PDA

View Full Version : растеж



mmmenk
02-24-2009, 10:14
Здравейте!Имам нужда от помощ!Не съм достатъчно висока за възрастта си.Приятелите ми винаге са над мен и това малко или много ми създава комплекси!Чувала съм,че хора са се преборвали с този проблем!Вие как мислите,че бих могла да се справя?

MaLty
02-24-2009, 10:44
ем на колко години си и колко си висока?

mmmenk
02-24-2009, 10:49
ами на 17 и съм висока 159

cskasladyrana
02-24-2009, 11:34
спокойно , аз съм на 16 и съм 152/3/ мах да съм станала и 154 :D и на мен ми е комплекс,но нямам избор :-o :(

My6mYLka
02-24-2009, 11:43
не си прекалено ниска имам фр които са колкото тебе на 18 като обуят токчета стават по високички аз ще те посъветвам да не си избиваш комплекси гордей се с височината си . . само да спомента че гледах с операция :-D и удължават краката ама не ти го препоръчвам 8-) :?

scanadal
02-24-2009, 11:47
Ееее,миньончетата сме по-сладки ;)
Аз съм 157см,отдавна мина времето когато също се сдухвах,че съм по-ниска и никой няма да ме хареса :? Приеми се такава,каквато си.Всички сме различни и затова е интересно.Да си дребничка си има своите преимущества и недостатъци

ivcheto0o
02-24-2009, 11:52
az sam na 16 i sa6to sam 159 :grin: ama daje se kefq na tova :grin:

Infinity
02-24-2009, 12:02
Еми,,да супер кохти е да си дребничка...пъво мноого по-бързо се лепят килата,а пък си има и други недостатъци.аЗ БИХ ТЕ ПОСЪВЕТВАЛА ДА СПРОТУВАШ ВОЛЕЙБОЛ,ЗАЩОТО ОТ ТОЗИ СПРОТ СЕ РАСТЕ :)

SoFarSoG00d
02-24-2009, 12:08
Генът си е ген,ако ти е заложено да си висока-ти ставаш висока,ако не-няма начин,няма хапчета за растеж и всякакви съвети са излишни!!!

mysterious93
02-24-2009, 12:20
i az ponqkoga iskam da sum po visoka (na 15 sum 155) 6toto kat nosq poli i rokli 6te e po qko s dulgi kraka :D ama nqma...6te obuvame tok4eta i taka :D a i az po nqkkava ironiq na sudbata vse haresvam niski mom4eta :D

fall_out_girl
02-24-2009, 16:46
И аз съм мнооого ниска на 14 съм 152 :-D Но какво да направя....Нямам избор,така че се примирявам :)

SoFarSoG00d
02-24-2009, 16:54
Аз не съм висока-163см-46/7кг,скала да бъда по-висока-но за съжаление това е моят ръст,но не ми пречи особено и нямам никакви комплекси,смятам,че миньончетата са секси и привлекателни.
Колкото дал Господ-толкова!

zloto
02-24-2009, 17:05
Не мисля, че има за какво да се притесняваш, не си толкова ниска. На ръста на Ева Лонгория и Кристина Агилера си, какво повече искаш :Д
Просто няма как да станеш по-висока, това си е до гени. Аз спрях да раста на 12-13 години, колкото и странно да звучи, не съм мръдвала от тогава. Висока съм приблизително 164 см.

taNcheto93
02-24-2009, 17:14
И аз съм ниска, на 16 години и съм висока 158 :oops: :-D . По-добре ниска отколкото да стърчиш над всички, това е много смешно. Толкова момичета искат да са по-ниски, а ти искаш да растеш :? . Пък и много момчета харесват миньончета :-)

SoFarSoG00d
02-24-2009, 17:38
Абе миньончетата са сладки и нежни.Един мъж може да се почувства истински мъж с джобно гадже до себе си.

mmmenk
02-24-2009, 17:51
наистина е вярно,че когато качим някое килце повече си личи!Затова спортувам-правя упражнения и тежа 47 кг.А за съвета за волейбола-живея в изключително малък град и нямам възможност да се запиша на такъв спорт,просто няма къде!А не мога да играя с приятели,защото не ги вличи!Друга лоша причина,че съм в малък град е и това,че всеки гледа другия!Затова искам и да съм по-висока! :x Това е ужасно.Не мога да се скрия от никай,,всеки те познава.Когати трагнах с приятеля ми даже приятелките на баба ми научиха!Нямам думи! :-o Нямам търпение догодина да кандидатсвам за студентка и да се махна!Благодаря на всички за куража и съветите!Страхотни сте!

