал наркоман.Не разбирам защо сте така предубедени.
ти за себе си ли говориш?

малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.

изобщо..жалка гледка сте,ей.
Имала съм моменти в които пуша всеки ден (година и половина), от 10 месеца не съм се докосвала дори..

x3eme
02-22-2009, 22:27
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

XceSS
02-22-2009, 22:27
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.


Ае само да не почвам аз с обидите а?
Казах ти че темата е за ТРЕВА, а не за АМФЕТИ/КОКАИН или квото там си мислиш, че се шмърка.

carinaNebula
02-22-2009, 22:28
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')

x3eme
02-22-2009, 22:29
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.
без обиди де......нека проведем нормална дискусия без изцепки и заяждания

InitialD
02-22-2009, 22:29
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

3oPuTy
02-22-2009, 22:30
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Хах ми време ти е ... Щом всичко женско го изкара мъжко ... Явно или си неначесан/а или ти е време за пластична операция ...

carinaNebula
02-22-2009, 22:30
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично а наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:
като нямат кво друго да бранят. :D

абе заеби,каквото и да им кажеш не можеш да ги разубедиш.
дрога да има!!!!!!

8-) 8-)

Pliok0019
02-22-2009, 22:31
Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Не е точно така. Към тревата не се чувства пристрастяване, както е към цигарите, например.

InitialD
02-22-2009, 22:31
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Хах ми време ти е ... Щом всичко женско го изкара мъжко ... Явно или си неначесан/а или ти е време за пластична операция ...

Тъп/а си като кучето на аватара си!!!

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:32
Раздават се лъжици и запалки!
Само сега!
Само при InitialD.

carinaNebula
02-22-2009, 22:32
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Хах ми време ти е ... Щом всичко женско го изкара мъжко ... Явно или си неначесан/а или ти е време за пластична операция ...

Тъп/а си като кучето на аватара си!!!

хаааааааахахаххаа :razz: :razz:

по-тъпа бих казала..

XceSS
02-22-2009, 22:33
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти еба путката майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?

3oPuTy
02-22-2009, 22:34
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Хах ми време ти е ... Щом всичко женско го изкара мъжко ... Явно или си неначесан/а или ти е време за пластична операция ...

Тъп/а си като кучето на аватара си!!!
Хах ако беше поне малко по-запознаТО с психиката на кучетата от породата,която ми е на профила щеше да разбереш,колко си изостанаЛО умствено ама ... КЪСМЕТ!!!

mitkom89
02-22-2009, 22:34
АЗ ИЗБРАХ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА!
ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ?


Какво ви дава тъпата трева, за което си струва да си правите мозъка на гомна?!?

XceSS
02-22-2009, 22:35
Раздават се лъжици и запалки!
Само сега!
Само при InitialD.

Оу йеааааа

carinaNebula
02-22-2009, 22:35
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?
нищо не иска.
ние просто се забавляваме с вас..или да съм по-точна..с простотията ви. 8-)

mitkom89
02-22-2009, 22:35
говоря примерно,бе льохман кух.

и после бил умен,направо цепиш,разби ме.
Вземи се върни във втори клас и научи родовете в БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!!!Селянин нещастен ...
дейш за сега не съм си присъдила пишка,ама карай..

8-) 8-)

Pliok0019,значи си човек със силна воля,която малцина имат. =')
Хах ми време ти е ... Щом всичко женско го изкара мъжко ... Явно или си неначесан/а или ти е време за пластична операция ...

Тъп/а си като кучето на аватара си!!!
Хах ако беше поне малко по-запознаТО с психиката на кучетата от породата,която ми е на профила щеше да разбереш,колко си изостанаЛО умствено ама ... КЪСМЕТ!!!


Защо не станеш специалистка по кучетата ?

Pliok0019
02-22-2009, 22:36
АЗ ИЗБРАХ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА!
ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ?


Какво ви дава тъпата трева, за което си струва да си правите мозъка на гомна?!?
Струва си да се опита от всичко.

Така можеш да вземеш правилното решение кое е грешно, кое е хубаво и кое си заслужава...

InitialD
02-22-2009, 22:36
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?

Ти ли ще ми кажеш бе лайно!?

Посочи ми темата а дпс!! Опа такава няма ... боклук ще се моля за теб да откриеш правилният път!!!

А оная с кучето .. аз умен стафордшир (ако въобще е такова) не съм виждал!!!

x3eme
02-22-2009, 22:37
Темата преемина във лични спорове и караници.Предлагам или да се редактира или да се заключи и да се проведе нормална дискусия.

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:37
АЗ ИЗБРАХ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА!
ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ?


Какво ви дава тъпата трева, за което си струва да си правите мозъка на гомна?!?

Иглите ли се изтъпиха, че се бичуваш така? :(

XceSS
02-22-2009, 22:37
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?
нищо не иска.
ние просто се забавляваме с вас..или да съм по-точна..с простотията ви. 8-)

С каква простотия ?
Че искаме по-голямо наказание за убийство, отколкото за 1 цигара марихуана, с която даже и на себе си не вредя ли?
Върви си гласувай за ДПС, а забравих ти нямаш години за гласуване....

mitkom89
02-22-2009, 22:38
АЗ ИЗБРАХ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА!
ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ?


Какво ви дава тъпата трева, за което си струва да си правите мозъка на гомна?!?
Струва си да се опита от всичко.

Така можеш да вземеш правилното решение кое е грешно, кое е хубаво и кое си заслужава...

Защо не опиташ от пениса ми в такъв случай за да вземеш правилното решение?

InitialD
02-22-2009, 22:38
Темата преемина във лични спорове и караници.Предлагам или да се редактира или да се заключи и да се проведе нормална дискусия.

С напушалки и наркомани!?!

Хахахахахахаахах :razz: :razz: :razz:

Pliok0019
02-22-2009, 22:39
АЗ ИЗБРАХ ЖИВОТ БЕЗ ДРОГА!
ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИШ И ТИ?


Какво ви дава тъпата трева, за което си струва да си правите мозъка на гомна?!?
Струва си да се опита от всичко.

Така можеш да вземеш правилното решение кое е грешно, кое е хубаво и кое си заслужава...

Защо не опиташ от пениса ми в такъв случай за да вземеш правилното решение?
Защото съм опитвала от други по-добри пениси.

XceSS
02-22-2009, 22:39
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?

Ти ли ще ми кажеш бе лайно!?

