PDA

View Full Version : Мария Мургина - НАП



SWASTIKA
02-23-2009, 19:45
Шефката на НАП, Мария Мургина е била доста богата женица...
Поръчала си е парфюм от офис на НАП, която поръчка била засечена и интересната новина... Парфюм за скромните 400 000 лева. Обядвала за скромните 4 000 лева, не пиела българска вода, било то и минерална, защото и било гнусно. Поръчвала си някаква немска минерална вода, ако не се лъжа за 12 лв / литъра. Пиела кафе за 14 лв - Давидов, мисля...

Някои хора изнемогват и нямат пари за да преживеят, други се чудят какво да си направят парите...

ScionOfStorm
02-23-2009, 20:12
на тази всъщност й затвор й е малко.

ако бяхме малко по-назад във времето я чакаше линч.

LiveFlower
02-23-2009, 20:19
тая е типичната българска "мутреса"... тя и мъжа и са окрали държавата с милиони...

единственото,което и пожелавам е да я залеят с киселина в лицето,както се случи неотдавна на една подобна мутренска гад от женски пол :) ;-) нека!

Същата е и като тая Масларова...сган неземна,ама да ги мачкаш,мачкаш ...

FockidyFockFock
02-23-2009, 20:21
Масларова и отстъпва поне малко...
Въпреки че и тя е толко противна, та няма на къде повече.

hottie
02-23-2009, 20:32
Мургина ...... да чисти кофите до края на живота.

malone
02-23-2009, 20:34
Пример за лека жена срещнала се със мутренския свят.Да гори на клада като вещица-всичките и гнусни пари да се раздадът на сираците на България.

MostHated
02-23-2009, 20:36
Разбирам да си богат... ама това вече е прекалено парадиране... и парите са крадени...

StayFly
02-23-2009, 20:40
Немската водичка да й приседне, да не види бял свят повече.

InitialD
02-23-2009, 21:50
Немската водичка да й приседне, да не види бял свят повече.

Така , така!!! :-x

RAWRRR
02-23-2009, 21:54
еми не яж днес,не яж утре,защото има гладуващи в Африка
не се къпи,защото доста хора умират от жажда,а ти разхищаваш водата за да си миеш гъза

протестирай срещу елитарността
ти си най-великият!

InitialD
02-23-2009, 22:53
П.П. "елит" в България НЯМА! Елитът на България е избит от комунистите 44-та година... след това има само мафиоти,комуняги,убийци,се яни,мутри,к*рви и връзкари - те са сегашния "елит".


Пропусна ливанци ...

FockidyFockFock
02-23-2009, 22:55
Сам се буташ между шамарите... :/

Pliok0019
02-23-2009, 22:56
Трябва да я линчуват, наистина.

Има БЪЛГАРСКИ ДЕЦА, които нямат къде да живеят и да спят. Знаете какво е положението в повечето домове...Болни, стари хора...

Някаква си кобила НЕ МОЖЕ да използва парфюм за 400 000лева ДЪЖАВНИ ПАРИ.

Дано поне я залеят с киселина.

InitialD
02-23-2009, 23:13
Сам се буташ между шамарите... :/

Арктическа маймуно ... ако не схвана това беше ебавка!

FockidyFockFock
02-23-2009, 23:17
Сам се буташ между шамарите... :/

Арктическа маймуно ... ако не схвана това беше ебавка!
Не схванах. :(

Кое по-точно, окатегоризираш като ебавка? Моля те, разясни ми.

InitialD
02-23-2009, 23:36
Сам се буташ между шамарите... :/

Арктическа маймуно ... ако не схвана това беше ебавка!
Не схванах. :(

Кое по-точно, окатегоризираш като ебавка? Моля те, разясни ми.

С това, че Кънта забрави да спомене и омразните му ливанци ... направо да беше набутал и ескимосите!
О, не! Чакай .. ти си по арктическата част!

