PDA

View Full Version : имам нужда от помощ!



medvih
02-25-2009, 18:26
влюбих се в едно моиче,което познавах от около 3 години-винаги съм я харесвал,но за пръв път изпитвам такива чувства към нея!Тя си има гадже,но по мои наблюдения те не са в много добри отнушения в момента....
като факт мога да спомена,че за последните 3 дни тя ме измъкна от 3 много гадни ситуации ей така безкористно :P ...това едва ли някакъв особен знак,но при тези чувства,които имам към нея всяка нейна реакция ми изглеждт като знак....
нямам представа какво да направя-не искам да действам прибързано без стратегия,защото имам горчив опит от това,а и сега докато тя все още си има приятел едва ли директното ми разкриване ще помогне особено....
като цяло мога да кажа,че нямам особен опит с момичетата и незнам много за тях,така че моля бъдете по-конкретни :oops: .....

endona
02-25-2009, 18:36
Като за начало говори с нея за връзката и - как вървят нещата,как приятеля и се отнася към нея, щастлива ли е? Може да се окаже, че всъщност изобщо не се разбират, но е с него само, за да не е сама. Глупаво е, но не е изключено. Успех и по-смело! \:D/

medvih
02-25-2009, 18:46
незнам не е ли малко досадно така да питаш някое момиче за оптегнатите и отнушенията с нейният приятел...незнам според мене ще ме отреже по тази тема....и да попитам също какво мислиш тия "услуги" които направи за мен значат ли нещо....също искам да кажа,че преди няколко години бяхме в лоши отнучения заради една моя издънка :oops: .....

endona
02-25-2009, 18:50
незнам не е ли малко досадно така да питаш някое момиче за оптегнатите и отнушенията с нейният приятел...незнам според мене ще ме отреже по тази тема....и да попитам също какво мислиш тия "услуги" които направи за мен значат ли нещо....също искам да кажа,че преди няколко години бяхме в лоши отнучения заради една моя издънка :oops: .....Това, че си мислиш, че ще те отреже, не значи, че ще те отреже. А и ако се скатаваш и си траеш има голям шанс някой "по-досаден" да ти я отмъкне под носа.

cherinka
02-25-2009, 19:10
на психиатър ли се лекуваш?

myNameIsImmortal
02-25-2009, 19:22
на психиатър ли се лекуваш?
Недей така, момъка тепърва ще започва да ходи 8-)

vesSynkaa
02-25-2009, 19:33
Има си гадже?
Ми кво искаш тогава?
Да развалиш връзка може би? :D
За теб може да е знак , ама не е . ;)

Presley
02-26-2009, 07:59
Остави отнУшенията им на тях самите.

LoveSuckz
02-26-2009, 08:12
Остави отнУшенията им на тях самите.
Човека е прав ;)