Посочи ми темата а дпс!! Опа такава няма ... боклук ще се моля за теб да откриеш правилният път!!!

А оная с кучето .. аз умен стафордшир (ако въобще е такова) не съм виждал!!!

Стани мормон, просто намери себе си :)
Go on...

mitkom89
02-22-2009, 22:40
Темата преемина във лични спорове и караници.Предлагам или да се редактира или да се заключи и да се проведе нормална дискусия.

Или просто осъзна колко е нелепо да защитаваш тази позиция? :grin:

InitialD
02-22-2009, 22:41
Мормоните са секта!

Аз съм нормален Източноправославен Християнин ... ама вас това ви дразни .

InitialD
02-22-2009, 22:42
има ли бе,анти-наркоманчета? :booooomb:


За вас метадон ... каленца гадни!

x3eme
02-22-2009, 22:43
Темата преемина във лични спорове и караници.Предлагам или да се редактира или да се заключи и да се проведе нормална дискусия.

Или просто осъзна колко е нелепо да защитаваш тази позиция? :grin:
Не,осъзнах че със некомпетентни и прости хора не може да се спори.

carinaNebula
02-22-2009, 22:43
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?
нищо не иска.
ние просто се забавляваме с вас..или да съм по-точна..с простотията ви. 8-)

С каква простотия ?
Че искаме по-голямо наказание за убийство, отколкото за 1 цигара марихуана, с която даже и на себе си не вредя ли?
Върви си гласувай за ДПС, а забравих ти нямаш години за гласуване....

абе я стига..

много ви пука на вас колко години присъда се дава на човек,който е убил.ако не се пристрастявахте към тъпата трева сега нямаше да изпишете 405436345 поста как не бил справедлив закона и тъй нататък.никой от вас не може да промени закона,нито да накарате някой да легализира тревата ае точка.пафкайте,джафкайте,ж лки стееее!

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:43
Who needs reasons, when you've got heroin? :oops:

XceSS
02-22-2009, 22:44
Мормоните са секта!

Аз съм нормален Източноправославен Християнин ... ама вас това ви дразни .


Оффф брат казах ти, просто не искам да споря с теб, защото съм твърде изморен, а и не искам да правя темата на спор !

3oPuTy
02-22-2009, 22:45
mitkom89 ти пък,от къде си толкова сигурен,че не съм специалист на тема породи?!Хах ....... Смешко образовай се ... Време ти е ...!!!



Ini.. (нещо си) вземи си хвани колегата и хванете по един речник и научете значението на някои думи,защото или сте много изостанали или сте наистина малоумни :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


И между другото не се опитвайте да ме изкарате наркоманка или тревоманка,защото аз дори обикновени цигари не пуша,а какво остава за трева :lol: :lol: :lol:

InitialD
02-22-2009, 22:46
абе я стига..

много ви пука на вас колко години присъда се дава на човек,който е убил.ако не се пристрастявахте към тъпата трева сега нямаше да изпишете 405436345 поста как не бил справедлив закона и тъй нататък.никой от вас не може да промени закона,нито да накарате някой да легализира тревата ае точка.пафкайте,джафкайте,ж лки стееее!


А, така!!! Кажи им го на тия лумпени, жалкари, неверници .. за тях само от най - гадните афгански лайна!!!

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:46
Who needs reasons, when you've got heroin? :oops:

Trainspotting 8-)


InitialD,АЛЛАХ АКБАР! мн си превъзбуден тази вечер,да не те е хванала абстиненцията? все пак 2 дни без хера си е доста...
Като излезнат от сектата им е трудно.
Метадона още ги държи... :-D

x3eme
02-22-2009, 22:47
Who needs reasons, when you've got heroin? :oops:

Trainspotting 8-)


InitialD,АЛЛАХ АКБАР! мн си превъзбуден тази вечер,да не те е хванала абстиненцията? все пак 2 дни без хера си е доста...
Като излезнат от сектата им е трудно.
Метадона още ги държи... :-D
Ти и метадона явно не знаеш за какво се използва и как действа.
Айде лека на всички и стига спорове.....лека нощ.

carinaNebula
02-22-2009, 22:48
абе я стига..

много ви пука на вас колко години присъда се дава на човек,който е убил.ако не се пристрастявахте към тъпата трева сега нямаше да изпишете 405436345 поста как не бил справедлив закона и тъй нататък.никой от вас не може да промени закона,нито да накарате някой да легализира тревата ае точка.пафкайте,джафкайте,ж лки стееее!


А, така!!! Кажи им го на тия лумпени, жалкари, неверници .. за тях само от най - гадните афгански лайна!!!
и да им го кажеш и да не им го пак си остават тъпи жалки наркомани.
факт...

XceSS
02-22-2009, 22:49
Без караници и обиди айде айде...видяхме "умниците" със умните им изказвания относно тревата.

Go back to Spain you son of a bitch!!!



Типично за наркосите .. как си бранят само дрогата!!! :lol:

Абе да ти е** п****та майчина, казах ти да не пишеш по теми, които не разбираш.Както ние "наркоманите" не ти пишем по темите "Изберете ДПС-най-добрата партия", така и ти не пиши в "НАРКОМАНСКИТЕ" теми.Изрази мнение-ОК, повече кво искаш...?
нищо не иска.
ние просто се забавляваме с вас..или да съм по-точна..с простотията ви. 8-)

С каква простотия ?
Че искаме по-голямо наказание за убийство, отколкото за 1 цигара марихуана, с която даже и на себе си не вредя ли?
Върви си гласувай за ДПС, а забравих ти нямаш години за гласуване....

абе я стига..

много ви пука на вас колко години присъда се дава на човек,който е убил.ако не се пристрастявахте към тъпата трева сега нямаше да изпишете 405436345 поста как не бил справедлив закона и тъй нататък.никой от вас не може да промени закона,нито да накарате някой да легализира тревата ае точка.пафкайте,джафкайте,ж лки стееее!

Абе ей путко тъпа, аз не съм пушил трева от 2 месеца, преди това пуших много, но просто спрях.Пилей на мама и тате парите за дрешки и гаДжiТъЪъЪъЪ и готово !
Относно за новини и присъди просто не ни говори.

InitialD
02-22-2009, 22:49
Фокиди не кради мама ти !!


Превъзбуден ... не ама се кефя как сте ми се събрали яко нерверници и наркоси тука и ми е забавно.

