PDA

View Full Version : Странна тема



mrysnika
02-22-2009, 17:08
Не ви ли дразнят хората в Skype, които могат да си седят с една и съща картинка и надпис и скайп име през цялото време!? Имам хоира в скайпа си, които са си сложили линка към някоя песен или нещо друго преди 5-6 месеца и си стоят през цялото време с тях, нищо не променят. Не е ли скучно така ? Аз лично доста често си сменям облика там, тъпо ми се струва да стоя с еднакви неща през цялото време.. кво мислите по въпроса ?

SiegHeil
02-22-2009, 17:10
Бан за такива изроди ! Как не ги е срам ! :-x

jghgh
02-22-2009, 17:12
Ахах, при мен обратното - някакви дето през 5сек си сменят настроението, картинките и никовете много ме дразнят и се налага да ги преименувам..

Е, настроението не пречи често да се сменя, обаче ника.. :?

FelisDirus
02-22-2009, 17:16
Ахах, при мен обратното - някакви дето през 5сек си сменят настроението, картинките и никовете много ме дразнят и се налага да ги преименувам..

Е, настроението не пречи често да се сменя, обаче ника.. :?

Абсолютно съгласна съм.

FockidyFockFock
02-22-2009, 17:16
Евтаназия за тия мръсници безподобни! :booooomb:

TheBestFriends
02-22-2009, 17:19
какво бе ?
аз от поне две години съм с един ник :D
картинката си сменям през седмици.. настроението през дни
не обичам виртуални промени, не стига че никой не ме познава от там, пък и да ги дообърквам :lol:

Blab
02-22-2009, 17:20
Кой както го чувства, бе.
Все едно ми е.
Лично аз си сменям ника, картинката и балона почти всеки ден, според настроението.

TellMeYourName
02-22-2009, 17:22
ебати лайнарите, как са способни на такива неща? :-x

Canis_Dirus
02-22-2009, 17:22
Какво е скайп?

GbSy
02-22-2009, 17:24
'Мии.. всеки е различен...
Аз си сменям настроението много често, в зависимост к'во ми се върти в главата, ника и картинката значително по-често, но какво значение има това; общуваш си с човека, не с ника и аватара му..

b0Nb0n
02-22-2009, 17:27
Какво е скайп?
jivota na avtorakata/avatora

woshata
02-22-2009, 17:29
ми все ми е тая
аз си ги помня по скайп името :booooomb:
лично аз през определен период от време сменям ника .. картинката по-рядко .. а за балона там вече е различно .. киснали са ми неща сигурно по 2 седмици . .а мога и да сменям през 5 мин .. когато нямам работа :Д

Dumb
02-22-2009, 17:30
Много, много рядко сменям ника!
Картинаката и настроението ми се враъзват (поне в мойта глава). И зависи как се чувствам сменям катринката и писанието 8-)

LiveFlower
02-22-2009, 17:30
Аз ти предлагам да си вземеш едно валерианче ;)

Pliok0019
02-22-2009, 17:31
Не ми пука.

MostHated
02-22-2009, 17:31
не ме бърка никак...

като няма какво да правя си сменям нещата през 2 мин. :D

crazy_style
02-22-2009, 17:39
ot 3-4 meseca mi e edno i su6to.. i ot vreme nav reme promenqm po ne6to.. Ama ako zasedna pred kompa i nqa kvo da pravq estestveno 4e 6te gi smqnam mnogo po-4esto

ScionOfStorm
02-22-2009, 17:43
втф..?

ебаси вживяването праскаш бе, пич, спокойно. иначе и мен понякога ми е правило впечатление и съм се чудил, как едни абонати ми са вече 2 години с един и същ подпис и ник. аз ника си го сменям от време на време, подписа почти всеки ден, защото ми отразява случващото се, все пак. ама ти пък съвсем..

aka6a_vamp
02-22-2009, 17:47
Ника си сменям като ме осени нова простотия,а настроението-постоянно 8-)

Zqpkov
02-22-2009, 17:54
Кой както го чувства, бе.
Все едно ми е.
Лично аз си сменям ника, картинката и балона почти всеки ден, според настроението.


