PDA

View Full Version : разкажете някоя любовна историйка



anitram
02-25-2009, 17:07
на мен не ми се разказва :-P ама айде вие разкажете някоя моля ви хора :D :D

_____________________________
Now playing: Andrew Lloyd Webber - Crazy (http://www.foxytunes.com/artist/andrew_lloyd_webber/track/crazy)
via FoxyTunes (http://www.foxytunes.com/signatunes/) :D

cinderella_gugutka
02-25-2009, 17:41
имаше едно мом4е което харесвах много-той беше 1-то мом4е с което съм се зарибявала.оба4е така се полу4и 4е той от преди това си харесваше една друга и трябваше да избира-избра нея,оба4е тя го одряза,той се от4ая много жестоко и не искаше да 4уе за друга...тогава запо4нах да се зарибявам с едно друго мом4е-в на4алото с нищо не ме привле4е но изведнъж се оказа 4е 3-та година не мога да го оставя(бях се влюбила до уши в него).оба4е той винаги знаеше как да ме нарани жестоко и след толкова време на страдания реших 4е е време да го оставя.затова тръгнах с едно друго мом4е,но предишния не ми излизаше от главата и се наложи да скъсам с гаджето.времето минаваше и един ден аз пак реших 4е трябва да го забравя(за милионен път ми разби сърцето) и срещнах едно друго мом4е и така се слу4и 4е тръгнахме....сега си хода с това мом4е и съм щастлива с него-влюбена съм и не се оплаквам(поне за сега нещата са добре).не мога да кажа 4е напълно съм забравила предишния но...3 години любов трудно се забравят.сега поне съм щастлива :-)

myNameIsImmortal
02-25-2009, 17:45
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

BaiToq
02-25-2009, 17:45
Червената шапчица си
вървяла из гората и я срещнал
вълка.Опънал я.
Станало и густо и продължила да
си върви.
Срещнал я ловецът и той я опънал.
Червената шапчица си
помислила:"Ееех,поне пари да им взимах..."

YellowZ
02-25-2009, 17:51
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

Тая приказка и аз я знам !!!

yan4etyy
02-25-2009, 18:32
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

Тая приказка и аз я знам !!!
:razz:

yan4etyy
02-25-2009, 18:32
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

Тая приказка и аз я знам !!!
:razz:

yan4etyy
02-25-2009, 18:32
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

Тая приказка и аз я знам !!!
:razz:

yan4etyy
02-25-2009, 18:32
Имало едно време един човек, който решил да създаде форума ТеенПроблем, където младежите от 13 до 19 годишна възраст наречени тийнове, и други възрасти хора да могат да споделят и намират решение на проблемите с които не могат да се справят сами. Но най-важното в този форум била ТЪРСАЧКАТА, която и ти трябва да се научиш да ползваш..

Тая приказка и аз я знам !!!
:razz:

My6mYLka
02-25-2009, 19:16
Веднъж червената шапчица тръгнала към баба си
и от един храст се показала главата на вълка
Червено шапчице,червено шапчице,червено шапчице,
"Имаш ли баница"
"Да отвърнала тя"
Ами завита ли е във вестник"
"Да , но защо?"
" Не ми се разправяй ма, давай вестника че имам по важни нужди" :lol:

Jumbie483
02-25-2009, 19:28
и мен ме мързи..
но любовната история на форума е пряко заплетена с търсачката ;)

aciko
02-25-2009, 19:48
В един прекрасен Февруарски много студен следобед,както си вървях омърлушен по улицата с почти замръзнали ръце,крака,мъде и т.н и си пуших цигара,ме спира една много хубава,надарена и секси пичка,и ми иска запалка.
Аз и казах,че първо трябва да си я изработи,но естествено се шегувах и се усмихнах,нооо момичето явно беше голяма парясница и незнам хареса ли ме,но ме покани у тях.Каза ми,ако искам да отида до тях да се сгрея,аз на благо сърце приех и така отидохме у тях.Там и разказах,че ми са замръзнали мъдете,а тя незнам какво направи но беше бърза като сперматозоид и докато се изкажа,вече беше свалила панталона и ми беше налапала мъдете,сигурно е голяма майсторка.Беше като печка "Елва" с 2 реотана,така ми ги сгря,че още малко и щях да получа ерекция.После ме попита дали не иска да ми покаже леглото,аз и казах,че искам и така отидохме и и показах Маурисио,тя беше изумена и така един бурен секс цели 30 мин.
След това си отидох и и дадох номера си,след това тя ми се обади и оттогава до сега сме заедно.

Случката не е реална и всяка прилика или съвпадение с действителни лица е напълно случайна

AFT
02-25-2009, 20:29
Не знам дали го осъзнаваш, но всяка една тема в този раздел си има история. =О Ебати безсмислената тема.