PDA

View Full Version : Обича ли я ?



summerlove66
02-25-2009, 20:36
Значи историята е следната .. Той си има гадже от около 6 7 месеца , толко някъде .. И преди да тръгне с нея сме имали нещо , почти се стигна до секс , но почти ! .. И сега един ден нали си пишем , щото си останахме приятели и се ебаваме да си ходиме на гости .. И наистина това стана .. Отидох му на гости и се случи каквото се очакваше .. За нищо не съжалявам , беше ми много хубаво .. А в същото време той ходи с друга .. Това между нас се повтори и така няколко пъти .. Не изпитвам чувство за вина , но той един път каза нещо от сорта на " Леле аз съм много тъп" , но пак си направихме това , което искаме .. Са може да звучи много долно за нас двамата , но се поддадох на изкушението и съвестта не ме гризе .. Но друг ми е въпроса дали той я обича или какво има към нея .. Като имаме предвед , че тя си му пуска . но в същото време е и с мен ;]] .. :|

summerlove66
02-25-2009, 20:43
А иначе това в подписа ми не е вярно дето пише " Заедно от един колко си време " .. Просто не става да се махне ;]]

LudoMlado
02-25-2009, 20:43
кефиш ме :D Пича ни тебе ни нея обича само си праи кефа. Тва мога да ти кажа.

summerlove66
02-25-2009, 20:46
кефиш ме :D Пича ни тебе ни нея обича само си праи кефа. Тва мога да ти кажа.Хихи ми че то и аз си правя кефа обаче щот уж много я обича .. Пък каква обич :(

3oPuTy
02-25-2009, 20:47
Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
Гледай си живота и не бери грижа за другите ;)

summerlove66
02-25-2009, 20:49
Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
Гледай си живота и не бери грижа за другите ;) Е евала :P ..

Balmy_I
02-25-2009, 21:05
мии добре де като го прави с теб и му е приятно и т.н.,защо си ходи с нея,ами тя ако разбере...никак няма да и стане приятно,не е ли по-добре да поговориш с него и да му кажеш да реши коя иска,защото не виждам причина така да постъпва с приятелката си при положение,че всичко уж върви добре,но май той харесва теб незнам...Поговорете следващия път когато се видите преди да се нападнете :-D 8)

LudoMlado
02-25-2009, 21:50
мии добре де като го прави с теб и му е приятно и т.н.,защо си ходи с нея,ами тя ако разбере...никак няма да и стане приятно,не е ли по-добре да поговориш с него и да му кажеш да реши коя иска,защото не виждам причина така да постъпва с приятелката си при положение,че всичко уж върви добре,но май той харесва теб незнам...Поговорете следващия път когато се видите преди да се нападнете :-D 8)

Не може всички винаги да са победители. Случват се такива неща, на оня му е добре на нея й е добре а оная другата хич нищо не знае даже пък и да разбере момчето 100% нема го интересува а наща мачка няма нищо общо с нея така чееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

myNameIsImmortal
02-26-2009, 10:34
направете 3ка.. това ще му хареса още повече..

GossipGirl89
02-26-2009, 11:08
Уф това е много гадно... Ти казваш, че не ти пука, но все пак се опитай да се поставиш на мястото на другото момиче - ако твоят приятел действаше така как щеше да се почувстваш? :?
След като не те интересува факта, че той е обвързан какво значение има дали обича приятелката си ? Щом й изневерява по-вероятно е да не я обича. Ако питаш мен пича просто си прави кефа и с двете ви, но не му пука за нито едната :)

XXX_f
02-26-2009, 11:22
Може и да я обича, но явно му липсва нещо в нея което намира в теб. Не си прави илюзии че ще бъдеш с него!!! Моментна страст може да се повтори може и да не...но мой съвет е да не бъдеш последната дупка на кавала !!!

Alderis
02-26-2009, 11:24
На теб пука ли ти какво изпитва към нея?
Ако положението те задоволява, и не искаш нищо повече от него, освен да се виждате за едно бързо "чук" парти, си свиркай и да не ти пука. Ако вече искаш връзка от него, това променя играта ти. Иначе какви са му отношенията с другата си е лично негов проблем.

mysterious93
02-26-2009, 11:27
Е на теб к'во ти пука,какво изпитва той към нея?!
Нали на теб така ти е добре ... Явно и на него му харесва ...
Гледай си живота и не бери грижа за другите ;) Е евала :P ..

evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!

kobrichka
02-26-2009, 11:30
Може и да я обича, но явно му липсва нещо в нея което намира в теб. Не си прави илюзии че ще бъдеш с него!!! Моментна страст може да се повтори може и да не...но мой съвет е да не бъдеш последната дупка на кавала !!!

Напълно съм съгласна.

curka87
02-26-2009, 11:33
Това, което правиш никак не е хубаво. Все пак се постави на мястото на приятелката му......? Сигурно няма да ти е много хубаво.
Но...ти казваш, че не ти пука- еми какво тогава си се завайкала дали той я об ича. Щом на теб така ти е добре и на него явно също- карайте си живота.А с приятелката си той сам да се оправя.

