PDA

View Full Version : Основното образование – до 7 клас



plamsityy
02-24-2009, 16:10
Днес намерих това в интернет.
Ето линка: http://info.rozali.com/novini/p9753.html
Какво мислите за това? Аз не мисля, че е удачно средното образование да се прави до 7ми клас...
Ваш ред е :)

Canis_Dirus
02-24-2009, 16:15
Аз не мисля!

SoFarSoG00d
02-24-2009, 16:17
Аз съм за,даже трябва да премахнат и 12 клас.

m3talmania
02-24-2009, 16:30
Учителите вече ще имат право да гонят от час ученици, които нарушават дисциплината.
То досега да не е било забранено? :shock:

Canis_Dirus
02-24-2009, 16:32
ЗАБРАНЕТЕ ОБРАЗОВАНИЕТО!


ДОИП!

ChezZ
02-24-2009, 16:36
Aми имайки в предвид, че ще има една подготвителна година преди 1 клас, а и факта, че сега 5 клас учат неща, които аз съм учил в 7 не виждам каква е разликата за 1 година назад за дипломата....

SoFarSoG00d
02-24-2009, 16:38
Учителите вече ще имат право да гонят от час ученици, които нарушават дисциплината.
То досега да не е било забранено? :shock:
Да ,беше забранено,логиката е,ако изгониш ученика и го блъсне кола по време на часа ти си виновен,тъпо е,защото учениците може да се държат като животни и пълни дебили,а учителите са безсилни.....

woshata
02-24-2009, 16:42
Учителите вече ще имат право да гонят от час ученици, които нарушават дисциплината.
То досега да не е било забранено? :shock:
Да ,беше забранено,логиката е,ако изгониш ученика и го блъсне кола по време на часа ти си виновен,тъпо е,защото учениците може да се държат като животни и пълни дебили,а учителите са безсилни.....Моя клас е един от най-дебилните,повярвай ми . В 50 % от часовете са пълни лекета .. в 20 % не влизат .. само че в останалите .. да посоча пример български и математика не отсъства нито един . Никога за тия 2 години до сега не е имало остъствие .. знаеш ли защо ? Защото учителките са строги и си знаят работата . Безсилни били .

SoFarSoG00d
02-24-2009, 16:48
Като цяло са,защото всичко се прави за пари,ако не знаеш държавата отпуска по 1100лв на ученик за година,та колкото повече ученици има в училището,толкова по-голям бюджет ще има то.Касовите сметки растат ли растат,а учениците си правят каквото искат,това е масово във всички училища,почти не изключват за отсъствия-това е много рядко.Учителят няма право да те гони,ако стане нещо с теб-отива в затвора,да не говорим.
Това е жалко,не трябва да е така,но е,все по-малко ученици имат респект към училището като институция,това е висшата цел на правителството-Тъп и необразован народ се управлява лесно!!!

FockidyFockFock
02-24-2009, 16:54
Масово разпространение на дяволопоклонничеството и въобще култа към "ДОЛНИЯ СВЯТ", това ни трябва!

woshata
02-24-2009, 16:55
Масово разпространение на дяволопоклонничеството и въобще култа към "ДОЛНИЯ СВЯТ", това ни трябва!ай сега па сатанизъм 8-)

LiveFlower
02-24-2009, 19:22
А бееее,гонят от час,обаче не може да излизаш от предела на училищната сграда.Като те изгонят те пращат в тъмната стайчка да си поговориш с педагогическия съветник.

ScionOfStorm
02-24-2009, 19:27
ЗАБРАНЕТЕ ОБРАЗОВАНИЕТО!


ДОИП!

НЕ!
Ще има часове по музика, където учениците ще бъдат разпределни в тактика "костенурка" и така ще пеят църковни хорове-хвалебствия за светлите Мадона и Бритни.

Също така по история ще се учи зараждане и неефективност на българските народни традиции, песни и фолклорни аспекти.

А по физика ще учим Първи механичен закон на ДОИП и прочие важни практически проявления на това уникално ренесансово като поле на изява събитие!

Disrespect
02-24-2009, 19:47
нищо хубаво не мисля по въпроса

SoFarSoG00d
02-25-2009, 04:56
Колкото и да се учи в българските училища-смисъл няма,образованието е непрактично и в повечето случаи се учат напълно излишни неща,причината да има 12 клас в България е високият процент безработица,нищо друго,и до 13-14 клас да се учи-все тая....

Blab
02-25-2009, 05:29
нищо хубаво не мисля по въпроса
*ким*
(за да не изписвам няколко страници, ей така, на вятъра.)

Pliok0019
02-25-2009, 08:16
Учителите вече ще имат право да гонят от час ученици, които нарушават дисциплината.
То досега да не е било забранено? :shock:
Беше, но това е крайно тъп нов закон, както и 8-те часа отпуск за родителите..

kristo
02-25-2009, 09:49
Защо да е тъпо? След като някой лигльо нарушава дисциплината и ми пречи на работата да нямам право да го изгоня? Айде де...

Вие не сте били и един час от страна на учителите и не знаете за какво става въпрос, какво означава да те разсейват, да ти приказват, да се хилят и т. н. и с две думи да ти пречат. Това го казвам защо бях 2 месеца учител на стаж и определено подкрепям това решение с две ръце.

Но пък в никакъв случай не подкрепям подобно безумно решение след завършване на 7 клас да взимаш средно, това е срам и позор! Остава да направят в 12 клас да се взима висше и образованието в България съвсем ще си ебе мамата...