PDA

View Full Version : Споделете интересна случка с противоположния пол



thefresh
02-22-2009, 21:06
Razkajete nqkoq interesna, zabavna sluchka sys sreshtypolojniq pol. Kakvo vi napravi vprechetlenie? Kakvo vi nakara da se usmihvate bezprichnnno? S kakvo vi nakara da go/q haresate ? :)


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

princesa_viki
02-22-2009, 21:11
Кара ме да се усмихвам,защото виждам в очите ми колко ме обича.Още в началото ме гледаше толкова влюбено...А ми направи впечатление с това,че винаги е честен и откровен.Просто държи на мен и ме обича,както и аз него,това ме кара да се усмихвам

GossipGirl89
02-22-2009, 21:13
Последното ми гадже беше единственият човек, който можеше да ме разплаче и едновременно с това да ме накара да се усмихна. Не знам как го правееше, но наистина няма друг човек, който да го умее това... Просто в определените моменти знаеше какво да ми каже :)

swap
02-22-2009, 21:14
emi s 1tami istiska lobov kato se zapoznahme parvata ve4er, za parvi pat mal4eh pri momi4eta i beh nekvo neobesnimo zainteresuvan ot tova momi4e 4e cela ve4er sa raspital za neia i na drugia den se zapoznahme i sled tova v kafeto se okapah s bira bes da si iskam....i sled tova 1 sednica behme gajeta :):):):):) :oops:

Sharpay
02-22-2009, 21:17
ммм той ме кара да се усмихвам безпричинно... той е невероятен.. мил/нежен/искрен/бъбрив/сладък... и т.н.
Впечатление ми направи с това,че търси хубавите страни на всичко..

hottie
02-22-2009, 21:18
Най-любимият ми момент е когато докато работи на компютъра вечер по някое време спира за пауза, само и само да ме нагушка на канапено :) :)

princesa_viki
02-22-2009, 21:18
Последното ми гадже беше единственият човек, който можеше да ме разплаче и едновременно с това да ме накара да се усмихна. Не знам как го правееше, но наистина няма друг човек, който да го умее това... Просто в определените моменти знаеше какво да ми каже :)
И аз съм имала такъв приятел...Не беше особено приятно да плача заради него...Но ми стигаше само да е до мен,за да спра :?

evelinka1122
02-22-2009, 21:21
кара ме да има всичко смисъл.. прави ме щастлива... лягам и ставам с мисълта за него и винаги с усмивка.... научи ме да казвам винаги истината... кара ме да бъда специална... обичам го.. той ми е първата любов... а за нея се казва, че ръжда не хваща... :-P

rauwkost
02-27-2009, 10:52
Никога не ме лъжеше, не го е и правил. Има най-красивите зелени очи. Само с една целувка ме караше да се чувствам необяснимо добре.. Ноо точно тази честност му изигра лоша шега, въпреки, че след 7 месечна връзка сега сме най-добри приятели, нашата приказка приключи :?
Сега се сетих за една много хубава случка... седяхме си двамата на една пейка в парка, стъмваше се и валеше проливен дъжд, бяхме гушнати силно един в друг и просто не усещахме дъжда. Беше уникално, останаха ми страхотни спомени.

tItEufFf
02-27-2009, 12:16
Сещам се за една интересна и от която останах доста впечатлена.
В училище имаме стол, и като влизаш нали трябва да удряш баджа. Аз обаче моя си го бях забравила миналия ден в стола и отидох до един човек, от който си го взех. Момичето с, което бях вече беше минала и отиваше към храната, а аз трябваше да чакам цялата опашка (два випуска), защото вече всички се бяха наредили. Той ме видя и ми каза да ги избутам всичките, за да мина. Да, ама аз не съм такава, не мога да направя такова нещо. Тогава той бутна всички, за да ми разчисти пътя и ми каза да отида при него. Отидох, леко изчервена, но и усмихната. Всички ме гледаха странно, някой ме изпсува, а момичетата ме гледаха, изпълнени със завист. А аз..не знаех какво да кажа. Бях изумена от това, което той направи. При условие, че дори не сме кой знае какви приятели ... Измънках "мерси" и си ударих баджа.

Реших, че случката е интересна, въпреки че не сме гаджета. Все пак той е от срещуположния пол ;)

pam1
02-27-2009, 12:18
кара ме да има всичко смисъл.. прави ме щастлива... лягам и ставам с мисълта за него и винаги с усмивка.... научи ме да казвам винаги истината... кара ме да бъда специална... обичам го.. той ми е първата любов... а за нея се казва, че ръжда не хваща... :-P

+1 ;-) ;-) ;-) ;-)

Re5peC7
02-27-2009, 14:03
харесваше ми как когато не се бяхме виждали дълго време и когато дойдеше момента тя ме прегръщаше толкова силно и така се вкопчваше в мен, че усещах сърцето й и докато седяхме така тя трепереше от щастие, също така милите и очички остават за винаги в съзнанието ми и как се държеше толкова невинно :(

ninjadorf
02-27-2009, 14:05
ми прай ми се на интересна.. и се държи гадно.. след което почваме да се псуваме ии така.. сигурно за тфа я обичам.. 8-)

uSmivKaLovE
02-27-2009, 14:15
Случка? :D Сега се смея, но тогава... С едно момче, с което ходех преди доста време бяхме седнали на една пейка и аз реших да ставам и той в същия момент какво ме бутна.. :lol: и аз на земята :oops: :D
Уж много се обичахме тогава... :lol: Сега е друга работа. :?

miss_ludataa
02-27-2009, 14:18
впечатли ме това,че се стерми към това ,което иска!Той е невероятно мил/нежен и прекрасните му очи ме карат да полудявам :grin: ..или примерно,когато съм ядосана или тъжна ме прегръща толкова нежно,че сякъш времето спираа :-) :-) днес напрмер..бяхме на една пейка и той седи и ми каза:
-Съкровище искам да ти кажа нещо!
-Кажи!
-Сигурна ли си ,че искаш да го чуеш!?
-Да
-Обичам те ,слънце,обичам те,повече от всичкоо

..ах..умирам за негоооо :-) :-) :-) :-)

revennge
02-27-2009, 15:56
бившият ми приятел беше първият, с който все едно губех ума и дума.. винаги от притеснение успявах да кажа някоя тотална глупост! ...беше първият човек, който ме кара щом стана сутринта и се сетя, че днес ще сме заедно да имам чувството, че света се върти около мен, и че нямам нужда от нищо друго само да го видя или да го чуя :smt007
...хубави времена бяха :cry: