PDA

View Full Version : Britney Spears - If You Seek Amy



zvezdichkaaa
02-23-2009, 13:58
Хора във въпросната песен нали текста на англ.си е
all of the boys and all of the girls are begging to ...if you seek amy.Обаче няма смисъл и някой казват,че е
all of the boys and all of the girls are begging to ...
F-U-C-K ME.Обачее нещо не го че(увам това къде е ...Нещо аз ли несхващам.Ето 1 коментар примерно от вбокс и на други места така го чета,пък знам ли... :

"all of the boys and all of the girls are begging to ...
F-U-C-K ME
Чак сега хванах текста.. Правих превод и се чудих коя по дяволите е тази Ейми :D Пък то кво било.. :D :D "

Съжалявам за тъпата тема,но ми е интересно :-D

citygirl
02-23-2009, 16:06
Не е all of the boys and all of the girls are begging to ...
F-U-C-K ME :? От където и да го изкараш текста ще ти пише : all of the boys and all of the girls are begging to ...if you seek amy :) което се превежда "Но всички момчета и момичета ще започнат ако търсиш Ейми." ако не се лъжа... но в никакъв случай не е F-U-C-K ME :-D

ladypld
03-16-2009, 10:56
Бритни пее "But all of the boys and all of the girls
Are begging to if you seek Amy" . Никъде в песента тя не пее Fuck me , нито някъде в текста можеш да видиш да пише това , но - if you seek amy - всъщност е изразът - Fuck me - спелуван :) тоест ако спелуваш "Fuck me " буква по буква се получава "If you seek Amy" . Дори и в началото на клипа към песента си го пише " RITNEY SPEARS SONG LYRICS SPELL OUT OBSCENITY IN DISGUISE " , че текстът на песента крие мръсен подтекст

Hysteric_Bitch
03-16-2009, 13:25
Кристално ясно е какво има впредвид с if you seek amy. В клипа е доста изразителна.

traichevska
03-22-2009, 13:17
IF - F
YOU - U
SEEK - CK
AMY -ME

FUCK ME
Трябва да стане като го кажеж бързо.Нещо като скрито послание :D

Adwokat
03-22-2009, 14:26
Хриси знайм за тебе.. :)