PDA

View Full Version : как да забавя менструацията с няколко дни?!



djuki
02-23-2009, 20:04
На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?

t1n4e7o
02-24-2009, 02:55
еми пробвай с калции, то е за спиране на кървенето, ама не си прави експерименти по добре.. посъветвай се с лекар

Blab
02-24-2009, 03:27
Има хапченца за изместване на цикъла.
Търси в аптеките.;
Не е полезно, ама понякога е наложително.
Според фармацевтите не вреди.

ligli4kata_911
02-24-2009, 16:35
s vitamini NO vnimavai za6toto moje drugiqt mesec da ne ti doide ne se pritesnqvai ako stane taka za6toto cikalat ti 6te si napravi novo shema zaradi vitaminite

batkodoki
02-25-2009, 00:42
На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?

тази отвратителна тема под всякакви благовидни предлози е коментирана милион пъти!

ползвай търсачката!

и типично в моя жлъчен стил - защо не поискаш и средство да не пикаеш?! две в едно! защо да се "мърсиш" и с това...

сбъркани деца сте вие...

djuki
02-25-2009, 18:49
На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?

тази отвратителна тема под всякакви благовидни предлози е коментирана милион пъти!

ползвай търсачката!

и типично в моя жлъчен стил - защо не поискаш и средство да не пикаеш?! две в едно! защо да се "мърсиш" и с това...

сбъркани деца сте вие...не съм искала да спра да пикая ... а на екскурзия с училище и супер болки в корема не е много добра комбинация поисках да го забавя с 2-3 дни за да може да си изкарам добре пък после да си ми идва !

LadyInBlack
02-25-2009, 19:17
Mislq, 4e hap4etata za zabavqne na cikala se kazvaha Promulut Nor ili ne6to ot tozi rod bqha.

MakeMeLaugh
02-28-2009, 13:54
По темата е писано многократно!

НЕ приемай НИКАКВИ съвети и предложения за хапчета, калций и прочие, защото са опасни в някои случаи и имат странични ефекти!

НЕ си слагай насила таралеж в гащите с изместването, не си играй с хормоните си - ще съжаляваш!

Забранено е всякакво предписване и даване на съвети за определени хапчета и рецепти без истинско лекарско компетентни мнение!!! Не си го позволяввайте.

Евентуално, ако е много спешно - при лекар, защото всичко трябва да бъде съобразено с възрастта и килограмите ти!!!