PDA

View Full Version : Бременна ли съм?



baby_join_me_in_dead
02-25-2009, 13:33
Хора... Днес бях с приятеля ми у тях (Не правиме секс)
И той получи оргазъм и продължихме да се целуваме и тн, и той ме опипваше там долу и си мушна пръста вътре, а аз незнаех че е имал още от спер*ата по ръката му и той беше забравил явно не се беше избърсал хубаво... И направо ще откача ... Има ли възможност за съм забременяла? Циклът ми свърши този понеделник...

-Да избегна хапливи коментари за възрастта ми... Март ставам на 16 и не сме правили секс ,а само орални неща... :) :)

x3eme
02-25-2009, 13:35
Не мисля,че ти има нещо.Бременноста не се получава толкова лесно макар понякога и това да се случва неволно.Няма смисъл от паника,не се паникьосвай.Всичко е наред.

Mr_Crowley
02-25-2009, 13:39
Бременна си. Мислете име :-x

Stefchyy
02-25-2009, 13:39
Апф.. нищо ти няма споко .. :)

EeeBobii
02-25-2009, 13:45
Дам, от близнаци или тризнаци...

По темата: Спокойно, не става така какво ти си мислиш :-o

SiSsKkAa
02-25-2009, 14:09
Не се притеснявай.Едва ли от пипането ще стане бебе :)

mirmark
02-25-2009, 14:25
Не се притеснявай.Едва ли от пипането ще стане бебе :)

+1

galu6a
02-25-2009, 14:32
не си бременна споко :)

NeSumJenaTi
02-25-2009, 17:37
Едва ли си "хванала" спокойно . . .

Rofl4e
02-25-2009, 17:42
нищо ти няма споко ;)

galenata
02-25-2009, 17:44
Бе не можах да разбера като вършите глупостите си мислите,че на вас няма да ви се случи,а след това се питате "А дали не съм бременна?!" ..Вие глави на раменете имате ли,не ми е ясно?Пф.. нищо ти няма

loveme
02-25-2009, 17:48
мисля, че ти няма нищо
има значение времето от получаването му на оргазъм и тикането на пръстите му във влагалището ти.. :-o
абе най-добре тест .. ама знам сега дали можеш да си направиш или след някакъв период от време :)

seduction1mplex
02-25-2009, 18:05
Тва ми е любимия въпрос..."Бременна ли съм?"...Мииии незнам бременна ли си?

marto16
02-25-2009, 18:07
Определено ще си забременяла :wink: И ако обичате престанете с тея тъпи теми за бременност.Писна ми на хуя.Вземете се научете как се прави секс,как може да се забременее и вс останало свързано с това го научете.Вече всеки ден поне по 2-3 теми за "Бременна ли съм?" "Помощ,бременна съм!" "Ще забременя!" "Мога ли да забременея?" "1 тест,2 теста,15 теста..." :-x :-x :-x :-x :-x :-x Имам чуството че сте ебати тъпите животни и падате от Марс.Постоянно едни и същи теми с едни и същи въпроси и едни и същи "уж" проблеми :-x :-x :-x

baby_join_me_in_dead
02-25-2009, 18:13
мисля, че ти няма нищо
има значение времето от получаването му на оргазъм и тикането на пръстите му във влагалището ти.. :-o
абе най-добре тест .. ама знам сега дали можеш да си направиш или след някакъв период от време :)

Ами бях получила оргазъм преди това ,от какво зависи
аа и предполагам яйцеклетката не ми е узряла още ддз до понеделник бях в цикъл

neshty
02-25-2009, 18:34
уф... то такива теми една камара ... Спокойна бъди не си бременна :)

1ov3m3
02-25-2009, 19:03
хахаха "не съм доктор но може да погледна" хахаахахха
иии верно като се притеснявате просто отворете любимия гугъл и потърсете със сигурност има прекалено много изписана информация със доста по изчерпателни отг :)

nefchi_bs
02-25-2009, 19:25
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!

beachy_bunny
02-25-2009, 19:34
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!
Има лесно като ти е писнало НАПУСНИ ... на мен пък ми писна от такива като теб ... Тоя форум е за това , като не ти харесва , не чети и недей да коментираш .... за к'во си тука , за да се правиш на интересна ли ... ? хаха еми да те светна НЕ СИ ;]

nefchi_bs
02-25-2009, 19:40
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!
Има лесно като ти е писнало НАПУСНИ ... на мен пък ми писна от такива като теб ... Тоя форум е за това , като не ти харесва , не чети и недей да коментираш .... за к'во си тука , за да се правиш на интересна ли ... ? хаха еми да те светна НЕ СИ ;]

