PDA

View Full Version : на 17 без фр



MakeMeSmile
02-23-2009, 17:38
вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече

plmn
02-23-2009, 17:42
Смяташ ли, че проблема е в теб?Затворен човек ли си?Имаш ли проблеми с общуването?Срамежлива ли си?...Падаш ли си по някой от твоя пол...?

GameMaster
02-23-2009, 17:42
Ami temata moje da ne e otnesena tochno kum men,no shet si izkaja mnenieto.Az bqh pochti na 16 kogato za 1vi put si hvanah gadje i to ne po koi znae kakvo jelanie ot moq strana.Na 17 si si i bez fr? Kakvo ti puka? Kakvo mislqt ostanalite??? Ako e zaradi tova ne se pritesnqvai vseki si e individualen.Nqkoi momicheta i momcheta po-kusno pravqt nqkoi nehsta ot prietite normi sega taka da se izkaja.Lichno spored men nqma povod za panika ili samosujalenie.Chesno kazano sled kato skusahme s 1voto mi gadje sled tova 7 meseca bqh samichka i to bez da mi puka kato cqlo za vsichko :) Ta tova ne e kraq na sveta taka che....Izvlichai polza ot drugite strani na jivota!!! Hayde Upseh :)

MakeMeSmile
02-23-2009, 17:46
ми несмятам че проблема е в мен, имам доста приятели и лесно си общувам дори и с непознатите не съм лезбиика нито бисексуална.просто ми писна да гледам как всички са си намерили сродна душа а аз все сама си стоя

w0lf
02-23-2009, 17:56
ми несмятам че проблема е в мен, имам доста приятели и лесно си общувам дори и с непознатите не съм лезбиика нито бисексуална.просто ми писна да гледам как всички са си намерили сродна душа а аз все сама си стоя
Ю ар нот алоун :D

aka6a_vamp
02-23-2009, 18:01
:-o Бре..тва дори и на среща да не си била..хм...ти,сама можеш ли да откриеш някаква причина? :?

AFT
02-23-2009, 18:03
Ние не те познаваме, за да ти кажем какво не ти е наред. Защо не поговориш с някой приятел, нали ги имаш много. ^^

MakeMeSmile
02-23-2009, 18:08
на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда

w0lf
02-23-2009, 18:09
aft is right....тука е пълно е хейтъри :D няма смисъл понякога да се пускат теми защото доста от населението е ограничено и се движат по стандарти.

w0lf
02-23-2009, 18:11
на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда
това фактически значи че си свястна :) чакане му е майката, пък и щом прейбоичетата те канят заради секса евала бе мацка - хем свястна хем убава ^.^

balu4ka
02-23-2009, 18:16
на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда
това фактически значи че си свястна :) чакане му е майката, пък и щом прейбоичетата те канят заради секса евала бе мацка - хем свястна хем убава ^.^


++ :D

BaiToq
02-23-2009, 18:23
Обади се на 0889338430

angelcheeee_93
02-23-2009, 18:23
Приятелите ти са тъпи,а ти още повече че им се връзваш. (нищо лично)
Не ми е ясно какво те притеснява.Един ден ще срещнеш подходящия човек и може би ще бъдеш щастлива (което лично ти пожелавам)КАкво ,като си на 17,мислиш че ще останеш стара мома ли? о,моля ти се...в днешно време за всеки се намира половинка.Пък и 1000 пъти по-добре да си така,отколкото някоя 12 годишна курва,която се чуди с кой да си легне всяка вечер.Не трябва това нито да те трвожи,нито да те отчайва.Аз ,ако бях щях дори да се радвам!

evelinka1122
02-23-2009, 18:24
накрай другите да мислят, че не си идиотка.... направи нещо с косата си... слагай там не мн грим само 2 тона... изгради си имиж знам ли... и ще почнат да те харесват... само не са прай на др... а бъди себе си :) направи нещо с живота си... без момчета къв живот бе ? :oops:

beiho
02-23-2009, 18:39
Въобще можеш ли да прилъстиш момче и готова ли си да бягаш след него?Защото едва и ще ги впечатлиш с простички разговори

Punisherrr
02-23-2009, 19:19
на среща не съм била защото всички който са ме канили са разни плейбойчета дет само секс искат, а с приятелите си съм говорила много пъти всички казват че просто не съм намерила човека то си е така ама се пак странно ми се вижда

Ако това е причината можеш само да се радваш ;) Явно не си глупава и просто знаеш какъв човек искаш,а не скачаш при първия предложил си услугите :D
Така че... горе главата. Така е по-добре.

