PDA

View Full Version : оргазъм



Mamar4o
02-23-2009, 00:38
Значи с приятелката ми правиме секс от доста време и колкото и срамно да звучи не съм я докарвал до оргазъм..... няколко пъти ми е казвала че и е било замалко.Значи в повечето случаи го правиме настрани и аз съм зад нея,тя много обича да я целувам с език по врата.Значи докато си върша работата целувам я с език по-врата и клитора го натискам силно и бързо непрекъснато,тя направо откача ама до оргазъм не сте стига... кажете ми в мене ли е вината и дайте някакви съвети или кажете някоя поза в която има по-голям шанс да получи.

shokoto91
02-23-2009, 05:07
като и натискаш клитора силно и бързо е по-вероятно да я боли... Пръста трябва да е мокър и да се правят резки кръгообразни движения. Пробва да я възбудиш много преди самия секс... може да ти се струва тъпо, но любовната игра влияе много, особено ако момичето не е стигало до оргазъм... Поинтересувайте се и потърсете Г-точката...

Потърси и други такива теми - може да има още полезни неща

AlokiNn
02-23-2009, 06:32
Аз това за мократа ръка не го знаех.. интересно :)

valdesbg
02-23-2009, 07:31
Ако си се издънил на любовната игра - и 30 санта салам да имаш няма да ти помогне. Играта преди акта възбужда момичето и отключва възможности за оргазъм. Клитора се стимулира наистина с мокра ръка и не го натискаш, а около него се въртиш. Леко и нежно... :)

А колко ще те благославя ако я докараш до оргазъм още преди да си влязъл.. Ама за това в друга тема.

icobug
02-23-2009, 07:45
:)

InSoMn1aC
02-23-2009, 08:04
Значи с приятелката ми правиме секс от доста време и колкото и срамно да звучи не съм я докарвал до оргазъм..... няколко пъти ми е казвала че и е било замалко.Значи в повечето случаи го правиме настрани и аз съм зад нея,тя много обича да я целувам с език по врата.Значи докато си върша работата целувам я с език по-врата и клитора го натискам силно и бързо непрекъснато,тя направо откача ама до оргазъм не сте стига... кажете ми в мене ли е вината и дайте някакви съвети или кажете някоя поза в която има по-голям шанс да получи.
Удължете любовната игра ! 8)
Можеш също да й говориш по време на секс, разбира се ако й харесва ...

SiSsKkAa
02-23-2009, 08:42
Ако й натискаш клитора нея я боли,а не й е кеф.По нежничко,не много бързо и може и да стане ама клиторен е така,за вагинален доста трябва да се потрудите

cocojambo
02-23-2009, 19:35
Приятел, наистина досега каквото се каза е истина. Аз като момиче мога да те посъветвам да следиш как реагира на всяко твое докосване. В началото започни да стимулираш клитора бавно и нежно, след това бавно и постепенно забързай темпото и е готова. Но задължително трябва да е влажно отдолу....

Mamar4o
02-23-2009, 19:40
всичко сам пробвал и като го натискам силно и бързо наи-мн полудява и не я боли я ми е казвала,че и е страшно хубаво... и задължително трябва да е влажна както казахте то иначе непраиме секс ако не се навлажни хубаво ;) кажете някакви хубави и стимулиращи пози :-P

ThePainIsReaL
02-23-2009, 19:42
всичко сам пробвал и като го натискам силно и бързо наи-мн полудява и не я боли я ми е казвала,че и е страшно хубаво... и задължително трябва да е влажна както казахте то иначе непраиме секс ако не се навлажни хубаво ;) кажете някакви хубави и стимулиращи пози :-P

Изтъркано, но действа - задната. Пробвали ли сте? И пак може да и галиш клиторчето.

cocojambo
02-23-2009, 19:44
Ами пробвай на задна (тя трябва да е легнала по корем, а ти да я стимулираш допълнително с ръка). Малко ще се поизмориш, но нали е за каузата.

Mamar4o
02-23-2009, 20:04
ок ще пробвам ;)

FelisDirus
02-23-2009, 20:14
Пич, всичко е между ушите й.
Докато тя не се отпусне и не се почувства наистина спокойна с теб, няма да свърши. Мога да я развивам много тая теория, но адски ме мързи.
Не винаги зависи от техниката ти, от уменията ти и т.н. Проблемът си е в нея и не е трудно да бъде преодолян. Въпрос на време е, спокойно.

icobug
02-25-2009, 07:50
:D :-D :grin: :) :-) :( :o :-o :booooomb: :shock: :? 8) :lol: :-x :P :-P :razz: :oops:

1ov3m3
02-25-2009, 08:20
мм дам и аз имам този проблем а уж съм спокойно и вс и се наслаждавам и не става просто :? :? :?

bebok
02-25-2009, 12:19
za yspe6en gaim ti trqbva dobra podgotovka :)

Mamar4o
02-25-2009, 12:32
да точно,че тя все още се срамува от мене вече доста време сме заедно и и го втълпявам че няма от какво ама тя пак се срамува ;) нищо всичко с времето благодаря на всички за подкрепата :P

Sharpay
02-25-2009, 12:43
може и тя да се притеснява.. нормално е..
пробвай освен с орална любов преди това да я подготвиш и с думи... първия път,когато приятеля ми се осмели да ми приказва така беше пийнал малко и му беше паднало пердето.. но определено ми хареса...
бъди лош.. силен.. да усети че е жена... няма да я питаш нищо - направо действаш. Първо с любовната игра и после на задна като и държиш ръцете, за да не може да мърда.. няма как да не се получи 8-) 8-) 8-) 8-)

Stefchyy
02-25-2009, 13:51
Бате по-тъп си от себе си ... като я натискаш я боли .. пробвай да я галиш един вид .. :)

Mamar4o
02-25-2009, 18:26
не я боли... тя ми каза че и е по-хубаво като я натискам..... :(