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:50
Who needs reasons, when you've got heroin? :oops:

Trainspotting 8-)


InitialD,АЛЛАХ АКБАР! мн си превъзбуден тази вечер,да не те е хванала абстиненцията? все пак 2 дни без хера си е доста...
Като излезнат от сектата им е трудно.
Метадона още ги държи... :-D
Ти и метадона явно не знаеш за какво се използва и как действа.
Айде лека на всички и стига спорове.....лека нощ.
Не ги разбирам аз...
За теб не се съмнявам обаче, в Испания има немалко комуни. :oops:

mitkom89
02-22-2009, 22:50
mitkom89 ти пък,от къде си толкова сигурен,че не съм специалист на тема породи?!Хах ....... Смешко образовай се ... Време ти е ...!!!


а уе ей краво, аз съм по-образован от цялата ви фамилия!!! Вие сте специалисти само по пиш*и! Ясно ми е, че гаджето ти е наркоман / все пак наркоман и тревоман са ЕДНО И СЪЩО НЕЩО - ФАКТ! /. Че държавата е тъпа - тъпа е! Мен не ме кефи и ще се махна, като не ви кефи и вас пътя, и да ви няма!!! Всички се научихте да ревете по форуми! Организирайте си пак тъп протест! Запалете по един фишек пред народното събрание! Не ми говорете колко е яка тревата, защото съм заобиколен от малоумници, дето не могат да вържат 3 приказки щото се напушват секи ден!

carinaNebula
02-22-2009, 22:51
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(

x3eme
02-22-2009, 22:51
^^Бате аз в Испания бачкам....кви кумуни те гонят па теб :lol:

InitialD
02-22-2009, 22:55
^^Бате аз в Испания бачкам....кви кумуни те гонят па теб :lol:


Те всички така казват!

XceSS
02-22-2009, 22:56
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(


Ми не миличка на лИпИлуУуУуУ съм...
Абе кво ли се занимавам с вас
Я кур за всички и готово, повече нема да пиша по тая тема.
То хуй да беше, да ви го набия, ама мозък как да стане...

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:56
Who needs reasons, when you've got heroin? :oops:

Trainspotting 8-)


InitialD,АЛЛАХ АКБАР! мн си превъзбуден тази вечер,да не те е хванала абстиненцията? все пак 2 дни без хера си е доста...
Като излезнат от сектата им е трудно.
Метадона още ги държи... :-D
Ти и метадона явно не знаеш за какво се използва и как действа.
Айде лека на всички и стига спорове.....лека нощ.
Не ги разбирам аз...
За теб не се съмнявам обаче, в Испания има немалко комуни. :oops:
Така си е,много са.Познай кой има целогодишна резервация във всички!
Сладкар е, нема спор.
С членска карта за безплатни маркучи, ала на него не са му нужни, по ред причини... :-D

x3eme
02-22-2009, 22:56
^^Бате аз в Испания бачкам....кви кумуни те гонят па теб :lol:


Те всички така казват!
Айде да не казвам точно пред кое ми е какво казват и какво е мнението ти :wink: .

mitkom89
02-22-2009, 22:57
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(


Ми не миличка на лИпИлуУуУуУ съм...
Абе кво ли се занимавам с вас
Я "мъжки полов орган" за всички и готово, повече нема да пиша по тая тема.
То "мъжки полов орган" да беше, да ви го набия, ама мозък как да стане...

Опитай да си го набиеш на теб... може да ти помогне!

3oPuTy
02-22-2009, 22:59
mitkom89 ти пък,от къде си толкова сигурен,че не съм специалист на тема породи?!Хах ....... Смешко образовай се ... Време ти е ...!!!


а уе ей краво, аз съм по-образован от цялата ви фамилия!!! Вие сте специалисти само по пиш*и! Ясно ми е, че гаджето ти е наркоман / все пак наркоман и тревоман са ЕДНО И СЪЩО НЕЩО - ФАКТ! /. Че държавата е тъпа - тъпа е! Мен не ме кефи и ще се махна, като не ви кефи и вас пътя, и да ви няма!!! Всички се научихте да ревете по форуми! Организирайте си пак тъп протест! Запалете по един фишек пред народното събрание! Не ми говорете колко е яка тревата, защото съм заобиколен от малоумници, дето не могат да вържат 3 приказки щото се напушват секи ден!
Ти малоумен ли си или да?!
Къде съм писала,че обичам тревата или че приятеля ми е тревоман (пак ти казвам да вземеш един речник,защото ти е време да научиш значението на по-елементарните думи в българския език)?!
А ти ако си по-образован от фамилията ми явно или си на 30 и отгоре години с 2 висши и започнато трето или си яко във филма и не знаеш къде започва реалноста ... Айде ходи си лягай,защото "Лека нощ,деца" мина преди няколко часа ...



Между другото нали знаеш приказката "По-умния отстъпва!!!" В случая е ясно,че аз съм по-умната,така че айде лека,мека и дано СЛУЧАЙНО ти дойде поне 1/1000 от акъла ... :lol: :lol: :lol:

InitialD
02-22-2009, 23:00
Курвиииии върнете ми парите , за да си купя самолет!!!

carinaNebula
02-22-2009, 23:00
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(


Ми не миличка на лИпИлуУуУуУ съм...
Абе кво ли се занимавам с вас
Я "мъжки полов орган" за всички и готово, повече нема да пиша по тая тема.
То "мъжки полов орган" да беше, да ви го набия, ама мозък как да стане...
о аз не се очудвам бе,сладкиш.

ооо да не ти се нарани наркоманската душичка? :cry:

mitkom89
02-22-2009, 23:01
Или този който няма какво да каже отстъпва?

3oPuTy
02-22-2009, 23:03
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(


Ми не миличка на лИпИлуУуУуУ съм...
Абе кво ли се занимавам с вас
Я "мъжки полов орган" за всички и готово, повече нема да пиша по тая тема.
То "мъжки полов орган" да беше, да ви го набия, ама мозък как да стане...
о аз не се очудвам бе,сладкиш.

ооо да не ти се нарани наркоманската душичка? :cry:
да ти имам Учудването :lol: :lol: :lol:



А за оня с Ini... (нещо си) израза е "Курви върнете ми парите - аз ще ви върна е*ането" :lol:

carinaNebula
02-22-2009, 23:04
XceSS,миличък много дартс,нали? :( :(


Ми не миличка на лИпИлуУуУуУ съм...
Абе кво ли се занимавам с вас
Я "мъжки полов орган" за всички и готово, повече нема да пиша по тая тема.
То "мъжки полов орган" да беше, да ви го набия, ама мозък как да стане...
о аз не се очудвам бе,сладкиш.

