PDA

View Full Version : 3ти март, Шипка



Pliok0019
02-22-2009, 16:58
Бихте и казали възможност за пътуване от София до Шипка.

Някаква туристическа агенция, фирма, обикновен транспорт. Нека да не е нищо свързано с политически партии.

bulgarche
02-22-2009, 17:27
Пътуваш с нощен влак до Стара Загора и сутринта хващаш някой от безплатните, които тръгват от общината. След приключване на мероприятията се връщаш с автобуса до Стара Загора и пак на влакчето. Има и автобуси от Казанлък, но се по-раздрънкани и по-несигурни откъм организация.

Pliok0019
02-22-2009, 17:47
В колко часа са автобусите, тръгващи от Стара Загора?

Kya
02-22-2009, 18:30
Сега май пак иксате да се караме... Нарочно май пускате такива теми. Момиче за теб гуугъл няма ли бе как може да питаш това тук? Не вярвам да си глупава и да не знаш как се влиза и търси в гугъл или някоя друга търсачка. Ако гуугъл ти е сложен пробвай с дир бг. И все пак ако не успееш потрудих се специално заради теб :oops:

http://bibitka.com/index.php

Тука в бибитка надявам се да се оправиш със търсачката че е леко сложна. Не ми даде да дам директен линк... Като успееш да го намериш трябва да ти пише нещо от тоя род:
София - Шипка Автогара Казанлък - КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД 16:00 20:00

Иии внимавай да не се объркаш да не те изкарат някаде зад граница да се ччудим после какво да правим. :-x

иии някфъ екскурзииикъъ...

http://bg.bgns.net/component/option,com_events/task,view_detail/agid,94/

Надявам се млада приятелко да съм ти била полезна.

ПП Няма нужда от благодарност :oops:

InitialD
02-22-2009, 18:55
Ще се съберем ли !?!?

Pliok0019
02-22-2009, 19:03
Е няма удобен превоз...Да тръгвам в 16.00 е прекалено късно.

Pliok0019
02-22-2009, 20:41
Искам самосиндикално. :D

RAWRRR
02-22-2009, 20:49
Пътуваш с нощен влак до Стара Загора и сутринта хващаш някой от безплатните, които тръгват от общината. След приключване на мероприятията се връщаш с автобуса до Стара Загора и пак на влакчето. Има и автобуси от Казанлък, но се по-раздрънкани и по-несигурни откъм организация.

няма ли да е по-пряко през Балкана?

http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet?action=listOptions

Pliok0019,провери тук.

bulgarche
02-22-2009, 21:07
Някой от вас качвал ли се е на 3-ти март на връх Шипка?
Аз го правя през последните няколко години и уверявам ви е доста трудно да се качиш самосиндикално, защото е лудница и не може Сульо и Пульо да се качат с личните си автомобили. Пълно е с депутати, политици, полиция, чужденци и какво ли още не. Километрични са опашките от автомобили, в снежните години такивата са закъсали. Влак от там не минава, а 16 часа е прекалено късно за каквото и да било. Още повече че разписанията в този ден не важат, защото пътя е затворен ;)
Приятели са се качвали с кола, миналата година и с бус, но е почти равно на самоубийство.

Автобусите от Стара Загора не знам кога тръгват. Ще проверя и ще пиша. Нещо от сорта на 8 часа е.

InitialD
02-22-2009, 21:16
Аз ще се събирам с българските ливанци да ходиме ...

RAWRRR
02-22-2009, 21:21
с ливанците в България по-скоро *

InitialD
02-22-2009, 21:31
с ливанците в България по-скоро *

Клонят към "български ливанци" .. някои са наполовина българи наполовина ливанци !


Кънте немате шанс! Щото освен Маронити и Православни ще има и една хардкор групичка Сунити от Триполи! :booooomb:

RAWRRR
02-22-2009, 21:37
турци в България
цигани в България

....

ливанци в България.

Прилагателното български е само за българите,другите са просто хвърлящи семе в България.

InitialD
02-22-2009, 21:41
турци в България
цигани в България

....

ливанци в България.

Прилагателното български е само за българите,другите са просто хвърлящи семе в България.


Много хора го употребяват ... нз аз така си го казвам ... факт е обаче , че ако някой ме види на улицата никога няма да каже че съм Ливански Българин!

InitialD
02-22-2009, 21:43
с ливанците в България по-скоро *

Клонят към "български ливанци" .. някои са наполовина българи наполовина ливанци !


Кънте немате шанс! Щото освен Маронити и Православни ще има и една хардкор групичка Сунити от Триполи! :booooomb:

ние па си имаме КайзерО 8) :booooomb: 8-)

КайзерО е минало ... и неговата империя е минало ... бъдещето принадлежи на правоверните!!!

