PDA

View Full Version : Пак ме отрязаха :д



SunFl0w3r
02-24-2009, 06:31
Свикнала съм момчетата да не ме харесват,даже никак.Не че съм грозна или нещо друго,просто все не става и не става.Ето на - вчера пак.запознах се с едно момче от моето училище 1 година по-голям от мене,който преди това беше излизал на кафе с моя фр,но нищо не стана с тях.Той ми видя снимките в аха.бг,много ги хареса уж и решихме да излезем на кафе.Аз си пиша обаче и с неговия най-добър приятел,който вечерта преди да изляза ми каза : '' Не усещаш ли как той те прави на шматка?Не го заслужаваш. " И аз нищо неказах,излязохме вечерта,уж отначало всичко вървеше добре,приказката върви,горе-долу бива работата и накрая....излизаме от заведението и той каза че ще се прибираме с автобуса,а по принцип той слиза 3 спирки преди мене.Пътуваме в рейса и изведнъж той става и казва " Аз ще сляза на по-предната спирка че не ми се чака с рейса" измъкна се и ме остави сама като някоя глупачка,нито казаще излезем пак,нито беше ми приятно - абе пълна нула.Прибирам се аз,включвам скайп,той е на линия,но не ми пише.Аз му писах,но не тръгна никаква тема за разговоp,а накрая негови най-добър фр,който не напразно го споменах горе ми прати хронология която е от същата вечер и въпросното момче казало,че съм била грозна,че на всичко отгоре и с емотиконата " :Х ".Аз не се издадох,че ми е станало гадно и то много,защото аз пък много го харесах,ама..както и да е,трябва да се науча вече да ме режат явно,това става за около 8-9 път вече.Таа....вечерта премина в писане с най-добрия му приятел и бъзици с него общо взето.като си легнах се наревах едно хубаво и после му писах в аха-то всичко което ми беше на устата,та дано ми поолекне.сега не съм по-добре ама все пак съм в очакване на поредния отказ.И така... :)

П.С Сега пък се получи друго:Аз бях писала на момчето в аха и му казах,че щом се държа толкова гадно,значи съм му неприятна и да не ме търси повече,а той започна да се оправдава и каза,че му било много приятно,макар че аз се съмнявам.Днеска приятеля му миписа че той бил казал че много ме е харесал.Аз муказах "забрави ливече какви хронологии ми прати" а той се измъкна между капките и после изведнъж каза "ама той сега си има нова фр.няма да те притеснява повече. Абе кво става тука и аз не знам

LudoMlado
02-24-2009, 06:37
Споко кат не те харесва може да си гледа работата. Не дей да оставяш такива работи да ти занимават главата.

sheilsis
02-24-2009, 07:25
не се отчайвай ;) той само е загубил щом те е отрязал ;) ще срещнеш някой друг, който ще те оцени :) пък и не може все тези които харесаме да харесат и нас :]

Fantomche
02-24-2009, 07:42
Qvno mom4eto ne e dobre... toi gubi :P Zaebi go...I da ti kaja ... mai priqtelq mu moje da ima ne6to kum teb.Kogato 4ovek tursi lubovta se okazva 4e tq vinagi e bila pred nego.4oveka kogoto nai malko 4okva6 moje da te haresva.Vzemi izlez s tozi s koito si pi6e6.

Bellatrix
02-24-2009, 07:44
За едно можеш да си сигурна, щом ти е харесал първо снимките, значи не мисли, че си грозна. Това е просто оправдание да те отреже заради някаква друга глупава причина. И ся, за да се покаже "Пич" пред приятеля си е изцепил, че просто си твърде грозна за неговата божествена същност. [-X [-X [-X
И не се шашкай, очевидно тоя е пълно лайно, изобщо не му мисли, а скачай на следващия.

curka87
02-24-2009, 07:46
Предполагам знаеш поговорката : За всеки влак си има пътници !!!
Именно по тази причина не трябва да си отчаяна. Щом някое момче те е отрязало, значи не е за теб и ти не си за него.
Все още си млада и няма от какво да се тревожиш.....Рано или късно ще се появи Точния.

Tempest
02-24-2009, 08:40
не улучваш подходящия... ще го намериш... успех ;)

Whyniser
02-24-2009, 08:53
Постоянството му е майката.Просто не се отказвай :!:

Kostadin_682
02-24-2009, 10:24
Важното е да не ти пука! :?

James
02-24-2009, 10:30
Едно ми стана ясно само.....че твоят приятел другия е страхотен лешпер.....дай ахато да те видим :) Ще споделим дали си хубава :D

Presley
02-24-2009, 11:03
А на колко си ?
Keep walking.
+ http://www.vbox7.com/play:19e157af

lipsvashh_mi
02-24-2009, 14:46
абе да не ти дреме-живота продължава.Нали знаеш,че след рейс и момче не се търчи-следващият идва след 5 минутки.Живей си живота и така..Ще намериш истинската любов когато му е времето.
ПП Абе тоя негов фр,нещо ме съмнява дали не те харесва..опознай го повечко-току-виж станало нещо повече между вас :-) :)

LittlePrincess
02-24-2009, 14:53
Нека не ти пука. Все някой ще ти приеме ;dd А според мен този, с който си ходила на кафе и те е зарязал в рейса, просто се прави на интересен.

valdesbg
02-24-2009, 15:16
Ем, проблема изобщо не е в теб. Този с когото си излязла на кафе с ее уплашил. Казвам ти го като човек, минал по този път long time ago. Зае*и го и виж там другия френд дето си лафите. Изглежда обещаващо.

