PDA

View Full Version : Въпрос



Psyhosocial
02-22-2009, 12:51
Предстои ми да правя секс и искам да съм на ясно с всичко и ако може да ми отговорите съвсем сериозно на един въпрос...та въпросът е : когато той е с презерватив и тръгне да свършва, къде трябва да свърши, в мен ли ? Има ли опасност, въпреки че е с презерватив да остане нещо в мен ...Благодаря предварително за отговорите

princesa_viki
02-22-2009, 12:54
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!

sexyisfunny
02-22-2009, 12:56
винаги има минимален шанс наи добре е извън тебе ще му кажеш и готово на като за пържи път не очакваи мн успех! И задължително презервативи :-x :-D :-D

Kami92
02-22-2009, 12:57
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!


+1

Sharpay
02-22-2009, 13:36
м ние сме си се разбрали навън за по-голяма сигурност

d1v4o
02-22-2009, 13:40
Няколко часни урока ?

sadsad
02-22-2009, 13:42
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

ThePainIsReaL
02-22-2009, 13:54
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

Всъщност преди това много трудно ще успеят да го проверят, но след това проверката е задължителна.
Ако правилно е сложен кондомът, шансът да стане гаф е много много малък. Обаче след това е хубаво да се провери. Ако е скъсан/продупчен/увреден ще се види, когато е пълен.

Lolitta
02-22-2009, 13:59
След като е с презерватив може да си свършва в теб

sadsad
02-22-2009, 14:02
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

Всъщност преди това много трудно ще успеят да го проверят, но след това проверката е задължителна.
Ако правилно е сложен кондомът, шансът да стане гаф е много много малък. Обаче след това е хубаво да се провери. Ако е скъсан/продупчен/увреден ще се види, когато е пълен.
Защо да е трудно? Нямам предвид да свалят презерватива, а поне да огледат ;)

Lolitta
02-22-2009, 14:04
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

Всъщност преди това много трудно ще успеят да го проверят, но след това проверката е задължителна.
Ако правилно е сложен кондомът, шансът да стане гаф е много много малък. Обаче след това е хубаво да се провери. Ако е скъсан/продупчен/увреден ще се види, когато е пълен.
Защо да е трудно? Нямам предвид да свалят презерватива, а поне да огледат ;)
Презерватива ако е поставен правилно шанса да се скъса е много малък, на мен лично никога не ми се е случвало до сега...

sadsad
02-22-2009, 14:07
шанса да се скъса е много малък
Може да е малък шанса, но го има.А и колко му е презерватива да се скъса по - нагоре (това го знам от опит ).

galu6a
02-22-2009, 15:42
по-добр извън теб за да си по-спокойна :)

SiSsKkAa
02-22-2009, 21:27
Най-добре да си го вади като свършва,за да си живееш спокойно до следващия цикъл

x3eme
02-22-2009, 21:29
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!

AlokiNn
02-22-2009, 21:31
Направо да не свършва най-сигурно

gLoRiToO
02-22-2009, 21:41
дори и с презерватив да е,най-добре е да не свършва в теб,щтот винаги може да стане гаф с презерватива(особено ако не е сложен правилно)

princesa_viki
02-24-2009, 09:21
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

Всъщност преди това много трудно ще успеят да го проверят, но след това проверката е задължителна.
Ако правилно е сложен кондомът, шансът да стане гаф е много много малък. Обаче след това е хубаво да се провери. Ако е скъсан/продупчен/увреден ще се види, когато е пълен.
Как се проверява преди това дали му има нещо? :-o

SiSsKkAa
02-24-2009, 09:56
ми сигурно момчето си го вади вижда и пак пъха хахахахах незнам и аз немога да си го обесня

James
02-24-2009, 10:00
Ако се скъса презерватива има шанс да забременееш,ако свърш в теб.Иначе не.Но за по-голяма сигурност препоръчвам да свършва извън теб!
+1 Или ако ще свършва в теб проверете презерватива преди това ;)

Всъщност преди това много трудно ще успеят да го проверят, но след това проверката е задължителна.
Ако правилно е сложен кондомът, шансът да стане гаф е много много малък. Обаче след това е хубаво да се провери. Ако е скъсан/продупчен/увреден ще се види, когато е пълен.
Как се проверява преди това дали му има нещо? :-o Ами разгъвасх го докрай,,накрая по принцип е сух и надуваш :D

SiSsKkAa
02-24-2009, 10:03
начи той преди да свърши разгъват го проверяват го сух ли е (нищо,че може да е мокър и от момичето) и пак си го вкарва да си свърши работата :razz: .де да знам странно ми е

James
02-24-2009, 10:05
начи той преди да свърши разгъват го проверяват го сух ли е (нищо,че може да е мокър и от момичето) и пак си го вкарва да си свърши работата :razz: .де да знам странно ми е Абе не бе....след като свърши..... поне да се знае да се ходи ли за хапчета или не :D :D :D :D

SiSsKkAa
02-24-2009, 10:09
да ама те викат ,че го проверявали преди да свърши.мен ми е ясно как става след като е свършил ама преди...

James
02-24-2009, 10:12
да ама те викат ,че го проверявали преди да свърши.мен ми е ясно как става след като е свършил ама преди... Няма как да стане тоя номер......преди употреба няма как да го провериш освен като си го сложи до го огледа хубаво , но и така няма да види кой знае какво,,, така че този вариант който ти казах преди е правилния..... нали се сещаш , че по добре 20 лв. за хапчета отколкото главоболия и реване :D :D :D

SiSsKkAa
02-24-2009, 10:13
ами да и аз това ти казах че се чудя как го проверяват точно преди да свърши.Абе хора поставяте си го просто правилн и не берете грижа.няма страшно

James
02-24-2009, 10:16
ами да и аз това ти казах че се чудя как го проверяват точно преди да свърши.Абе хора поставяте си го просто правилн и не берете грижа.няма страшноАбе не е точно така....през времето което се прави секс също може да се скъса ,така че има страшно :D Ама вие май не сте чували за противозачатъчни а?

Slawi92
02-24-2009, 10:22
по-добр извън теб за да си по-спокойна :)

icobug
02-25-2009, 07:47
:razz:

sweetchef
02-25-2009, 11:13
Аз нямам доверие на презервативите такаче според мен по добре да не е в теб :)

mirmark
02-25-2009, 13:30
Аз нямам доверие на презервативите такаче според мен по добре да не е в теб :)

Според теб - ако кажа, че нямам вяра в секса ще е най- сигурно.
нали за това се слага все пак - основно за да предпази от забременяване, а сега вече и от една камара болести.
Нека се празни момчето. Няма чак толкова страшно. На 1000 човека един се къса

SiSsKkAa
02-25-2009, 14:12
ами да и аз това ти казах че се чудя как го проверяват точно преди да свърши.Абе хора поставяте си го просто правилн и не берете грижа.няма страшноАбе не е точно така....през времето което се прави секс също може да се скъса ,така че има страшно :D Ама вие май не сте чували за противозачатъчни а?

ти май не си чувал/а,че не всяко момиче иска да пие противозачатъчни и че понякога могат да бъдат опаснички.аз съм против тях.слагайте презервативите правилно и няма да имате проблеми