Pliok0019
02-22-2009, 21:45
Ливанецо, стига писа у темата ми бе...


Догодина ще отида със сигурност, като бъдещ шофьор. :D Поне до Стара Загора ще стигна.

InitialD
02-22-2009, 21:47
Ливанецо, стига писа у темата ми бе...


Догодина ще отида със сигурност, като бъдещ шофьор. :D Поне до Стара Загора ще стигна.

Ела с нас ако искаш .

Pliok0019
02-22-2009, 21:48
Ще пропусна и тая покана, благодаря.

InitialD
02-22-2009, 21:55
твърде красива е за вашта компания от утайки :D

Ти пък ... ако ние сме утайка не знам вие какви трябва да сте ... група наркоманизирани беззуби идиоти!

В момента се води война... и неверниците губят ... скоро и вас няма да ви има !Само ние можем да помогнем на България както помогнахме на хилядите в Източен Бейрут!!!

С Хез Катаеб напред!!!

InitialD
02-22-2009, 22:01
еми то след толкова години хероманстване и наливане с ракия и мента по градинките,немат сила да пръднат...
какво очакваш от педератични индивиди?
Хез Катаеб?абе,човек,кафевото ти го мешат с на баба ти диазепама,смени човека ;)

Като не знаеш за какво става дума не се обаждай, че се потапяш сам!

RAWRRR
02-22-2009, 22:06
еми то след толкова години хероманстване и наливане с ракия и мента по градинките,немат сила да пръднат...
какво очакваш от педератични индивиди?
Хез Катаеб?абе,човек,кафевото ти го мешат с на баба ти диазепама,смени човека ;)

Като не знаеш за какво става дума не се обаждай, че се потапяш сам!

съмнявам се някой друг освен теб да знае или да го интересува


Pliok0019,и аз като теб готвя такива планове за догодина..ама вече 3та година,никакъв резултат 8-) .

Kya
02-22-2009, 22:13
Според мен се готвите само да се напието групово. Може и да не е на 3ти март, но хората са свикнали да има повод разбира се... На момичето и се прави..... момчета, моля уважете...

RAWRRR
02-22-2009, 22:15
Повод за да се напия ще търся,когато съм над 35,с мъж и с две деца. 8-)

InitialD
02-22-2009, 22:15
Ние имаме това, което вие никога не сте имали- ВЯРА!


http://image59.webshots.com/59/5/31/35/2629531350054961820cfLYVZ_ph.jpg




Стоп!

Pliok0019
02-22-2009, 22:18
Според мен се готвите само да се напието групово. Може и да не е на 3ти март, но хората са свикнали да има повод разбира се... На момичето и се прави..... момчета, моля уважете...
Моля?

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:21
Ние имаме това, което вие никога не сте имали- ВЯРА!


http://image59.webshots.com/59/5/31/35/2629531350054961820cfLYVZ_ph.jpg




Стоп!

Черпим те с вАрен нахут и МНОГО шербет!

АЛЛАК АКБАР!

InitialD
02-22-2009, 22:24
Ние имаме това, което вие никога не сте имали- ВЯРА!


http://image59.webshots.com/59/5/31/35/2629531350054961820cfLYVZ_ph.jpg




Стоп!

Черпим те с вАрен нахут и МНОГО шербет!

АЛЛАК АКБАР!

Аватара отговаря на истината за теб .. имаш нужда от очила ... щото това на картинката не беше полумесец какъвто виси в стаята ти!

Ае кажете нещо различно, че сте ми толкова скучни !




П.П. Варен нахут=фалафел!

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:29
InitialD, много е странно, ти - пръв приятел на сюнетчията, да обиждаш другите в тая насока...

п.п. Шербет не лочиш ли бе, къде го забрави?

InitialD
02-22-2009, 22:34
InitialD, много е странно, ти - пръв приятел на сюнетчията, да обиждаш другите в тая насока...

п.п. Шербет не лочиш ли бе, къде го забрави?

Не лочим селски ...

Легай си че в 04 часа ти е първата молитва ...

FockidyFockFock
02-22-2009, 22:40
InitialD, много е странно, ти - пръв приятел на сюнетчията, да обиждаш другите в тая насока...

п.п. Шербет не лочиш ли бе, къде го забрави?

Не лочим селски ...

Легай си че в 04 часа ти е първата молитва ...

Май пак си слушал езани, късно през нощта.

Изяж едни шоколад, за да имаш фолио и за утре. :-D

InitialD
02-22-2009, 22:43
Ллелеле умрех от смех!