HipHopBlond
02-23-2009, 19:35
Миии предполагам, че знаеш - хубавите неща идват с времето, но все пак се замисли дали проблема не е в тебе! Не можеш да очакваш хубав, добър и точен отговор от нас при положение, че не си дала допълнително инфо. Ти като цяло не можеш да очакваш помощ за това в интернет. Дано поне първата ти целувка бъде с човека, който наистина искаш да потръгнат нещата!!! Айде, Успех ;) \\//

Re5peC7
02-23-2009, 19:36
Ако това е причината можеш само да се радваш ;) Явно не си глупава и просто знаеш какъв човек искаш,а не скачаш при първия предложил си услугите :D
Така че... горе главата. Така е по-добре.
+1

lovemusic
02-24-2009, 17:25
Божеее колко познато ;] хмм може да се каже,че и аз съм г/д като теб с малката разлика,че съм си имала 3 гаджета за по 1 седмица т.е нищо сериозно ии това,че по купони съм с някое момче само за вечерта ( само целувки) и аз вече толкова се отегчавам като гледам всички около мен,че се обичат а аз някфа сама и прокажена ама такъв е живота аз също съм като теб имам много приятели лесно общувам и охажори си имам но явно още не ти е дошло времето както и на мен сигурно :grin: :grin:

valdesbg
02-24-2009, 17:56
вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече

Ем, активизирай се малко авторке. Щото иначе идва само коня :) Момчета в твоя клас има предполагам, така че - деистваи :)

Bubbly
02-24-2009, 18:06
Да ти кажа в това да си нямала гадже на 17 няма никакво особено геройство или трагизъм. :lol: Прекалено се филмираш. Познавам доста момичета, а и момчета като теб. Момичетата далеч не са зле, а момчетата ... :lol:, както и да е. Самата аз не съм имала гадже или не съм излизала на среща и съм на 16 и 8 месеца. Да ти кажа обаче мен далеч повече ме притеснява факта, че не съм се впечатлявала от никого(говорим за нещо повече от визия или чувство за хумор). Късмет. :)

Dark_Angel_F
02-24-2009, 18:12
На мен честно казано ми писна да търся все принца на бял кон .... И не подбирам толкова старателно вече , а за тия дето само секс искат - ще го получат ма нанай .

Lady_Black35
02-24-2009, 19:04
Предполагам, че каквото и да ти кажем ние пак ще се чувстваш по същия начин. Това е до нагласа.
Иначе няма лошо да знаеш какво търсиш. Няма лошо и в това да не си готова да си легнеш с всеки. Отстоявай си принципите и подходящия човек ще се появи все някога. А относно възрастта ... това, че стандартите са други не означава, че ти трябва да влизаш в тях. Всеки човек си е различен.
Сигурно и аз на твое място щях да се чудя дали проблема не е в мен, но мисля че просто трябва да изчакаш. Не насилвай нещата и всичко ще бъде ок. :)

Cherry_f
02-25-2009, 15:25
Спокойно! За всеки влак си има пътници! И твоят ред ще дойде,може би,когато най-малко очакваш! :wink:

GaBiIi__
02-27-2009, 15:04
kanqt te playboicheta ??.... kato ne si izlizala s tqh ne moje da si sigurna che iskat samo sex ot teb zashto ne probvash... izlez s nqkoi ot tezi koito te kanqt moje bi shte namerish tova koeto tursish :)

revennge
02-27-2009, 15:20
без да се обиждаш, но няма какво да скромничим с исказвания, аз лично мисля, че това не е нормално!!!!!! нестава въпрос всяка седмица да си с различен пр, но на това подяволите му се вика житейски опит... и ако питаш мен на 20 (когато вече е нормално да имаш сериозна връзка) още ще изпитваш детска радост, че си имаш "гадже" :-o :lol:

revennge
02-27-2009, 15:20
без да се обиждаш, но няма какво да скромничим с исказвания, аз лично мисля, че това не е нормално!!!!!! нестава въпрос всяка седмица да си с различен пр, но на това подяволите му се вика житейски опит... и ако питаш мен на 20 (когато вече е нормално да имаш сериозна връзка) още ще изпитваш детска радост, че си имаш "гадже" :-o :lol:

shmatka888
02-27-2009, 18:48
Просто изчакай..А и не си прави прибързани заключения за тези плейбойчета...не всичко е такова каквото изглежда..Сближи се с някое момче и го опознай :)

MakeMeSmile
03-02-2009, 20:07
Благодаря ви за отговорите.Мн ми помогнаха да се почувствам по-добре :grin:

linkinpark6666
03-02-2009, 20:15
Спокойно! За всеки влак си има пътници! И твоят ред ще дойде,може би,когато най-малко очакваш! :wink: това е абсолютно вярно ! :)

BaiToq
03-03-2009, 06:03
вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече
Ако си от Пловдив ми пиши.

valdesbg
03-03-2009, 07:24
Ако си от Пловдив ми пиши.

