PDA

View Full Version : На Горещия Стол е s3xy !



XceSS
02-22-2009, 20:50
Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
Успех !

DieselBlood
02-22-2009, 21:13
Име:
Години:
Град:
Пол:

kristo
02-22-2009, 21:17
Имаш ли сериозна връзка?
С какво се занимаваш в свободното си време?
Интересуваш ли се от политика и ако случайно да какви са политическите ти предпочитания- демократични, комунистически, патриотични или някакви други 8-)

LiveFlower
02-22-2009, 21:21
хеее сладура ми тя :)


Най-омразния ти предмет в даскало?


Преодоля ли мъката по Евростар?

Песимист или оптимист?
Каква музика слушаш?

ScionOfStorm
02-22-2009, 21:21
Смяташ ли се за конформистка?

s3xy
02-22-2009, 21:26
Име: Илiнa
Години: 14, почти 15 :D
Град: София
Пол: женски

s3xy
02-22-2009, 21:29
Имаш ли сериозна връзка? не
С какво се занимаваш в свободното си време? тренирам от 6 години модерен балет и художествена гимнастика :)
Интересуваш ли се от политика и ако случайно да какви са политическите ти предпочитания- демократични, комунистически, патриотични или някакви други 8-) да си призная нищо не разбирам от политика :d

s3xy
02-22-2009, 21:31
хеее сладура ми тя :)


Най-омразния ти предмет в даскало? ооу история :lol:


Преодоля ли мъката по Евростар? 8-) още се мъча, ама да речем да

Песимист или оптимист? оптимист твърдо!
Каква музика слушаш? мм всичко ама обичам хаусчета :)

s3xy
02-22-2009, 21:32
Смяташ ли се за конформистка? ох моля те, кажи какво е това :D

ScionOfStorm
02-22-2009, 21:52
да нямаш собствена позиция, всократце.

за по-дълги и научни дефиниции цъкай уикипедии и прочие, има и множество експерименти към това.

s3xy
02-22-2009, 21:54
да нямаш собствена позиция, всократце. оо имам си позиция и мнение, ама не винаги това е мн хубаво :D

SableIsland
02-22-2009, 22:01
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден

за да не е оффтопик : Дай пик

s3xy
02-22-2009, 22:03
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден 8-) и защо така?

SableIsland
02-22-2009, 22:08
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден 8-) и защо така?

Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното). :)

Pliok0019
02-22-2009, 22:09
Скучно е, да...

InitialD
02-22-2009, 22:13
Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
Успех !

Умри чорбар!!!


Играй си на лексикон с децата ...

s3xy
02-22-2009, 22:15
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден 8-) и защо така?

Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното). :) преди да изкифлея бях сп интересен човек със мн нестандартно мислене за всичко ии на повечето им беше инт да ми слушат глупостите, ся просто не говоря толкова често, мястото и времето изискват промяна :)

ScionOfStorm
02-22-2009, 22:21
не е идеята да си нестандартен или по-различаващ се като другите ти слушат "глупостите". не се притеснявай, на този етап ти трябва дори и само желание за това - ако не го губиш, това е положителен фактор. малка си все още до някаква степен, има време да стане промяната в теб :) ти сама ще си определиш в каква насока ;)

сейбъл, съгласен съм, ала и без това толкова безинтересни хора минаха през стола, нека остане момичето. ще се намери аудитория, и така ще продължат нещата.

=>

коя ти е най-близката приятелка? или май я познавам.. :)

XceSS
02-22-2009, 22:21
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден 8-) и защо така?

Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното). :)

Ми кой да сложа е ?
Най-интересните във форума са сядали вече.Преди да сложа InitialD, съм се чудил сума ти време кой да сложа и s3xy каза, че иска.Оставяй я да се радва сега кво ти пука...

XceSS
02-22-2009, 22:22
Тъй като на InitialD, му е толкова голямо самочувствието, че да не отговаря на вашите "тъпи" въпроси, слагам s3xy на стола...
Успех !

Умри чорбар!!!


Играй си на лексикон с децата ...

Даже и дама пика ще викам...

SableIsland
02-22-2009, 22:24
Оставяй я да се радва сега кво ти пука...

Да се радва бе, ама и нас да зарадва с един пикчър

s3xy
02-22-2009, 22:25
коя ти е най-близката приятелка? или май я познавам.. :) дам, познаваш я, Деската е, няма като това момиче, просто нереално добра приятелка, през сичко заедно минахме и преди няколко дни се сетихме първи-втори клас кфи смешни бяхме и двете :lol: голям смях пада с нея <3

InitialD
02-22-2009, 22:25
^Ебати тъпака!