Успех!

Serendipitys
02-24-2009, 15:23
За едно можеш да си сигурна, щом ти е харесал първо снимките, значи не мисли, че си грозна.

Едно е да гледаш снимки, а съвсем друго нещо на живо. В последно време е мания снимките да се обработват до полуда с фотошоп или друга програма и по този начин всички изглеждат красиви и перфектни. Познавам невероятно грозно момиче, но със страхотни умения с фотошоп. На снимките изглежда красиво барби, а всъщност има доста отблъкващ външен вид и тяло.
(В никакъв случай не казвам, че авторката е грозна).
Може наистина да не те е харесал, какво толкова невероятно има в това? А субективните коментари тук са не на място - от къде знаете, че той губи, нима познавате авторката, та казвате? Нищо против авторката, просто ми е много странно когато всички започнат да казват как някой губи, а всъщност не познават въпросните хора. Адски е глупаво.

SunFl0w3r, този се е държал отвратително, не ти трябва такъв. Рано или късно и твоят 'принц' ще дойде.

valdesbg
02-24-2009, 15:28
...
Cлънце, спокойно. Не се нерви, а драсни едно ЛС с координати :)

BaiToq
02-24-2009, 16:22
Поръчай пак и пак онази нашата... :-P

myNameIsImmortal
02-24-2009, 16:26
Мъжете не сме ограничена бройка - от нас има навсякъде и всякакви видове, така че не се отчайвай ;)
И го остави тоя.. шом е казъл че си била грозна и прочие да не ти пука.. един истински мъж никога няма да каже на някой за момиче че е грозна, а ще запази мнението си за себеси :)
Така че не се впрягай ;)
Щом мен ме харесаха, значи и теб ще те харесат ;)

My6mYLka
02-24-2009, 16:32
изглежда ми историята като на една моя фр зн тя вече е свикнала да ходи при момчетата първа въобще не й дреме кфо казва изръсва направо : харесвам те . . . или нещо от сорта и ест момчето я одрязва . . . твоя принц рано или късно ще дойде и гледай да осъзнаеш това не се хвърляй на момчето преди да го опознаеш . . . късмет :)

vesSynkaa
02-24-2009, 16:43
Няма за какво да съжаляваш..
Т'ва да стане и да си тръгне без дори да ти каже "чао"
е супер тъпа и гнусна постъпка! :? Въобще да не ти пука за тоя!
Зарежи го и повече въобще не го търси!Бахти педалчето :?

rusova
02-25-2009, 16:22
golqma rabota stanala aide momi4e davai napred i nagore ........ kat ne ta e haresal da si nameri po hubava ok ? ;)

Balmy_I
02-25-2009, 16:31
както са казали и другите да не ти пука,тези които са те рязали губят,а не ти 8) :-)

TheNewReligion
02-25-2009, 16:43
Не приемай всяка дума за чиста монета. И да го е казал- не го приемай на вътре! Това говори за неговото възпитание или по-точно за липсата на такова. Престани да си пишеш и с двамата. На момченцата не им отива да са интриганти. 8) Продължи напред и се усмихвай. И не забравяй: за момче (за мимолетна свалка) не се плаче! :)

hallo
02-26-2009, 20:04
Преоцени поведението си, явно там е проблемът.
Не се стягай при връзка, не си казвай, че непременно този път трябва да се получи, не гледай с телешки покорен поглед, бъди себе си.
При първа среща - инициативата за всяко действие трябва да е негова, ако не му се действа - пиеш си кафето (или там, каквото имаш), бройкаш си по съседните маси и преди да ти е станало досадно, си хващаш такси и напускаш терена.
Така имаш много по-голям шанс да привлечеш внимание, пък ако не стане - поне самочувствието ти не е пострадало.
Ако на мен някой ми свие номера с автобуса, просто забравям, че съществува - никакви хронологии, обяснения и главоблъсканици.

Jumbie483
02-26-2009, 20:26
чакай следващия
ненапразно е казано, че жената трябва да бъде поне с 20 мъже, за да знае какво търси :D

SunShinePearl
02-26-2009, 20:28
don't cry say ''FUCK YOU'' and Smile :)

ANTIHUMAN
02-26-2009, 21:20
Момчета много, а и така като, чета е имал ,,супер'' възпитание. Поредното грозно момченце, което се има за ,,playboy''! Жалка картинка са.
Ще намериш момчето, живота е пред теб! :)

sladko_f
02-27-2009, 13:48
Май най-добрият му приятел не му е точно най-добър щом ти праща такива хронологии. Според мен и той те харесва и за тва ти говори за другото момче така. А и ако момчето от "аха" те мислеше за грозна нямаше въобще да излезе с теб.
А ако наистина всичко е вярно, не се притеснявай. Все някога ще срещнеш подходящо момче.
Съвета ми е да не се занимаваш и с двамата.

MissInd3p3nd3nt
02-27-2009, 19:56
Опитай се да ни ти пука(макар че знам че е трудно ) и го разкарай ..се ще се появи някой който ще те оцени