PDA

View Full Version : бивши



Stela90
02-24-2009, 20:37
незнам дали има такава тема.ами значи сега ми писа момче,с което общо взето връзката ни беше сексуална..та аз савсем го бях забравила (малко тъпо звучи,не че съм била с толкова много)..и просто се чудя как някои хора остават приятели след като са били гаджета..за мен това е супер тъпо..аз лично се дразня от всичко бившо,приключа ли с някой е завинаги..какъв е смисъла да поддържаш някакви си отношения неопределени,които уж били само приятелски.как ми се иска да си изтрия миналото,и всички с които съм била.вие в какви отношения сте с бившите?

ziko
02-24-2009, 21:42
незнам дали има такава тема.ами значи сега ми писа момче,с което общо взето връзката ни беше сексуална..та аз савсем го бях забравила (малко тъпо звучи,не че съм била с толкова много)..и просто се чудя как някои хора остават приятели след като са били гаджета..за мен това е супер тъпо..аз лично се дразня от всичко бившо,приключа ли с някой е завинаги..какъв е смисъла да поддържаш някакви си отношения неопределени,които уж били само приятелски.как ми се иска да си изтрия миналото,и всички с които съм била.вие в какви отношения сте с бившите?

Тъпо и за мен но като цяло се мъча да запазя добрия тон :)

plmn
02-24-2009, 21:44
незнам дали има такава тема.ами значи сега ми писа момче,с което общо взето връзката ни беше сексуална..та аз савсем го бях забравила (малко тъпо звучи,не че съм била с толкова много)..и просто се чудя как някои хора остават приятели след като са били гаджета..за мен това е супер тъпо..аз лично се дразня от всичко бившо,приключа ли с някой е завинаги..какъв е смисъла да поддържаш някакви си отношения неопределени,които уж били само приятелски.как ми се иска да си изтрия миналото,и всички с които съм била.вие в какви отношения сте с бившите?

Ее виж си подписа. :lol: Кво ти пречи да имате чисто сексуална връзка?Явно той това иска, ти не го ли искаш? 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
02-24-2009, 21:56
И на мен постоянно ми се обяснява как като се сложело край, трябвало да бъде окончателно и т.н, обаче... ддз. Аз явно не мога. Реално погледнато нямам чувства към бившия си приятел, но той освен всичко друго ми беше и най-близкия приятел. Нещата, които той знаеше за мен и аз за него, не ги знаеше никой друг. Чувствам го някак си странно близък. Все пак той ме познаваше най-добре от всичките ми приятели... и дори и сега понякога си говорим. Но въпреки това си е в графата 'бивши'. ;)

hahavteen
02-24-2009, 22:37
А не не и аз не мога да поддържам връзка с бивши.
И на мен понякога ми се иска да мога да изтрия всички към които съм имала каквито и да било чувства защото още си ме боли особено за последните двама....

GossipGirl89
02-24-2009, 22:37
Ами не знам... Може би повечето хора, които все още обичат си казват, че с приятелството с този човек ще им бъде по-леко, но изобщо не е така... Същност когато е имало силни чувства в една връзка много малко хора успяват след това да запазят приятелство... Пък и в повечето случаи не се получава :? Това се и може би въпрос на избор.

valdesbg
02-25-2009, 05:41
Аз съм на здравей здрасти.

Направих една грешка с бившата(най-скорошната, не са много да знаете) и си плащам скъпо и прескъпо. А наистина - щом сте се разделили значи има причина, и тази причина няма да изчезне току така. Било, каквото било пазиш хубавия спомен и продължаваш напред.

Иска ми се да не бях се съгласявал...но няма начин. Както и да е умислих се пак:)

ivsan4eto
02-25-2009, 07:37
Ами поне заради нещата, които сте преживяли и преминали заедно трябва да поддържате добри отношения (зависи и как сте се разделили де 8-) )

SINDEL
02-25-2009, 08:19
В никакви отношения не съм. Не се 4уваме, не се виждаме, тотално не съм говорила с никой от бившите си откакто сме скъсали. И мисля 4е така е най-добре. Това да си останете приятели ми се струва невъзможно, понеже ли4но при мен всеки път, когато сме късали с някое гадже, винаги е било много тежко и неприятно. Та при такава ситуация и за двамата е най-добре да нямате нищо общо.

hottie
02-25-2009, 08:21
И аз приключвам всякакви взаимоотношения с бившите си. Каквото било - било. Остават в миналото.

jane_17
02-25-2009, 09:37
ами... зависи си... Как сме се разделили.. или какво по-точно ни е разделило. Принципно, когато аз прекратявам връзка винаги е защото отсрещната страна се е издънил наистина МНОГО... Винаги слагам драматичен край... приключвам с гръм и трясък... и излизам победител :o :D Но с тия хора повече не поддържам връзка.
По склонна съм да се виждам и да излизам с някой който мен ме е зарязал или пък сме се разделили по общо осмотрение.
И все пак някъде там... в биографията ми... винаги ще има едно изключение, на което винаги бих вдигнала тела.... с което винаги бих излязла... (нищо,че е най-големия задник... от всички...)

suantito
02-25-2009, 10:46
Абе времената се менят , туко виж станал премиер .......