Kya
02-22-2009, 22:29
XceSS, страхотен избор бе братле. сексито и без да я питам каквото и да било ми е ясна като бял ден 8-) и защо така?

Сега, каквото и да кажа ще прозвучи грубо, затва направо- елементарна си, а идеята на горещия стол е на него да сядят хора интересни и такива, с по-нестандартно мислене и лайфстайл. Не виждам с какво можеш да си интересна на болшинството потребители. Ако не съм прав ме опровергай(докажи противното). :) преди да изкифлея бях сп интересен човек със мн нестандартно мислене за всичко ии на повечето им беше инт да ми слушат глупостите, ся просто не говоря толкова често, мястото и времето изискват промяна :)

Моля те светни ме как да си променя мисленето или по - точно как да "изкифлея".
Хайде де не е нужно да говориш истината поизмисляй си малко де... Не се изздавай... За това казаха че си ясна и безинтересна. Всичко си казваш и то по най - скучният начин. Разчупи малко отговорите. А и ти сама искаше да си на стола.

Хайде сега кажи мастурбираш ли и колко често?
Какво мислиш за:
-Ботев
-Левски
-Хитлер (примерно)
-за кежуалс
-за държавата ни и за положението и в момента
-за гоце (георг парванка)
-за серго (станишка)
Сега кажи дали си се повлияла от чужди мнения и кажи дали имаш собствена гледна точка на нещата?
Имаш ли идол и кой е той?
Към какво се стремиш?
Какъв е смисалът на живота?

Айде давай на мен си ми интересна. Дай ми да разбера какво мислиш за тия неща.

XceSS
02-22-2009, 22:33
Хаха Kya ме разби :lol:
По темата:
Дай пик !

s3xy
02-22-2009, 22:36
Да се радва бе, ама и нас да зарадва с един пикчър
дясно (http://storage3.album.bг/a16/p21-11-08_10.50_1__d75b6_9122689.jpg)

май о8
(http://storage3.album.bg/6b9/image5_5b97f_6611210.jpg)
с Дея (http://storage3.album.bg/d12/p29-09-08_14.56_2__3d22e_7547393.jpg)

хихи :D (http://storage3.album.bg/030/p27-08-08_16.06_1__e7b1a_7124596.jpg)

йей Евростар беше история (http://storage3.album.bg/723/%D0%97%D0%B0%D0%B9%D0%BE_%D0%9C%D0%B5%D1%87%D0%BE_ %D0%B8_%D0%9A%D0%BE%D1%82%D0%B5_ecb04_6986024.jpg)

с деси (http://storage3.album.bg/59e/a_20a7b_7124592.jpg)

пак с Деси (http://storage3.album.bg/5e2/p11-08-08_19.27_a626f_7124595.jpg)

:) :)

s3xy
02-22-2009, 22:48
Хайде сега кажи мастурбираш ли и колко често? не съм :D
Какво мислиш за:
-Ботев
-Левски
-Хитлер (примерно) и тримата велики по своя си начин
-за кежуалс - не обичам да ги поставям под общ знаменател, зависи от човека
-за държавата ни и за положението и в момента 8-) за държавата направо нямам комент, мн обичам България ама като гледам напоследък какво става с нея... ;х
-за гоце (георг парванка) направо нз той за България кфо прави, ма да речем че нещо
-за серго (станишка) Сер Го Хоум 8-)
Сега кажи дали си се повлияла от чужди мнения и кажи дали имаш собствена гледна точка на нещата? и едното и другото :D имам си мое мнение но обичам да гледам всичко от няколко гледни точки :D
Имаш ли идол и кой е той? нямам точен идол, от мн хора по някое от най-хубавите им качества
Към какво се стремиш? сбъдване на мечти и хубав живот :)
Какъв е смисалът на живота? за всеки различен, за мен да постигна мечтите си :)

Kya
02-22-2009, 22:57
Добре. Супер.

Стремиш ли се да бъдеш различна, забелязвана?
Харесва ли ти момчетата да ти обръщат внимание и да те взимат за сексуален обект?
За какво ползваш компютърът си?
Защо пишеш във форумът?
Мислиш ли че имаш приятели?
За теб какво е истинска връзка? (с момче...може и момиче според предпочитанията разбира се..)
Как си представяш секса?
Никога ли не си имала перверзни мисли и не ти ли се е искало да се пипнеш отдоло... хайде не е срамно... но да приемем че не се издаваш защото имаш приятели тук.... :P
Иии направи си едно по сочнно описание на харектера. Как се самоопределяш? Какъв човек си?
Как гледат другите на теб?
Завижда ли ти някой?

