PDA

View Full Version : Възприемат ме само като приятел



MoP
02-24-2009, 20:30
Така де, искам да ви споделя 1 мой проблем... От много време харесвам едно момиче, която всъщност ми е много добра приятелка, ама да оставя тоя случай настрани, исках да споделя за момичетата околу мен като цяло, момичетата винаги ме приемат като приятел и нищо повече :( Сигурно имам 3 пъти повече приятелки от колкото приятели, уж излизаме ала бала и кво става оставаме само приятели.... Е има и момичета които са ме харесвали каот нещо повече ама те просто не ме привличат..... Всички с които съм излизал ми остават "само приятелки" и с никоя немога да се обвържа.. Вече 4-та година :( Незнам вече кво да правя...

My6mYLka
02-24-2009, 20:53
ами може би защото се държиш как да го кажа по приятелски с тях , ако искаше връзка с някоя от тях трябвало е да действаш . . . :)

MoP
02-24-2009, 21:00
Ами естествено, как да се държа? Като някое дърво невиждало женско? :D Мисля че съм прекалено добричък.. Тва пречка ли е :?

azz_azz
02-24-2009, 21:09
хахах малеее аз бях същия...нз пич дръж се малко по остро(НЕ СЕЛСКИ).И не изчаквай прекалено мн когато харесваш едно момиче действай по бързо и тряя да се получи.

RyAn
03-03-2009, 21:21
Pokaji i koi e shefa :-D otivash pri neq i kazvash taka :"Beibe , iskash l ida te pocherpq edno pitie , po sluchai pyrvata vecher v koqto shte spish s men???" aide uspeh :-P

Cellmate
03-03-2009, 21:29
Намеци, флиртове,а не реплики от рода на: "Как мина при козметика днес мила"

Tempest
03-03-2009, 22:33
абе и аз съм същия... и честно казано не бих използвал заучени и селски изрази, само за да си намеря някоя...

naBkaTa
03-04-2009, 01:05
абе и аз съм същия... и честно казано не бих използвал заучени и селски изрази, само за да си намеря някоя...

Мда,така е ! Защо по дяволите съм толкова срамежлив ? 8-)

Darkkiss
03-04-2009, 02:26
а може би си грозен и само по този начин е възможно да те гледам!?

sladur4etyYy
03-04-2009, 09:18
Мисля че съм прекалено добричък.. Тва пречка ли е :?

да.

Stan4o123
03-04-2009, 09:31
ами тъпо е да , но ако се замислиш половината момчета сме така... незнаем как да си го поискаме... а тия дет на всички предлагат и ала бала ( така наречените "свалячи") са пълни пумяри...момчетата трудно си го искат , щото се страхуват не толкова от тва че ще ги одрежат , ами от обидата... а тези така нар. "свалячи" преглъщат тази обида без особени терзания...за мене мъжкото его и достойнство е най-важното,затва и не ги оважавам тия дет не им пука от подобни обиди. Не се изразих ясно , но все 1

shadow4e
03-04-2009, 09:37
Прави повече комплименти. :) Така ще разберат, че освен, че ти е приятно да си говориш с тях, ги харесваш и външно. :)

Селските изрази ги остави настрана, с тях няма да постигнеш връзка, а ще ти се върже някоя за секс, но доколкото разбрах ти не търсиш само това. :)

hooliganka89
03-04-2009, 09:49
Много често срещан проблем.