PDA

View Full Version : долната част на коремчето



me40
02-22-2009, 16:59
Значи искам да питам за упражнения за долната 4аст на корема около пъпчето там,който знае упражнения,които засягат главно тази зона,че коремните преси натоварват само горе...и ако може по-бързичко :)

Alco
02-22-2009, 17:59
повдигане на краката от вис или лакътна опора
повдигане на краката от лег

тва са главно.

Rowdy
02-22-2009, 18:03
ами вдигай краката 8-) Ако не ходиш на фитнес, легни на по-твърдо легло или масата, така че краката ти да са извън него/нея и започвай да ги вдигаш нагоре до вертикално положение, след коетп сваляш до степен, в която усещаш натоварване в долната част на корема :) Ама по-добре посещавай някоя фитнес зала :-D

byezz
02-22-2009, 18:23
по лигавКО не можа ли да попитКАШ ... само лигли и лиглиовци .. ебати .. фитнес .. фитнес .. фитнес и много фитнес .. :D ако нямаш амбиции ше виси вечно

me40
02-23-2009, 08:36
шш ало Byez недей мн знай като няя даваш компетенто мнение недей пиши и тфа че не съм написала "аве простаци кажете упражнения иначе ш ве претрепа" не значи,че съм лигава,а мила фани си избивай комплексите другаде!

SiegHeil
02-23-2009, 09:39
Плюс това диетат и храната са ти доста по важни от самите упражнения..

turmionkatilot
02-23-2009, 12:30
коремните преси е важно сутрин на гладно да се правят ;)

me40
02-23-2009, 16:47
мерси за всички коментари особено за последния тва,че се правят на гладно не го знаех :grin:

1n5ub0rd1na73
02-23-2009, 18:31
абе тва да не е дамски или гейски форум ебати...

писна ми от некви педалски или путкенски теми и как някой иска да си направи еди къв си корем,гръб,ръка,пичка и така нататък... тва не ви е форум за аеробика,КАЛЕнетика или фитнес... тука в тоя раздел е за футболни фенове,в краен случай фенове на ръгбито и хокея... изобщо където има боища,кръв и сперма!

JEБЕМ ВИ СПОРТA!

СМЪРТ!

Искам да те помоля първо да се научиш да четеш.

Иначе подкрепям мнението на SiegHeil.

term0t0
02-24-2009, 05:24
Ми той бате SofiaRegularCunt го каза тука всякви дебили с ниско съдаржание на мозък питат само как да си напрвят тялото както хората..Еми има най-малко пет сайта за това..и кое у е сложното на това да не ядеш сладки,да не пиеш газирано и да маняш тестяното и да правиш ето ТЕЗИ (http://www.vbox7.com/play:af3b027b) упражнения

me40
02-24-2009, 20:40
аве дебили сте вие,че се прайте на големи разирачи точно за това е този форум като не ви харесва пътя...

me40
02-24-2009, 20:41
бтв и между другото аз съм момиче и упражненията ше са по-различни недей пиши само за да се прайш на газар

turmionkatilot
02-24-2009, 22:18
абе оставете момичето какво лошо има да пита ..има достатъчно теми за футбол и т.н. Ебеш ни спорта... еми много важно ... и аз гледам футболи играя, но не се ограничавам като тебе само с това... Фитнесът е хубаво нещо, а момичето щом има желание защо да не й помогнем с каквото можем ... какви такива злобари сте

term0t0
02-25-2009, 19:22
Фитнеса е боза..Тука тръгнали по фитнеси яж си нормално,но ограничи сладкото,тестяното и увеличи плодовете и зеленчуците и бягай по 5км на ден..на открито..не ти трябват смепицални закуски специални буламачи..

eбeм ви фитнесО :o

turmionkatilot
02-25-2009, 21:46
фитнеса бил боза хахаха ти сигурно си поредната депресирана клечка, която не може 2 кила да качи и се е озверила ... хахаха уникати пълни тука

SiegHeil
02-26-2009, 08:19
Фитнеса е боза..Тука тръгнали по фитнеси яж си нормално,но ограничи сладкото,тестяното и увеличи плодовете и зеленчуците и бягай по 5км на ден..на открито..не ти трябват смепицални закуски специални буламачи..

eбeм ви фитнесО :o
е ми естестено, то от тичкане се прави мускулна маса на корем.. 8)

me40
02-26-2009, 17:01
айде да съберем едно общо мнение,че всички казвате различни неща и се обърках...доо тук стигнах до извод,че тряя иам диета ама не трябва да се ограничавам,ама да не ям сладко и тестено и мн зеленчуци...окей след тва не тряябва да ходя на фитнес,но и трябва да ходя на фитнес трябва да правя клекове и т.н. после да тичам по 5 км на ден :? уточнете моля :-D съгласна съм да правя всичко само да има резултат

SiegHeil
02-26-2009, 17:30
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=163229&start=0
Тая диета+през ден коремни преси+прави разнообразни и различни упражнения за корем щото иначе зацикляш..
http://vbox7.com/play:c500421d

6ibanqka
02-27-2009, 22:19
Ех, че прости лапета има ... жалки сте!

За авторката на темата най-доброто нещо е да ходи на фитнес 3 пъти в седмицата. Има фитнес за жени - стягат мусколите, топят се излишните мазнини и отделно структурата оправя на тялото. Просто е полезно! Са добре е да се ядът подбрани храни в смисъл има НВД- нисковъглехидратна диета... Колкото по-голями усилия се полат, толкова по-голям резултат ;) Има сайт специално за фитнеса http://www.bb-team.org/. Тва не е просто спорт, а начин на живот :)

turmionkatilot
02-28-2009, 08:08
Тва не е просто спорт, а начин на живот :)

е това е ! +1 брат :)