PDA

View Full Version : Нарани ме ужасно много ;(



sweet_nothings
02-24-2009, 14:57
Никога до сега не бях изпитвала такава ужасна болка :-k До вчера ми даваше надежда, че може да тръгне с мен, а неска казва обратното. Тези негови думи, които ми каза преминаха през сърцето ми като огнена стрела и го разбиха на парченца ;( Каза ми, че вече не иска да има нщт м/у нас, както е било и преди, а ние преди бяхме приятели, но той сега твърди, че не сме се познавли и ще си останем непознати :cry: Болно ми е за това, което ми каза вчера, а сега ми разбива сърцето по такъв коварен начин. Защо по дяволите?! Аз с какво съм заслужила това. Не съм сторила нищо лошо, освен да го харесвам :cry: Мисля, че в това няма нищо лошо...
А, вие какво мислите по въпроса?
Моля ви дайте ми някакви съвети, не искам приятелството ни да се разруши и да стане на пух и прах. Просто, не мога да възприема това, да сме като двама непознати и да не си казваме поне по едно здравей/здрасти... :cry:

curka87
02-24-2009, 15:07
А опита ли да го попиташ защо е решил така? Даде ли ти поне някакво обяснение защо вече не иска да има нищо общо с теб?

Wrathchild
02-24-2009, 15:12
Налага се да го забравиш. Не е приятно, особено ако си държала на този човек, но той явно е с по-различни приоритети.

sweet_nothings
02-24-2009, 15:17
А опита ли да го попиташ защо е решил така? Даде ли ти поне някакво обяснение защо вече не иска да има нищо общо с теб?
Мисли си, че не го харесвам, а аз го оценявах и какво ли не правих за него...

valdesbg
02-24-2009, 15:29
Авторке държиш ли да коминикираш и поддържаш отношения с човек, който не те уважава и не би се съобразявал с теб? Кофти, но се случва и това. Най-безболезненото решение е и ти да прекратиш контактите си с него. Иначе ще има доста болка, главно за теб.

LittlePrincess
02-24-2009, 15:38
Момчето ясно ти е казало, че не иска да има нищо общо с теб. Знам, че е много гадно, но трябва да го забравиш. ; )

sweet_nothings
02-24-2009, 15:52
Авторке държиш ли да коминикираш и поддържаш отношения с човек, който не те уважава и не би се съобразявал с теб? Кофти, но се случва и това. Най-безболезненото решение е и ти да прекратиш контактите си с него. Иначе ще има доста болка, главно за теб.
Прав си ...

DevilWish
02-24-2009, 18:20
А опита ли да го попиташ защо е решил така? Даде ли ти поне някакво обяснение защо вече не иска да има нищо общо с теб?
Мисли си, че не го харесвам, а аз го оценявах и какво ли не правих за него...
Тогава му го кажи и ако и тогава откаже да сте приятели работата е ясна . . :С Ще трябва да го забравиш ;)

vesSynkaa
02-24-2009, 18:36
Ами щом ти е казал , че не иска нищо общо с теб ,
не се унижавай да го молиш за нещо .. :(
Знам , че ти е тежко , но е факт!
Това изречение , което ще ти кажа винаги ми е звучало адски
гадно , но в момента според мене е най-правилното решение :
забрави го!Не мислиш ли , че няма смисъл да се занимаваш с човек ,
който не те уважава?Запази достойнството си!

Успех ти желая! =]]

myNameIsImmortal
02-24-2009, 18:38
Както актьора играеш ролята на всеизвесния ни Шишо Бакшишо от Шоуто на Слави казва: "Ехх, децата растат и стават идиоти", така и аз ще кажа: "Едни се обичат, други се нараняват, а живота продължава.."
Всичко с времето сте отмине.. не искам да развивам теории за развитието на земята и появата на живота затова просто ще кажа едно:

Успех с намирането на човек, който наистина ще те оценява! :)

cinderella_gugutka
02-24-2009, 19:04
струва ми се 4е това мом4е си играе с теб и с 4увствата ти...опитай се да го забравиш-трудно е но с воля и упоритост вси4ко се постига

Re5peC7
02-24-2009, 19:11
не се предавай, дръж се..може би за сега така е по-добре докато оттихнат нещата

Sharpay
02-24-2009, 19:22
и моят човек ме е наранявал неуписуемо много.. ама чувсствата ми не са се променили

GossipGirl89
02-24-2009, 19:37
Много е гадно. Трудно е, но трябва да се стегнеш и да продължиш напред! Вдигни главата горе и си кажи "Аз съм красиво, младо момиче, което си има достойнство, а този глупак не ме заслужава!" !!!
Питаш се защо се случва точно на теб? Какво си направила? С какво си го заслужила? Всички сме претърпявали разочарования и сме се питали защо точно на нас, но понякога Господ ни среща с много фалшиви хора, за да ни помогне след това да открием истинските... Не се отчайвай - спри да общуваш с него и да го питаш каквото и да било, а когато го видиш просто го погледни, усмихни се и не спирай да вярваш, че ще намериш и твоето момче !!! :)

beb4yy
02-24-2009, 19:48
Е такива хора не заслужават повярвай ми такия хора нищо не заслужават след време почват да се гаврат :)

malone
02-24-2009, 20:23
Това разиграване веднъж ще се получат нещата друг път не трябва да те навежда на мисълта,че те разиграва.Няма смисъл да се занимаваш и терзаеш заради него.Явно не те цени за да постъпва така.

gabiiTu
02-27-2009, 18:46
Кофти...но щом ти е казал такива остри думи според мен той не заслужава да си му приятелка !!! :)