PDA

View Full Version : Продават ли нови батерии за стари ГСМ и къде?



Samoten89
02-23-2009, 11:03
Здравейте!
Интересува ме нови батерии за стари ГСМ-и като Sony Ericson W200i и Siemens C55 от къде, могат да се купят и колко ще струват? Разбрах, че някъде на 6-12 месеца трябва да се сменят и ми правят проблеми моите. Нормално ли е на първият ГСМ след 20 минути слушане на музика батерията да показва примерно 20-30% от 100% първоначално? След това пак се увеличава процента на 80% примерно. В смисъл колко по-принцип може да издържи на музика се чудя напълно заредена батерия? И савет за зареждането, че да издържа като цяло батерият може ли да дадете? Примерно напълно ли да се изтощи след като се употреби или когато си искам да я зареждам - примерно през 1 ден?

valdesbg
02-23-2009, 11:30
Принципно е нормално да ти покаже 20% батерия след половин час музика ако си слушал. И моя СЕ го прави тоя номер, макар че е нов. Просто батериите са стандартните а екстрите се увеличават. Напълно заредена батерия най-много час, макар че не съм го постигал все още. За зареждането - изчакай да се разреди напълно за да я заредиш. Увеличава им се живота, макар и не с много. От къде можеш да си ги купиш - попитай в някой гсм магазин :)

MakeMeLaugh
02-24-2009, 20:57
В Хенди (Handy) има нови както оригинални, така и български с 6 месеца гаранция ;)