PDA

View Full Version : Какво може да се направи по въпроса?



em1nem4o
02-22-2009, 13:05
Та проблема е следния. Лицето X и лицето Y се запознали в скайп и решили на еди си коя дата да се видят, но проблема бил че били от различни градове (град А у град В). Двамата били 1 за друг тъй като търсили точно човек с такъв характер. Та срещнали се лицето X и Y и си прекарали 3 хубави дена заедно. След като приключила визията си липсвали взаимно. След това лицето Х казало на лицето Y че известно време не искат да се виждат поради някакво странно чуство. Та кажете какво бихте направили вие ако знаете че това е човека който сте търсили толкова дълго време.

П.П. Може да ви прозвучи като приказка ама си е действителен случай и бих искал да знам как ще постъпите. Моля бъдете сериозни в отговорите си.

EeeBobii
02-22-2009, 13:10
Решение: А+б.(у-х).А-у.б=Няма решение.

По темата: Връзка от разстояние няма, или има ама много, това "чувство" е защото изневерил и просто го гризе съвеста!

valdesbg
02-22-2009, 13:12
Та проблема е следния. Лицето X и лицето Y се запознали в скайп и решили на еди си коя дата да се видят, но проблема бил че били от различни градове (град А у град В). Двамата били 1 за друг тъй като търсили точно човек с такъв характер. Та срещнали се лицето X и Y и си прекарали 3 хубави дена заедно. След като приключила визията си липсвали взаимно. След това лицето Х казало на лицето Y че известно време не искат да се виждат поради някакво странно чуство. Та кажете какво бихте направили вие ако знаете че това е човека който сте търсили толкова дълго време.

П.П. Може да ви прозвучи като приказка ама си е действителен случай и бих искал да знам как ще постъпите. Моля бъдете сериозни в отговорите си.

Просто ще изчакам. За една връзка трябват двама човека. Ни повече ни по малко. Проблем е че сте от различни градове. А не можеш да насилиш някого да чувства любов и привързаност. Трябва сам да го поиска.

Така че мой човек - седиш и чакаш.

И само за протокола - Х е просто един/една от многото с които ще си паснеш перфектно. Така че не отдавай толкова голямо значение.

Lqlichka1
02-22-2009, 13:12
Ако ми съставиш и уравнението, може и да ти кажа.. :razz:
Лично аз, ще бъда търпелива

Sharpay
02-22-2009, 13:18
няма основателна причина поради която двама души които са един за друг както ти каза да не искат да се виждат..

valdesbg
02-22-2009, 13:19
няма основателна причина поради която двама души които са един за друг както ти каза да не искат да се виждат..

Освен ако реално не са един за друг.

em1nem4o
02-22-2009, 13:49
По темата: Връзка от разстояние няма, или има ама много, това "чувство" е защото изневерил и просто го гризе съвеста!

Ми всъщност може да има но ще е доста трудно :/


И само за протокола - Х е просто един/една от многото с които ще си паснеш перфектно. Така че не отдавай толкова голямо значение.

Ми ако сметнем че 95% от момичетата са к**** то става така че Х е 1 от малкото с които ще си пасна :(

Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.

Presley
02-22-2009, 14:01
Лицето Х и лицето У ако наистина искат да са эаедно,няма да вэемат решение да не се виждат.

myNameIsImmortal
02-22-2009, 14:14
Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
кой те излъга ?! :-o и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб) 8-)
Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

И сега да ти кажа какво мисля аз..
1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми :? ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

Успех :)

vesSynkaa
02-22-2009, 15:08
Говори с нея.

elsy
02-22-2009, 15:14
Еми, освен да й дадеш нужното време... няма какво друго да направиш...

em1nem4o
02-22-2009, 18:38
Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
кой те излъга ?! :-o и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб) 8-)
Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

И сега да ти кажа какво мисля аз..
1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми :? ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

Успех :)



:lol: :lol: :lol: Човек разсмиваш ме :razz: :razz: :razz: Та по същество. 1-во момче съм. 2-ро 11-ти клас съм. 3-то проблема чесно казано за мен не е в разстоянието нито в това да изчакам дори и да се налойи да е 2 години защото според мене като се насабере всичко след тея 2 години ще е по сладко усещането 8) Така че най - вероятно ти си от тоя тип момчета (не сам сигурен може и да греша) дет гледат се напъхат в гащичките на някое момиче :D :D :D . Та мисля че се оправих относно проблема ми. Може да заключвате темата или да я оставите за хора с подобни проблеми се ми 1.