Alderis
02-26-2009, 11:44
evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!
Слабоумно пале. Картинката в подписа ми е предназначена точно за индивиди като теб.

MartyParty
02-26-2009, 11:47
Пъф...Като начало не е много честно спрямо нея.Женската солидарност за нищо я нямате.Друг въпрос е,че последиците няма да са приятни за никого. :? Но както и да е.Предполагам ,че на него не му харесва сексът с нея,но пък за това твоята врата(ако мога така да се изразя) е винаги широооко отворена. 8)

summerlove66
02-26-2009, 11:50
Смисъл аз за нея знам , че си позволява волности и никак не е примерното момиче .. За това не му пука , че и правя гадно .. На мене ми е добре с тоя човек .. Незнам какво искам от него .. Но ако поискам е сега да ида да го видя ще стане .. Не мисля , че съм последна дупка на кавала .. А относно това да ми се връща .. Достатъчно съм патила в тоя живот и ако трябва още , няма да ми е трудно да се спрява отново .. Важното е , че за момента ми е добре ...

mysterious93
02-26-2009, 11:54
evala 4e te potupa po gurba li? edva li q obi4a po skoro sig ima simpatii kum neq ..ako q obi4a6e ti nqma6e da igrae6 takava rolq...i vse pak 6tom tq mu e gadje a ne ti zna4i s ne6to e po dobra ot teb.No 6tom ti nqma6 4uvstva kum nego zna4i ne ti puka.Ina4e dano da ti se vurne tupkano da hodi6 s nqkogo i toi da se 4uka s druga zad gurba ti!
Слабоумно пале. Картинката в подписа ми е предназначена точно за индивиди като теб.

q bqgai we 8)

Punisherrr
02-26-2009, 14:58
Дали я обичал... хаха 8-) тва ако е обич - трамвай да стана.
Тоя си прави квото си иска с вас :-D ама щом на теб ти харесва.. #-o
(после хленчите,че мъжете са такива и онакива и се отнасят с вас лошо...)

Wrathchild
02-26-2009, 15:10
Ясно ми е колко я обича. Еднократна изневяра, добре, не го приемам, но има такива, за които действително не значи нищо. Но последвали няколко със същата дама... голяма любов ще да е.

111111111
02-26-2009, 15:24
Уф това е много гадно... Ти казваш, че не ти пука, но все пак се опитай да се поставиш на мястото на другото момиче - ако твоят приятел действаше така как щеше да се почувстваш? :?
След като не те интересува факта, че той е обвързан какво значение има дали обича приятелката си ? Щом й изневерява по-вероятно е да не я обича. Ако питаш мен пича просто си прави кефа и с двете ви, но не му пука за нито едната :)
+

KpucuTo0o92
02-26-2009, 15:27
Аз мисля че не я обича :? ако ч обичаше не би постъпил така с нея :)

aka6a_vamp
02-26-2009, 15:39
Секунда само,ще си бръкна в носа и ще ти кажа дали я обича..

flix
02-26-2009, 15:41
Секунда само,ще си бръкна в носа и ще ти кажа дали я обича..

Бръкна ли?Е,обича ли я? :s :s

aka6a_vamp
02-26-2009, 15:42
Е па бръкнах,ама не намерих отговора на въпроса и,а други интересни неща..

flix
02-26-2009, 15:43
Е па бръкнах,ама не намерих отговора на въпроса и,а други интересни неща..

тцтцтц :? Възмутен съм :>

summerlove66
02-26-2009, 18:54
Хаах спокс , знам че нямате гадателски умения .. Искаx просто мнение ;]]

Uzerneim
01-05-2014, 18:41
не

sramejlivkaa
01-06-2014, 08:05
Казват, че който обича не търси друг. Но незнам до колко е така. Ревнува ли те? Ревнува ли нея?

sramejlivkaa
01-06-2014, 08:11
Може и да я обича, но явно му липсва нещо в нея което намира в теб. Не си прави илюзии че ще бъдеш с него!!! Моментна страст може да се повтори може и да не...но мой съвет е да не бъдеш последната дупка на кавала !!!

Е добре де аз мисля, че каквото и да търси ще си го търси в човека, когото обича. Явно не я обича достатъчно, че не намира всичко в нея.

Uzerneim
01-06-2014, 17:11
Е добре де аз мисля, че каквото и да търси ще си го търси в човека, когото обича. Явно не я обича достатъчно, че не намира всичко в нея.

е не е така

djipsito
01-07-2014, 18:00
На мен ми е интересно защо ти се чудиш дали я обича, като за тва трябва да се замисли той ? Всъщност ти знаеш отговора. Прави си кефа докато ти е кеф.
Също ми е интересно... ОК, не е коректно спрямо неговата да си ляга с него, ама щом той не мисли за нея (ако уж я обича), защо авторката да мисли ? Все пак не тя излиза с нея, а той.

Ако ти е удобна тази ситуация и не се чувстваш зле, продължавай така. Не знам как другите решиха, че в такива ситуации само момчетата си правят кефа. Авторката едва ли реве докато правят секс и от темата й не личи да е дълбоко наранена от ситуацията.