PDA

View Full Version : Имам някакви малки пъпчици



mufff
02-24-2009, 21:06
Здравейте!

Имам някакви малко пъпчици в края на главичката на пениса ми не ми пречат заголвам си добре пениса не ме боли но имам някакво притеснение ... бели и малки ... не знам от какво са пазя добра хигиена ... моля ви помогнете ми :( :(

HyperBoy
02-25-2009, 07:04
Здравейте!

Имам някакви малко пъпчици в края на главичката на пениса ми не ми пречат заголвам си добре пениса не ме боли но имам някакво притеснение ... бели и малки ... не знам от какво са пазя добра хигиена ... моля ви помогнете ми :( :(
Точно от хигиената е . Не са пъпчици а наслоявания от урина и сперма.

mufff
02-25-2009, 20:14
Не знам как се е получило ... винаги след .... се измивам или като пикая си забелвам главичката ....

swords1010
02-25-2009, 22:31
Ако са по ръба на главичката говорим за ppp (Pearly Penile Papules). Среща се при мъжете и няма нищо притеснително в това явление. Напълно нормално явление.

Въведи в Google Images "Pearly Penile Papules, за да се запознаеш с това как изглеждат. Ако твоят проблем е същият, то нямаш проблем.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pearly_penile_papules
"

mufff
02-26-2009, 18:57
Един съфорумник ми писа доста свестен и ми обясни и както казах на него доста по малки са не се забелязват много но се пак ... може ли да се махнат с крем или гелче ? или не не знам..... :?

BigBrother
02-28-2009, 20:25
с нищо не могат да се премахнат. те са естествена част от пениса. нормално е да ги имаш.

mufff
03-02-2009, 14:22
Но не секи ги има ... не знам как да питаш баща ми дали ги има или брат ми малко кофти и неудобно ще стане ... :o Няколко съвета да дадете с крем да ги махна ... или поне да спрат да растат не че при мен има някакво действие .... просто ей така си седят и от близо 2 3 седмици почнаха тотално да ме дразнят ... просто грозно е с това нещо ... а това с лазера има ли някакви възможности да се "прееба" доло ... тоест да немога да имам деца да има някакъв дефект после ?? :-x :-x :-x :o :x :x

mufff
03-02-2009, 14:56
Искам да питам дали този сапун става и за гениталите Dove soft peeling gentle exfoliating

BigBrother
03-02-2009, 21:21
Не, това е крем за лице и в никакъв случай не го ползвай за гениталиите. Има един интимен гел на Агива, аз него ползвам и съм доволен. Папилите не можеш да ги махнеш, не е грозно, трябва да свикнеш с тях.

mufff
03-02-2009, 22:38
Е как ще е крем бе .. тва е сапун ... обикновен сапун ... значи този гел има ли го аптеките ??

BigBrother
03-02-2009, 22:41
в аптеките не знам дали го има, но го има в магазините за козметика и дори в някои по-големи супермаркети.

Abigoria
03-03-2009, 05:28
Ще си миеш *мъжки полов орган* с ексфолиращ сапун???

mufff
03-03-2009, 17:19
Ще си миеш *мъжки полов орган* с ексфолиращ сапун???

Само питам ... ;)