PDA

View Full Version : Правене на саит



CristianoRonaldo
02-23-2009, 18:18
С един приятел искаме да направим саит подобен като zamunda,но проблема е там,че имаме малко опит в правенето на саитове та някои ако може да ми обясни по подробно

CucAgMuH
02-23-2009, 21:03
С един приятел искаме да направим саит подобен като zamunda

Имаш предвид торент-тракер?


но проблема е там,че имаме малко опит в правенето на саитове та някои ако може да ми обясни по подробно

Кое по-точно не ви е ясно? Само не казвай "всичко" :)

ПП. Поне за мен би било по-лесно ако обясниш простичко "имаме това и това, можем да направим онова и онова, обаче ей това си нямаме идея как точно да се направи". Ако в момента тръгна да ти отговарям на темата ще се получи километричен пост, от който най-вероятно едва 30-тина процента ще ти свършат някаква работа...

colymoly
02-24-2009, 11:05
може би не искаш да е тракер ами да е само www.еди си кво.org или com или bg :-o [/b]

n0x
02-24-2009, 14:04
ni ta biwa

jambo_bs
02-24-2009, 21:57
Обесни ми за какво ти е този тракер.Има стотици и освен това те печелят от рекламите в сайта.На твоя сайт слабо ме съмнява някой да си сложи рекламата - било то и безплатно :D .Само с вашите простотий напълнихте целия интернет.Като нищо не разбираш какво мислиш че ще направиш.Хубаво айде tqnko изнамери малко помощ ....... ами то това е 10 % от цялата работа.Ами подръжката ...... ако спече кво ще прайш ? Помислете малко преди да питате нещо.Първо наистина щом имаш желание научи като за начало HTML . Всичко тръгва от там .... Другото което е голям срам за някой СОБСТВЕНИК на тракер е да неможе да краква.Ти знаеш ли как ? Ако знаеш качествено ли го правиш? Съмнява ме доста.Ако имаше мозъка за да знаеш как се краква или как се пише HTML дори нямаше да те домързи да научиш други начини как да си направиш тракер. HTML е най - малкото.Трябва да знаеш поне още 2 3 езика за да стигнеш до тракер и да имаш няколко проекта зад гърба си.

nekaf
02-24-2009, 22:05
http://w3schools.com/

от тук научих HTML, PHP, SQL, CSS & Javascript

Усъвършенствам ги от 6 клас, правейки сайтове на NOTEPAD (да бе, онова тъпото дето върви със Уин-а) и сега без да имам специално образование си намирам тук там работа да припечеля някоя стотинка. Разгледай, туковиж си разбрал това онова.

n0x
02-25-2009, 12:17
ni ta biwa ае като стигнеш замунда или арена ми пиши

Xanibal
02-25-2009, 18:34
в датата си беше обяснено подробно как се прави тракер :) потърси и ще намериш е казал нашият Спасител :)