П.П. Мерси на всички за отделеното време :)
П.П.2 От всичко което ми се е случвало да сега мога да кажа че когато си споделяме се чустваме много добре. За това мога да ви предложа да си говорите когато нещо ви тормози.

ThePowerOfLove
02-22-2009, 18:56
Но да търпението е всичко. Ако човек е достатъчно търпелив получава това което иска и разбирасе стига да вярва в него.
кой те излъга ?! :-o и аз имах преди търпение / 4 месеца / и ядох мекия (хляб) 8-)
Сигорно си още малка и по математика не си учила да решаваш задачи с "x" и с "у" ..

И сега да ти кажа какво мисля аз..
1во можеше да кажеш аз се запознах с едно момче, което не е в моя град.. а не да разказваш "историята" в 3то лице.. все пак по български език ттези неща се учат от 5ти клас.

2ро: какво е това странно чувство ?! нещо напиращо в гащите му, което поради голямото простанство и скайп-а няма откъде да достигне до теб ли?! Няма такива чувства и такива филми :? ако изпитва нещо към теб няма да иска да има такива измишльотини и щуротии да се разделяте за определено време.. А можеби иска за времето в което сте режделени да се събере з някоя друга и да и раздели краката?! Хммм, въпрос на който не мога да отговоря..

3то: Не приемай всичко казано от мен много навътре, просто разсъждавам.. така че по-добре земи хвани рейса или влака, иди до X-а в град А и му кажи всичко и за притисненията ти, а не да увиваш тук като куче, което се надява, че с времето всичко ще се оправи .. така че всичко е в твоите ръце..

Успех :)



:lol: :lol: :lol: Човек разсмиваш ме :razz: :razz: :razz: Та по същество. 1-во момче съм. 2-ро 11-ти клас съм. 3-то проблема чесно казано за мен не е в разстоянието нито в това да изчакам дори и да се налойи да е 2 години защото според мене като се насабере всичко след тея 2 години ще е по сладко усещането 8) Така че най - вероятно ти си от тоя тип момчета (не сам сигурен може и да греша) дет гледат се напъхат в гащичките на някое момиче :D :D :D . Та мисля че се оправих относно проблема ми. Може да заключвате темата или да я оставите за хора с подобни проблеми се ми 1.

П.П. Мерси на всички за отделеното време :)
П.П.2 От всичко което ми се е случвало да сега мога да кажа че когато си споделяме се чустваме много добре. За това мога да ви предложа да си говорите когато нещо ви тормози.

Много грешиш за myNameIsImmortal ;)

myNameIsImmortal
02-22-2009, 19:02
em1nem4o със 1вото исках да кажа, не че си в 5ти клас, а че тези неща се учат, но не се използват.. както направи ти..
2ро да ти кажа не съм от тоя тип момичета - не ме познаваш.. от 1 пост не можеш по никакъв начин да разбереш що за човек съм..
3то: смей се - смеха е здраве и что, но не на последно място: ти си продължавай така.. само че да знаеш че времето променя цвувствата, ти може да я чакаш 2 години, а тя може да те чака само 2 месеца.. така че ще ти кажа само едно: Успех и както казват във Star Wars и нека силата да бъде с теб.. ;)

P.P. ThePowerOfLove мерси за подкрепата Преси :-)

mitkom89
02-22-2009, 21:48
Имортале ти още ли си тука бе човек :D Нарева ли се едно хубаво 8-) Продължаваш прекалено много да се вживяваш :) еминемчо радвам се, че си се оправил ;) Но тея хави от разстояние не са много за предпчитане ;)

AlokiNn
02-22-2009, 21:59
Никакъв шанс и аз съм бил така и нищо не става. Накрая се отказах и продължих напред

em1nem4o
02-23-2009, 04:19
Immortal прав си немога да съдя по тебе само като видя коментара ;). Няма да се хваля но ние си споделяме и мисля че ако иам акъл в главата си ще мога да си я запазя 8) . Но вече казах проблема ми е решен.

AFT
02-23-2009, 05:37
А на мен ми е безкрайно интересно как успя да направиш оная статистика колко момичета са курви и колко не?
Ама ако знаете колко ми сгрявате сърцето като прочета подобна простотия, иде ми да си прегърна монитора направо. ^^

valdesbg
02-23-2009, 06:26
И аз да подкрепя Иммортала. Личи си от километри че момъка е сериозен и свестен. Еминемчо - само от един пост можеш да разбереш що за човек го пише и колко акъл има в главата. Между другото знаеш ли как се прави статистика? Щото си говориш празни приказки. Да седиш на гюме е най-малкото лентяйство и страх да поемеш отговорност. За теб може и да не е проблема в разстоянието но за нея сигурно е. За тия две години тя може да се хване с трима и да ги скъса и пак да не разбереш. Съвсем лекичко те насочвам към неща, които може би не си забелязал. От където можеш да си направиш извода че само от тия 4 поста дето си надраскал набързо ми е ясно що за човек си, какво искаш и накъде ще тръгне вашата така наречена връзка.