+1

XceSS
02-22-2009, 17:56
Да ти имам проблемите...

HardcoreSyndrome
02-22-2009, 18:01
Да ти имам проблемите...
Все ми е едно...

VQTUR
02-22-2009, 18:19
Не ви ли дразнят хората в Skype, които могат да си седят с една и съща картинка и надпис и скайп име през цялото време!? Имам хоира в скайпа си, които са си сложили линка към някоя песен или нещо друго преди 5-6 месеца и си стоят през цялото време с тях, нищо не променят. Не е ли скучно така ? Аз лично доста често си сменям облика там, тъпо ми се струва да стоя с еднакви неща през цялото време.. кво мислите по въпроса ?

Леле, абсолютно същото!

Винаги са ме дразнели много, хора, които си седят с едни и същи неща... не че седя постоянно пред компа и ги зяпам, ама като преглеждам абонатите и страшно много ме дразнят :booooomb:
Аз обичам да има разнообразие, преди често се сменях и ника и снимката и настроението (тогава бях в лека депресия), а сега по-често си стоя с 1 ник, но снимките си вървят.

Ест, това звучи малко налудничево, когато се направи тема само за това, но на кой му пука, има теми за всякакви дреболии, защо да няма и за тва.

Canis_Dirus
02-22-2009, 18:22
Най-важното нещо в живота ми са снимката и мууд-а в скайпа!

И винаги съдя по хората според мууда и снимката и никчето!!!


ReSpEcT

fall_out_girl
02-22-2009, 18:28
Аз ника почти не го сменям ама аватара и балончето всеки ден...

s3xy
02-22-2009, 18:31
мен пък хора дето през секунди си сменят ник-неймовете са ми тооолкова досадни, и те милите се чудят какво да си напишат, иначе аз лично настроението си го сменям секи ден, ако си пиша с някой нещо което ме е развеселило си го пействам, ама ника си не пипам поне от година :) а снимката - веднъж на седмица може би, но си имам любими :)

XceSS
02-22-2009, 18:37
Добро утро пияницеееееееее...ляля
ай наздраве на всички :smt006 :smt006 :smt006

KiLLeR_InSTiNkT
02-22-2009, 18:45
Пфф, кво те грее кой кога какво си сменя? Се едно ебати драмата, ебати чудото. Аз па не обичам често да си сменям тъпите неща в скайп - мое си седа с една картинка в продължение на година.... Или па жив пример, че поне 2 години не съм си барвала профило у форумо. Ай

cherinka
02-22-2009, 18:47
И мен ме дразни честото сменяне, както и еднообразния профил.
Когато си пиша с някого, който е с една и съща картинка, настроение и ник и ми е супер безлично някак си и нямам интерес да си пиша (това за хора, които не познавам).
Иначе за познатите ми няма проблем да си седят по един и същ начин. Щом сме познати и приятели значи до някаква степен се познаваме и няма как заради един скайп да ми спадне интереса към тях.

:(

m3talmania
02-22-2009, 18:54
Не ме дразнят. Аз си сменям нещата там рядко, защото рядко се застоявам в скайпа. :-|

ef4etyYy
02-22-2009, 19:24
Кой както го чувства, бе.
Все едно ми е.
Лично аз си сменям ника, картинката и балона почти всеки ден, според настроението.точно

InitialD
02-22-2009, 19:24
Мен ника ми е един и същ от 2 години и половина а аватара от юни миналата година ... и не смятам да го сменям .. иначе подписа .. често ! :)

SWASTIKA
02-22-2009, 19:47
Голямата част от вас се дразнят на еднакви профили, другата част се дразнят на тези, които ги сменят често, но въпреки всичко си го сменят и те (от време на време).

Извода: Кой палячо си мисли, че си пише с дадения аватар или мууд?
Кой палячо смята, че смяната на настроението в скайп, означава интересна личност?
Кой е клоуна, който обича да гледа различни профили?