NaughtyOne
02-25-2009, 17:31
Уф защо трябва да се комплексираш. Да си нисък си има своите предимства и недостатъци.Какво? Щото повярвай ми да си висок също има доооста неудобства....


Абе миньончетата са сладки и нежни.Един мъж може да се почувства истински мъж с джобно гадже до себе си.

...никак не обичам такива изказвайния мамка му...и какво ся за да се почувства един мъж истински до мене аз трябва да си отрежа краката

:?

colymoly
02-26-2009, 16:00
по-добре да си ниска щото аз пък не харесвам разни едри кобили хем високи хем едни грамадни изглеждат по-груби радвай се така си супер :-)

NaughtyOne
02-26-2009, 16:36
по-добре да си ниска щото аз пък не харесвам разни едри кобили хем високи хем едни грамадни изглеждат по-груби радвай се така си супер :-)

Сера ви на идеалите просто :?

SoFarSoG00d
02-26-2009, 16:41
Уф защо трябва да се комплексираш. Да си нисък си има своите предимства и недостатъци.Какво? Щото повярвай ми да си висок също има доооста неудобства....


Абе миньончетата са сладки и нежни.Един мъж може да се почувства истински мъж с джобно гадже до себе си.

...никак не обичам такива изказвайния мамка му...и какво ся за да се почувства един мъж истински до мене аз трябва да си отрежа краката

:?
Всеки има различни предпочитания,аз съм на мнение,че едрите мъже харесват джобни гаджета,крайностите се привличат.

nicolepcd
02-26-2009, 17:49
Пффффф, много сте комплексирани и просто като прочетох тъпите изказвания на някой хора... и направоооо се отчаях... мисля да си отрежа главата, за да стана и аз 1.60 :(

NaughtyOne
02-26-2009, 17:55
Пффффф, много сте комплексирани и просто като прочетох тъпите изказвания на някой хора... и направоооо се отчаях... мисля да си отрежа главата, за да стана и аз 1.60 :(

Мхм мхм и аз тъй...хем няма да сме "едри кобили" хем няма да сме толкова "грамадни" и хем няа да изглеждаме "груби" :D Пхах...*не*

nicolepcd
02-26-2009, 18:28
Пффффф, много сте комплексирани и просто като прочетох тъпите изказвания на някой хора... и направоооо се отчаях... мисля да си отрежа главата, за да стана и аз 1.60 :(

Мхм мхм и аз тъй...хем няма да сме "едри кобили" хем няма да сме толкова "грамадни" и хем няа да изглеждаме "груби" :D Пхах...*не*

Да, да... винаги съм мечтала да си отрежа и краката, но пък то съвсем нищо няма да остане :(

tedsSs
02-26-2009, 18:30
Уф защо трябва да се комплексираш. Да си нисък си има своите предимства и недостатъци.Какво? Щото повярвай ми да си висок също има доооста неудобства....


Абе миньончетата са сладки и нежни.Един мъж може да се почувства истински мъж с джобно гадже до себе си.

...никак не обичам такива изказвайния мамка му...и какво ся за да се почувства един мъж истински до мене аз трябва да си отрежа краката

:?


