PDA

View Full Version : Между двама



miss_ludataa
02-24-2009, 19:41
Такам..!За тези,които четът темата през деня:Добър ден!,а за тези вечертта :Добър вечер!Значи имам приятел,сериозон приятел с него съм минала през много неща,обичам го многоо и ,когато съм с него просто никога не е еднакво..до тук добре!Но преди 2 дена се запознах на един по турнир по волейбол с едно момче,аз си дадох скайп и той ми писа:Не спирам да мисля за теб и ала-бала..!Той знае,че имам приятел,но въпреки това не спира..!Проблема ми е там,че на мен това момче ми е симпатинчо,като човек и не искам да го oбидя искам да си продължа приятелството с него ,но нищо повече!Как да му кажа ,че до момента не искам по-сериозна връзка с него!
Мерси за търпението! :)

UglyBakaGurl
02-24-2009, 19:49
Кажи му го направо,без да овърташ,защото чрез овъртане можеш само да му дадеш напразни надежди и накрай щего боли повече :?

My6mYLka
02-24-2009, 20:01
Не искам връзка сега . ако не си забелязал имам сериозно гадже !!! :-D

beachy_bunny
02-24-2009, 20:17
хм .. мисля , че ще е по- добре да приключиш каквито и да било отношения с него ... ммм според мен това приятелство ще ти развали връзката рано или късно ... Мислиш ли , че това което става можеш да го наречеш приятелство при положение , че той има по силни чувства към теб ... Отговори си на въпроса и сама ще намериш , решение на проблема ... Спри преди да си зададеш въпроса " Обичам ли го все още " ( за приятеля ти ) и преди в главата ти да стане пълна каша ... и преди чистата симпатия да прерастне към нещо по-силно ...

myNameIsImmortal
02-24-2009, 20:20
Кратко, ясно и точно "НЕ", защото като види че си мекошава и че не искаш да го нараниш ще продължи за нахалства все повече и повече.. повярвай ми - има много ама наистина много нахални момчета и се надявай той да не е един от тях.. просто казваш му "отговора ми е НЕ, имам си сериозен приятел, но ще си останем приятели" след което излизаш от скайп-а и отиваш на кафе с приятеля ти или някъде другъде но без да имаш контакт с въпросното момче.. това е моя съвет :)

angelcheeee_93
02-24-2009, 20:30
просто ,ако ти направи някакъв намек или нещо такова,му казваш директно че обичаш приятеля си и държиш на него.Какво сложно има? :? :)

azz_azz
02-24-2009, 21:16
Разкрай го тоя нищо не струва щом си пъха носа във вашата връзка.Аверката ми имаше проблем с един такъв с който искаше да бъде приятелка обче копелето не че искаше да ходи с нея а искаше да я ебе и накрая се стигна до там че тя както беше мн добра към него и го търпеше едвам се отърва от него,тоест се отървахме защото аз го разкрах с 1 разговор по телефона.Не задълбочавай нещата щото не се знае какъв е онзи отсреща!

GossipGirl89
02-24-2009, 22:46
Ами май наистина е най-добре да не се занимаваш с него и да не искаш нито приятелство, нито нищо, защото както казаха по-нагоре щом от сега се бута така въпреки че е на яасно, че ти си имаш сериозна връзка, представи си за по-натам какво ще е... Кофти е малко, аз също съм от типа момичета дето не обичат да се държат гадно и винаги гледат все по най-безболезния начин да мине ама понякога човек трябва да бъде рязък и директен... Ако искаш да си запазиш връзката по-добре говори с онзи ама бед овъртания, без нищо... кажи му го в прав текст и дотам. Наистина има хора, които злоупотребяват с доброто отношение на някой към тях. Ще вземе да нахалства и да напира още повече и представи си приятелят ти разбере - после ходи му обеснявай какво и що... Защо е нужно да си създаваш излишни нерви ? ;)

valdesbg
02-25-2009, 05:45
Ам момчето няма да се откаже. Идеята му е да ви разбие връзката и да тръгнеш с него. А колко е сериозен и отговорен забелязваш. Така че просто му покажи вратата и ще си спестиш доста главоболия. Бъди твърда и решителна.

miss_ludataa
02-25-2009, 12:49
Той ме подлудява!Не спира да ми звъни вчера си легнах много рано и сутринта видях 46 пропуснати повиквания и 15 смс :shock: ..!Винаги съм казвала направо какво мисля,но просто ме кефи като човек и не искам да го нараня!Благодаря супер много на всички,много ми помогнахте!
Хубав денн! :) :-)

myNameIsImmortal
02-25-2009, 12:54
Той ме подлудява!Не спира да ми звъни вчера си легнах много рано и сутринта видях 46 пропуснати повиквания и 15 смс :shock: ..!Винаги съм казвала направо какво мисля,но просто ме кефи като човек и не искам да го нараня!Благодаря супер много на всички,много ми помогнахте!
Хубав денн! :) :-)
Е явно както казах, той е един от настоятелниет типове.. а и щом ти има номера..
Просто вадиш ножицата и режеш.. бъди коравосърдечна.. а и си помисли приятеля ти ако разбере че този набива и те иска, а ти не му даваш окончателен отговор, ще си помисли, че имаш чувства към него.. и ще стане брутално /за теб/ ..

Затова го нахокай тоя настоятелния и като ти звъни дигаш и затваряш, дигаш и затваряш, лека по лека ще му се овеличи сметката и като пълчи смс с текст "Вашата сметка е блокирана, до нейното заплащане" да се оправя :)
Просто го разкарай без да взимаш под внимание какъв бил и прочие..!

MoHuTo
02-25-2009, 13:05
Кажи му директно как стоят нещата, не се страхувай да не го нараниш, защото ако приятеля ти разбере той ще бъде наранения. Не усложнявай нещата, бъди директна иначе не очаквай да те остави на мира :)

yahhooo
02-25-2009, 13:14
Тоя задръстен ли е 46 повиквания и 15 смс-а. Ти пък не искаш да го нараняваш и тем подобни ми скъсай с сегашното си гадже.. бахти всяка която може да пише на клавиатура почва да се вкарва в некфи филми

miss_ludataa
02-25-2009, 13:40
Бия му шута и е до там!Много по-скъп ми е приятелят от човек,който се опитва да разруши нещо красиво!И аз до сега кво се лъжа,че е готин човек,като се опитва да скъсам с гаджето ми :-x :-x нямам думи!
Благодаря,още веднъж! :)

jon
02-25-2009, 15:24
Кажи му го направо,без да овърташ,защото чрез овъртане можеш само да му дадеш напразни надежди и накрай щего боли повече :? +