ооо да не ти се нарани наркоманската душичка? :cry:
да ти имам Учудването :lol: :lol: :lol:



А за оня с Ini... (нещо си) израза е "к**ви върнете ми парите - аз ще ви върна е*ането" :lol:
къв проблем имаш бе пичкетино с измислянето на нови лафове и думи,а??? :D

mitkom89
02-22-2009, 23:05
зори иди релаксирай малко, че се превъзбуди!

InitialD
02-22-2009, 23:05
Ще ме хванеш за "нещото си" ама не е така!!!

Pliok0019
02-22-2009, 23:07
Много скучни опоненти..

Лека нощ

x3eme
02-22-2009, 23:10
Много скучни опоненти..

Лека нощ
Права си....не стават.Лека нощ :-) .

FockidyFockFock
02-22-2009, 23:11
А други ще сънуват изгорено фолио... 8-)

InitialD
02-22-2009, 23:12
Много скучни опоненти..

Лека нощ
Скъпа,и аз това разправям.
П.с. толкова се радвам че покрай 'D' успяхме да ре-дефинираме 'ходещ хемороид'
Лека на сите индивиди тука,и да сънувате вампири!
القوات بقاعكفرا نفت ما ورد في نشرة за тебе боклук!

InitialD
02-22-2009, 23:14
Много скучни опоненти..

Лека нощ
Скъпа,и аз това разправям.
П.с. толкова се радвам че покрай 'D' успяхме да ре-дефинираме 'ходещ хемороид'
Лека на сите индивиди тука,и да сънувате вампири!
القوات بقاعكفرا نفت ما ورد في نشرة за тебе боклук!
Яяяяя,арабския wannabe дегенерат знаел обидни думички!!!
Леле,трябва да почерпиш!Ще те повишим в ранг 'лумпен'

Ще те почерпя ... с един арабелски!!!

InitialD
02-22-2009, 23:19
Много скучни опоненти..

Лека нощ
Скъпа,и аз това разправям.
П.с. толкова се радвам че покрай 'D' успяхме да ре-дефинираме 'ходещ хемороид'
Лека на сите индивиди тука,и да сънувате вампири!
القوات بقاعكفرا نفت ما ورد في نشرة за тебе боклук!
Яяяяя,арабския wannabe дегенерат знаел обидни думички!!!
Леле,трябва да почерпиш!Ще те повишим в ранг 'лумпен'

Ще те почерпя ... с един арабелски!!!
Чакай да зема противогаза и препаратите против гниди и ида!

Иди , никога нема да имаш хемороиди!!!



Стига толкова!

FockidyFockFock
02-22-2009, 23:19
Има ли дюнери бе, Хабиб?

carinaNebula
02-22-2009, 23:20
Има ли дюнери бе, Хабиб?
има,заедно въртим бизнес даже.
проблемация?

StayFly
02-23-2009, 00:04
малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.

изобщо..жалка гледка сте,ей.
Малко вероятно е, но случайно да познаваш едно момче, казва се Емо (Емилян), прякора му е бунака ?!

carinaNebula
02-23-2009, 00:05
за мене един Шиш таук :D
веднага,у гъзо! 8-) 8-)

StayFly,не..

SoFarSoG00d
02-23-2009, 06:36
Тревата не е вредна,използва се в медицината:ракови заболявания,повишаване на апетит,неврологични проблеми,глаукома,помага ти да се съсредотоиш и твориш,използвала се от от дълбока древност във всички древни цивилизации.

People with cancer who use marijuana say that it benefits them in several ways: by quelling nausea, suppressing vomiting, increasing appetite, relieving pain, and soothing anxiety.

There marijuana came to be widely used to treat a variety of ailments, including snakebite, labor pains, malaria, and dysentery.

Хората ,които употребяват трева не са наркомани или някакви отрепки,това е въпрос на избор.

SoFarSoG00d
02-23-2009, 06:55
Тревата не е проблем,живяла съм в Холандия,хората си пушат и нищо им няма,просто е забранено да се пуши на работа,докато се шофира и на училище,същите правила ,които важат за алкохола.Върпос на самоконтрол.Защо продават алкохол на малолетни/непълнолетни в България?Защо не ги осъдят?Защото алкохолът/цигарите и твърдата дрога са бизнес на ВИП персони от влиятелни кръгове....?!За тях няма проблеми,а тревата е такова голямо зло,че няма накъде....

SoFarSoG00d
02-23-2009, 07:19
Твърде елементарно мислене, но все пак като си толкова запозната отговори на въпросите от предишното ми мнение, а не дрънкай изтъркани клишета.

А и още нещо: би ли ни споделила как точно се пуши трева в Холандия и как на другите места? ;)
Тревата там е легална,това е разликата,има разлика между нещата,които са легални и забранени,та 'Забраненият плод е най-сладък',не дрънкам никакви глупости,а ти какво навиваш,че тревата е вредна,ами недей да пушиш,пък и ако човек има самоконтрол си преценява колко да изпуши и кога.
Мисленето ми не е елементарно,може ти така да мислиш,но си далеч от истината,а това ,4е има непровсетени дечица,които пушат,пият и въобще поемат всичко,което им е пред очите,това е отделен въпрос,колкото и да са строги законите,те пак ще си останат тревомани.

OtherDimension
02-23-2009, 08:18
ПП. Това, че марихуаната се използва за облекчаване при някои болести нищо не значи. И диазепама или паркизана също са лекарства... ;)

то и анфетки дават в болницата, дайте и тях да ги правим легални... и пълен рахат!

b0Nb0n
02-23-2009, 09:03
vie s taq tema polodqhte e

balon4eee
02-23-2009, 09:48
И в крайна сметка не сигнахме да консенсос по въпроса . Няма и да стигнем ... Но тревата не е наркотик , бе ! :o Кво ми спорите тука , че била едва ли не наравно с херцата :lol: Наркотик е толкова , колкото и алкохола и тн. Само дето за притежание на алкохол , няма да те укалушат при куките , а за трева - да . :x Истинските наркомани са в проклетото министерство . Ако искате наркоманско свърталище , обиколете министерските кенефи :x Тия хора , дето ми редят линийки по тоалетните , ще ми забраняват да пуша трева , към която дори не мога да придобия зависимост.
И вси пак , ако искам да си пуша , ще си пуша и хора които имат объркани представи и са некомпетентни по въпраса , не могат да ми кажат нищо .

