PDA

View Full Version : Loreal Paris Elseve с пчелно млечице



By_YoUr_SiDe
02-23-2009, 14:57
Мисля, че всички сте гледали рекламата на серията на Loreal Elseve с пчелно млечице за подхранване и грижа на косата. Е, днес я гледах за пореден път, и понеже косата ми от пресата е изгоряла доста, си търся нещо за подхранване и предпазване.
Мисълта ми е дали сте го ползвали и ако да, доволни ли сте?! И препоръчително ли е да си взема цялата серия?
Също така искам да попитам за някакъв продукт, които прави изправянето с преса по-лесно и предпазва от високата температура, нещо което наистина помага :)

Infinity
02-23-2009, 15:26
В момента използвам шампоана и маската от тази серия и съм много доволна,,не използвам преса,но пък косата ми беше малко суха и мисля,че постепенно проблема изчезва :)

Liar
02-23-2009, 16:16
Аз се интересувам от нощния серум...Омазнява ли косата?
По въпроса с пресата-Loreal hot liss

nesuni
02-24-2009, 05:41
Izpolzvam 6ampoana i sam tolkva dovolna... :-D :-D dori kato se izkupah i kato se izravih i ne iskah da se topiram za6toto kosata mi beshe tolkova meka....abe surce ne mi davashe dase topiram........izpolzvai go mn e hubav.Obache.....moqt ne e ot BG za6totoi bulgarskite 6ampoani ....8-)...tc.No neznam vse pak ne vsi4ki 6ampoani sa takiva v BG

Snuffles
03-22-2009, 06:47
Аз използвам шампоана и балсама и съм много доволна. Също така миришат супер :P А относно пресата това на Лореал Hot Liss е добре.

galu6a
03-22-2009, 06:48
от мои познати съм чувала ,че мн помага ,но не съм го използвала аз лично съм доволна от шампуана и маската за коса на Дав :)

tItEufFf
03-22-2009, 07:36
Аз също искам да питам за нощния серум.
Слагаш го вечер и сутрин се миеш ли, как става
И някой ако го е ползвал, доволен ли е?

IrresistibleGirl
03-23-2009, 06:23
Аз използвам шампоана и балсама и съм доволна . :P

nesuni
03-23-2009, 06:25
az totalno se otrekoh ot nego
1.poqvqva se purhot i 2.kosata na 2 den mi e omaznena :-x

elle_123
03-23-2009, 16:20
Мисля, че всички сте гледали рекламата на серията на Loreal Elseve с пчелно млечице за подхранване и грижа на косата. Е, днес я гледах за пореден път, и понеже косата ми от пресата е изгоряла доста, си търся нещо за подхранване и предпазване.
Мисълта ми е дали сте го ползвали и ако да, доволни ли сте?! И препоръчително ли е да си взема цялата серия?
Също така искам да попитам за някакъв продукт, които прави изправянето с преса по-лесно и предпазва от високата температура, нещо което наистина помага :)

Аз съм доволна от тази серия и засега нямам проблеми с пърхот или омазняване, а си мия косата само 2 пъти седмично.

adkis
03-27-2009, 22:02
Изобщо несъм доволна от нито един продукт от тази серия.. По скоро оренжевия Глис Кюр :)