BaiToq, ще се караме 8)

mickelangelo
03-03-2009, 09:52
Ами действай ... повечето момчета не хапят ... ( отначало ) ;)

Balmy_I
03-03-2009, 11:24
амиии излизай с приятелите си запознавай се с техните приятели...от там с други ии така от само себе си като си стоиш вкъщи и се самосъжеляваш нищо няма да постигнеш 8) все някога като се разделиш със срама си и затвореността си,защото май ми се струваш свястна,но прекалено стеснителна,имам такива приятелки,но всичко отминава след време и аз съм била същата :D дори ме беше страх да говоря с момчета да не би да сбъркам като кажа нещо,апък сега не ми прави впечатление,така че моят съвет е да излизаш и да се забавляваш с приятелите си и да се запознаваш с нови и така всичко ще си дойде на мястото 8)

Cellmate
03-03-2009, 12:57
Голям праз. Да не е само това живота?

PanaH
03-03-2009, 13:10
В никакъв случай не си идиотка..Що за приятели имаш..? :( Щом до сега не си имала приятел значи просто не си намерила подходящия...Ако някой олигофрен утре дойде и ти се обясни в любов ти няма да тръгнеш с него, за да не си "идиотка" ... За всичко си има време..Аз също до сега не съм имала сериозен приятел, но сестра ми също на 17 години за първи път си хвана сериозен приятел..По-добре късно отколкото на 12 вече да си изредила целия град нали :)

malka_sladkka
03-03-2009, 13:50
вече съм на 17 а досега никога не съм имала приятел, пуснах темата специално към krem4eto и slun4ice, защото доколкото прочетох и те са чакали приинца си и искам да попитам дали сте съжалявали че толкова късно сте го намерили.освен тва приятелите ми ме смятат за идиотка, защото никога не съм била с момче дори и на среща, а какво остава за нещо повече

Кажи им,че те са идиотки

Kostadin_682
03-03-2009, 18:15
Всяко нещо с времето си :)

Re5peC7
03-03-2009, 18:24
Всяко нещо с времето си :)
\:D/

sexy_momi4e
03-07-2009, 17:30
не мисля,че има проблем...много по- добре е да си сама,отколкото с момче,което не обичаш а само използваш(казвам го, защото повечето ми приятелки са така и не искат да бъдат сами)толкова са смешни и си мислут,че не им личи :?

ivcheto0o
03-07-2009, 17:48
не мисля,че има проблем...много по- добре е да си сама,отколкото с момче,което не обичаш а само използваш(казвам го, защото повечето ми приятелки са така и не искат да бъдат сами)толкова са смешни и си мислут,че не им личи :?

i az vednaj dopusnah tazi gre6ka i sq sam si po dobre sama otkolkot s koito i da e .. :? ne se pritesnqvai za seki vlak si ima patnici i za si4ko si ima vreme :) uspehh :-)

Waster
03-07-2009, 18:06
ако си хубава да те зема аз, ше те вода на среща :oops:

MakeMeSmile
03-10-2009, 18:14
е аз неискам просто да се хвана с някой само заради ходенето, искам нещо стойностно и истинско, но вече се съмнявам че ще намеря

Seducti0n
03-10-2009, 18:25
Здравей. (:
Като че ли ти се притисняваш повече от факта, че "приятелите" ти те имат за задръстена, а не това, че не си била на среща до този момент.Едното, разбира се, е следствие от другото и все пак, ако те ти бяха истински приятелки никога нямаше да се отнесат по този начин с теб, напротив дори.
Замисли се над това, че именно тяхното присъствие в живота ти, ти пречи да бъдеш себе си.Може би подигравките и мнението им за теб са станали причина за развиване на комплекс за малоценност и ниска самооценка.
Вместо да се терзаеш над това, че не си имала интимни отношения с момче, помисли добре над това каква е причината да се чувстваш потисната и изостанала и направи необходимото за да бъдеш по-щастлива, да намериш някого, който да те кара да се усмихваш постоянно /не ти говоря единствено за гадже, а просто за човек, който да те възприеме такава каквато си и да бъде твой истински приятел.
Успех. (:

ThePowerOfLove
03-10-2009, 18:34
Приятелите ти те мислят за идиотка? :?
Иначе не се притеснявай, че нямаш гадже. И ти ще срещнеш своя принц :) Може би когато най-малко очакваш..