PDA

View Full Version : вашето мнение по няколко въпроса..



bloody_tower
02-22-2009, 11:47
просяците и какво мислите за тях 8)
1.Кои са според вас хората които просят?Това за тях бизнес ли е или нужда?
2.Кои са най-често срещаните просяци?Тези които се представят за тежко болни?Баби,които молят за стотинки за хляб?Или деца?
3.Как реагирате като ви спре "гледачка", като някоя баба ви помоли за стотинки и като дете ви помоли за цигара?
4.Влияят ли просяците на вашето настроение?
5.Кои мислите че е отговорен за тяхното състояние?
6.На кои бихте дали пари - на баба за хляб или на млад човек за транспорт или нещо друго?

Ако ми отговорите на тези въпроси ще съм ви безкрайно благодарна :)

Axe_vs_Sword
02-22-2009, 12:49
просяците и какво мислите за тях 8) Що си сложила тази емотикона?
1.Кои са според вас хората които просят?Това за тях бизнес ли е или нужда? Aми в повечето случаи е бизнес, защото могат и сами да си ги изкарват, като събират кашоните извън някои магазини и ги дават на вторични. Познавам една баба, която така си изкарва хляба.
2.Кои са най-често срещаните просяци?Тези които се представят за тежко болни?Баби,които молят за стотинки за хляб?Или деца? Циганите... от мои наблюдения са обикновено децата и старите. Предимно тези на средна възраст бъркат по казаните. А на някои им личи, че са болни.
3.Как реагирате като ви спре "гледачка", като някоя баба ви помоли за стотинки и като дете ви помоли за цигара? Нито един от тези хора не ме е спирал, и по-добре. Ако някой по-смотан ме помоли за цигара, особено дете, не знам какви скандали ще дигна...
4.Влияят ли просяците на вашето настроение? Дам, влошават го :(
5.Кои мислите че е отговорен за тяхното състояние? Ъх, не знам.
6.На кои бихте дали пари - на баба за хляб или на млад човек за транспорт или нещо друго? На този млад човек в никакъв случай няма да му давам пари за транспорт! Природата го е дарила с един чифтен дар, наречен крак! Ако му липсват (пази боже), тогава бих му дал. А останалите могат и да си изкарват пари, както казах в първия въпрос. Държа да кажа, че една съфорумка спомена, че вече не давала на просяците, защото видяла как един свива банкнота от 20 лв.

Ако ми отговорите на тези въпроси ще съм ви безкрайно благодарна :) Надявам се да съм помогнал :)