Просто си разсъждавам, не се чувствай длъжен да ми отговаряш.

Със здраве:)

evelinka1122
02-23-2009, 10:00
любовта от разтояние, не е любов! личен опит.... :(

hooliganka89
02-23-2009, 11:57
Просто чакаш,времето ще покаже.

em1nem4o
02-23-2009, 12:39
Хах. Ето че и вие си вадите грешен извод за мене 8) . Вярно статистиката ми не е точна но имах предвид че свестните момичета са малко ;). И вече казах проблема ми е решен няма нужда да спамите. Но незнам защо продалжавам да ви обръщам внимание като голяма част от вас сигурно това целят :D

П.П. Препоръчвам ви да гледате филма The Secret може да ви помогне малко :P

mynichka
02-23-2009, 14:32
Лицето Х и лицето У ако наистина искат да са эаедно,няма да вэемат решение да не се виждат.
подкрепям

myNameIsImmortal
02-23-2009, 15:19
Хах. Ето че и вие си вадите грешен извод за мене 8) . Вярно статистиката ми не е точна но имах предвид че свестните момичета са малко ;). И вече казах проблема ми е решен няма нужда да спамите. Но незнам защо продалжавам да ви обръщам внимание като голяма част от вас сигурно това целят :D

П.П. Препоръчвам ви да гледате филма The Secret може да ви помогне малко :P
Ако мислиш че филмите намират решение ходи гледай Хитч та да се дообразоваш още млъко в начините на сваляне на момичета, и след това си пусни Man In Black за да разбереш как да се предпазиш от нападащите ни извъземни.. :lol: :razz: :razz:

em1nem4o
02-23-2009, 17:20
Това смешно ли трябваше да бъде. Ако е така тогава :lol: :lol: :lol: че да не повториш вица ;). Та аз сам си образован. Нарочно писах по такъв начи че да го разберат "умници" като тебе 8-) . Някой хора просто незнаят каде да си покажат магариите :-D

AFT
02-23-2009, 17:36
"Тайната" е много верен филм, ама става скучно след първите 30 мин. (:

TheNewReligion
02-23-2009, 18:33
Много интересен израз "...когато приключила ВИЗИЯТА...". :-о Ако толкова искаш момичето "се бори" за нея. Според мен няма никакъв смисъл. 8)

em1nem4o
02-23-2009, 20:42
Абе хора вие четете ли коментарите или така си трупате мнения :razz: :razz: :razz: Повтарям - проблема ми е решен. И така като гледам май ще е по-добре да заключат темата че да не се спами.

Punisherrr
02-23-2009, 20:50
любовта от разтояние, не е любов! личен опит.... :(
Любов от разстояние, Е любов! Личен опит :D
Търпение му е майката. ;)
MyNameIsImmortal > аз съм имала 13 месеца повече търпение от теб така чее... :D
Всичко е възможно другари...желание да има само ;)

едит: ОП...човека е казал,че проблема е решен... :-o :D да се оттеглим освен...

Blab
02-24-2009, 02:39
MyNameIsImmortal, звучиш крайно обезверен и изстискан.
Бих пребила въртеливата госпожица, която ти го причини.

em1nem4o
02-24-2009, 04:20
Тос пък и той с бой ще оправя проблема 8-) 8-) 8-) . Единствения начин човек да реши проблема е като се изправи с/у него

AFT
02-24-2009, 05:25
^ Абе, ти да не си умствено изостанал?

LudoMlado
02-24-2009, 06:40
Мене тва ми прилича по скоро на условие на задача отколкото на приказка. Достатъчно умен си да си кашираш данните, 11 клас за приказки ми говори.

em1nem4o
02-24-2009, 10:12
Ми да сте чували за дискретност :D Определено не сте от най-интелигентните 8-)

valdesbg
02-24-2009, 11:35
Иммортала е прав, блаб - девойката е за пребиване. Искаш ли още една да утрепеш? :Р

Принципно човека си е реалист.

