PDA

View Full Version : Въпрос за газирани напитки ?



sFeRlinG
02-23-2009, 18:10
Значи проблема е такъв...Честно излизам на кафе с приятели и съм забелязал,че хората си пииват по 1 кола или фанта от време на време докато аз пиина ли една глътка и на прибиране направо минавам през аптеката да си зема хапчета...не знам защо се получава, но е нямало случай до сега да пия фагазирана напитка и да не съм болен...зимно време хората са с коли и фанти и си пииват,а аз на антибиотици..пък и не мога без да пиивам от време на време защото на човек му се приисква да пие ...Ако някои има представа защо се случва.. 8-)

HyperBoy
02-23-2009, 18:13
Имаш алергия към съставките на напитките.
Възможно е да е от определена съставка или от комбинаията на някои.

sFeRlinG
02-23-2009, 18:37
Имаш алергия към съставките на напитките.
Възможно е да е от определена съставка или от комбинаията на някои.
Не мисля..ако беше алергия щеше да е по-тежко само от кашлица и да ме боли гърлото..Чух приятели да говорят че гърлото те боляло не от газироното,а от темепературата(студена ако е...) но все пак реших да пусна тема...

James
02-23-2009, 18:39
Е незнам защо но мене като ме боли гърло имам чувството ,че от газирани напитки ми минава.

sFeRlinG
02-23-2009, 18:41
Е незнам защо но мене като ме боли гърло имам чувството ,че от газирани напитки ми минава.
Дай боже и при мен така да стане...майка мила... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

James
02-23-2009, 18:43
Е незнам защо но мене като ме боли гърло имам чувството ,че от газирани напитки ми минава.
Дай боже и при мен така да стане...майка мила... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Добре де нали казваш че като пийнеш тогава те заболява? Съмнявам се да ти мине като пиеш още и още...........

OneGirl
02-23-2009, 19:04
И мен мн ме боли гърлото като пия газирано, никога не мога да изпия цяла чаша от една две глътки и съм болна, но аз мисля, че може би както каза, че е от температурата т.е. винаги трябва да е топла като пиеш, а не студена :-o .
Много е гадно тва и аз поради тази причина не пия газирано мн рядко се случва да пия :( .

sFeRlinG
02-23-2009, 19:10
И мен мн ме боли гърлото като пия газирано, никога не мога да изпия цяла чаша от една две глътки и съм болна, но аз мисля, че може би както каза, че е от температурата т.е. винаги трябва да е топла като пиеш, а не студена :-o .
Много е гадно тва и аз поради тази причина не пия газирано мн рядко се случва да пия :( .
Именно аз само лятото пия и то рядко.. :-o

bloodyF
02-23-2009, 19:20
пии си сокче да не те боли гърлото. :)

sFeRlinG
02-23-2009, 19:30
пии си сокче да не те боли гърлото. :)
Да точно това е срамното...точно на тая възраст тиинейджърската всички пият бири,коли глупости аз пия топал чай...сокчета..но така и нямам намерение да си вредя..пуснах темата случайно ако има някой с тоя проблем.. 8)

aaasdfghjklll
02-23-2009, 22:25
Това е изнежване...

AlokiNn
02-24-2009, 08:14
пии си сокче да не те боли гърлото. :)
Да точно това е срамното...точно на тая възраст тиинейджърската всички пият бири,коли глупости аз пия топал чай...сокчета..но така и нямам намерение да си вредя..пуснах темата случайно ако има някой с тоя проблем.. 8)Nestea е студен чай :) пробвай него а и бира ли не можеш да пиеш

theteacher
02-24-2009, 12:40
Съветвал ли си се със специалист Уши-нос-гърло. Твърде вероятно е да се дължи на хроничен тонзилит (възпаление на сливиците) и даже да е подходящо за тонзилектомия.

scyLLa
02-24-2009, 13:02
Газираните напитки през зимата са убиец могат много лошо да те отрежат най-добре пий сокове, през зимата е нормално да те боли гърло ако пиеш газирано, но ако ти се случва през лятото тогава незнам може би имаш слаба имунна система и леко да те одари и се разболяваш

zimin
02-24-2009, 18:44
леле! аз на ден дъня по едно шише кола,фанта изобщо квото дойде,пробвай с топла газирана напитка,ако пак те заболи значи не е от температурата й! Студено сокче как ти се отразява?
миналата зима гърлото ми беше ЛЕЩА!
вечер спях със шал и с надут климатик! и пак някоя сутрин като станех имах чувството че някой ми се е изсрал на гърлото...и оттам сиропи хапове...абе ужас

тази зима съм добре,даже не пускам климата вечер спа по тениска и съм си супер,явни съм бил някъв КЕКАВ :D

почвай да се каляваш батка,ръгай по повече кола апък ще свикне организма :D (шегувам се)
виж там за укрепване на организма някакви витамини А У
аз лично почнах да ръгам калции,витамин Ц и още някви мании(майка ми ме накара де) но от пролетта съм здрав като кон :D

отплеснах се! айде лека

gree_girl
02-24-2009, 19:13
Може да имаш фарингит.

При него ог газирани напитки и сладолед почва да боли гърлото.