За всички вас, имбецилни приятели, мога да намеря една от допълнителните програми към скайп, която може да сменя профилите на останалите абонати от вашата листа.
Дано тогава, развитието на мозъка ви започне да прогресира!
Дай Боже един ден да откажете смяната на чужди профили и да преминете на нещо по - твърдо - ТЯХНОТО КОПИРАНЕ!

XceSS
02-22-2009, 19:51
Голямата част от вас се дразнят на еднакви профили, другата част се дразнят на тези, които ги сменят често, но въпреки всичко си го сменят и те (от време на време).

Извода: Кой палячо си мисли, че си пише с дадения аватар или мууд?
Кой палячо смята, че смяната на настроението в скайп, означава интересна личност?
Кой е клоуна, който обича да гледа различни профили?

За всички вас, имбецилни приятели, мога да намеря една от допълнителните програми към скайп, която може да сменя профилите на останалите абонати от вашата листа.
Дано тогава, развитието на мозъка ви започне да прогресира!
Дай Боже един ден да откажете смяната на чужди профили и да преминете на нещо по - твърдо - ТЯХНОТО КОПИРАНЕ!


Щом и тоя олигофрен разви есе, значи темата е сериозна...Правете я важна !

bEbsI
02-22-2009, 19:52
Дреме ми. Имам да се тревожа за по-важни "работи".

MostHated
02-22-2009, 19:53
Свастика, ти нали се беше разкарал от форума, к'фо правиш пак тук?

SWASTIKA
02-22-2009, 20:06
Голямата част от вас се дразнят на еднакви профили, другата част се дразнят на тези, които ги сменят често, но въпреки всичко си го сменят и те (от време на време).

Извода: Кой палячо си мисли, че си пише с дадения аватар или мууд?
Кой палячо смята, че смяната на настроението в скайп, означава интересна личност?
Кой е клоуна, който обича да гледа различни профили?

За всички вас, имбецилни приятели, мога да намеря една от допълнителните програми към скайп, която може да сменя профилите на останалите абонати от вашата листа.
Дано тогава, развитието на мозъка ви започне да прогресира!
Дай Боже един ден да откажете смяната на чужди профили и да преминете на нещо по - твърдо - ТЯХНОТО КОПИРАНЕ!


Щом и тоя олигофрен разви есе, значи темата е сериозна...Правете я важна !

Олигофрен е вероятно човек, допринесъл за поява на хора като теб.
Не съм много запознат за местонахождението ти, но предполагам, че там културата на хората граничи с масовата дедиференциация (развитие от по - сложното, към по - простото). Не виня теб, че си такова леке, каквото показваш, виновни са твоите родители, които видно не са си направили труда да дадат възпитание на детето си.
Жалко за тях, жалко за теб.
Най - културно ще те помоля да не ме цитираш - нито ми е приятно, нито има смисъл.
Благодаря за разбирането. :)


Свастика, ти нали се беше разкарал от форума, к'фо правиш пак тук?

Не мисля, че трябва да давам обяснение за присъствието си в свободна зона за всички хора.

Spider4eto
02-22-2009, 20:18
Пфффф аз скайпа го ползвам да си пиша с хората, не да им разглеждам профилите. Всички абонати са ми преименувани, за да не се дзверим половин час и да се чудя кой ми е писал. Въобще не ме интересува кой кога си сменя аватара или мууда, да правят квото искат.

XceSS
02-22-2009, 20:47
Оффф свастико, с теб мога да споря много, ама да не осираме темата на човека ОК ?

s3xy
02-22-2009, 20:49
^ охх то и каква тема 8-)

cherry_lady
02-22-2009, 20:52
Не ми пука.

grenth
02-22-2009, 20:54
Както БайТоя беше казал "Съществуването на организмите е навъзможно без Skype" :D :lol: :lol: :razz: :razz: :D :shock:

alwaysnforever
02-22-2009, 21:37
Кво да им направя като не ги сменят ? ..всеки си решава :D

s3xy
02-22-2009, 23:38
Както БайТоя беше казал "Съществуването на организмите е навъзможно без Skype" :D :lol: :lol: :razz: :razz: :D :shock: :lol: :lol: :lol: фул респект!

