PDA

View Full Version : Не сте прави!



Rza
02-23-2009, 16:28
abv

melinor
02-23-2009, 16:48
ae kfo na zanimaa6 s gluposti q 6ttt

Това беше много глупаво изказване :? ...
Просто човека искаше да сподели :-o

webmast3rche
02-23-2009, 16:51
Еми то да ти кажа , всеки се запознава по интернет , иначе защо ще са тия сайтове от типа на Impulse бла бла.. Макар , че тъй като гледам повечето си прават регистрация там да се покажат колко са хубави на Photoshop ама тва е друга тема... Че имам предвид , че всеки има познати по интернет , и аз имам ест амаа Сигурно тряя минат 100 години , че да нарека , човек с които не сме се виждали ( или сме се виждали 1-2 пъти) Приятел.. Тва са глупости е Мен..

NqkfaNikakva21
02-23-2009, 16:54
И аз имам такъв случай :)

Jumbie483
02-23-2009, 17:03
И аз имам няколко приятелчета намерени в мрежата 8)
Едното момиче дори има регистрация тук :P

Rza
02-23-2009, 17:04
Просто споделям :) не е нужно да ми убивате настроението :)

got2Bthe1
02-23-2009, 17:28
ae kfo na zanimaa6 s gluposti q 6ttt
братле що не замъл4иш???

AFT
02-23-2009, 17:47
Оф, казваме го, защото не тряа да разчиташ на скайпа. Скайпа няма да е вечно с теб и да ти оправя бакиите. Трябва да можеш сам да се справиш, което в случая се изразява в тва да излезеш и да се запознаеш с нови хора. Не мислиш ли,че шанса да намериш истински човек (т.е. не готин в скайп,а на живо пълна тръба) в Интернет е невероятно малък? Това, че на теб ти се е случило, не значи, че винаги става.

Rza
02-23-2009, 18:01
Оф, казваме го, защото не тряа да разчиташ на скайпа. Скайпа няма да е вечно с теб и да ти оправя бакиите. Трябва да можеш сам да се справиш, което в случая се изразява в тва да излезеш и да се запознаеш с нови хора. Не мислиш ли,че шанса да намериш истински човек (т.е. не готин в скайп,а на живо пълна тръба) в Интернет е невероятно малък? Това, че на теб ти се е случило, не значи, че винаги става.
никой не казва,че само по скайп ама огато най-близките ти те ебават едва ли имаш много настроение.....и тва че се е случило на мен значи че може да се случи на всеки :) :)

webmast3rche
02-23-2009, 18:32
ам на колко си год :)

Rza
02-23-2009, 18:45
Достатъчно голям за да знам кога някой мога да нарека приятел ;) стига стия клишета...трябва да го познавам цял живот,че да е приятел глупости.....

Punisherrr
02-23-2009, 19:35
Аами тва е хубаво,когато си намериш някой приятел,когато другите ги няма... дали ще е в нета или не ;) няма значение.
И аз преди около 2 години намерих в нета едно другарче,с който си споделяхме всичко и ми стана много близък,а не след дълго и много повече от само виртуален приятел.... и още е така. :)
Та...така не знам ква е целта на темата,нито защо пиша това ама :D да споделим...лошо няма. ;)
Иначе аз съм ЗА намирането на нови приятели чрез нета,но винаги тряя да има някви граници все пак ;) Вече ако живота ти се пренесе само в компютъра - това е лошо.

cherrypezz
02-23-2009, 19:52
Да...защо не.
Ама е тъпо като разбереш,е този човек може никога да не го видиш .
Дъъъъъълга история :cry:

iv4oiv
02-23-2009, 21:39
Знаеш ли. И така е и не е така. Човек се ражда сам и умира сам. Защо трябва да си мисли, че през целият си живот не е сам ?
Философски въпрос. Много сложен. Не му знам отговора.
Няма да ти критикувам приятелството с момичето но ще ти кажа моите 2 гледни точки за и против.
Представи си следната ситуация.
Имаш 2 възможности - да се качиш на първия етаж и да вземеш 1 шоколадов бонбон и да го изядеш. Или да се качиш на 400-ия етаж пеша и да ядеш колкото си искаш торти и шоколади и каквото си поискаш и да си вземеш за у вас колкото си поискаш.
Кое ще избереш ? Ами ако си изморен и времето е гадно а те болят краката и .. не си на кеф ... ще се катериш ли 400 етажа за шоколад който така или иначе няма да ядеш щото си изморен или ще се качиш на 1-вия етаж за 1 шоколадово бонбонче ?