+99999 Е гаси комплексарите се завъдиха в тая тема.. аз съм 1.65 и не бих казала, че миньончетата били секси а високите "кубили" били груби.. Просто от страни сте некви смешни. Са щото ние сме ниски значи,че мъжете харесват само ниските. Абе моля ви се.. Разни хора - разни идеали! Някой ше си хареса високо гадже, друг ниско и така. Въобще не съм съгласна с мнението на SoFarSoG00d, че само миньончетата били нежни и вдъхвали кураж на мъжете и те са чувствали истински мъже. Според мен лично миньончетата имат своя чар, но една жена тип "манекенка" с високи крака, слаба и т.н е също е страшно секси. 8-)

nicolepcd
02-26-2009, 18:35
Уф защо трябва да се комплексираш. Да си нисък си има своите предимства и недостатъци.Какво? Щото повярвай ми да си висок също има доооста неудобства....


Абе миньончетата са сладки и нежни.Един мъж може да се почувства истински мъж с джобно гадже до себе си.

...никак не обичам такива изказвайния мамка му...и какво ся за да се почувства един мъж истински до мене аз трябва да си отрежа краката

:?


+99999 Е гаси комплексарите се завъдиха в тая тема.. аз съм 1.65 и не бих казала, че миньончетата били секси а високите "кубили" били груби.. Просто от страни сте некви смешни. Са щото ние сме ниски значи,че мъжете харесват само ниските. Абе моля ви се.. Разни хора - разни идеали! Някой ше си хареса високо гадже, друг ниско и така. Въобще не съм съгласна с мнението на SoFarSoG00d, че само миньончетата били нежни и вдъхвали кураж на мъжете и те са чувствали истински мъже. Според мен лично миньончетата имат своя чар, но една жена тип "манекенка" с високи крака, слаба и т.н е също е страшно секси. 8-)
Подкрепям горното мнение с три ръце :D :)

Sintya
02-26-2009, 18:40
Всички са различни, това се възприема за чар, както и високите хора.
Няма как да се " разстегнеш ", след някоя и друга година, може и да се издължиш...

NaughtyOne
02-26-2009, 19:24
Пффффф, много сте комплексирани и просто като прочетох тъпите изказвания на някой хора... и направоооо се отчаях... мисля да си отрежа главата, за да стана и аз 1.60 :(

Мхм мхм и аз тъй...хем няма да сме "едри кобили" хем няма да сме толкова "грамадни" и хем няа да изглеждаме "груби" :D Пхах...*не*

Да, да... винаги съм мечтала да си отрежа и краката, но пък то съвсем нищо няма да остане :(

Пф тва мойто бе сарказъм.Не се комплексирай от чуждите изказвания.Мене просто ме издразниха,защото слагат всички под общ знаменател...понякога едно високо момиче може да изгелжда мн по-сладко от едно ниско,но и обратното.В тва отношение всичко е толкова относително,че няма накъде.Просто някои хора нещо не са наясно и бързат да слагат всички под общ знаменател :-D Айде Peace и горе главата...да приключим оф топика то стана ясно,че няма смисъл от комплекси :)

nicolepcd
02-27-2009, 18:10
^ Не се комплексирам от чуждите изказвания :lol: Все едно, ясно е, че все ще има разминаванки в мненията, но пък нали за това е форума :)

Liar
02-27-2009, 19:01
Високити били кобили,ниските дебели...Стига с тия простоии,всичко е индивидуално.Всеки има различно телосложение и си има собствен чар.Подобни общи окачествявания са напълни излишни и недопустими.

the_slayer93
02-27-2009, 19:59
Ох, и аз го имам тоя проблем.От 1 клас съм си дребосъче и все се надявах да порастна и да спра да чувам коментари от рода на "леле виж те го т'ва малкото" "абе ей ти в кой клас трябва да си ?5?" Аз съм на 15 и съм 163, почти всичките ми приятелки и съученички са по високи от мен с по 10 см.Много е гадно ама...

Многоо тъпи изказвания има в тая тема "да си одрежа краката" "да си одрежа главата ,за да стана ниска и аз " като не знаете колко е гадно трайте си там.Нямате го явно тоя проблем и очевидно не разбирате ,поне не се правете на мн остроумни,че вие изглеждате тъпо отстрани.

desyty
03-08-2009, 00:23
А нали знаеш най-добрите парфюми са в малките опаковки.Сама си прави изводите.... :grin: :-) :P