PDA

View Full Version : Какво да му подаря за рождения ден ?



ladykeisy
02-24-2009, 17:23
Хора дайте идеи какво да подаря на гаджето си за рожденият му ден (без парфюми ,дрехи и обувки) :?

myNameIsImmortal
02-24-2009, 17:27
Имам 3 отговора за теб:
1ви: Търсачка
2ри: Търсачка
3ти: Не го познаваме, не съм му аз гадже, за да знам какво харесва и към какво има предпочитание.. подари му тениска на Матей Казийски, а пък да се окаже че е фен на Христо Йовов.. или му подари колан, а пък той да носи само екипи.. ТИ го познаваш, следователно само ти можеш да решиш..!

Успех при избирането на подарък.. :)

James
02-24-2009, 17:29
Един здрав СЕКС :razz:

My6mYLka
02-24-2009, 17:30
сру че ще го кажа : ново гадже (ти си му фр ти сама зн какво обича и какво не) :)

vesSynkaa
02-24-2009, 17:31
Имам 3 отговора за теб:
1ви: Търсачка
2ри: Търсачка
3ти: Не го познаваме, не съм му аз гадже, за да знам какво харесва и към какво има предпочитание.. подари му тениска на Матей Казийски, а пък да се окаже че е фен на Христо Йовов.. или му подари колан, а пък той да носи само екипи.. ТИ го познаваш, следователно само ти можеш да решиш..!

Успех при избирането на подарък.. :)

Измъкна ми думите от устата 8-)

Kostadin_682
02-24-2009, 17:36
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ...

James
02-24-2009, 17:38
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)

Kostadin_682
02-24-2009, 17:43
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-)

myNameIsImmortal
02-24-2009, 17:45
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-)

Очаквайте тема в раздел Секс гласяща:

Не съм готова, но го обиЧкЪмМмМ и не искам да го разочаровам. Рожденния му ден е на 13ти и аз cъм на 13.. :razz:
Казаното е просто бъзик, не знам на колко години си и прочие, но понеже преди имаше тъма в която се питаше "Не съм готова, но на 1чти мисля да го зарадвам като му се подаря, и съм на 14 години" :)

По темата: По-отгоре си дадох вече мнението :)

James
02-24-2009, 17:46
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-) Прав си :-D Айде решавай де ......... :lol:

sadsad
02-24-2009, 17:47
Защо наистина модераторите не вземат да направят една важна тема ПОДАРЪЦИ ?!?

Kostadin_682
02-24-2009, 17:48
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-) Прав си :-D Айде решавай де ......... :lol:
хах... са остава ти да си гаджето и :razz: :lol:

ladykeisy
02-24-2009, 17:48
а-ха ...мерси все пак ... Колкото и добре да познаваш един капризен човек ,никога не е достатъчно ! Аз знам какво харесва и всичко ,което харесва съм му го подарила ,сега вече нямам идея какво да му купя ...не си пада по спорта ...почти по нищо не си пада ,освен колата му ,която обърна съвсем наскоро и дори нещо за нея не мога да му купя ,че ще го ядосам...та ако знаех какво да му купя - нямаше да се обръщам към вас и да търпя нечий заядливи коментари ...Вместо да помагат ,някои хора вредят и само се заяждат .Молбата ми беше някой да направи първото ,ако може :)

James
02-24-2009, 17:49
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-) Прав си :-D Айде решавай де ......... :lol:
хах... са остава ти да си гаджето и :razz: :lol: Хаха не....да не си ти? :razz:

James
02-24-2009, 17:51
а-ха ...мерси все пак ... Колкото и добре да познаваш един капризен човек ,никога не е достатъчно ! Аз знам какво харесва и всичко ,което харесва съм му го подарила ,сега вече нямам идея какво да му купя ...не си пада по спорта ...почти по нищо не си пада ,освен колата му ,която обърна съвсем наскоро и дори нещо за нея не мога да му купя ,че ще го ядосам...та ако знаех какво да му купя - нямаше да се обръщам към вас и да търпя нечий заядливи коментари ...Вместо да помагат ,някои хора вредят и само се заяждат .Молбата ми беше някой да направи първото ,ако може :) ДОбре де идеята със секса не ти ли хареса...аз съм доста настоятелен да пробваш с този подарък.....ще се радва вярвай ми! :grin:

Kostadin_682
02-24-2009, 17:51
Един здрав СЕКС :razz:
Ба... кой за какво си мисли :razz: ами не знаеш ли какво харесва? ... вълнува ли го някакъв вид спорт? ... Абе човек СЕКСа винаги е най добрия подарък 8)
Това ще го реши авторката 8-) Прав си :-D Айде решавай де ......... :lol:
хах... са остава ти да си гаджето и :razz: :lol: Хаха не....да не си ти? :razz:
Да бе ... шанс :razz:

myNameIsImmortal
02-24-2009, 17:57
Добре.
Еми нещата за коли съм обеден че не са по джоба ти, защото за кола можеш да му подариш например един готин спортен волан, или пък да му купиш боя хамелеон да си пръсне една хубава боя за колата, или едни нови летни гуми понеже зимата си отива и идва лятото, или пък да му осигориш един основен ремонт като подарък за новия сезон.. Ето това може да се подари на манияк на тема Коли...
Ето какво друго можеш да му подариш
- часовник с хронометър ( за да засичка колко бързо прави една обиколка на града ви )
- там гривни, ланци, синджирчета със всякакви сърчица, зодийки, вуквички и т.н.
- очила Полароид, които в слънчево време ще му помагат доста, защото наистина предпазват ( супер качествени очила - моите са такива и когато погледна към стъклото на кола се вижда самата мрежичка, която помага при удар то да се напука, но не и счупи на 2 части)

