PDA

View Full Version : "нямам" сперма



dimi93
02-23-2009, 22:16
Здравейте! Аз съм момче от Варна. На 15 години. От седмица, две желанието за масторбиране изчезна, а когато масторбирам от начало имаше малко сперма, а сега повечето пъти свършвам сухо. :( :( :( :( :( Мислех, че е само период но... Иначе не пия никакви хапчета. Пуша обикновенни цигари... :( :( :( Вече сериозно започва да ме плаши...

afterforever
02-24-2009, 06:52
От цигарите ще да е... ще се сетите вие, че не тряа пушите, ма късно...

Не, сериозно, кво по-яко от това да лъскаш и да не се омацотиш целия или чершафите, или де да знам какво още...

batkodoki
02-25-2009, 00:49
Здравейте! Аз съм момче от Варна. На 15 години. От седмица, две желанието за масторбиране изчезна, а когато масторбирам от начало имаше малко сперма, а сега повечето пъти свършвам сухо. :( :( :( :( :( Мислех, че е само период но... Иначе не пия никакви хапчета. Пуша обикновенни цигари... :( :( :( Вече сериозно започва да ме плаши...

споко :)

нормално е, ще мине!

продължавай да си играеш когато имаш нужда от това

KarlDionic
02-25-2009, 07:09
Не, сериозно, кво по-яко от това да лъскаш и да не се омацотиш целия или чершафите, или де да знам какво още...[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

john95
02-25-2009, 10:28
Не, сериозно, кво по-яко от това да лъскаш и да не се омацотиш целия или чершафите, или де да знам какво още...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:[/quote]
Най-добре си е като нямаш сперма (на 12,13) (зависи кога си започнал :) ),Кеф без да цапотиш :D

dimi93
02-25-2009, 10:35
Не, сериозно, кво по-яко от това да лъскаш и да не се омацотиш целия или чершафите, или де да знам какво още...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Най-добре си е като нямаш сперма (на 12,13) (зависи кога си започнал :) ),Кеф без да цапотиш :D[/quote]

оф, и аз преди исках да нямам...ама ся като нямам искам да имам :Д:Д:Д

afterforever
02-25-2009, 10:46
Батее, еби, докато можеш без презерватив, че после... макята си ебало...

john95
02-25-2009, 16:13
Не, сериозно, кво по-яко от това да лъскаш и да не се омацотиш целия или чершафите, или де да знам какво още...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Най-добре си е като нямаш сперма (на 12,13) (зависи кога си започнал :) ),Кеф без да цапотиш :D

оф, и аз преди исках да нямам...ама ся като нямам искам да имам :Д:Д:Д[/quote]
Е ако говорим за секс - ще е странно да свършиш и да нямаш сперма :Д
Но за самозадоволяване - още нямам сперма и ми е екстра :D (Във всякакви ситуации като ми е скучно . -......- :D :-D Иначе - при мен просто още не ме е хванал пубертета :Д и нищо не е порастнало :D

Mihailova
02-25-2009, 16:27
Възможно е , ако отскоро си започнал да се самозадоволяваш да има такъв период. Всичко ще се нареди с времето и тялото ти ще започне да възпроизвежда сперма.