PDA

View Full Version : Един проблем



eli7yyy
02-24-2009, 06:27
Така... Моята история на някои може да им се стори глупава, но все пак искам да споделя с някого. От 4-ти клас съм приятелка с едно момиче. Говорехме си, лигавехме се и така до края на 5-ти клас. Тогава се разбрахме да седим заедно. Когато дойдох в 6-ти клас, в класа имаше едно ново момиче, с което се познаваше с приятелката ми. Откакто новото момиче дойде, приятелката ми ме изостави. Седнаха двете, непрекъснато бяха заедно, а тя не спази обещанието си, което ми даде. После двете се скараха, но тя стана приятелка с най-известната от моя клас. И пак така: ТЯ МЕ ЗАРЯЗА. Търсеше ме само за домашни и контролни, за да преписва. Понеже най-известната беше най-добрата приятелка с новата, а тя доста честичко отсъства, приятелката ми ме зарязваше, а когато новата се върнеше, тя отново ме търсеше за разговори. Аз попринцип най-добра приятелка нямам, но отпреди си мислех че имам. Кажете къде е проблемът: в мен или в нея?

----------------
Другият ми проблем е любовен. Станах приятелка с новата ученичка и си мислех, че тя е честна. Когато и казах кого си харесвам, тя започна да го закача нарочно. Защо го прави: защото иска да се базика с мене, защото иска да ми е гадно или просто така за кеф?

melinor
02-24-2009, 06:59
защото е тъпа и иска внимание... :-o Такива ги мразя най-много :? зарежои я и не й обръщай внимание... :smt021 [-(


-------------------------------

Ааа относно твоя проблем... в 6клас и аз бях така...тогава само аз учех и съответно имах най-високи оцeнки [Сега е различно сега всички учат :d ] всички ме зарязаха оправдаха се с мене за всичко, въпреки че не им обръщах внимание, но малко по малко нещата се подобриха, така че spox 8) Everything's gonna be alright както се пееше в една песен :P

babyvy
02-24-2009, 09:54
Ми в нея е проблемът ,но в този случай няма значение в коя е ..Само ще ти кажа : ЗАРЕЖИ Я !! И аз бях точно в същата ситуация в 4ти клас! Явно тя си има неин живот и те изполва. Намери си др. приятели!!

А относно новата ученичка ..Ами нз защо го прави...Само тя си знае....
Ама как може да има такива хора....Я им тегли по една и си намери нови приятели !!!!!