PDA

View Full Version : Ако момичето е по-високо?



DiSpo
02-22-2009, 20:50
Има ли проблем ако 1 момиче е е по високо от момчето малко не 2 метра :D малко е по висока от мен а аз сам с 1 година по голям има ли нещо лошо знам че е тапа темата ама ми е интересно какво мислите вие :-o

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

GossipGirl89
02-22-2009, 21:15
Размерът няма значеине 8-)

DiSpo
02-22-2009, 21:27
ок слагаите клуч на темата стигат ми толко отговори :-D

evelinka1122
02-22-2009, 21:28
Размерът няма значеине 8-)
ооооооо размера ВИНАГИ има значение 8) :D
ма спокойно... щом е на височина не е толкова голям проблема... ко ти пука :)

Punisherrr
02-22-2009, 21:29
И сега ако аз ти кажа - '' ДА! :shock: недопустимо е...ауу..ако ви видя ше ви се смея... ХА ХА ХА... ужас ужас... '' ти ще се откажеш от гаджето си така ли? 8-)
Я стига глупости... вие мнение нямате ли си бе?!
И аз съм с 1,2 см. по-висока от него и какво от това???? '' ООо мило извинявай...знам,че сме заедно от много време,но една от един форум каза,че не е красиво така и за това трябва да скъсаме,мда...''
:-D
пфуу... кви сте залухани :D

myNameIsImmortal
02-22-2009, 21:54
мале, ся ша ти я открадна, аз съм по-висок от нея и тя ще те зареже :evil: 8-) 8-)

стига филми бе пич, земи си изтрий акаунт-а от замундата.. какво че е малко по-висока от теб.. вие да се обичате пък какво от това..

NaNa_SladuRana
02-22-2009, 21:59
НЕДОПУСТИМО
не се взимай на сериозно,кво ти пука за хората?!

DiSpo
02-22-2009, 22:30
И сега ако аз ти кажа - '' ДА! :shock: недопустимо е...ауу..ако ви видя ше ви се смея... ХА ХА ХА... ужас ужас... '' ти ще се откажеш от гаджето си така ли? 8-)
Я стига глупости... вие мнение нямате ли си бе?!
И аз съм с 1,2 см. по-висока от него и какво от това???? '' ООо мило извинявай...знам,че сме заедно от много време,но една от един форум каза,че не е красиво така и за това трябва да скъсаме,мда...''
:-D
пфуу... кви сте залухани :D
не е там проблема е хора ние още не сем гаджета 1 мои приятел се провва ама тои е итиот ама караи и тя го отряза щото бил нисък а тои е по нисък и от мен но аз ако се загледам постояно гледа в мен и т.н и за това питам а не за друго иначе мерси за отговорите :)

hahavteen
02-22-2009, 22:31
ок слагаите клуч на темата стигат ми толко отговори :-D

ок :)