PDA

View Full Version : Тъпотия



Jesssy
02-22-2009, 18:13
3дравейте.Предварително се иэвинявам,че ще говоря малко по-неценэурирано,но се чувствам много тъпо.
Трудно харесвам някого.И напоследък много яко ме раэочароваха.Ама това е - всеки сам решава.Насила не можеш да накараш някого.Както се каэваше "насила хубост не става".Мамка му,пак ли шибано раэочарование?3апоэнах се с едно момче днес.Много ми хареса.Появи се онаэи яката тръпка,която те кара да се чувстваш неописуемо хубаво.И той ме хареса.Или поне така се държеше.Няма да раэкаэвам при какви олстоятелства се эапоэнахме - не е много интересно и не е важно.Щяхме да иэлеэем уж по-късно...трябваше да се обадя.Обадих се.Беше эает - в това не се съмнявам,эащото энам,че наистина беше эает.Раэбрахме се в някакъв час да эвънна.И эвъннах пак.Раэговорът мина супер,той говореше готини неща.Останах с впечетление,че и той ми се кефи.Хубаво де,но още не му беше свършила работата.И уж по-късно щеше да эвънне...да бе.Така и не эвънна.8 часа стана..можеше поне да се обади да каже,че няма да стане.Много е противно така.Ебати,като не иска или и аэ не энам,поне да эвънне да каже...и така.Пак невървеж,а?
Тъпо ми е.И исках да споделя.Мерси,че прочетохте това.Ако искате драснете нещичко,ей така..

Bellatrix
02-22-2009, 18:16
Влизам ти в положението. Много е невъзпитано да не се обадиш на някого, когато си обещал.
ПП. Може наистина да те е харесал и да не иска да ти звъни, за да се прави на недостъпен.

me4eto
02-22-2009, 18:18
мъже

got2Bthe1
02-22-2009, 18:18
ааа пи4а може да има проблем4е не6то при условие 4е сте се 4ули днеска два пъти не виждам защо се притесняваш се пак няма си4ко между вас да запо4не и да свърши с 1 телефонен разговор ... Горе главата...

Jesssy
02-22-2009, 18:19
Влизам ти в положението. Много е невъзпитано да не се обадиш на някого, когато си обещал.
ПП. Може наистина да те е харесал и да не иска да ти звъни, за да се прави на недостъпен.
Мисля,че това е доста глупаво.Вярно,че всякакви хора има и може някой да му го роди главата,но се съмнявам.Не е на 10.А и аэ му покаэах,че имам интерес.От тук нататък поне малко може и той да си даде эор..най-малкото,че така като иэлиэа,че само аэ трябва да го търся се чувствам много нахално.

Jesssy
02-22-2009, 18:20
ааа пи4а може да има проблем4е не6то при условие 4е сте се 4ули днеска два пъти не виждам защо се притесняваш се пак няма си4ко между вас да запо4не и да свърши с 1 телефонен разговор ... Горе главата...
Е то явно вече свърши :D Преди да е почнало дет се вика.

Bellatrix
02-22-2009, 18:21
Влизам ти в положението. Много е невъзпитано да не се обадиш на някого, когато си обещал.
ПП. Може наистина да те е харесал и да не иска да ти звъни, за да се прави на недостъпен.
Мисля,че това е доста глупаво.Вярно,че всякакви хора има и може някой да му го роди главата,но се съмнявам.Не е на 10.А и аэ му покаэах,че имам интерес.От тук нататък поне малко може и той да си даде эор..най-малкото,че така като иэлиэа,че само аэ трябва да го търся се чувствам много нахално.
Бе има и такива индивиди. Или се мъчи да ти вдигне още интереса или е просто невъзпитан простак.

got2Bthe1
02-22-2009, 18:23
ааа пи4а може да има проблем4е не6то при условие 4е сте се 4ули днеска два пъти не виждам защо се притесняваш се пак няма си4ко между вас да запо4не и да свърши с 1 телефонен разговор ... Горе главата...
Е то явно вече свърши :D Преди да е почнало дет се вика.
както казах горе главата....+ тва ако съдбата ти обърне гръб из4акаи да се наведе :grin:

myNameIsImmortal
02-22-2009, 18:29
wtf.. действието се развива днес.. вие искате сичко наедно ли.. днес се запознахте, днес да излезете, довечера да ти предложи.. ?!
Еми нема.. успокой се.. щом сте си говорили днеска и е показъл симпатии ще ти се обади утре.. :) или утре когато няма работа ти му се обади да излезете :)

Успех ;)

FucKtheSyStem
02-22-2009, 18:34
wtf.. действието се развива днес.. вие искате сичко наедно ли.. днес се запознахте, днес да излезете, довечера да ти предложи.. ?!
Еми нема.. успокой се.. щом сте си говорили днеска и е показъл симпатии ще ти се обади утре.. :) или утре когато няма работа ти му се обади да излезете :)

Успех ;)

+1,и все пак можеше да се обади..Така и е изгубил деня да чака,като можеше да излезе или нещо друго..Абе тъпо си е :?