И все пак в интернет ти си такъв какъвто искаш да бъдеш, а на такъв какъвто си и какъвто ти се налага да бъдеш. Това е предимство. Нямаш ограничения, притеснения, комплекси че си грозен или нисък или .. срамежлив.

Но и недостатък. Ти не си общуваш с човек. Ти си общуваш с букви. Както сега аз. Аз не съм човек. Аз съм буквите които ти четеш. Аз съм нищо. Предица от черни и бели петна по екрана ти които след малко ги няма. Ако отивайки към кухнята ти паднеш и се удариш аз не мога да ти подам ръка. Не мога да ти превържа раната защото аз съм само букви. Просто едни букви които ти казват колко съжаляват, че си паднал и че ти съчустват но не могат да ти извикат бърза пмощ защото ти си паднал и не можеш да станеш. И не могат да ти подадът ръка или да те прегърнат приятелски когато си тъжен. Не можеш да си поплачеш на тяхното рамо защото те изчезват когато загасиш монитора или спре тока. Ти може да поплачеш само на клавиатурата. А дали буквите които четеш идват от човек или от най новата американска разработка - изкуствен интелект който пентагона тества ???

Хубаво е когато се върнеш изморен и нямаш сили да излезеш и да се видиш с приятели да си побъбриш малко с някой - било то просто с някакви си букви но когато животът ти стане само букви. Стане така, че всичко което ти се случва са буквите ... може да се запиташ за какво живееш ? За поредната доза черно-бели петна по монитора и поредната доза сълзи по клавиатурата ?

И като лятото отидете на море заедно и установите, че буквите не са това което виждате срещу себе си ? А са някой измислен образ който сте си представяли един за друг ? Тогава какво ? Ще си вземете лаптопите и ще чатите на плажа защото на живо няма какво да си кажете. На живо сте други личности ?

Въпреки, че сега ценностната система на всички е под всякаква критика. Културата им също. Уважението към всичко клони към минус безкрайност ... все още се срещат читави хора които си струва да бъдат твои приятели. Които дори да не знаят значението на думата приятел го носят в сърцето си. Хора, които само с 1 поглед могат да ти дадът повече от 10 години чат ... и тогава разбираш защо си се качвал 400 етажа а не си се задоволил с бонбончето от първия етаж.

Blab
02-24-2009, 03:00
И все пак в интернет ти си такъв какъвто искаш да бъдеш, а на такъв какъвто си и какъвто ти се налага да бъдеш. Това е предимство.
А в Живота с хилядите маски и костюми нима не е така?;

Относно остатъка от поста на ив4оив:
Това е красивото на И-нета, ако питаш мен.
Всичко е отвъд материята, красиво е, не може да се счупи.
Общуване с души. Утопия-реалност.*

*АКО си истински, както и този отсреща, ако не си престорен.
Точно, както и в Живота.;

Rza
02-24-2009, 03:49
дам хора ясно ми е всичко,което казвате :)просто отбелязвам,че за тва време дето се познаваме се чувствам се едно общувам с човек,които е бил винаги до мен :)аз пак си имам познатите излизам с други хора,не седя само в нас.Просто цялата тема е направена да си покажа радостта и късмета,който имам че я познавам :):)
иначе мерси за мненията ако имате желание пишете още :):)

Rza
02-24-2009, 04:02
Знаеш ли. И така е и не е така. Човек се ражда сам и умира сам. Защо трябва да си мисли, че през целият си живот не е сам ?
Философски въпрос. Много сложен. Не му знам отговора.
Няма да ти критикувам приятелството с момичето но ще ти кажа моите 2 гледни точки за и против.
Представи си следната ситуация.
Имаш 2 възможности - да се качиш на първия етаж и да вземеш 1 шоколадов бонбон и да го изядеш. Или да се качиш на 400-ия етаж пеша и да ядеш колкото си искаш торти и шоколади и каквото си поискаш и да си вземеш за у вас колкото си поискаш.
Кое ще избереш ? Ами ако си изморен и времето е гадно а те болят краката и .. не си на кеф ... ще се катериш ли 400 етажа за шоколад който така или иначе няма да ядеш щото си изморен или ще се качиш на 1-вия етаж за 1 шоколадово бонбонче ?