OtherDimension
02-23-2009, 09:53
:lol:

FlammeNoir
02-23-2009, 10:04
Ami az sum za legaliziraneto no vij sega kato se legalizira shte se i comersializira i veche nqma da e sushtoto :? :? :?

b0Nb0n
02-23-2009, 10:23
leko samo da ne zaspi6 vyrhu toaletna 4iniq

kristo
02-23-2009, 11:04
Мразим много тревоманите!
Абе недей така, не мрази себе си 8-)

shmatka888
02-23-2009, 11:10
Според мен по същата логика трябва да забранят и цигарите :?

LizZz
02-23-2009, 14:58
Ах какви сте ми смешниии...
Xcess открай време ми прави впечатление с глупавото си мислене, както и балонче.
Като е наравно с алкохола, що не пиете алкохол, бе?!
Но темата не е за наркотиците, забравих..
Тревата е като шоколадово бонбонче..
Че и на заглавието сте я написали с главна буква.. Е не, нямам думи..

Познавам един, който пуши трева.. Като направя една равносметка какъв беше преди 2 години и какъв е сега, изобщо не ми харесва.. Разликата е голяма!

Не, че ми пука за вас.. Просто искам да сте по-малко.
Надявам се да се стегнат нещата и цигари и алкохол да не могат да се купуват от хора под 18, защото НЕ ЗНАЕТЕ С КАКВА МЯРА ДА ГИ КОНСУМИРАТЕ!
И преди да ми казвате, че има и свини-пияници над 18 ще ви кажа, че го ЗНАМ!
По-голямата част е на възраст под 18, обаче.

И още нещо - спрете да спорите, че тревата е безвредна! Поне разберете какво пушите, мамка му!!

ChezZ
02-23-2009, 15:47
Леле... изчетох само 2 сраници след последното ми мнение и просто след като видях с какво ограничено и в някои случай детстко мислене са някой хора от тоя форум направо ми се отказа да споря с такива хора....
Ще ми разправя някой, че ако пуша трева съм наркоман... бате 2 думи имам за тебе ама ае няма да падам на твоето ниво....

KissTheSky
02-23-2009, 16:16
Абсолютно ЗА!
Който се е информирал зане защо днес тревата не е легализирана! Само заради шибаните алкохолни и тютюневи компании, които когато се появяват 30 години, са застрашени от абсолютен банкрут благодарение на тревата.
Започва се пропаганда по телевизии и вестници (а тогава хората са вярвали на абсолютно всичко казано, написано или показано там).
Постигат целта си.
Хайде сега да попитам (въоснова на филм направен с този цел - да обявим новото име на тревата - СМЪРТ!) дали просто щото си напушен ще итребеш цлото си семейство с брадва? Дали ще се ..... на нечий гроб защото си си пафнал? Или би пребил до смърт някого? Един отговор - НЕ!
Ето малко закони (реални) преди 30 години
А и забравих - Откакто в Холандия бе легализирна употребата на трева, пушачите и алкохолиците са намалели до 10%

Отказът да се отглежда коноп в САЩ през 17-ти и 18-ти век е било наказуемо от закона! Във Вирджиния е можело да попаднете в затвора при отказ да отглеждате марихуана между 1763 и 1769 година. (Hemp in Colonial Virginia от G. M. Herdon)

Джордж Вашингтон, Томас Джеферсън и други от основателите на американската държавност са отглеждали коноп. Джеферсън е пренасял конопено семе от Китай до Франция и оттам до САЩ. (Дневниците на Дж. Вашингтон и Т. Джефесън)

През 1916 година правителството на САЩ предвижда, че през 1940-та цялата хартия ще се произвежда от коноп и нито едно дърво няма да бъде отсечено за производството на този продукт. Правителствени проучвания показват, че един акър от коноп са равни на 4,1 акра дървета. Разработвани са планове за добив на коноп за хартиената индустрия (Министерство на Земеделието на САЩ)

Ако не сте ЗА УПОТРЕБАТА НА ТРЕВАТА, ТО ПОНЕ КАЖЕТЕ ДА НА ЕКОЛОГИЯТА ,ЗАЩОТО КОНОПА ЩЕ НИ ПОМОГНЕ!

И ако ще пушите трева...или отделете малко повечко пари за истински холандец, а не а некаф български друсан коз! Той е боклук!

Alco
02-23-2009, 17:22
за, разбира се.

InitialD
02-23-2009, 22:02
Я отговори тогава на нещо, което написах преди две страници, ама нито един полиран мозък не можа да отговори,докато бълваше клишенцата:


Лелеееее, умните ми дечица, които са прочели малко евтина пропаганда и вече афишират претенции за нобелова награда и Менса.

Наркоман е човек, който е пристрастен към дадена субстанция и тя заема важна част от ежедневието му.

Аз лично познавам тревоманчета, които са адски пристрастени и само дрънкат за козче и как да се напушат. По цял ден само това им е в главата, нямат други интереси и занимания. Това какво е?
Лечение на глаукома ли?

Има и хора, които са били на така любимия на всички във форума хероин/кафево/дартс/кафява захар и т.н., които но така и не се зарибиха сериозно, не си продадоха мебелите, не им изпопадаха зъбите и т.н. Живота им не се въртеше около фолиото или иглата, не го мислеха по цял ден.

Кой е наркомана в случая?
Този, който е бил за кратко на твърдото, но не се е закачил, или тои където е на "безвредното" и нищо друго не му е в главата?



ПП. Това, че марихуаната се използва за облекчаване при някои болести нищо не значи. И диазепама или паркизана също са лекарства... ;)


Ае, БАТЕНЦЕ, отговори...[/quote]

Моето мнение е, че в първият случай си наркоман ... този с тревата!

Всички хора, които познавам и пушат трева са същите като от твоя пример ... само това им е в главата!Дори когато се решиме да отидем на кръчма или някакво друго заведение тревоманите не идват защото за тях е по - важно да имат за петичка!

b0Nb0n
02-24-2009, 00:40
zaribena rabota

carinaNebula
02-24-2009, 00:51
малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.