Ае стига толкожа :-)

LiveFlower
02-22-2009, 23:10
Малко понаго има една тема за легализирането на тревата,та кво мислиш по въпроса?

s3xy
02-22-2009, 23:12
Добре. Супер.

Стремиш ли се да бъдеш различна, забелязвана? зависи от кого, но като цяло да
Харесва ли ти момчетата да ти обръщат внимание и да те взимат за сексуален обект? да, разбира се, на кой не му харесва? въпреки че от голято значение са и въпросните момчета
За какво ползваш компютърът си? за скайп, музика, филми, интернет предимно...
Защо пишеш във форумът? интересно ми е да виждам различни мнения ии понякога като ми стане тъпо ей-така по нощите влизам
Мислиш ли че имаш приятели? една със сиг, другите все още не знам дали по някое време няма да се окажат двуличници и позьори :) затова гледам да не споделям мн мн с тях, иначе добри познати имам мн мн
За теб какво е истинска връзка? (с момче...може и момиче според предпочитанията разбира се..) все още не мога да кажа че знам какво е истинска връзка, надявам се скоро да разбера :) но истинско приятелство знам какво е
Как си представяш секса? 8-) хубав
Никога ли не си имала перверзни мисли и не ти ли се е искало да се пипнеш отдоло... хайде не е срамно... но да приемем че не се издаваш защото имаш приятели тук.... :P нем, винаги ми е звучало гнусно ако трява да съм честна :D
Иии направи си едно по сочнно описание на харектера. Как се самоопределяш? Какъв човек си? мисля че тепърва ще се оформям като човек, иначе гледам да съм винаги мила, усмихната и да не показвам мн мн какво ми е отвътре даже да ми се плаче, обичам да разсмивам хората около мен :)
Как гледат другите на теб? всеки различно, повечето момичета като на приятелка, момчетата като на момиче :-D
Завижда ли ти някой? предполагам, по интересно би ми било да разбера за какво защото всеки човек завижда за различно нещо 8-)

Ае стига толкова :-)

Kya
02-22-2009, 23:17
Супер.. Супер.. направих ти профил :-D Изглеждаш ми добричка. :P

s3xy
02-22-2009, 23:18
Малко понаго има една тема за легализирането на тревата,та кво мислиш по въпроса? хах, савсем ясно се изразих там, ся ще почнат и тука едни спорове :lol: Илианке какво ми подливаш вода мила :D:-)

LiveFlower
02-22-2009, 23:21
Малко понаго има една тема за легализирането на тревата,та кво мислиш по въпроса? хах, савсем ясно се изразих там, ся ще почнат и тука едни спорове :lol: Илианке какво ми подливаш вода мила :D:-) Е ш ме извиняваш,ама не съм видяла :D

Следиш ли някое сериялче,ала-бала?

s3xy
02-22-2009, 23:27
Е ш ме извиняваш,ама не съм видяла :D

Следиш ли някое сериялче,ала-бала? не се притеснявай, иначе следя точно четири сериала - "Gossip Girl", "Desperate Housewives", "Sex and the City" ии "Beyond the Break" :-D

XceSS
02-22-2009, 23:30
Какво прави 14 годишно момиче по това време във форумите 8-)

s3xy
02-22-2009, 23:32
забравих да добавя моя любим SpongeBob Schwammkopf на немски :D :D http://home.arcor.de/aberged/back/sponge_hura.gif

s3xy
02-22-2009, 23:35
Какво прави 14 годишно момиче по това време във форумите 8-) мм 14 годишното момиче мн трудно заспива вечер ии топло мляко не помага даже, работата е сериозна 8-)

LINKNOT
02-22-2009, 23:59
Любим чужд език?
Любим цвят?
Любима музика?

s3xy
02-23-2009, 00:02
Любим чужд език? уча френски и май той ми е любимият :)
Любим цвят? лилаво, синьо-зелено, розово
Любима музика?охх супер мн са, зависи и настроението ми :)

Blab
02-23-2009, 05:36
От написаното дотук чета престорена и прикрита.
Това хубаво ли е, или по друг начин - хубаво ли ти е?
Как се сближават двама души, които сами по себе си са се затворили и скрили в себе си?
Кое е по-...?* Повечко грим или маската в шкафа?
Какво обичаш?


*точките си ги запълни по желание

AutumnTears
02-23-2009, 07:43
Ti li beshe tazi s temata za zub1rite
ako e taka o6te li si na su6toto mnenie? :D

s3xy
02-23-2009, 07:51
От написаното дотук чета престорена и прикрита. не виждам защо си останала с такова впечатление :)
Това хубаво ли е, или по друг начин - хубаво ли ти е?
Как се сближават двама души, които сами по себе си са се затворили и скрили в себе си? :D не знам, но аз съм всичко друго, но не и затворена :D:D
Кое е по-...?* Повечко грим или маската в шкафа?

