PDA

View Full Version : Защо така се получава ? ;о



guest90
02-25-2009, 14:48
Абе не мога да разбера защо все така зле излизам на снимки... Все ми казват, че изглеждам добре и така нататъка... дори имам приятелки, които постоянно ми го повтарят... а и наистина - и според мен си е вярно, но щом стане въпрос за снимки - стават ужасни... всеки път, когато трябва да се снимам с някого или някой просто ме снима и излизам ужасно... на някой не така ужасно, но пак не се получават просто, а и не е и да кажете, че се притеснявам, когато заставам за снимка... просто не мога да открия проблема, но понякога се получава много глупаво - примерно съм с някое момиче, и тя иска да си направим снимка нали за спомен и аз си помислям как изглеждам в момента, дори и да се огледам и установя, че всичко е ок... след въпросното "щрак" и просто... делят ме секудни до виждането на снимката и раздразнението ми от собствения ми лик излязал по толкова изкривен начин... така да го нарека... та... някакви мнения ? ;о

cherrypezz
02-25-2009, 14:56
Спокойно...и аз излизам зле на снимки.Има моменти,в които се гледам в огледалото и си викам "Ммм че съм хубавка я да се снимам" (колко скромно от моя страна), а на снимката изглеждам ...... ужасно.
Изхода е да не даваш на никой да те снима или да те снимат с твоя апарат и да направят поне 3-4 снимки...поне една от тях ще е станала хубаво :-D

billytalent
02-25-2009, 14:59
Спокойно...и аз излизам зле на снимки.Има моменти,в които се гледам в огледалото и си викам "Ммм че съм хубавка я да се снимам" (колко скромно от моя страна), а на снимката изглеждам ...... ужасно.
Изхода е да не даваш на никой да те снима или да те снимат с твоя апарат и да направят поне 3-4 снимки...поне една от тях ще е станала хубаво :-D

И аз имам същия проблем

Pepincetyy
02-25-2009, 15:27
Спокойно...и аз излизам зле на снимки.Има моменти,в които се гледам в огледалото и си викам "Ммм че съм хубавка я да се снимам" (колко скромно от моя страна), а на снимката изглеждам ...... ужасно.
Изхода е да не даваш на никой да те снима или да те снимат с твоя апарат и да направят поне 3-4 снимки...поне една от тях ще е станала хубаво :-D

И аз имам същия проблем
Хаха и аз. :D

Mihailova
02-25-2009, 15:30
Има фотогенични и нефотогенични хора. Някои са крокодили на снимки , а хубави на живо , както и обратното. Живот :-)

Goddess
02-25-2009, 15:36
Аз съм различно.Понякога мога да се харесам на снимка, понякога мога и да се ужася...
Всички ми казват, че съм ужасно фотогенична, че няма снимка на която да съм излезнала зле, а аз на някои просто се мразя.
Много рядко мога да се харесам на снимки.

shell
02-25-2009, 15:38
може да е нещо временно :) и аз допреди година никак не се харесвах на снимки,но от няколко месеца насам много започнах да се харесвам на снимките :wink: може и при теб да стане така,а и идеята да си направите няколко снимки също става,защото все на някоя ще се харесаш :P

Giva
02-25-2009, 15:45
Има един лаф-магаренце се снимало,магаренце излязло

По темата:и аз не се харесвам на 70% от снимките ама какво да се прави.Понякога просто една усмивка прави снимката ужасна или невероятна.Няма рецепта за това как да излизаш по-добре на снимки. :neutral:

cherrypezz
02-25-2009, 15:48
Между другото веднъж по английски правихме един лисънинг.....и там се говореше,че човек като се гледа в огледалото прави изражението,което според него най-много би се харесало на хората. :-o Също така човек си мисли,че на някои снимки излиза хубаво,а на други ужасно,но за останалите на всички изглежда почти еднакво...