AFT
02-22-2009, 18:35
^ Той е казал, че по-късно ще звънне т.е. в същия ден, а не на другия.

Иначе и аз много се дразня на такива работи. Когато аз обещая да направя нещо, гледам наистина да го направя, сигурно и затова не мога да разбера хората,които не си спазват обещанията без основателна причина.

cherinka
02-22-2009, 18:38
За него ти си никоя и за това не е сметнал за важно да ти звънне дори, за да ти каже, че няма да може да се видите.

В момента за него е без значение какво се случва с теб, как си и т.н, тъй като и двамата не знаете другия какво изпитва към вас.

Излез, разходи, било то и до магазина. Разсейвай се, защо му мислиш толкова. Не позволявай на подобни дребни глупости да измъчват малката ти главичка :) :-)

aka6a_vamp
02-22-2009, 18:39
мъже
Наречи го мъж и повече не го обиждай..

shmatka888
02-22-2009, 18:43
Харесва те просто е бил зает... :) пак ще ти се обади

Jesssy
02-22-2009, 18:43
За него ти си никоя и за това не е сметнал за важно да ти звънне дори, за да ти каже, че няма да може да се видите.

В момента за него е без значение какво се случва с теб, как си и т.н, тъй като и двамата не знаете другия какво изпитва към вас.

Излез, разходи, било то и до магазина. Разсейвай се, защо му мислиш толкова. Не позволявай на подобни дребни глупости да измъчват малката ти главичка :) :-)
Явно не е баш така.

Jesssy
02-22-2009, 18:44
мъже
Наречи го мъж и повече не го обиждай..
Я тея глупости спрете да ги говорите.

MP
02-22-2009, 18:52
Жени,жени...

Jumbie483
02-22-2009, 18:53
ако толкова го харесваш, обади му се ти, вместо да се оплакваш 8-)

aka6a_vamp
02-22-2009, 18:56
Щото истината боли,нали :?

Jesssy
02-22-2009, 19:10
Щото истината боли,нали :?
Не.
3ащото е тъпо да поставиш всички мъже или всички жени под общ энаменател.Хората са раэлични.

fc
02-22-2009, 19:35
Такова действие не се оправдава. Да върви да се "ебе"...

fc
02-22-2009, 19:36
Такова действие не се оправдава. Да върви да се "ебе"...

TheNewReligion
02-22-2009, 19:45
Не му звъни, докато той не го направи. :)

cherinka
02-22-2009, 19:46
Щото истината боли,нали :?
Не.
3ащото е тъпо да поставиш всички мъже или всички жени под общ энаменател.Хората са раэлични.
Не става въпрос дали са еднакви или различни.
Става въпрос, че действията им са едни и същи. ;)

myNameIsImmortal
02-22-2009, 19:54
А бе и вие сте едни мъжемразки... веднага действията едни и същи.. се обвинавате другите.. ми от къде знаете, може да е на ваучер, а да му са свършили парите и да не може да презеради... вие все щом някой не направи нещо специално за вас веднага казвате "Мъжете са си мъже.." ми да мъже сме.. това че не се е обадил не означава, че не иска да се чуе с нея и че тя не го интересува.. тва обажданията са пари бе хора.. не всеки има за татко Рокфелер.. дори и не знаете че има хора, които не получават толкова пари, колкото изговаряме по телефона..
Просто се засрамете малко.. и се поставете в мястото на другия, пък тогава кажете как стоят нещата..


:?

valdesbg
02-23-2009, 06:42
Ам, не си вади прибързани заключения. Обади му се днес и го питай, какво, как, защо. Ако смотолеви нещо - ясна е работата. А може да е имал основателна причина, така че... А щом не ти е никакъв - това че е несериозен защо трябва да те касае? Не си го слагай толкова навътре.. :) Хората са различни, ако тръгнеш д асе косиш за простотиите на всеки, ехеее то отиде и се не видя.

Life is not always what it seems.

AFT
02-23-2009, 06:59
А бе и вие сте едни мъжемразки... веднага действията едни и същи.. се обвинавате другите.. ми от къде знаете, може да е на ваучер, а да му са свършили парите и да не може да презеради... вие все щом някой не направи нещо специално за вас веднага казвате "Мъжете са си мъже.." ми да мъже сме.. това че не се е обадил не означава, че не иска да се чуе с нея и че тя не го интересува.. тва обажданията са пари бе хора.. не всеки има за татко Рокфелер.. дори и не знаете че има хора, които не получават толкова пари, колкото изговаряме по телефона..
Просто се засрамете малко.. и се поставете в мястото на другия, пък тогава кажете как стоят нещата..