FockidyFockFock
02-23-2009, 23:46
Сам се буташ между шамарите... :/

Арктическа маймуно ... ако не схвана това беше ебавка!
Не схванах. :(

Кое по-точно, окатегоризираш като ебавка? Моля те, разясни ми.

С това, че Кънта забрави да спомене и омразните му ливанци ... направо да беше набутал и ескимосите!
О, не! Чакай .. ти си по арктическата част!
Ти си същинско уан-мен шоу, български ливанецо!

InitialD
02-23-2009, 23:54
НАЙ - ГОЛЕМИЯТ!!!

FockidyFockFock
02-24-2009, 00:09
http://www.elitecasuals.com/users/45/92/37/smiles/910685.gif

LiveFlower
02-24-2009, 00:14
^ ахаха 8-) 8-)

InitialD
02-24-2009, 00:22
http://www.elitecasuals.com/users/45/92/37/smiles/910685.gif

Защо винаги се изчерпвате след 5ят пост?!

Линка на картинката показва кои се имат за чекиджии!

elitecasuals ... :razz:

Loshotia
02-24-2009, 06:16
Та по темата: явно Мургина е станала на някого неудобна и затова се разчу. Тази статистика от първия пост според мен е валидна за голям процент от управляващите.

RAWRRR
02-24-2009, 06:32
еми не яж днес,не яж утре,защото има гладуващи в Африка
не се къпи,защото доста хора умират от жажда,а ти разхищаваш водата за да си миеш гъза

протестирай срещу елитарността
ти си най-великият!

тука не става дума за това...

някаква,която е откраднала милиони и заради нея и хора като нея страдат хиляди други (ако не и милиони) тъне в излишен разкош,не пие българска вода,щото само ние сме балъци да пиеме и така нататък все нелепи глезотии,а в същото време е шеф на националната агенция по приходите и би трябвало да е някакъв пример за обществото... това ли е примера - да крадеш и да живееш на гърба на обикновените хора? същия случай като Вальо "Топлото"...



П.П. "елит" в България НЯМА! Елитът на България е избит от комунистите 44-та година... след това има само мафиоти,комуняги,убийци,се яни,мутри,к*рви и връзкари - те са сегашния "елит".

Не съм разбрала,сори,бях пила малко повечко вчера.
Опитах се да кажа,че и аз ако имах толкова парички (но мои собствени),и аз най-вероятно бих ги давала за луксозни неща.
Иначе тя е само една от българските изцепки,като нея има много.Сетих се за една друга жена,шефката на варненската прокуратура.

kristo
02-24-2009, 12:37
Иначе тя е само една от българските изцепки,като нея има много
Искаш да кажеш комунистически изцепки, защото тази крадлива свиня Мургина е дъщеря на комунистическо "величие" от Плевенско...

SWASTIKA
02-24-2009, 12:40
Та по темата: явно Мургина е станала на някого неудобна и затова се разчу. Тази статистика от първия пост според мен е валидна за голям процент от управляващите.

Точно заради такива като тях, страната ни се "пръсва" от богаташи...

kristo
02-24-2009, 13:03
Абе някои хора ще я изкарат тази Мургина жертва на държавата, от която тя е крала яко с милиарди...

TERRORMACHINE
02-24-2009, 13:28
На тая смрад и пожелавам да си даде всичките пари за лекарства...

А аз ако имам пари...бих използвал една-две от голите поляни, за да построя спортна зала за футбол, волейбол и т.н. ! Тва ми е едно от най-големите желания, наложителна е такава зграда, за да не се редя в салона на механо-техникума и да даваме 15 лева и да играем час и половина... :-x

Swinkenhoffer
02-24-2009, 13:34
Meн повече ме впечатли, че съществуват парфюми по 400 000лв. :D

едит:
Тая, ако верно има толкова пари, да си оправи муцуната, че на човек не прилича...