не виждам това, че не обичам да се разкривам пред абсолютно всички ,да е лошо, хората които искам и искат ме опознаят
Какво обичаш?
котката си :D

*точките си ги запълни по желание

s3xy
02-23-2009, 07:56
Ti li beshe tazi s temata za zub1rite
ako e taka o6te li si na su6toto mnenie? :D ох, не ужас, наскоро си разглеждах темите и чак срам ме хвана като я видях 8-) кфи простотии бях писала мале мале пак ме досрамя ](*,)

RiseGirl
02-23-2009, 08:19
:)
Гневът е…?
Сълзите са...?
Любовта за теб е..?
Какво желаеш?
Обичаш ли да танцуваш?
Можеш ли да пееш?
Вреден навик?
Ти си - начало, край или безкрайност.
Имаш ли някакъв фетиш?
Какво е твоето най-ценно притежание и защо?
На твоето нощно шкафче винаги има ...
В хладилника ти винаги има..?
Ако имаш три последни желания, какви са те и защо?
Ако умреш и трябва да се върнеш отново на този свят, като какво/кого ще се върнеш и защо?
Какво те движи напред?
Качеството, на което се възхищаваш в другите е...?

hottie
02-23-2009, 08:22
ДОбре дошла на стола и успех :D

1. Qu'est-ce que tu vas faire de ta journee? :P
2. Пътувала ли си извън България? Ако да - къде?
3. Къде би искала да заминеш и какво искаш да видиш?
4. Разбираш ли се с родителите ти?
5. Обичаш ли да ходиш на училище?

:) Това е от мен за сега

Decu
02-23-2009, 08:24
Илинке, Илинке.. :)
Аз въпроси май нямам, хах, но и тук да си ти кажа - покажи на съученици, приятели /общо взето тези, които те знаят..променена/, че можеш и сериозна да бъдеш, доста дори.. :)
Поиграйте малко шах, смачкай ги и така.. 8-)
:-)
пак си ми сложила ужасните снимки, ш'те тепам ;д

s3xy
02-23-2009, 08:41
:)
Гневът е…често излишен, защото с него нищо не се постига :)
Сълзите са...израз на силно чувство
Любовта за теб е... най-прекрасното нещо
Какво желаеш? да уча и живея в Париж
Обичаш ли да танцуваш? да, мнооого :D
Можеш ли да пееш? ъм така си мисля :D
Вреден навик? имам сиг ама сега не се сещам, може би да ям през нощта 8-)
Ти си - начало, край или безкрайност. може би безкрайност
Имаш ли някакъв фетиш? :-D нем
Какво е твоето най-ценно притежание и защо? много умея да изслушвам и да помагам
На твоето нощно шкафче винаги има лампа и снимки 8-)
В хладилника ти винаги има.. плодове. мноого лподове
Ако имаш три последни желания, какви са те и защо?

ами щм са последни, значи се предполага да умирам, а искрено се надявам да имам деца дотогава, и желанията ми ще бъдат те да имат прекрасен живот, световен мир колкото и тъпо да звучи и да няма бездомни животни ;DD
Ако умреш и трябва да се върнеш отново на този свят, като какво/кого ще се върнеш и защо? винаги съм искала да съм коте и по цял ден да спя, после да ме хранят и гушкат 8-)
Какво те движи напред? мечтите ми и идеята ми за бъдещето :)
Качеството, на което се възхищаваш в другите е...? надежда, даже когато е безнадеждно, винаги съм се възхищавала на това :D

s3xy
02-23-2009, 08:50
ДОбре дошла на стола и успех :D
мерси :D
1. Qu'est-ce que tu vas faire de ta journee? :P De ma journee je vais a l`ecole, la-bas j`apprends mon lecons et apres, je vais a la maison, je mange, fait mon devoir a la maison et vais dancer :D:D apres je dors
2. Пътувала ли си извън България? Ако да - къде? дам, в Банкок, в Ню Йорк, в Кайро, в Йордания, в Германия, в Париж, в Прага, в Сърбия, в Швейцария :) може й още да има :D:D