Kya
02-22-2009, 23:15
Абе много странно племе сте. Искате вас да ви уважават а самите вие не уважавате различното... Нали се сещате какво би ви се случило ако ви чуят да се подигравате с това. Според мен вярващи истински са мюсолманите а ние само позираме. Горедеете се че сте христиани ама само до толкова колкото да ви се вижда етикета. Ако бяхте истински христиани никога не бихте обидили друга религия (най - малкото). Мразите ги защото са били по - силни и сполотени от нас. Ако на нашата държава и се бе отдала въможността да направи това с друг народ - щеше и още как. Тогава на мода е била жаждата за власт. Както сега тук - да плюеш турците и мюсолманите без да знаеш защо, както и хиляди други безмислени неща. И това с България на 3 морета е смешно, но го откриваш когато спреш да ползваш спомагателни съществителни за да мислиш.

InitialD
02-22-2009, 23:16
Абе много странно племе сте. Искате вас да ви уважават а самите вие не уважавате различното... Нали се сещате какво би ви се случило ако ви чуят да се подигравате с това. Според мен вярващи истински са мюсолманите а ние само позираме. Горедеете се че сте христиани ама само до толкова колкото да ви се вижда етикета. Ако бяхте истински христиани никога не бихте обидили друга религия (най - малкото). Мразите ги защото са били по - силни и сполотени от нас. Ако на нашата държава и се бе отдала въможността да направи това с друг народ - щеше и още как. Тогава на мода е била жаждата за власт. Както сега тук - да плюеш турците и мюсолманите без да знаеш защо, както и хиляди други безмислени неща. И това с България на 3 морета е смешно, но го откриваш когато спреш да ползваш спомагателни съществителни за да мислиш.

Хахаха нахрани ли ви а!?

Християнин съм ...

FockidyFockFock
02-22-2009, 23:18
Въпросното лице "Kya", e free agent.
Не Й/му обръщайте внимание... :D

Kya
02-22-2009, 23:24
Чакай,чакай,чакай,къде видя тука
1) хора де искат да ги уважават
2) християни които се гордеят от това

1)Еми не си само ти в тоя форум.
2)Същото.

Kya
02-22-2009, 23:26
Въпросното лице "Kya", e free глупака.
Не Й/му обръщайте внимание... :D

Поклон пред великите мислители. И пълният дисреспект към лошите измислители....

Kya
02-22-2009, 23:28
Абе много странно племе сте. Искате вас да ви уважават а самите вие не уважавате различното... Нали се сещате какво би ви се случило ако ви чуят да се подигравате с това. Според мен вярващи истински са мюсолманите а ние само позираме. Горедеете се че сте христиани ама само до толкова колкото да ви се вижда етикета. Ако бяхте истински христиани никога не бихте обидили друга религия (най - малкото). Мразите ги защото са били по - силни и сполотени от нас. Ако на нашата държава и се бе отдала въможността да направи това с друг народ - щеше и още как. Тогава на мода е била жаждата за власт. Както сега тук - да плюеш турците и мюсолманите без да знаеш защо, както и хиляди други безмислени неща. И това с България на 3 морета е смешно, но го откриваш когато спреш да ползваш спомагателни съществителни за да мислиш.

аз не съм религиозен,за мен това са глупости :wink:

а това че защитаваш турското робство и твърдиш,че "България на 3 морета е смешно",значи само едно - ти си ОТРЕПКА,която не заслужава да се нарече Българин и да ползва нашата писменост. плюя на такива като теб,повече отколкото на циганите и турците. такива като теб са истинските врагове на България и вашата възможно най-бърза смърт е единственото спасение от вас.

А ти знаеш ли от каде е нашата писменост и кой я е създал?

Kya
02-22-2009, 23:38
двама Български братя от Солун :)

Е как българи пък даже и от Солун????

Kya
02-22-2009, 23:43
не виждам проблем. или сега ше кажеш,че са гърци? колкото македония е гръцка :lol:

Сега по твойта логика следва че България е Турция. Мисли малко. :-P

Kya
02-22-2009, 23:51
тва е твойта изкривена анти-българска логика,агентче :)

аз все още чакам да си признаеш кой е "официалния" ти ник,щото ми е пределно ясно и отдавна те разкрих,че си "фейк" на някой от редовните юзъри. личи ти по стила на писане,типа теми и спорове,в които се включваш и още 1-2 неща,които засега ще запазя в тайна :)

докато си траеш и се криеш зад този ник,все ще те смятам за мишка без никаква доблест.

Не променяй темата на спорът ни.

А за другото - аз съм отделен човек, но съм позната на един който пише тук и реших и аз да попиша. Не се занимавам с форуми ама ми стана забавно и интересно като ви четох какви сте.