:?

Оф, и ти се изказа. Определено едно обаждане е адски много пари, човек, аз веднъж на три месеца си позволявам да звънна, да не би нашите да фалират и да останем на улицата. Леле, опасна ра'ота ти казвам! Ся сериозно - ако няма пари, може от нечии друг телефон да и' пише СМС или нещо подобно. Аз много пъти съм нямала пари, ама намирам начин, той да не е малоумен, че да не може. К'во почна да го защитаваш сякаш си му майка, пфф.

valdesbg
02-23-2009, 07:30
Оф, и ти се изказа. Определено едно обаждане е адски много пари, човек, аз веднъж на три месеца си позволявам да звънна, да не би нашите да фалират и да останем на улицата. Леле, опасна ра'ота ти казвам! Ся сериозно - ако няма пари, може от нечии друг телефон да и' пише СМС или нещо подобно. Аз много пъти съм нямала пари, ама намирам начин, той да не е малоумен, че да не може. К'во почна да го защитаваш сякаш си му майка, пфф.

Само да се вмъкна и аз - човека с нищо не е длъжен. Познават се от един ден, като не се е обадил минуса е за него. Момата си въобразява повече отколкото трябва.

AFT
02-23-2009, 08:42
Знам, знам, но просто се дразня на такива хора. ;д

Jesssy
02-23-2009, 10:27
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.

valdesbg
02-23-2009, 10:29
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.

Оу мрънкай, няма проблем. Затова сме тук да помагаме :Р

Аз особено... :)

Jesssy
02-23-2009, 10:38
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.

Оу мрънкай, няма проблем. Затова сме тук да помагаме :Р

Аз особено... :)
Абе,ясно,но дано не се стигне дотам :D
Ще видим.Има време.Дано тоя път се случи виждането.Ако пак стане някаква иэдънка ще се откажа.Но поне се иэкефих на раэговорът ни,эащото той беше много жиэнен и определено има желание да се срещнем.

evelinka1122
02-23-2009, 10:40
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.
мн ясно, че ще нои мрънкаш :) а ти не го приемай мн навътре с тия обаждания... запомни, че всяко начало е трудно и без компромиси няма как да тръгне.... не се притесявай просто трябва малко търпение :) успех

Jesssy
02-23-2009, 10:47
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.
мн ясно, че ще нои мрънкаш :) а ти не го приемай мн навътре с тия обаждания... запомни, че всяко начало е трудно и без компромиси няма как да тръгне.... не се притесявай просто трябва малко търпение :) успех
Уж имам търпение,ама нещо тоэи път търпението ми ме иэдъни,никакво го няма. :D Станах като малките деца - искам всичко тук и сега.Грешно е,ама като са ме хванали лудите..

evelinka1122
02-23-2009, 11:04
Чухме се все пак.Няма да раэкаяэвам как и колко пъти,эащото няма да ми е никак интересно :D
Трябва днес да се видим по-късно..дали ще стане,ще видим.Ако има проблем пак,пак ще ви мрънкам.Хо-хо-хо..
Благодаря на всички,които иэкаэаха мнение.
мн ясно, че ще нои мрънкаш :) а ти не го приемай мн навътре с тия обаждания... запомни, че всяко начало е трудно и без компромиси няма как да тръгне.... не се притесявай просто трябва малко търпение :) успех
Уж имам търпение,ама нещо тоэи път търпението ми ме иэдъни,никакво го няма. :D Станах като малките деца - искам всичко тук и сега.Грешно е,ама като са ме хванали лудите..
:D познато.... стъпка по стъпка и ако има нещо което те притснява пиши ми... до преди 1 месец бях в този период, в който си и ти и ще се радвам ако помогна... ще следя темата ти :)

myNameIsImmortal
02-23-2009, 11:27
Оф, и ти се изказа. Определено едно обаждане е адски много пари, човек, аз веднъж на три месеца си позволявам да звънна, да не би нашите да фалират и да останем на улицата. Леле, опасна ра'ота ти казвам! Ся сериозно - ако няма пари, може от нечии друг телефон да и' пише СМС или нещо подобно. Аз много пъти съм нямала пари, ама намирам начин, той да не е малоумен, че да не може. К'во почна да го защитаваш сякаш си му майка, пфф.
.. 1во: не го защитавам а изказвам мнение и се дразня от това, че всички почват да го обвиняват и т.н. че не се бил обадил и бил мъж, като всички други.. и че думата мъж е най-голямата обида..
2ро: Явно е нямал пари в телефона или му е паднала батерията, понеже се е обадил от служебен телефон същата вечер.. ;)

Така че..

Jesssy
02-23-2009, 16:31
Това беше с таэи история.

vesSynkaa
02-23-2009, 17:07
Хм мн тъпа постъпка :?