Относно автора - момче излиез от матрицата, очовечи се малко и погледни реално на нещата. Не ме карай да ти изкарвам психологически портрет пред целия форум. Нито свестните момичета са малко(напротив с лопата да ги ринеш, стига критерия ти за "свястно момиче" да е верен), нито тайната е нещо смислено, нито сме се загрижили толкова за теб и мнението ти, че да ми поучаваш и категоризираш. Май ти не си чувал за дискретност, щото това твойто е лигавщина.
Дразня се на наивни многознайковци като теб и това е единствената причина да бутам темата ти нагоре.

em1nem4o
02-24-2009, 16:21
Както се казва по-умният отстъпва за това аз се оттеглям. Беше ми приятно да си полафя с вас :-P

myNameIsImmortal
02-24-2009, 16:31
MyNameIsImmortal, звучиш крайно обезверен и изстискан.
Бих пребила въртеливата госпожица, която ти го причини.
мм не :) Справям се :) Има друга девойка където сега ме възроди :-) А за тая миналата нямам думи за постъпките и миналата седмица, но все пак да я запомня със добро :)

Автора: И на нас ни беше приятно ;)
И ще се надявам да не пуснеш тема "Тя ме остави заради друг от нейния град" ;)

Успех с момата :)

me4eto
02-24-2009, 16:35
Решение: А+б.(у-х).А-у.б=Няма решение.

по sin/tg ot x корен 100000 от cos y


по sin/tg ot x корен 100000 от cos y

myNameIsImmortal
02-24-2009, 16:55
Както се казва по-умният отстъпва за това аз се оттеглям. Беше ми приятно да си полафя с вас :-P
Абе не е баш така, те хората казват "Каквото повикало, такова се обадило" и аз като бях миналата седмица в гората виках "Секс, Секс, Секс" а се отвръщаше "На екс, на екс.." :lol:

Kostadin_682
02-24-2009, 17:20
Както се казва по-умният отстъпва за това аз се оттеглям. Беше ми приятно да си полафя с вас :-P
Абе не е баш така, те хората казват "Каквото повикало, такова се обадило" и аз като бях миналата седмица в гората виках "Секс, Секс, Секс" а се отвръщаше "На екс, на екс.." :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz:

valdesbg
02-24-2009, 17:52
Ех Данчо, Данчо все истини думаш... Ама си е така де, като руския виц за вълка :)

Автора видя че има и по-големи от неговия и благоразумно подви опашка. Поне това беше умна постъпка :)

em1nem4o
02-25-2009, 04:33
Лол да се уплаша от някви в интернет :lol: :lol: :lol: . Не просто не ми се разправя. И м/у другото ако си намери някой от нейния град да ще ми е тъжно, но и ще се радвам за нея, така че няма с ко повече да ме изненада човек. Така че опитите да ме накарате да мисля че няма шанс да стане нещо м/у нас сам нулеви :D :D :D . Успех следващия път макар че може следващия път темата ми да не бъди тука 8)

myNameIsImmortal
02-25-2009, 18:49
Лол да се уплаша от някви в интернет :lol: :lol: :lol: . Не просто не ми се разправя. И м/у другото ако си намери някой от нейния град да ще ми е тъжно, но и ще се радвам за нея, така че няма с ко повече да ме изненада човек. Така че опитите да ме накарате да мисля че няма шанс да стане нещо м/у нас сам нулеви :D :D :D . Успех следващия път макар че може следващия път темата ми да не бъди тука 8)

Аз не съм казъл, че трябва така да стане, а и ти желая успех!

А и още нещо:


Както се казва по-умният отстъпва за това аз се оттеглям. Беше ми приятно да си полафя с вас :-P

Не давай обещания, който няма да изпълниш после.. бъди малко по-компетентен.. ще ти помогне много в живота ;)

endona
02-25-2009, 18:54
Аз само не можах да разбера как така за три дни реши, че сте един за друг?
Според мен много задълбаваш и тя се е уплашила, а това "странно чувство" е явно някакъв начин да те разкара.

AFT
02-25-2009, 20:32
МайНеймИсИмортал, пич, кво общо има спазването на обещания и да бъдеш компетентен?! Обясни ми го, моля, ако требе на ЛС, силно съм заинтересована.

em1nem4o
02-25-2009, 21:04
Аз само не можах да разбера как така за три дни реши, че сте един за друг?
Според мен много задълбаваш и тя се е уплашила, а това "странно чувство" е явно някакъв начин да те разкара.

Мда май тва не бях уточнил. Пишем си от 4 месеца и си споделяме ако не всичко то почти всичко ^^ А и Immortal не се сдържах да не пиша. Просто ми прай кеф да ви отговарям :D Та ако още не сте разбрали вече сам си разрешил проблемите и в момента само спамите 8-) 8-) 8-)

proFloras
02-25-2009, 22:01
Питай какви са причините ако не може да е било за секса ако е имало секс