3. Къде би искала да заминеш и какво искаш да видиш? през май ще ходя в Лондон и нямам търпение, иначе ми се ходи и в Рим, в Милано и във Венеция, ама има време...
4. Разбираш ли се с родителите ти? да, живея с мама и се разбираме страхотно, ест не минаваме без скандал, ноо няма как :D
5. Обичаш ли да ходиш на училище?
странно, но да, приятно ми е да ходя на училище, френския ми е интересен и компанията е супер :):)
:) Това е от мен за сега

s3xy
02-23-2009, 08:54
Илинке, Илинке.. :)
Аз въпроси май нямам, хах, но и тук да си ти кажа - покажи на съученици, приятели /общо взето тези, които те знаят..променена/, че можеш и сериозна да бъдеш, доста дори.. :)
Поиграйте малко шах, смачкай ги и така.. 8-)
:-)
пак си ми сложила ужасните снимки, ш'те тепам ;д :D :D хихи сори за снимките ама са ми невероятно любими <3 иначее им показах аз в даскало по математика кфо става 8-) мале имам да ти разказвам, няма да повярваш какво стана миналата седмица :shock: :lol: ии да се видим че вече от 8-9 дни не сме :-# :-)

Blab
02-23-2009, 08:57
От написаното дотук чета престорена и прикрита. не виждам защо си останала с такова впечатление :)
Как се сближават двама души, които сами по себе си са се затворили и скрили в себе си? :D не знам, но аз съм всичко друго, но не и затворена :D:D



иначе гледам да съм винаги мила, усмихната и да не показвам мн мн какво ми е отвътре даже да ми се плаче
от това.

съвсем друго имах предвид, не пише "затворена", а "затворила се".
Нм.)

> За какво мечтаеш?
> Какво искаш за себе си от живота?
> С какво си ценна за близките си?(според теб, разбира се)

Decu
02-23-2009, 09:02
Илинке, Илинке.. :)
Аз въпроси май нямам, хах, но и тук да си ти кажа - покажи на съученици, приятели /общо взето тези, които те знаят..променена/, че можеш и сериозна да бъдеш, доста дори.. :)
Поиграйте малко шах, смачкай ги и така.. 8-)
:-)
пак си ми сложила ужасните снимки, ш'те тепам ;д :D :D хихи сори за снимките ама са ми невероятно любими <3 иначее им показах аз в даскало по математика кфо става 8-) мале имам да ти разказвам, няма да повярваш какво стана миналата седмица :shock: :lol: ии да се видим че вече от 8-9 дни не сме :-# :-)

Хахах, за математиката знам, отдавна съм си уговорила частен урок. :D Айде най-късно през уикенда ще измислим нещо. А ти по-добре го погледни тоя скайп, тука да не цапаме. O:)

s3xy
02-23-2009, 10:02
> За какво мечтаеш? да живея в Париж ии да стана дизайнер, да имам голямо и щастливо семейство
> Какво искаш за себе си от живота? да успея да го постигна ^^
> С какво си ценна за близките си?(според теб, разбира се) умея мн да изслушвам и да помагам на хората около мен, почти винаги като им е кофти да ги разсмея :):)

Blab
02-23-2009, 10:23
Ще споделиш ли скици на модели? (премиг-премиг) :)

s3xy
02-23-2009, 10:25
^ рисувам в тетрадка, на компа нямам нищо :) сори

AutumnTears
02-23-2009, 10:37
smqtash li 4e ne6to v teb se e promenilo otkakto zapo4na da pi6e6 v1v foruma? :)

s3xy
02-23-2009, 10:48
smqtash li 4e ne6to v teb se e promenilo otkakto zapo4na da pi6e6 v1v foruma? :) амии ... да, нз какво но като цяло мисля че се промених ии не знам дали за добре или за зле... :D ще видимм

LINKNOT
02-23-2009, 10:50
Харесваш ли тези песни?

http://www.youtube.com/watch?v=kFRuLFR91e4
http://www.youtube.com/watch?v=lUNOVC1qVjc

5StaR
02-23-2009, 11:16
Ше ми пуснеш ли ако си мн пияна ?
Ако не си пияна ? :-o :-o :-o

kristo
02-23-2009, 12:16
Любим раздел във форума
Топ 3 на най-харесваните от теб съфорумци
Топ 3 на най-нехаресваните от теб съфорумци(в случая пожелание можеш да посочиш нехаресваните, ако не искаш недей :) )

crazy_style
02-23-2009, 12:43
Po kakuv povod ti e takuv nik-a ?
Za golqm i razumen 4ovek li se misli6 .. ili ?
Koq ti e lubimata emoticona ?
Za6to iska6 da si na stola?
KOi misli6 da sloji6 sled teb na stola.. Nai-dobrata si fr li ?