струва ми се бъркаш нещо - не познавам човек,който взима бело и същевременно диша лепило или боцка херца?! :shock:

няма никва логика това... щом можеш да си позволиш от белия мед,да дишаш кале като мангалите,които нямат пари за хляб... не се връзва,по-скоро говориш разбрала-недоразбрала :)казах го образно.

иначе има един хлапак,дето е и на лепило и на бяло,и на трева. :)

b0Nb0n
02-24-2009, 00:53
малък квартал сме тука в русе.
момчетата(18-20) почнаха трева и сега бело,лепило,херца..всичко им дай само да има.


струва ми се бъркаш нещо - не познавам човек,който взима бело и същевременно диша лепило или боцка херца?! :shock:

няма никва логика това... щом можеш да си позволиш от белия мед,да дишаш кале като мангалите,които нямат пари за хляб... не се връзва,по-скоро говориш разбрала-недоразбрала :)
az poznavam takyv daje dvama ediq e mai 9 klas trqbva da e sq ama e v kumuna :lol: drugiq otide na avtostop v gurciq :lol:

carinaNebula
02-24-2009, 00:56
8-) 8-) 8-)

е и тоя е толкова голям 9-10 клас,пълен педал..
се като го видя не знае къде се намира,хааха.. :D

b0Nb0n
02-24-2009, 00:59
q nakoi ka4aval li si e v taksi i taksidjiqta da lyha i da kara i po edno vreme spira i vika smenete si mestata zavalqva dyjd spira i vika ei sq idvam sled 5 min idva i vika male na dyjda e mnogo qko a? :lol:

carinaNebula
02-24-2009, 01:00
q nakoi ka4aval li si e v taksi i taksidjiqta da lyha i da kara i po edno vreme spira i vika smenete si mestata zavalqva dyjd spira i vika ei sq idvam sled 5 min idva i vika male na dyjda e mnogo qko a? :lol:
:razz:

b0Nb0n
02-24-2009, 01:02
nai6 kaf adrenalin oniq edvam govori gadjeto mu sedi do nego i mu vika stiaga si lyhal stiga tolkova dai torbata oniq vika ostaima kato iskah da si lyham 6te lyham ti nqma da mi kazva6 kvo da praq i ne mi barai torbata :lol: mnogo ludi hora ima eiiiiii

b0Nb0n
02-24-2009, 01:03
q nakoi ka4aval li si e v taksi i taksidjiqta da lyha i da kara i po edno vreme spira i vika smenete si mestata zavalqva dyjd spira i vika ei sq idvam sled 5 min idva i vika male na dyjda e mnogo qko a? :lol:

тоя ямбол е нещо като перник 2 явно :D
a mm ne sym ot qbol ama 6to si misli6 4e sym ot qmbol :d

ChezZ
02-24-2009, 11:58
Лелеееее, умните ми дечица, които са прочели малко евтина пропаганда и вече афишират претенции за нобелова награда и Менса.

Наркоман е човек, който е пристрастен към дадена субстанция и тя заема важна част от ежедневието му.

Аз лично познавам тревоманчета, които са адски пристрастени и само дрънкат за козче и как да се напушат. По цял ден само това им е в главата, нямат други интереси и занимания. Това какво е?
Лечение на глаукома ли?

Има и хора, които са били на така любимия на всички във форума хероин/кафево/дартс/кафява захар и т.н., които но така и не се зарибиха сериозно, не си продадоха мебелите, не им изпопадаха зъбите и т.н. Живота им не се въртеше около фолиото или иглата, не го мислеха по цял ден.

Кой е наркомана в случая?
Този, който е бил за кратко на твърдото, но не се е закачил, или тои където е на "безвредното" и нищо друго не му е в главата?



Пристрастяване може да се получи при много вещества при голяма употреба. Аз алкохол си пия, но не съм пристрастен (не се наливам като закоравял пияница). По същия начин съм и с тревата (3-4 МАКС в месеца). Но като казвам, че съм ЗА легализирането, това не значи, че съм ЗА масовото пушене до увяхване на мозъка. Виждал съм какво прави злоупотребата с коза и ми е пределно ясно. Но това до употребяваш по няколко пъти в месеца, даже било то и по 2 пъти в седмицата, повярвай ми не води по пристраствяване :) . Това, което казваш за тревоманчетата ми е ясно. Познавам такива. Но това нищо не значи. Както има такива с алкохол - така ще има с други неща. Но това не води до забрана на алкохола, нали?
А това за мебелите не ми е ясно защо го казваш. Аз не съм чувал за някой тревоман да си е продал къщата за поредната доза коз.

Като заключение - аз съм ЗА легализирането на тревата, ПРОТИВ злоупотребата. На същото мнение съм и за алкохола...

ПП Надявам се ще спазим добрия тон и няма да има нужда от излишни нерви :)

kristo
02-24-2009, 12:44
Ами да, то има хора пристрастени към валериан например и други подобни сънотворни и успокоителни, които също са опасни и вредни. Аз преди няколко години бях като пристрастен към Парацетамола, понеже често боледувах и си мислех, че единствения начин да спра този процес е чрез често пиене(почти всеки ден) на Парацетамол, а бързо разбрах, че всъщност не е така, а точно обратното.
така че можеби ще се присъединя към мнението, че в крайна сметка леките наркотици трябва да се легализират, понеже така или иначе легелизирани или не, те се ползват и нелегално дори повече.

ChezZ
02-24-2009, 13:54
И все пак не видях отговор на моя пост... Нали даваше зор някой да отговори.

ChezZ
02-24-2009, 16:03
Ти имаш някакви наченки на мнение, но всичко се разсъхва, когато споменаваш:


Но като казвам, че съм ЗА легализирането, това не значи, че съм ЗА масовото пушене до увяхване на мозъка.

Как ще предотвратиш или контролираш "масовото пушене до увяхване на мозъка"??

Забрана на алкохола няма, защото е припознат продукт от древността и е залегнал в бита на хората. Но имаме ограничения в ползването му- изтрезвители, забрана за продажба на непълнолетни, както и му е наложен акциз, който на хартия отива за борба с последиците от употребата му и т.н. Има държавен и качествен контрол, продажбата му е уредена в нормативната база и бла-бла.

Защо аз трябва да го контролирам? Всеки отговаря за себе си. Както никой не контролира "масовото пиене до разграждане на черния дроб", така и тук.

