PDA

View Full Version : Притеснително :s



Psyhosocial
02-22-2009, 11:47
Много моля за помощ, ето го и проблема ми... Обескосмявам си триъгълника с епилатор, но непрекъснато ми излизат малки гнойни пъпчици, които са ужасно неприятни. Може ли да ми кажете как да избегна появата им? Ии имам още един въпрос относно кола-маската, който е леко глупав, но все пак. Мисля да отида на кола-маска за триъгълника, но колко трябва да са дълги косъмчетата?? И каква е г/д цената на тази процедура... Благодаря предварително :]

SpAcE_LaDy
02-22-2009, 11:54
Начи малките пъпчици няма как да ги избегнеш, те неизбежно се появяват след употребата на апилатор.. и пти мен ги има..
а относно колата.. за да ги хване, трябва да са поне 5мм и нагоре дълги.. а процедурата не си спомням колко беше, отдавна ходих за последно - средно м/у 10 и 20 лева би трябвало да е.. :) по-скоро до 15 :) ма да не те излъжа :) мн зависи и от салона, в който ще отидеш

Psyhosocial
02-22-2009, 12:55
Благодаря :) ... а след кола маска появяват ли се пак въпросните пъпчици :?

fuckXlove
02-22-2009, 14:54
аз съм най - доволна от кола маска и не ми се появяват никакви пъпчици :grin:

Swinkenhoffer
02-22-2009, 15:02
Може би си зависи от кожата, на мен не ми се появяват пъпки.
Мойта козметичка взима 10лв.

Nookie
02-22-2009, 15:10
ами идеята е след като се епилираш да хванеш едно памуче напоено с някаква дезинфекциозна течност да промиеш мястото и после по възможност да не обливаш с вода поне 16-18 часа ... защото точно тези пъпчици са инфекция причинена след като кожата е раздразнена от обезкосмяване ... то и за това казват след кола маска не се къпе поне 12 часа ... както и след козметик за почистване на лице