PDA

View Full Version : Микробиология



loveme123
02-25-2009, 20:06
Здравейте,

Има ли някой компетентен в областта ан биологията и специално микробиологията. Интересуваме за някакъв учебник по този предмен който да е ясен и разбираем. Ако има някой които учат медицина в момента и могат да ми помогнат, ще се радвам да ми препоръчат някакъв учебник който да ми е от полза.


П.С. Искам да е някаква литература в учебник а не в страниците на интернет, защото не разчитам толкова много на тази информация.

kalpazanka
02-28-2009, 06:45
Микробиологията на професор Митов ти препоръчвам. Когато аз си я купих, беше 25 лв. Сега идея нямам колко струва.

Pr3t3ntious
03-02-2009, 20:54
Здравейте,

Има ли някой компетентен в областта ан биологията и специално микробиологията. Интересуваме за някакъв учебник по този предмен който да е ясен и разбираем. Ако има някой които учат медицина в момента и могат да ми помогнат, ще се радвам да ми препоръчат някакъв учебник който да ми е от полза.


П.С. Искам да е някаква литература в учебник а не в страниците на интернет, защото не разчитам толкова много на тази информация.


mii zna4i az u4a mikrobiologiq i imam dosta ne6ta no sa pisani v tetradka, ako e ne6to opredeleno, a ne cql u4ebnik bih mogla da ti pomogna :) pi6i ako re6i6 :P

praskovka91
03-28-2009, 12:04
Elena Karova..edin sin u4ebnik..az sym mnogo dovolna..mnogo razbiraemo e napisan:)