Хах...Ми брао на мен..Не си тази която да ме ''светне'' не се държа така и винаги гледам да не се заяждам,не си прави изводи за хората от едно изказване!Трябва да напуснеш ти,защото ти си тази която се заяжда и се прави на интересна..!

anitram
02-26-2009, 14:31
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!
Има лесно като ти е писнало НАПУСНИ ... на мен пък ми писна от такива като теб ... Тоя форум е за това , като не ти харесва , не чети и недей да коментираш .... за к'во си тука , за да се правиш на интересна ли ... ? хаха еми да те светна НЕ СИ ;]

Хах...Ми брао на мен..Не си тази която да ме ''светне'' не се държа така и винаги гледам да не се заяждам,не си прави изводи за хората от едно изказване!Трябва да напуснеш ти,защото ти си тази която се заяжда и се прави на интересна..!

грешка ти се правиш на интересна nefchi_bs определено никой не трябва да обижда никого като вашите не са те възпитали достатъчно ние от сайта ще те възпитаме =; като си испиеш лекарството тогава се върни и отговори пак на тази тема ама по културна :smt017

pam1
02-26-2009, 14:39
да бременна си

anitram
02-26-2009, 15:38
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!
Има лесно като ти е писнало НАПУСНИ ... на мен пък ми писна от такива като теб ... Тоя форум е за това , като не ти харесва , не чети и недей да коментираш .... за к'во си тука , за да се правиш на интересна ли ... ? хаха еми да те светна НЕ СИ ;]

Хах...Ми брао на мен..Не си тази която да ме ''светне'' не се държа така и винаги гледам да не се заяждам,не си прави изводи за хората от едно изказване!Трябва да напуснеш ти,защото ти си тази която се заяжда и се прави на интересна..!

грешка ти се правиш на интересна nefchi_bs определено никой не трябва да обижда никого като вашите не са те възпитали достатъчно ние от сайта ще те възпитаме =; като си испиеш лекарството тогава се върни и отговори пак на тази тема ама по културна :smt017

gia_sena_mono
02-26-2009, 15:45
спер*ата
Извън темата: толкова ли е мръсна тази дума :-o

1ov3m3
02-26-2009, 15:50
спер*ата
Извън темата: толкова ли е мръсна тази дума :-o
амиии тяяя тази дума много цапа и сигурно някой го е страх да не остане леке :)

nefchi_bs
02-26-2009, 20:01
Боли ма чепа да ли си бременна...(нищо нично)Писна ми през 5 теми ''Бременна ли съм?'' Не сме били там и не можем да кажем..100% съм сигурна,че ако прочетеш темата 5 теми по-надолу ще намериш отговор на въпроса си...!
Има лесно като ти е писнало НАПУСНИ ... на мен пък ми писна от такива като теб ... Тоя форум е за това , като не ти харесва , не чети и недей да коментираш .... за к'во си тука , за да се правиш на интересна ли ... ? хаха еми да те светна НЕ СИ ;]

Хах...Ми брао на мен..Не си тази която да ме ''светне'' не се държа така и винаги гледам да не се заяждам,не си прави изводи за хората от едно изказване!Трябва да напуснеш ти,защото ти си тази която се заяжда и се прави на интересна..!

грешка ти се правиш на интересна nefchi_bs определено никой не трябва да обижда никого като вашите не са те възпитали достатъчно ние от сайта ще те възпитаме =; като си испиеш лекарството тогава се върни и отговори пак на тази тема ама по културна :smt017

СМятаатай...Изтрещяхте а?Айде ще се направя на умна и ще отстъпя..

SoFarSoG00d
02-26-2009, 20:06
тест!!

WALKMAN
02-26-2009, 20:09
Определено ще си забременяла :wink: И ако обичате престанете с тея тъпи теми за бременност.Писна ми на хуя.Вземете се научете как се прави секс,как може да се забременее и вс останало свързано с това го научете.Вече всеки ден поне по 2-3 теми за "Бременна ли съм?" "Помощ,бременна съм!" "Ще забременя!" "Мога ли да забременея?" "1 тест,2 теста,15 теста..." :-x :-x :-x :-x :-x :-x Имам чуството че сте ебати тъпите животни и падате от Марс.Постоянно едни и същи теми с едни и същи въпроси и едни и същи "уж" проблеми :-x :-x :-xA бе ти да мълчиш грозник...недей много да знаеш ,че на мен ми писна на оная работа пък от такива като теб.Чикиджия заспал...голям ебач се извъди!

DaNTeS
02-28-2009, 13:06
Бременна си. Мислете име :-x