PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



Killercho
02-25-2009, 11:36
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

impression
02-25-2009, 11:43
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Кое е всичко? Харесал си я?
И защо мислиш, че те отбягва в скайп, не всеки стои на компютъра по 5 часа на ден.

Killercho
02-25-2009, 12:20
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Кое е всичко? Харесал си я?
И защо мислиш, че те отбягва в скайп, не всеки стои на компютъра по 5 часа на ден.
+1

Не я харесвам,а съм влюбен в нея! Мисля,че ме отбягва в скайп,защото виждам,че си сменя снимки това онова,а аз отговор не получавам.Май ще трябва да направя нещо извън виртуалния живот :)

My6mYLka
02-25-2009, 12:28
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Кое е всичко? Харесал си я?
И защо мислиш, че те отбягва в скайп, не всеки стои на компютъра по 5 часа на ден.
+1

Не я харесвам,а съм влюбен в нея! Мисля,че ме отбягва в скайп,защото виждам,че си сменя снимки това онова,а аз отговор не получавам.Май ще трябва да направя нещо извън виртуалния живот :)


oооо май ще се сетиш да излезеш от виртуалния живот ГОВОРИ ама на живо нв по скайп [/b]

LittlePrincess
02-25-2009, 12:45
Май ще трябва да направя нещо извън виртуалния живот :)


До този извод можеше да стигнеш и без да пишеш теми по форумите ; ))

myNameIsImmortal
02-25-2009, 12:46
Не я харесвам,а съм влюбен в нея! Мисля,че ме отбягва в скайп,защото виждам,че си сменя снимки това онова,а аз отговор не получавам.Май ще трябва да направя нещо извън виртуалния живот :)
Моля..?!
Просто няма такива филми..
Пич не само от виртуалния свят, ами и от филма в който си се вкарал изез.. Сапунените сериалки ги дават по Btv в 11 часа.. :?
Вил влюбен в нея.. та дори не се познаваш с нея бре.. не си разговарял с нея на живо, а бил влюбен.. само утре да не кажеш, че я обичаш..
А и само като ти видя nick-а ми става ясно че или граеш Counter-Strike или някоя подобна игра с оръжия, та да си Киллерчо..
Та да не буда гаден и да ти дам съвет:
Като се засечеш с нея и кажи нешо от сорта: Здрасти, аз съм онова момче от скайп-а, как си? Какво правиш? - Все общи неща.
Когато пак се засечете е заговори на някаква тема, какво ще прави когато се прибере и т.н. и вметни ми аз не знам какво да правя, чуда се да излизам ли или да не излизам.. ако нещо и ти си така ако искаш можем да излезем заедно на по едно кафенце..
Разоварянето му е майката..

Mr_Crowley
02-25-2009, 12:53
Баси...нищо не се разбира...ама то така е по-добре, че иначе сигурно щеше да отнесеш яка хранилка 8)

vesSynkaa
02-25-2009, 13:56
Влюбен бил.. :? Как пък не :?
Стига си кибичил пред тоя комп и излез малко навънка ,,,
Като те отбягва в скайп ще я срещнеш все някога и навън,,
Като я видиш ще я поздравиш,заговориш и така няколко дни и
ше спре да те отбягва .. Покани я да излезете и тва е ,, Кое му е трудното?

hallo
02-26-2009, 20:19
:-o

hallo
02-26-2009, 20:19
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Първо - на клавиатурата има един дълъг клавиш, дето прави интервалче, не е лошо да го ползваш.
Второ - не само в реала и на Луната да се срещнеш с нея, все тая, явно не я кефиш. :?
Е, ако си супер красавец, със спортно БМВ, може и да забрави скуката, която й навяваш.

Ou7taControL
02-27-2009, 03:07
излезте.. запознайте се.. опитай се да я опознаеш, както и тя теб.. и после успех.. а не си мисли че те отбягва в скайп, защото просто може да не седи на компютъра.. това дали те отбягва или не може да се определи само на живо.. :)

evelinka1122
02-27-2009, 06:55
ох.. стига с тоя скайп... най-добре се срещнете... може да мислиш погрешно и да не те отбяхва... а просто да няма възможност да седне на компа...

Balmy_I
02-27-2009, 07:08
ох.. стига с тоя скайп... най-добре се срещнете... може да мислиш погрешно и да не те отбяхва... а просто да няма възможност да седне на компа...

крадеш ми думите от устата :smt011 :)

soul1199
02-27-2009, 08:12
излезте.. запознайте се.. опитай се да я опознаеш, както и тя теб.. и после успех.. а не си мисли че те отбягва в скайп, защото просто може да не седи на компютъра.. това дали те отбягва или не може да се определи само на живо.. :)

LudoMlado
02-27-2009, 08:29
Първо го зарежи скайпа, такива връзки са лигава работа особено за момче. Второ нема кво да те е срам, обясняваш как стоят нещата и тва е. Ако те отреже нема да е края на света за никой.

oziato
02-27-2009, 08:42
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Кое е всичко? Харесал си я?
И защо мислиш, че те отбягва в скайп, не всеки стои на компютъра по 5 часа на ден.
+1

Не я харесвам,а съм влюбен в нея! Мисля,че ме отбягва в скайп,защото виждам,че си сменя снимки това онова,а аз отговор не получавам.Май ще трябва да направя нещо извън виртуалния живот :)

хмм май току що разбра че америка съществува :D

revennge
02-27-2009, 15:58
влюбен ? ...на колко години казваш, че си? (гледай да си по малък,защото поне ще имаш оправдание за глупостите, които изписа по форума) :lol:

valdesbg
02-28-2009, 05:10
Всичко започна,когато я видях за първи път.Беше много хубава...
Намеих и скайп,писахме си, но само един-два пъти. В училище не се засичаме.Имам чувството,че в скайп ме отбягва...Какво ще ме посъветвате да направя.Още обмислям къде и как да се запозная с нея..

Аз честно казано нищичко не разбрах. А вие?