IrrieSkyline
02-23-2009, 13:32
Изкуство?
Любим аромат?
Често ли се усмихваш истински?

puhen0to
02-23-2009, 16:07
кои са ти любимите секций в форума
имаш ли маний ,какви
защо си се кръстила с този ник
кое е най лошото нещо според теб което ти се е случвало
чупила ли си крайници,ако да кои

изглеждаш ми абсолютно примерна - смяташ ли че съм права
не правиш лиз абранени неща ,не откчаш ли от време на време

какво примерно може да те изкара от нерви

UnaBletoLoVeU
02-23-2009, 16:19
Защо?

s3xy
02-23-2009, 17:37
Харесваш ли тези песни?

http://www.youtube.com/watch?v=kFRuLFR91e4
http://www.youtube.com/watch?v=lUNOVC1qVjc ами Едит Пиаф винаги ми е била интересна, не че чак я харесвам, ноо не ми е неприятна :)

s3xy
02-23-2009, 17:38
Ше ми пуснеш ли ако си мн пияна ?
Ако не си пияна ? :-o :-o :-o :D зависи какво разбираш от "пускане" вероятно не 8-)

s3xy
02-23-2009, 17:41
Любим раздел във форума :D този...
Топ 3 на най-харесваните от теб съфорумци Decu, hottie и LiveFlower :D
Топ 3 на най-нехаресваните от теб съфорумци(в случая пожелание можеш да посочиш нехаресваните, ако не искаш недей :) ) ами, ще се въздържа :-D

s3xy
02-23-2009, 17:46
Po kakuv povod ti e takuv nik-a ? не се сещах за абсолютно нищо ии реших че няма никой с такъв ник, щото е с тройка, иначе ме кефи визуално как изглежда :D:D:D
Za golqm i razumen 4ovek li se misli6 .. ili ? охх даже аз сама се мисля за малка, за разумна да не говорим 8-) попаднат ли ми пари не остават изобщо 8-)
Koq ti e lubimata emoticona ? може би тази 8-)
Za6to iska6 da si na stola? ми изтъпява ми понякога и това е нещо ново и инт :D:D:D
KOi misli6 da sloji6 sled teb na stola.. Nai-dobrata si fr li ?нем, тя вече мина, даже й четох стола 8-) надявам се някой да се самопредложи, че нямам никаква идея :D:D

s3xy
02-23-2009, 17:49
Изкуство? балет
Любим аромат? Ескада -Ескада, мале обожавам го 8-)
Често ли се усмихваш истински? да, има хора, с които не мога да престана :D:D:D

s3xy
02-23-2009, 18:02
кои са ти любимите секций в форума ами тази предимно :D
имаш ли маний ,какви ох ужасна мания ми е да пиша красиво и да си водя невероятно изрядно тетрадките 8-) цветни химикали, лепенки, направо сички около мен откачат :дд
защо си се кръстила с този ник в горното мнение ^^ :)
кое е най лошото нещо според теб което ти се е случвало о, не съм се замисляла, ест мн лоши неща са ми се случвали, но не мисля че някое е толкова лошо че да го нарека така :D:D:D
чупила ли си крайници,ако да кои
чак чупене не, ама на тренировка си навехнах глезена и си отлепих растежния хрущял на левия крак :D:D:D болеше толкова колкото и звучи 8-)
изглеждаш ми абсолютно примерна - смяташ ли че съм права оо просто не знаеш разлигавя ли се какво става 8-) иначе гледам да съм някаква по добричка такава :-D
не правиш лиз абранени неща ,не откчаш ли от време на време
оо разбира се 8-) откачам честичко и върша глупости, не фатални де, ама после съжалявам
какво примерно може да те изкара от нерви не са мн нещата, зависи и настроението ми ии изобщо живота ми напоследък, щото като ми се събере мн и подивявам от нищо 8-)8-)8-)

s3xy
02-23-2009, 18:03
Защо? ъм... защо не? 8-) 8-)

crazy_style
02-23-2009, 19:02
KAkvo misli6 za razli4nite stilove.. Toest na obli4ane.. muzika i tn..
Koi sa tvoite stilove ^^
I koi sa tezi koito ne haresva6 .. i za6to.. ;D
HAresva6 li se ( po-to4no , kakvo haresva6 v sebe si i kakvo ne) , a za6to?
ima6 li priqtel..
detstvena li si ..