И все пак в интернет ти си такъв какъвто искаш да бъдеш, а на такъв какъвто си и какъвто ти се налага да бъдеш. Това е предимство. Нямаш ограничения, притеснения, комплекси че си грозен или нисък или .. срамежлив.

Но и недостатък. Ти не си общуваш с човек. Ти си общуваш с букви. Както сега аз. Аз не съм човек. Аз съм буквите които ти четеш. Аз съм нищо. Предица от черни и бели петна по екрана ти които след малко ги няма. Ако отивайки към кухнята ти паднеш и се удариш аз не мога да ти подам ръка. Не мога да ти превържа раната защото аз съм само букви. Просто едни букви които ти казват колко съжаляват, че си паднал и че ти съчустват но не могат да ти извикат бърза пмощ защото ти си паднал и не можеш да станеш. И не могат да ти подадът ръка или да те прегърнат приятелски когато си тъжен. Не можеш да си поплачеш на тяхното рамо защото те изчезват когато загасиш монитора или спре тока. Ти може да поплачеш само на клавиатурата. А дали буквите които четеш идват от човек или от най новата американска разработка - изкуствен интелект който пентагона тества ???

Хубаво е когато се върнеш изморен и нямаш сили да излезеш и да се видиш с приятели да си побъбриш малко с някой - било то просто с някакви си букви но когато животът ти стане само букви. Стане така, че всичко което ти се случва са буквите ... може да се запиташ за какво живееш ? За поредната доза черно-бели петна по монитора и поредната доза сълзи по клавиатурата ?

И като лятото отидете на море заедно и установите, че буквите не са това което виждате срещу себе си ? А са някой измислен образ който сте си представяли един за друг ? Тогава какво ? Ще си вземете лаптопите и ще чатите на плажа защото на живо няма какво да си кажете. На живо сте други личности ?

Въпреки, че сега ценностната система на всички е под всякаква критика. Културата им също. Уважението към всичко клони към минус безкрайност ... все още се срещат читави хора които си струва да бъдат твои приятели. Които дори да не знаят значението на думата приятел го носят в сърцето си. Хора, които само с 1 поглед могат да ти дадът повече от 10 години чат ... и тогава разбираш защо си се качвал 400 етажа а не си се задоволил с бонбончето от първия етаж.
Да,напълно прав си,но ние няма да се виждаме само на морето примерно,пропуснал си,че сме от един град и все пак мерси за мнението :):)

Rza
02-24-2009, 15:47
ae kfo na zanimaa6 s gluposti q 6ttt
братле що не замъл4иш???emi naz 6to da ni interva ve nego da go iznasili nekaf s koito se e zapoznal f neta nas kfo ni interfa
защо ли не ти пръсна шибаната глава на тебе....научи се да пишеш правилно първо,недоразвит конски тестис такъв :lol: :lol:

Rza
02-24-2009, 16:00
ai mini prez monitora be 4akam te i sam momi4e :lol: 8-) :grin: :-D :D :-o :razz:
a da zabravih ne moje6 ami sori ama az nqma da se zanimavam pove4e az izlizam sled malko s priqteli po centara sigurno a ti si ostaa v ka6ti pred komputara i si ostaa6 geek
Аууу...момиче,ужс :D :D такива като тебе кифли дето го раздават много тежки не са на мода,секи може да пише глупости ама си оставаш тъпа като гъз...

afterforever
02-24-2009, 18:27
Тя са пише на латиница, защото мисълта й тече на латиница, кво се оплаквате, представяте ли си го тва написано на кирилица пък..?!