Та върни се на въпросът. Не бягай. Не съм настроена анти - българско. Просто искам да опровергаеш тезите ми със свои.

LiveFlower
02-22-2009, 23:53
двама Български братя от Солун :)

Е как българи пък даже и от Солун????А бе,вие сте много интересен народ гърците!Какво си преписвате чужди дела,вече има разкрития и теории(за заблудените) за Братята и вие пак си продължавате по старому.Същите сте като македонците,станали някога събития и дела по македонска земя и хоп историята вече е тяхна...зле...

Kya
02-22-2009, 23:56
двама Български братя от Солун :)

Е как българи пък даже и от Солун????А бе,вие сте много интересен народ гърците!Какво си преписвате чужди дела,вече има разкрития и теории(за заблудените) за Братята и вие пак си продължавате по старому.Същите сте като македонците,станали някога събития и дела по македонска земя и хоп историята вече е тяхна...зле...

Зависи каква литература четеш.

Kya
02-22-2009, 23:58
Kya,така ше кажеш ти... ни тъ бивъ :)

:razz: :razz: :razz: Мен или теб ни тъ бива. Айде айде.. Да не би да се предаваш? Кажи ми че съм права хайде кажи ми го директно.
Забелязах когато няма какво да кажеш на дадена персона казваш чи ни я бивЪ майна.

LiveFlower
02-23-2009, 00:02
двама Български братя от Солун :)

Е как българи пък даже и от Солун????А бе,вие сте много интересен народ гърците!Какво си преписвате чужди дела,вече има разкрития и теории(за заблудените) за Братята и вие пак си продължавате по старому.Същите сте като македонците,станали някога събития и дела по македонска земя и хоп историята вече е тяхна...зле...

Зависи каква литература четеш.Събитията са едни,историята е една

Kya
02-23-2009, 00:05
двама Български братя от Солун :)

Е как българи пък даже и от Солун????А бе,вие сте много интересен народ гърците!Какво си преписвате чужди дела,вече има разкрития и теории(за заблудените) за Братята и вие пак си продължавате по старому.Същите сте като македонците,станали някога събития и дела по македонска земя и хоп историята вече е тяхна...зле...

Зависи каква литература четеш.Събитията са едни,историята е една

И? Аз с това съм съгласна, но постът ти изглежда недовършен...

LiveFlower
02-23-2009, 00:13
Исках да кажа,че независимо каква литература да чета,историята си е една и не подлежи на промяна(манипулацията вече си е друго).
Сега вече разбрали какво имах впредвид?

Kya
02-23-2009, 00:22
Исках да кажа,че независимо каква литература да чета,историята си е една и не подлежи на промяна(манипулацията вече си е друго).
Сега вече разбрали какво имах впредвид?

И ако не коментираме как точно ще стигнем до истинната история? За какво изобщо ти беше да се обаждаш безмислено? Или ти може би знаеш истината? Хайде кажи според теб как е?

LiveFlower
02-23-2009, 00:31
Исках да кажа,че независимо каква литература да чета,историята си е една и не подлежи на промяна(манипулацията вече си е друго).
Сега вече разбрали какво имах впредвид?

И ако не коментираме как точно ще стигнем до истинната история? За какво изобщо ти беше да се обаждаш безмислено? Или ти може би знаеш истината? Хайде кажи според теб как е?До лъжливата истина ли?Професори ли сме,че да изследваме истинната история?Който и когато е трябвало си е свършил работата и е доказал как стоят нещата.И се появява изведнъж "неква" и ще пренаписва историята...хаха смешки ...

Kya
02-23-2009, 00:41
Исках да кажа,че независимо каква литература да чета,историята си е една и не подлежи на промяна(манипулацията вече си е друго).
Сега вече разбрали какво имах впредвид?

И ако не коментираме как точно ще стигнем до истинната история? За какво изобщо ти беше да се обаждаш безмислено? Или ти може би знаеш истината? Хайде кажи според теб как е?До лъжливата истина ли?Професори ли сме,че да изследваме истинната история?Който и когато е трябвало си е свършил работата и е доказал как стоят нещата.И се появява изведнъж "неква" и ще пренаписва историята...хаха смешки ...

Нужно ли е да бъда професор че да имам свое мнение? А и как си обяснявваш факта, че българските професори историци казват че киро и моето са бг, а пък гръцките такива - гърци? И кое е доказаното при тия положения а? И не съм "неква" и ако смяташ че това е пренаписване на историята и си вярваш - това говори за теб че си доста глупаво същество.

cherinka
02-23-2009, 04:33
еби му майката, вие не сте у ред