Ne sum 4ela vs mneniq i moje ne6to da se povtarq.. sorry

s3xy
02-23-2009, 19:22
KAkvo misli6 za razli4nite stilove.. Toest na obli4ane.. muzika i tn.. всеки си има право да избере как се харесва най-мн, ако иска да е емо, сам си решава [примерно :D]
Koi sa tvoite stilove ^^ фешънка си падам, ако трява да съм искрена
I koi sa tezi koito ne haresva6 .. i za6to.. ;D емо не ми допада, заради самата им философия! сички имаме трудни моменти, бе хора, като ти поднесе живота лимон, направи си лимонада! вместо да се самозакопаваш повече и повече 8-) иначе има и яки метъли ама и те като цяло не са ми мн мн симпатични, но не мога да ги слагам сички под общ знаменател :)
HAresva6 li se ( po-to4no , kakvo haresva6 v sebe si i kakvo ne) , a za6to? мисля че човек трява да се харесва, смисъл трява да се примириш че това си ти и да, харесвам се като цяло :)
ima6 li priqtel.. не
detstvena li si .. да

Ne sum 4ela vs mneniq i moje ne6to da se povtarq.. sorry :):):)

SiegHeil
02-23-2009, 19:59
Мислиш ли си че си комерс ? :>

s3xy
02-23-2009, 20:02
Мислиш ли си че си комерс ? :> :D трява ли да отговоря?

SiegHeil
02-23-2009, 20:03
Не знам..Трябва ли ? 8-)

FockidyFockFock
02-23-2009, 20:07
Какво мислиш за аскетизма?
А за нихилизма?
:-D

Dumb
02-23-2009, 20:11
Смъртта е...
Аз съм най-.... нещо
Пътувам из....

s3xy
02-23-2009, 20:19
Какво мислиш за аскетизма?
А за нихилизма?
:-D не знам какво да и двете 8-)

s3xy
02-23-2009, 20:28
Смъртта е... ох, абе страшна е ии винаги ужасно тъжна ;х
Аз съм най-.... нещо :D:D:D ** лигавото, понякога
Пътувам из.... моя розов свят :---)

ModernSwinger
02-24-2009, 11:41
Аниме, манга или хентай ?

bEbsI
02-24-2009, 18:52
Каква професия най-много ти допада в момента за реализация?
Любим жанр книга?
Червено или черно?
Падаш ли си по нещо нестандартно?
Каква е твоята лична позиция относно бъдещето на България?
Патриот ли си?
Очите ти са...?
Днешния ден беше..?

s3xy
02-24-2009, 20:57
Аниме, манга или хентай ? 8-) нямам идея какво значат

s3xy
02-24-2009, 21:00
Каква професия най-много ти допада в момента за реализация? дизайнер, май 8-)
Любим жанр книга? приключенска :) и фантастика също
Червено или черно? черно, имам невероятни количества черно :D
Падаш ли си по нещо нестандартно? умирам за нестандартни храни 8-)
Каква е твоята лична позиция относно бъдещето на България? лично аз мисля че не е мн розово :-D
Патриот ли си? ами... да
Очите ти са...? кафяви :)
Днешния ден беше..? странен :-D

jghgh
02-24-2009, 21:05
Aскетизъм е да се посветиш на служба на бога в пълно отделение от всякакъв външен свят. Oбикновено аскети стават монасите, които се отделят някъде насаме и не общуват с хора, не създават семейство - живеят си спокойно, далеч от хората, отдадени на бога, уединени.

Нихилизъм виж в Уикипедия, не мога да го обясня добре.


Кво правиш?
Как може да не знаеш що е аниме или манга? Срам! :Р

s3xy
02-24-2009, 21:10
Aскетизъм е да се посветиш на служба на бога в пълно отделение от всякакъв външен свят. Oбикновено аскети стават монасите, които се отделят някъде насаме и не общуват с хора, не създават семейство - живеят си спокойно, далеч от хората, отдадени на бога, уединени.
^ абсолютно против съм лично аз, но всеки сам избира
Нихилизъм виж в Уикипедия, не мога да го обясня добре.
^ ако живота и всичко нямаха смисъл, защо тогава живеем? ест че всичко има смисъл :D:D:D

Кво правиш? ми преди малко ядох, сега седнах на компа :дд
Как може да не знаеш що е аниме или манга? Срам! :Р

LiveFlower
02-24-2009, 21:23
:-)

Какво мислиш за средата си на живот/добре ли е,зле ли е/може ли да е по-добре?

Запалена ли си по футбола,има ли жилка :D ако да,кажи отбор :П

Играла ли си NFS,а GTA 8-)?

jghgh
02-24-2009, 21:25
Защо си против? Тея хора по своя воля стават аскети, като полагат целибат /обет за безбрачие/.
В момента се пъча с наученото до момента по история, омрaзния ти предмет. 8-)
Ама според мен е интересен...

Коя книга прочете последно?

Смяташ ли че има защо някои от потребителите да те мислят за посредствена и скучна?

Чие мнение те интересува?

