PDA

View Full Version : Има ли някаква вероятност?



doesntmeaneverything
02-25-2009, 14:23
Здравейте, съжалявам за въпросите, но искам да се убедя за техния отговор. С приятелката ми правим доста често секс и отначало почваме без, но след първите 10 мин слагаме предпазни средства и до сега не е бил късан или да съм свършвал в нея. Искам да попитам има ли някаква опасност така и вчера й дойде - това значи, че няма вероятност да е бременна, нали така?

Съжалявам за глупавите въпроси :(

x3eme
02-25-2009, 14:28
Да си чувал за цветка бременност?
Не казвам,че е това но и това е вариант.Вероятност винаги има,малка или голяма но я има.Правете безопасен секс,във презарватив за да няма после съмнения и главоболия.

doesntmeaneverything
02-25-2009, 14:30
Това казвах и аз, че го правим винаги със, но отначало почваме малко без. Какво е това цветка бременност ? Извинявай, че питам, но попринцип като й дойде няма вероятност да е бременна ? Правихме и тест и той е отрицателен на няколко пъти

x3eme
02-25-2009, 14:31
Цветната бременост е тогава когато забременява но цикъла и не спира.Потърси във гугала и прочети.И внимавайте и се пазете.

galu6a
02-25-2009, 14:31
по принцип няма опасност ,но x3eme е пръв ,че може и да е цветн бременост ,но споко ако искате да сте сигурни едно тестче си направете то също отчита цветнана бременост :)

SiSsKkAa
02-25-2009, 14:32
Ами щом й е дошло значи логично да не е бременна

doesntmeaneverything
02-25-2009, 14:35
Сега проверих какво е и я питах дали и е нормална на цвят "кръвта" и каза, че си е нормална. Правим си тестове редовно за наше успокоение и до сега винаги са били отрицателни. Вчера пак правихме и беше пак отрицателен и вечерта й дойде. Та последно при такива обствоятелства има ли вероятност или не?

SiSsKkAa
02-25-2009, 14:38
Не.освен ако не е цветна бременност,защото при нея ти идва,но тя се проявява в много малък процент от забременяванията.няма страшно бе щом не свършваш в нея.И от предеякулационната течност може да се забременее,но шанса е малък.

doesntmeaneverything
02-25-2009, 14:40
А ако има цветна бременност, на теста ще покаже ли положителен ако е бременна ?

SiSsKkAa
02-25-2009, 16:07
Да.Теста отчита всякаква бременност.Ама вие защо толкова се панирате и постоянно правите тестове и постоянно се притеснявате.така какво удоволствие изпитвате от секса като след това 10 дена се притеснявате.и това всеки път.аз ще откача така

Rofl4e
02-25-2009, 16:19
Цветната бременост е тогава когато забременява но цикъла и не спира.Потърси във гугала и прочети.И внимавайте и се пазете.
x3eme при цветната бременост количестовото или цвета на кръвта са различни от обичаиното.
п.с. щом и е дошъл цикъла и не е забелязала никакви промени в него значи няма страшно

Mihailova
02-25-2009, 16:22
Пазете се повече , бъдете по-внимателни и няма да имате проблеми.
Това , че цикълът на една жена е дошъл , че е в нормалното си количество , цвят , не означава , че тя не е бременна. Всяко правило си има и своите изключения . Най-добре да си направи тест за бременност 8 дена след секса , или да отиде на преглед при гинеколог. Той ще й даде най-обективно мнение , както и ще я насочи за опасностите , рисковете по време на секс , както и как да се предпазва от тях.

SiSsKkAa
02-25-2009, 16:24
теста се прави след 2 седмици най-рано 12-тия ден.и аз си мисля,че ако е цветна бременност(макар че е много малко вероятно) кръвта ще е малко променена или ще тече по-малко,все някак ще се усети по нещо,ако жената си познава добре тялото

NeSumJenaTi
02-25-2009, 17:39
По принцип има опасност и по принцип има цветна бременност . . .

princesa_viki
02-25-2009, 19:51
Цветната бременост е тогава когато забременява но цикъла и не спира.Потърси във гугала и прочети.И внимавайте и се пазете.
x3eme при цветната бременост количестовото или цвета на кръвта са различни от обичаиното.
п.с. щом и е дошъл цикъла и не е забелязала никакви промени в него значи няма страшно
Съгласна съм с Rofl4e.Личи ,когато има нещо необичайно в цикъла.Хем цвета е по-различен,хем и количеството. :)

sadsad
02-26-2009, 10:27
Правете безопасен секс,във презарватив.
8-)

dimitar_ak
02-26-2009, 10:33
Здравейте, съжалявам за въпросите, но искам да се убедя за техния отговор. С приятелката ми правим доста често секс и отначало почваме без, но след първите 10 мин слагаме предпазни средства и до сега не е бил късан или да съм свършвал в нея. Искам да попитам има ли някаква опасност така и вчера й дойде - това значи, че няма вероятност да е бременна, нали така?

Съжалявам за глупавите въпроси :(

С последната ми приятелка правихме секс само така, но там не ни притесняваше евентуална бременност. Отговора на въпроса е "Да има риск". Такъв секс е абсолютно недопустим при овулация.