sexa_na_kompleksa
02-25-2009, 12:04
По принцип съм само на "Здравей-здрасти" с бившите си, с някои даже и не се поздравяваме... От всички предишни уважавам само един и само с него поддържам връзка. Предполагам, че се дължи на факта, че все още изпитвам чувства към него. xD
Много рядко явление е двама души наистина да останат приятели въпреки, че вече не са заедно. Фразата "Ще си останем приятели" е супер изтъркана и се използва от човека, който иска да сложи край на връзката, за да му е по-леко на другия. Но не мисля, че това е решение. Може би предишният ит приятел е осъзнал, че навремето е допуснал грешка и за това да те търси пак... Или просто му се прави секс. xD

MartyParty
02-25-2009, 13:14
И на мен постоянно ми се обяснява как като се сложело край, трябвало да бъде окончателно и т.н, обаче... ддз. Аз явно не мога. Реално погледнато нямам чувства към бившия си приятел, но той освен всичко друго ми беше и най-близкия приятел. Нещата, които той знаеше за мен и аз за него, не ги знаеше никой друг. Чувствам го някак си странно близък. Все пак той ме познаваше най-добре от всичките ми приятели... и дори и сега понякога си говорим. Но въпреки това си е в графата 'бивши'. ;)
Няма как да го отрека.
Какво като вече не сме заедно?Шест месеца след каот скъсахме не сме имали никаква връзка.Дори не говорехме един за друг пред приятелите ни.Трудно ми беше да го праживея,но се получи и това не значи,че той е спрял да бъде част от миналото ми.Аз го уважавам,заради това,което съм научила от него,това което ми е дал,това което сме преживели заедно.Познавам го по-добре от всеки друг(понеже той си беше затворен).Познавам го такъв,какъвто е сега,какъвто е бил преди, и какъвто иска да бъде.Още повече-аз бързо прощавам на хората и не тая лоши чувства към никого,колкото и да ми е навредил. :? Сега всичко онова е свършен факт.Не мисля,че има лошо в това да го питам от време на време как е и какво прави. :)

purple__love
02-25-2009, 15:12
ami priqtlka sum si gore dolu s vsi4ki biv6i....no nqma ni6to drugo pone ot moq strana kum tqh...men ve4e mi e vse taq za tqh...makar 4e jalih za poslednite dva super mnogo...prosto qvno vremeto lekuva...

vesSynkaa
02-25-2009, 16:32
Отношенията ми са приятелски..
Не виждам за кфо трябва да са други ..

ImmortalForever
02-25-2009, 17:09
Добрите отношения с бивш са загуба на време и чисто лицемерие.

Punisherrr
02-25-2009, 17:35
Еми имам само 1 бивш 8-) и не сме се виждали и чували след като скъсахме.

InVic7us
02-25-2009, 20:27
Еми с нито един бивш до сега (само с едно изключение) не съм се карала толкова жестоко, че чак да не си говориме..ама примерно като си пишеме или нещо от сорта се държа малко по-резервирано. Не съм в много голям град и затова се уважавам с всички, поздравяваме се винаги като се засечем някъде, че даже и се спираме,заприказваме..кво толко са не е края на света, то е неизбежно. Не може НИКОГА да не се разделиме.. няма нищо вечно. Ама нз след време може и да съм на мнението, че "нищо бивше НЕ важи" :D , знам ли кво ше ми поднесе живота :)

pepita87
02-26-2009, 15:45
Ne poddurjam kontakt s biv6iq...rqdko se se6tah za nego,no naskoro ot ob6ti poznati razbrah,4e o4akva dete i 6te skliu4va brak...Do tozi moment sme si pisali po dva reda-"kak si,6to si",no ne namiram mqstoto si az v tazi nastoq6ta kartinka v jivota mu...4uvstvam se i stranno,4e prieh taka novinata,ADSKI 6tastliva sum za nego,4estno kazano-zavijdam mu,4e suvsem skoro na bql svqt 6te se poqvi-detenceto mu! :) Da im e jiv i zdrav i da gi dari s nezemno 6tastie!

flix
02-26-2009, 15:46
Бивши гаджета+приятели...както казва един приятел - "slabei raotata" :> Трябва да е е*ати голямото изключение,че да са приятели :)

GameMaster
02-26-2009, 15:57
Chesno kazano predi segashniq si fr sum imala 1 gadje oshte...S nego nikakvi otnosheniq ne podurjam i smqtam che neshtatat se razviha pravilno po tozi nachin.No inache zdr moje da si kaja no...poveche edva li.

.. DeViL mAy CrY ..
02-26-2009, 16:49
имам не чак приятелски но си говорим като се видим показваме си някакво уважение за времето през което сме били заедно независимо как е свърщило всичко

Balmy_I
02-26-2009, 17:43
Добрите отношения с бивш са загуба на време и чисто лицемерие.

да и аз така си мислех,ама сега имам приятели,момиче и момче,които са ходили няколко месеца след това са скъсали по някаква причина и след това и двамата са си имали гаджета,даже момичето до скоро имаше сериозен приятел,но през това време след като са скъсали до сега са най-добри приятели и аз немога да си го обясня,ама е факт :-o :)

sku
02-26-2009, 17:49
С никой бивш не съм в приятелски отношения. И аз приключа ли нещо,то е окончателно!С последния обаче ужким се опитвахме да сме приятели,сега сме в някви странни взаимоотношения-не сме само фр,но и не сме заедно...и е така от 5 месеца,даже и аз не си вярвам...което само ме кара да мисля че с бившите е най-добре да се приключва окончателно. Тва си е мое мнение!