PDA

View Full Version : пъпчици по дупето



tonie__
02-22-2009, 20:31
имам много странни и изключително червени пъпчици по дупето :( не са гнойни,просто са червени и са много ! ;О не водя полов живот и имам дпбра хигиена :-o някой да е имал подобен проблем ?
- мажа се като имам под ръка със салицилов спирт ама май няма разлика..мислех си да пробвам със кремче Здраве , ама да спя по прашки , та да не се размаже в тва време.. :?

плс помогнете че е много неприятно , ще дойде момент в който ще ми се иска да правя секс с приятеля ми и ще ме спират само Те .! :-x :-o

gia_sena_mono
02-22-2009, 21:10
Ami neznam - syrbqt li, bolqt li, ot koga gi imash?Moje da sa se poqvili ot belyoto ti, ako e ot izkustvena materiq i ne pozvolqva na kojata ti da disha.Probvai sys spirta i s krem Zdrave.

Dian4ety
02-23-2009, 11:31
Не съм компетентна по темата, но съм чувала за някакви цирейчета..незнам от какво се появяват

Както и да е може да използваш крем Бочко, мисля че за това място е по-удачен от крем Здраве :-)

t1n4e7o
02-23-2009, 12:08
И аз преди съм имала такива, даже понякога ставаха и гнойни :( и сега имам савсем леки белегчета.. Това се получава по принцип при по- пълничките момичета от изпотяване

tonie__
02-23-2009, 13:07
амии не мисля,че си дебела - 168см-53 кг :-D
не ме сърбят или болят просто са си там и е много дразнещо,особено като съм с прашки :( когато имам физическо ми е неудобно и обикновено се преобличам в стаята :?
имам си от доста време..преди морето ако не се лъжа
колкото до кремчетата - нали трябва да го оставя да засъхне..така има по-голям ефект(поне така съм чела тук),ама като го оставя и вечерта като се размърдам и всичко в пижамата :? :?

моля ви казвайте ако някой е имал подобен проблем , че е адски гаднооо :-x

П.с: мисля пролетта да започна със солариума..дали ще помогне ?

Dian4ety
02-23-2009, 15:21
амии не мисля,че си дебела - 168см-53 кг :-D
не ме сърбят или болят просто са си там и е много дразнещо,особено като съм с прашки :( когато имам физическо ми е неудобно и обикновено се преобличам в стаята :?
имам си от доста време..преди морето ако не се лъжа
колкото до кремчетата - нали трябва да го оставя да засъхне..така има по-голям ефект(поне така съм чела тук),ама като го оставя и вечерта като се размърдам и всичко в пижамата :? :?

моля ви казвайте ако някой е имал подобен проблем , че е адски гаднооо :-x

П.с: мисля пролетта да започна със солариума..дали ще помогне ?

Мисля, че ще ги раздразни повече :(

Infinity
02-23-2009, 15:25
Ух и аз имам същият проблем..някой да помага ако може,а аз ще ти кажа едно нещо-тези пъпчици се получават от миене със много топла вода :) :(

rauwkost
02-24-2009, 09:10
Ходи на кожен лекар, той най-добре ще ти каже от какво са и как да ги махнеш :)

ModernSwinger
02-24-2009, 10:34
хемороиди :?

GotTheLife
02-24-2009, 13:05
хемороиди :?
тоз пък :D :D :D :D :D

Armeika
02-24-2009, 14:18
Преди време и на мен ми излизаха по някога и мисля че се появявах малко преди менструациата ми и след като всичко свърши те завяхват... и понякога пак така.. не ми бяха излизали от много одавна обаче преди няколко дни забелязах 2 3 пъпчици а трябва да ми дойде...
Хмм... незнам забележи кога ти излизат и кога завяхват но не ги стискай само белези да ти останат и после да те е срам 2 пъти повече... :?
А и недеи да си мажеш цялото дупе със салициловия спирт не е много добре мажи само пъпката. :) А крема според мене е излишен по добре е само да изсушиш пъпката... ;)

zuzimuzi
02-24-2009, 18:44
da, imah podoben problem predi 90 godini, le4enieto e - 5 kam6ika s kopriva po dupeto ( moje i po vratleto )

My6mYLka
02-24-2009, 18:46
da, imah podoben problem predi 90 godini, le4enieto e - 5 kam6ika s kopriva po dupeto ( moje i po vratleto )

:lol: :lol: :lol: тфа ш' боли :lol: :lol:

zuzimuzi
02-24-2009, 18:50
e, az ne si spomnqm, mina vreme ne bole6e mai 8)

Stela90
02-24-2009, 18:50
abe zuzi muzi pravi se na zabavna nqkade drugade eeee bahti ostroumnite lapeta

zuzimuzi
02-24-2009, 18:51
abe zuzi muzi pravi se na zabavna nqkade drugade eeee bahti ostroumnite lapeta

kaji be stel4e, i ti li si ot 90te, naboore>

kris4uuuu
02-25-2009, 13:40
kupi si eksfoliant,ama takav s po sitni $pesa4inki".Moia priatelka ima6e takiva i vaob6te ne hode6e na plaj,eksfolianta i pomogna.

dorsichh
02-27-2009, 17:04
и аз понякога имам такъв проблем..мажа ги с бебешко кремче,и наистина се махат :)