Забелязвам че не оригиналничиш излишно, но отговаряш малко средностатистически.
Разкажи за нещо щуро, което си извършила като малка, пакост или нещо подобно

Какво мислиш за корсетите? хD

s3xy
02-24-2009, 21:27
:-)

Какво мислиш за средата си на живот/добре ли е,зле ли е/може ли да е по-добре? в момента е доста добре, ама след Евростар мн ясно че ше падне където и да се пренесе 8-) иначе всичко почна да се оправя, мила

Запалена ли си по футбола,има ли жилка :D ако да,кажи отбор :П 8-) не, само по футболистите :D:D:D

Играла ли си NFS,а GTA 8-)? пф сиг съм единствената, която не е :D:D

s3xy
02-24-2009, 21:46
Защо си против? Тея хора по своя воля стават аскети, като полагат целибат /обет за безбрачие/.
В момента се пъча с наученото до момента по история, омрaзния ти предмет. 8-)
Ама според мен е интересен...
e зависи кой клас, 6 клас история на българия бая ми се взе зора 8-) а според мен няма смисъл цял живот да си сам, трява да създадеш семейство, да имаш деца и така :D
Коя книга прочете последно?
Маргарет Юрсенар, беше сравнително инт :D
Смяташ ли че има защо някои от потребителите да те мислят за посредствена и скучна?
;DDDD секи си има гледна точка, това е тяхната, но ако трява да съм честна не знам защо толкова повърхностно те съдят за мен :)
Чие мнение те интересува?
общо взето гледам да се съобразявам с всички, което май е малко тъпо 8-)
Забелязвам че не оригиналничиш излишно, но отговаряш малко средностатистически. ем, това лошо ли е :D
Разкажи за нещо щуро, което си извършила като малка, пакост или нещо подобно
мале като се замисля как се самопостригах и до днес ми става лошо :D:D:D иначе не бях доста палава като малка
Какво мислиш за корсетите? :D:D мн ми харесват, ама не са за моята възраст :-D хD

Riot
02-25-2009, 08:31
какъв е тоя невменяем nick ?
за секси ли се имаш ?

s3xy
02-25-2009, 18:43
какъв е тоя невменяем nick ?
за секси ли се имаш ? малко по-горе съм написала :)

kristo
02-25-2009, 19:34
Имаш ли идея кой ще те наследи на престола след като абдикираш, защото си до утре доколкото знам :)

s3xy
02-25-2009, 19:47
Имаш ли идея кой ще те наследи на престола след като абдикираш, защото си до утре доколкото знам :) имам, предложиха се :)

puhen0to
02-25-2009, 20:07
виждам че гледаш Gossip girl какво мислиш за сериала... аз лично полудях по него и сега ми е любимия :grin:

s3xy
02-25-2009, 20:10
виждам че гледаш Gossip girl какво мислиш за сериала... аз лично полудях по него и сега ми е любимия :grin: :shock: мале и аз! нереално влюбена съм в тоя сериал, гледала съм го хиляди пъти 8-) мн му се кефя, направооо умирам като го гледам :grin:

puhen0to
02-25-2009, 20:14
виждам че гледаш Gossip girl какво мислиш за сериала... аз лично полудях по него и сега ми е любимия :grin: :shock: мале и аз! нереално влюбена съм в тоя сериал, гледала съм го хиляди пъти 8-) мн му се кефя, направооо умирам като го гледам :grin:

дай малко мнение за актьорите.Любим,омразен т.н.
бтв ти как започна да пишеш в форума

s3xy
02-25-2009, 20:56
виждам че гледаш Gossip girl какво мислиш за сериала... аз лично полудях по него и сега ми е любимия :grin: :shock: мале и аз! нереално влюбена съм в тоя сериал, гледала съм го хиляди пъти 8-) мн му се кефя, направооо умирам като го гледам :grin:

дай малко мнение за актьорите.Любим,омразен т.н.
бтв ти как започна да пишеш в форума Чък ее мн мн сладък <3 8-) иначе Блеър супер мн ме кефи, Серина също, Джени е мн сладка, ама Дан хич не ми е мн симпатичен :D Нейт ее мн мн сладък... Лили е яка, абее сички ме кефят :D :D :D иначе покрай една фр

LiveFlower
02-25-2009, 21:16
дупеееее 8-) скоро си аут от стола,как е тръпката? 8-)

Често ли те подценяват?

Дъжд или сняг?

:)

Briseis
02-25-2009, 21:36
какво е евростар?

s3xy
02-25-2009, 21:44
дупеееее 8-) скоро си аут от стола,как е тръпката? 8-)

Често ли те подценяват?

Дъжд или сняг?

:) 8-) съвсем нормално, мм дам често се случва, дъжд :)

s3xy
02-25-2009, 21:44
какво е евростар? училище :)

s3xy
02-25-2009, 21:49
и понеже е петък по молба на UnaBletoLoVeU я слагам на стола до понеделник :) ето и линк към темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4534742#4534742 :)