Доволна ? :)

Sharpay
02-24-2009, 17:58
мм приятелите му подариха сребърен ланец, понеже загуби предишния, а аз му подарих сребърна гривна.. много беше доволен

ladykeisy
02-24-2009, 18:01
Добре.
Еми нещата за коли съм обеден че не са по джоба ти, защото за кола можеш да му подариш например един готин спортен волан, или пък да му купиш боя хамелеон да си пръсне една хубава боя за колата, или едни нови летни гуми понеже зимата си отива и идва лятото, или пък да му осигориш един основен ремонт като подарък за новия сезон.. Ето това може да се подари на манияк на тема Коли...
Ето какво друго можеш да му подариш
- часовник с хронометър ( за да засичка колко бързо прави една обиколка на града ви )
- там гривни, ланци, синджирчета със всякакви сърчица, зодийки, вуквички и т.н.
- очила Полароид, които в слънчево време ще му помагат доста, защото наистина предпазват ( супер качествени очила - моите са такива и когато погледна към стъклото на кола се вижда самата мрежичка, която помага при удар то да се напука, но не и счупи на 2 части)

Доволна ? :)

Не бъди убеден в нищо ,можеш само да предполагаш ...и - благодаря ти !Помогна ми :)

myNameIsImmortal
02-24-2009, 18:03
Не бъди убеден в нищо ,можеш само да предполагаш ...и - благодаря ти !Помогна ми :)
Не съм обеден, но попринцип момичетата не подаряват някакви такива скъпи подаръци на приятелите са. Не казвам, че няма такива момичета - Има ги, но са малко. Наистина, ако имаш възможоността така ще го зарадваш ако му купиш един спортен волан че момъка ще литне във небето с теб, но след това веднага ще слезе за да ти благодари и да те целуне :)

MiLeNcHeToO
02-24-2009, 18:11
Имам 3 отговора за теб:
1ви: Търсачка
2ри: Търсачка
3ти: Не го познаваме, не съм му аз гадже, за да знам какво харесва и към какво има предпочитание.. подари му тениска на Матей Казийски, а пък да се окаже че е фен на Христо Йовов.. или му подари колан, а пък той да носи само екипи.. ТИ го познаваш, следователно само ти можеш да решиш..!

Успех при избирането на подарък.. :)

Измъкна ми думите от устата 8-)

Офф спрете се вече, във всяка тема за подаръци се намират двама трима като вас, които не спират да повтарят как не били познавали човека, как не знаели какво предрочита и т.н. Първо, мнението ви е безмислено и второ, не помагате на авторката с критиките си. Все 1 пък ви идват един милион идеи. Ако се сещате за някакви хубави подаръци, които се получавали или подарявали споделете. Момичето ще си реши дали е подходящо, дали ще му хареса, дали има възможност да го купи и т.н. А като не се сещате за нищо, недейте да пишете глупави и безмислени постове. :wink:

myNameIsImmortal
02-24-2009, 18:20
Офф спрете се вече, във всяка тема за подаръци се намират двама трима като вас, които не спират да повтарят как не били познавали човека, как не знаели какво предрочита и т.н. Първо, мнението ви е безмислено и второ, не помагате на авторката с критиките си. Все 1 пък ви идват един милион идеи. Ако се сещате за някакви хубави подаръци, които се получавали или подарявали споделете. Момичето ще си реши дали е подходящо, дали ще му хареса, дали има възможност да го купи и т.н. А като не се сещате за нищо, недейте да пишете глупави и безмислени постове. :wink:
Ако погледнеш поста над твоя, ще се овериш че грешиш и че съм и дал идея какво да подари ;)

Re5peC7
02-24-2009, 18:44
яко секс 8-)

ladykeisy
02-24-2009, 18:49
Офф спрете се вече, във всяка тема за подаръци се намират двама трима като вас, които не спират да повтарят как не били познавали човека, как не знаели какво предрочита и т.н. Първо, мнението ви е безмислено и второ, не помагате на авторката с критиките си. Все 1 пък ви идват един милион идеи. Ако се сещате за някакви хубави подаръци, които се получавали или подарявали споделете. Момичето ще си реши дали е подходящо, дали ще му хареса, дали има възможност да го купи и т.н. А като не се сещате за нищо, недейте да пишете глупави и безмислени постове. :wink:

Благодаря ! :-)

My6mYLka
02-24-2009, 18:55
знаеш ли една случка бившият ми приятел ми подари едно мече . . . но нямам тфа предвид когато имах рожден ден той нали ме пита какво искаш и аз му каза да си намисли първото нещо което се сети и той се е сетил за мече обаче ми каза че не е искал да ми го взема защото аз не обичам мечоци :lol: :lol: и ест беше мн странно да ми подари нещо което не обичам пък толкова му се равам на този мечо пух :lol: :lol: :lol: нз дали ме разбра ти сиг си си мислела нещо ами направи го по инт . . . :lol:

impression
02-24-2009, 18:59
Аз получих гривна с надпис "Обичам те, / и името ми /" и първото, което направих, когато я видях, беше да се разплача. Ама той е малко момче, та не знам доколко би му допаднало, но може да е с някакъв друг надпис, който е личен за вас двамата. :)