PainMonopoly
02-25-2009, 09:57
Ахах, при мен обратното - някакви дето през 5сек си сменят настроението, картинките и никовете много ме дразнят и се налага да ги преименувам..

Е, настроението не пречи често да се сменя, обаче ника.. :?

Абсолютно съгласна съм.И аз. Повечето ми контакти са преименувани точно по тази причина. Откъде накъде ще си сменят ника без да съм им разрешил? :D

OtherDimension
02-25-2009, 10:06
ако си хабите нервите за такива глупости рано-рано ще умрете;)

Vesk0u
02-25-2009, 10:11
Тъпа тема...

Не ми пука кой си мени картинката през 1 ден/5 минути и кой през 2 месеца...

afterforever
02-25-2009, 10:15
А-ха, реално кво те дразни, не мога да разбера? Това, че някой седи с 1 ник 100 години ли? Аз моя си го държа от 2005 непроменен и никой не е възроптал още... и то после като стане едно сантиментално и сърце не ти дава да го смениш..

StayFly
02-25-2009, 10:32
Абе, не ви ли дразни, че като се изсерете трябва да си миете задниците. Пълна загуба на време. Квото и да прави ме винаги ще си смърдят.
Да зема да пусна една тема с анкета, а?

PainMonopoly
02-25-2009, 10:39
А-ха, реално кво те дразни, не мога да разбера? Това, че някой седи с 1 ник 100 години ли? Аз моя си го държа от 2005 непроменен и никой не е възроптал още... и то после като стане едно сантиментално и сърце не ти дава да го смениш..Еми и моя седи непроменен. Написал съм се просто drago. Смятам, че това достатъчно добре ме описва, че да ходя да си мисля никове, или пък да ходя да ги "украсявам" с йероглифи. :smt115

PainMonopoly
02-25-2009, 10:41
между другото не един и два потребители съм делнал от скайп листа ми,заради нелепи месиджи и/или никове... чак се вбесявам понякога като чета някакви тотални малоумщини,най-често от филмирани чалга пуберки,които даже не помня откъде познавам или откъде ми имат скайпа... веднъж се бях хванал да броя месиджите на момичета от скайпа ми - около 90% бяха текстове на чалга песни или некви изцепки "Обичам тА,мило {{{}}}}","ти си единствен {P}{P}{P}" и някви такива... отврат :(

Аз такива кухи лейки съм намирал само в тийнпроблем. :-D

Pliok0019
02-25-2009, 18:28
От година-две се пиша
LiNa :D
и крюто ми, преди ника. Както на всичките ми приятелки.

Подписа си го сменям, според това дали съм креативна, или не. :D

Аватара - обикновено е моя снимка, но понякога, нещо, което значи много за мен.

Информацията и всичко останало седи така от години.

Kya
02-25-2009, 18:35
От година-две се пиша
LiNa :D
и крюто ми, преди ника. Както на всичките ми приятелки.

Подписа си го сменям, според това дали съм креативна, или не. :D

Аватара - обикновено е моя снимка, но понякога, нещо, което значи много за мен.

Информацията и всичко останало седи така от години.

И какво ти е крюто?

LiveFlower
02-25-2009, 18:39
еее то,ако става на въпрос с един ник мога да карам по една година,досега съм имала точно 3 ника,като с последния съм от половин година.Аватара обикновенно е моя снимка и не го сменям често,а за настроението,когато ми хрумне нещо мъдро или някой клип от ВБ :D ии така...

partychild
02-26-2009, 12:47
Кой както го чувства, бе.
Все едно ми е.
Лично аз си сменям ника, картинката и балона почти всеки ден, според настроението. :)

kalashnik
02-26-2009, 13:01
Ами аз имам няколко скайпа с едни и същи абонати и влизам във всеки в зависимост от настроението. Ама те доста се бъркат щото 5 миути пиша от единия, а после от някой от другите.

cherrypezz
02-26-2009, 13:25
Дишаааааааай диииииииииишай дииишаййййййй диииишааааааайййй :booooomb:

afterforever
02-26-2009, 13:29
Ами аз имам няколко скайпа с едни и същи абонати и влизам във всеки в зависимост от настроението. Ама те доста се бъркат щото 5 миути пиша от единия, а после от някой от другите.