Алкохола е припознат продукт? Човече конопа знаеш ли откога се използва?
А и при евентуална легализация (декриминализация, както казваш ти) естествено пак би имало контрол. Контрол за продажба, на качеството...

rowz
06-01-2009, 21:42
ЛЕГАЛИЗАЦИЯ !!

skuck
06-02-2009, 10:05
http://www.youtube.com/watch?v=7shek1bGOOU Legalize IT!

Както в Амстердам!

Belair
06-02-2009, 12:10
Естествено,че съм за,но ако се използва в малки количества

mmKamm
06-02-2009, 12:16
В малки, в големи количества...аз съм ЗА !

cMon
06-02-2009, 18:28
подадеш ли храна на обществото, то ще я изяде "барабар" с ръката...

И щом всеки разправя, че е пробвал и продължава да употребява за какво ви е легализиране?

mmKamm
06-03-2009, 04:48
подадеш ли храна на обществото, то ще я изяде "барабар" с ръката...

И щом всеки разправя, че е пробвал и продължава да употребява за какво ви е легализиране?
За да може да си пушим по кафетата, на спирката, пред даскало...навсякъде и по всяко време. Както цигарите. А не да се забиваме в някви кашета, с надеждата, че някоя кука няма да надуши. (в последствие спира да ти пука, но все пак.... ). Това, че не е легална настройва и родителите против нея. Аз съм сигурна, че ако беше легална тревата, в последствие всички щяха да я възприемат като цигарите и на всички (вкл родители) щеше да им е все едно.

w0sh
06-03-2009, 07:13
аз съм против легализирането пък

skuck
06-03-2009, 08:20
Те цигарите ограничават и след една година и нормален тютюн няма да може да пушите, а вие към марихуана се хвърляте... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Да ти припомня ли къде живеем...?
Да... там където, на мититинг в чест на Национални герои, политиците са псуват, там където, полицията помага на чужда гражданка да отвлече български деца!

"Цигари и алкохол на лица под 18 години не се продават!
ТОВА Е ЗАКОНА!" :razz: :razz: :razz: :razz:

хахах, точно щото е забранено съседа праща 10 годишното си момченце до магазина за Боро и Сливова!И за наша ГООЛЯМА изненада, то се връща с тях!! хаххаха!


И Глобите за цигарите отдавна са въведени, не познавам никой който да е глобен!

fOreverReD
06-03-2009, 10:39
Аз съм твърдо за легализиране на тежките и леките наркотици! Не ми минавайте с номера - "ама така и първокласниците ще почнат да си купуват...". Какво му пречи сега на един първолак да отиде и да си купи тревица или квото и да е било? Абсолютно нищо, стига да има номера на дилъра, да има достатъчно пари. Нито дилъра ще го върне нито нищо...

Поне така ще могат да се контролират (донякъде) субстанциите и няма да има умирачка от кофти наркотици. Примерно отиваш зимаш си от някъв шанаджия, дето си е садил коза на село и е пълния жмел, но за да хваща е решил да го 'надруса' с райд... Е познайте кво става ако, прекалиш с такова нещо. Или да си организираш среща и уж да си взимаш кокаин или пък конфети, а пък дилъра ти е смлял аспирин или там некво друго лекарство и ти го пробутва...

Цигарите са 500 пъти по - голям 'наркотик', а пък даже и 5 годишно хлапе може да отиде да си купи. Да не казвам, че са доста по - вредни от коза.

mmKamm
06-03-2009, 13:15
Те цигарите ограничават и след една година и нормален тютюн няма да може да пушите, а вие към марихуана се хвърляте... :lol:Събрали се великите и тръгнали да мислят как да накарат народа да спре цигарите.
- Ще ги увеличим на 10лв.
От вън се чува развълнуваната тълпа:
-Ние пак ще пушииииим !!!
-Ще ги увеличим на 20лв
-Ние пак ще пушиииим!!
-30лв.
-Ние пак ще пушииим!!!
50, 100..
-Ние пак ще пушииим!!
-Кои сте вие бе?
-Муфтаджиитеее !!!


пт - Цигарите каквото и да направят няма как народа да спре да пуши. А трева който иска ще намери начин да си намери и пак да пуши. Така, че какъв е смисълът на забраната...Тва за децата...10 годишните да пушат и аз съм против. Но скоро един приятел (който е много зле с наркотиците, напоследък само с тревата) ми се хвалеше и беше супер щастлив, защото някакви 10-13 годишни "мацки" го напушили като животно. Така, че какъв е извода....
Всеки от 10 до ... години може да си намери трева. А за другите наркотици аз съм свидетелка как две 12-14 годишни си говорят:
-Мале човеееек....вчера бях на 2 хапа и 5 линии...после и трева пушихме...цяла вечер не съм спала..."
- Аз само амфети и трева...нооо се чувства супер днес..

Така, че...мисля, че за сега няма кво да кажа. :D

w0sh
06-03-2009, 14:47
Ако я легализират се губи половината тръпка и емоция.... къде е смисъла

NFW`
06-03-2009, 15:02
Чавдаре, ти какво, емоции като оная на буната ли искаш? То ти тогава вярно, че малко късно се усети кой ни дойде на гости, ама представи си да бяхме само три момчета, дали нямаше да проверят как сме? Екстремни изживявания, фън са понякога, спор няма, ама...мога да мина и без постоянното оглеждане за дългата ръка на закона. Или монополите. xD

Да не говорим, че наскоро едно момче се опитваха да го осъдят за някакъв безбожен период...15 години на топло мисля че беше, за притежание на марихуана в размер на малко повече от два грама. Е lol. Знаеш ли колко доживотни са се натрупали дотук? xD

skuck
06-03-2009, 15:10
Raybeez, ако някой направи това, дори няма и да го задържат!
Пък ако случайно го арестуват с добър адвокат, може и да осъди държавата ! хаха

Няма да се учудя... !

Дядо ми е пушил, баща ми е пафкал, братовчет ми е пафкал, и аз пуша от време на време! Сега точно ще измислят как да ни спрат ... да е...

w0sh
06-03-2009, 15:12
Чавдаре, ти какво, емоции като оная на буната ли искаш? То ти тогава вярно, че малко късно се усети кой ни дойде на гости, ама представи си да бяхме само три момчета, дали нямаше да проверят как сме? Екстремни изживявания, фън са понякога, спор няма, ама...мога да мина и без постоянното оглеждане за дългата ръка на закона. Или монополите. xD

Да не говорим, че наскоро едно момче се опитваха да го осъдят за някакъв безбожен период...15 години на топло мисля че беше, за притежание на марихуана в размер на малко повече от два грама. Е lol. Знаеш ли колко доживотни са се натрупали дотук? xD

О това ако не е моят Гуру... моля ви,сър оставете ме да имам право на собствено мнение

NFW`
06-03-2009, 15:20
О това ако не е моят Гуру... моля ви,сър оставете ме да имам право на собствено мнение

Kranky, aren't we?