InitialD
02-24-2009, 22:10
какви линкове,картинки,"елиткежуалси" и не знам си какво си...
ти сериозно имаш умствени проблеми,момче :lol:

сбъркан си.
http://www.elitecasuals.com/users/45/92/37/smiles/910685.gif

Я да видим сега кой е сбъркан!


Тъп си като носа на сфинкса!

SWASTIKA
02-25-2009, 04:37
Meн повече ме впечатли, че съществуват парфюми по 400 000лв. :D

едит:
Тая, ако верно има толкова пари, да си оправи муцуната, че на човек не прилича...

"В Испания пуснаха най-скъпия парфюм в света, в който има и есенция от българска роза.

Парфюмът, създаден по поръчка на британската кралица Виктория през 1872 г., "Императорско величество Nо1" от 500 милилитра струва 195 000 евро, предаде БГНЕС. Производството на парфюма отнема една година и за създаването му са необходими около 200 различни съставки, сред които сандалово дърво от Индия, арабски жасмин, ванилия от Таити и сортове рози, които се отглеждат в България, Египет и Франция. Цената на парфюма е висока и заради флакона, чието тегло достига 5 килограма, защото е изработен от тежък и скъп кристал. Капачето му е във формата на короната на кралица Виктория и на него има малък диамант. Парфюмът се предлага в два варианта - дамски и мъжки, които се продават на еднаква цена. Желаещите да имат най-скъпия парфюм в света могат да си купят и по-малкия флакон от 30 милилитра за 1950 евро, но и той, и 500 милилитровият се продават само по интернет."

http://reneeashleybaker.files.wordpress.com/2008/02/clive-christians-imperial-majesty-215000-per-bottle.jpg

kalashnik
02-25-2009, 05:44
Докато не разстреляме всички участвали в управлението на страната, по какъвто и да е начин, от 1980 година насам България няма да се оправи.

FockidyFockFock
02-25-2009, 05:55
"В Испания пуснаха най-скъпия парфюм в света, в който има и есенция от българска роза.

Парфюмът, създаден по поръчка на британската кралица Виктория през 1872 г., "Императорско величество Nо1" от 500 милилитра струва 195 000 евро, предаде БГНЕС. Производството на парфюма отнема една година и за създаването му са необходими около 200 различни съставки, сред които сандалово дърво от Индия, арабски жасмин, ванилия от Таити и сортове рози, които се отглеждат в България, Египет и Франция. Цената на парфюма е висока и заради флакона, чието тегло достига 5 килограма, защото е изработен от тежък и скъп кристал. Капачето му е във формата на короната на кралица Виктория и на него има малък диамант. Парфюмът се предлага в два варианта - дамски и мъжки, които се продават на еднаква цена. Желаещите да имат най-скъпия парфюм в света могат да си купят и по-малкия флакон от 30 милилитра за 1950 евро, но и той, и 500 милилитровият се продават само по интернет."

http://reneeashleybaker.files.wordpress.com/2008/02/clive-christians-imperial-majesty-215000-per-bottle.jpg

Интересна работа. Поне и НИЕ участваме... 8-)

И все пак, Мургина заслужава предплатена карта за престой в Бухенвалд. :-D

kristo
02-26-2009, 15:41
какви линкове,картинки,"елиткежуалси" и не знам си какво си...
ти сериозно имаш умствени проблеми,момче :lol:

сбъркан си.
http://www.elitecasuals.com/users/45/92/37/smiles/910685.gif

Я да видим сега кой е сбъркан!


Тъп си като носа на сфинкса!
Искаш да кажеш като гъза на сфинкса бате
:D

kristo
02-27-2009, 09:33
Патриотичното албумче е направено за деца, искаш ли да ти дам да оцветяваш, та да свършиш нещо сностно?

Jesus
02-27-2009, 14:28
От тая бих направил сапун, с който да мия пода на фермите за животни :?