После що скайп давал грешки... постоянно..

Ivalinka
02-26-2009, 13:32
на мен ми е забавно абонатите да си сменят често писанията, че иначе ми е скучно. а моят ник го сменям на няколко месеца, снимката също, писанията почти всеки ден.

SWASTIKA
02-26-2009, 13:36
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)

b0Nb0n
02-26-2009, 13:41
tctct kvi filmi si vkarvate s toq skype

VQTUR
02-26-2009, 17:54
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)

Ти сега пак ли се правиш на интересен... щот не си? :-o

tItEufFf
02-26-2009, 18:10
Ника сигурно си го сменям на годината 1 път..
Описанието си го сменям един-два пъти седмично...
А пък снимката...мнооооого рядко. Щото обикновено обичам да съм с моя снимка, а рядко се харесвам. Сега съм с една от лятото и не ми се сменя, щото е красива... :)

Дразня се само някой като си сменя постоянно ника.. Иначе картинки, описания не ми пречат

Lady_Black35
02-26-2009, 18:15
Ника го сменям през три четри месеца.
Картинката през две седмици. Различно.
Описанието обикновенно върви с картинката, но е имало неща, с които съм седяла месеци.
Зависи. Предпочитам да не го променям. Общо взето ме дразнят повече хората, които си сменят настроението през десет минути.

gsh
02-26-2009, 18:15
никът ми си седи от 3 години един и същ и не смятам да го сменям :)

SWASTIKA
02-26-2009, 18:26
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)

Ти сега пак ли се правиш на интересен... щот не си? :-o
Ще ти дам автограф, малко по-късно. :)

VQTUR
02-26-2009, 18:38
[b]^^ Mного мило от твоя страна, само че никой не ти го е искал![b]

Jumbie483
02-26-2009, 21:07
аа аз много рядко преглеждам скайп и абонатите там :D
аз съм си с един ник вече 2-а година.. снимката сменям, когато се сетя (поне веднъж на два месеца) .. а писаниците.. хм, трия всичко :D

TERRORMACHINE
02-26-2009, 21:15
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)абе мишок, ти ли ще питаш за скайп бе? тоя дето ме намери и ми обясни, че животът ми зависел от два подписа... :lol: :? :lol:

SWASTIKA
02-27-2009, 06:29
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)абе мишок, ти ли ще питаш за скайп бе? тоя дето ме намери и ми обясни, че животът ми зависел от два подписа... :lol: :? :lol:

Ти си мръвка, не ме занимавай.

TERRORMACHINE
02-27-2009, 09:52
Извинете, какво значи скайп? Моля някой по вещ да ми разясни.
Благодаря! :)абе мишок, ти ли ще питаш за скайп бе? тоя дето ме намери и ми обясни, че животът ми зависел от два подписа... :lol: :? :lol:

Ти си мръвка, не ме занимавай.Постете ми, Господи!

Balooon
02-27-2009, 10:00
не им обръщам внимание....ква полза от т'ва :D

eple
02-28-2009, 10:02
дразнят ме,ако седят прекалеееено дълго..
иначе мен моята не ми се занимава да я сменям толкова често..
веднъж на няколко седмици я махам.

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 10:49
а дреме ми.

аз тия неща не ги и гледам

YouCantStopMe
02-28-2009, 20:38
Дреме ми. Имам да се тревожа за по-важни "работи".

LittlePrincess
02-28-2009, 20:44
Голяма работа. Ти пък все едно си нямаш друга работа освен да следиш кой колко време седи с нещо на скайпа. :?