Не че не си излагам своето мнение, вместо да не ти позволявам твое, ноо...е, каквото те прави щастлив. xD

w0sh
06-03-2009, 15:39
кранки?
туй кво значи по инглизки?

NFW`
06-03-2009, 15:43
Нещо като намусен, кисел, сърдит...виждаш ли, твоят гуру знае всичко. хД

w0sh
06-03-2009, 15:54
Нещо като намусен, кисел, сърдит...виждаш ли, твоят гуру знае всичко. хД

ХАЙЛ

NFW`
06-03-2009, 17:17
Еххххх, бай Ганьоооо...

Аз пък искам да забранят пушенето, а това че дядо ти пушил и т.н. много прост довод. Той дядо ти сигурно се е оженил и на 18 и има 4 деца, ама ние не сме така, нали?

Свтът се променя, издухайте пушека около вас и се огледайте...

Издухвам пушека...през носа. xД

Ако възприемем "ние" като "сегашното поколение" то, не, ние не се женим на 18 и нямаме 4 деца...плющим се на 13 и правим по 4 аборта. И това е промяна в резултат от промяната на света. Какво, и тази тенденция да се постараем да запазим, понеже е много готина? Аз не желая да прегръщам всяка промяна, която се зададе на хоризонта.

Пуша, но честно казано не съм против да забранят и санкционират пушенето на обществени места...или изобщо. Е, ще е кофти за известно време, ама ще се преживее. Обаче да го забранят, не постоянно да качват цената на цигарите, понеже това леко ми намирисва на "А, пушете си, ама ни сипвайте повече кинти под предлог, че така се води войната с цигарите.". Булшит.

skuck
06-03-2009, 18:34
Raybeez, май не ме разбра. Става въпрос, че който си иска да пуши, ще намери начин!Било то през комунизъм или демокрация, с закон или без закон, особенно В БЪЛГАРИЯ!!!Ти излез от стъкления си свят и се огледай да видиш, че в България, законите не действат както трябва!
Кво ми говорш, че до година нямало цигари да можело да пушат! ... В реед ли си... разбира се, че ще пушат.

skuck
06-03-2009, 19:09
Ти май не можеш да четеш или не искаш да възприемаш... цигари ще си пушиш у вас или на улицата колкото ти душа иска. В заведение на закрито НЯМА да можеш, ако си хитър и го направиш глобата ще е толкова приятна, че собственика направо ще затваря, а и има още няколко инструмента, които ще се използват, за да се въведе ред, но няма да ги издавам засега...

Второ: Радвам се, че така високо цениш културата на народа ни, аз също познавам нашата психология и знам, че сме големи тарикати, докато не ни ударят сериозно по джоба, а това ще се случи и ще видиш как всички ще възприемат някои морални ценности.

Ся прегледах цялата тема, видях последния пост от 18-а страница, и първия твой от 19 страница.:? Извинявам се!

За заведенията съм напълно съгласен с теб.Но за на открито не мисля, че ще могат да изпълняват разпоретбите на закона....

Joc
06-03-2009, 19:52
спирам ги ... яко удрят по джоба...

cherinka
06-03-2009, 20:00
подадеш ли храна на обществото, то ще я изяде "барабар" с ръката...

И щом всеки разправя, че е пробвал и продължава да употребява за какво ви е легализиране?
За да може да си пушим по кафетата, на спирката, пред даскало...навсякъде и по всяко време. Както цигарите. А не да се забиваме в някви кашета, с надеждата, че някоя кука няма да надуши. (в последствие спира да ти пука, но все пак.... ). Това, че не е легална настройва и родителите против нея. Аз съм сигурна, че ако беше легална тревата, в последствие всички щяха да я възприемат като цигарите и на всички (вкл родители) щеше да им е все едно.
.ти.тъп.ли.си,бе?!
Как.на.родителите.ще.им.е.вс е.едно,че.децата.им.употреб ват.цигари?!
Не.си.наред,чесно...

Mooo6no
06-03-2009, 20:51
Против легализацията...

53downfall
06-03-2009, 21:10
Ша си павкате в къщи със шопска салата с много сирене,винце(или ракийка) таратор с много чесън и сол и огромни порции пъжени картофи,това е за всеки сезон!

PainMonopoly
06-04-2009, 21:07
Мързи ме да чета, но съм ЗА.

Легализацията ще даде възможност за доста по-силен контрол върху марихуаната, отколкото забраната й.

KoRnFlAkE
06-05-2009, 00:18
няма значение от хората, които са за.
не мисля, че някога ще легализират тревата.

b0Nb0n
06-06-2009, 04:15
по принцип съм за ако се измисли някав строг контрол ама то в българия няма как да стане тайче по добре да не се

rauwkost
06-06-2009, 16:33
Твърдо ПРОТИВ! Това с туризма си е пълна простотия, първо защото никой няма да тръгне да идва в България при положение че е адската скъпотия за няма нищо, второ длъжни ли са НЕпушачите да се тровят с вашият дим (тук визирам и цигарите!) ?! Е най се дразня като застана на спирката и някой чичко почва да си смуче цигарата и дима отива в мене ама на него не му пука... или пък като седна някъде на заведение с приятели, да съм принудена да си тръгна след 1 час просто защото очите ми стават на г*з или не мога да дишам :-x От тревата се затъпява и то доста сериозно! Какво искате, да се легализира и след 5 години населението в България да стане под нулата от към "интелектуални възможности" ли!? Не разбирам защо като се тровите, държите да тровите и околните.. ми добре бе, пушете си ама в колите си, в домовете си и в заведенията за пушачи!

Beautyful
06-06-2009, 16:48
Не знам,изобщо как подобне тема е дискутирана-ТВЪРДО ПРОТИВ!! :shock:

MentallyBlind
06-06-2009, 17:15
^Заведения за пушачи няма, има само едно във Франция.Ако направят мислиш ли, че няма там да си пушим?