Мен това понякога ме успокоява :D

GaBiIi__
02-25-2009, 16:55
Има фотогенични и нефотогенични хора. Някои са крокодили на снимки , а хубави на живо , както и обратното. Живот :-) taka e :)

LiveFlower
02-25-2009, 17:06
А може би и реално не си много добре....

hahavteen
02-25-2009, 17:09
Просто си нефотогенична. Това което казвате че както се снимаш така излизаш изобщо не е вярно. Баща ми е фотограф и знам :wink:
Аз също не излизам добре на снимки и рядко давам да ме снимат 8-)

tItEufFf
02-25-2009, 17:10
И аз имам проблем със снимките
Всъщност като се снимам сама, изглеждам ужасно просто
Някой друг като ме снима вече се нагласям, чупя стойки, ала-бала...ахахаха .. ама е по-добре..

Не изключвам и като вариант, че може да си въобразяваш. Може би си прекалено сериозна на снимките. Опитай се да се усмихнеш. Или обратното...

My6mYLka
02-25-2009, 17:44
хахах и аз ама ний сме нефотогенични хорицъ :o :lol:

whisp
02-26-2009, 14:30
според мен е вярно - магаре седяло магаре излезнало :D Фотоапарата не изкривява реалноста, просто запечатва даден момент и явно в този момент не си хубава или просто не се харесваш

suitable
02-26-2009, 15:55
хаха, еми не е вярно това.. на фотоапарата наистина излиза съвсем друго като, че ли.. просто съм се гледал дори в огледалото и си викам: "хм, сега си изглеждам добре.. я дай да си направя една снимка, че утре като стана и ще съм рошав и тн и ще ме мързи.." - хоп - правя я и излизам ужасен.. просто едно виждам в огледалото, а друго е на фото апарата. Пробвал съм със светкавица, без светкавица и всички други функции и се получава някак зле.. вярно, че някъде прекалявам и си внушавам, но наистина - едно се вижда, а друго излиза.. тези изрази с магаренцето може и да са забавни, но не са правилни.. : )

sweetsunshine
02-26-2009, 16:42
хаха, еми не е вярно това.. на фотоапарата наистина излиза съвсем друго като, че ли.. просто съм се гледал дори в огледалото и си викам: "хм, сега си изглеждам добре.. я дай да си направя една снимка, че утре като стана и ще съм рошав и тн и ще ме мързи.." - хоп - правя я и излизам ужасен.. просто едно виждам в огледалото, а друго е на фото апарата. Пробвал съм със светкавица, без светкавица и всички други функции и се получава някак зле.. вярно, че някъде прекалявам и си внушавам, но наистина - едно се вижда, а друго излиза.. тези изрази с магаренцето може и да са забавни, но не са правилни.. : ) + и при мен често се получава така и си правя по една фотосесийка от 40-50 снимки от които си харесвам едва 3 максимум 4 :lol:

safetyMode
02-26-2009, 19:44
Спокойно...и аз излизам зле на снимки.Има моменти,в които се гледам в огледалото и си викам "Ммм че съм хубавка я да се снимам" (колко скромно от моя страна), а на снимката изглеждам ...... ужасно.
Изхода е да не даваш на никой да те снима или да те снимат с твоя апарат и да направят поне 3-4 снимки...поне една от тях ще е станала хубаво :-D

И аз имам същия проблем
Хаха и аз. :D

то и аз :D

GaBiIi__
02-27-2009, 00:44
според мен е вярно - магаре седяло магаре излезнало :D Фотоапарата не изкривява реалноста, просто запечатва даден момент и явно в този момент не си хубава или просто не се харесваш
tva sa pulni gluposti :)

Ou7taControL
02-27-2009, 01:55
Има фотогенични и нефотогенични хора. Някои са крокодили на снимки , а хубави на живо , както и обратното. Живот :-) да, съгласна съм :)

DimovB
02-27-2009, 16:15
Има фотогенични и нефотогенични хора. Някои са крокодили на снимки , а хубави на живо , както и обратното. Живот :-)
проблема е в кофти светкавицата :)

varnen4e
02-27-2009, 19:54
Аз пък излизам или ужасно или страхотно.. средно положение няма.. не знам защо.. :D