PDA

View Full Version : влизането по мачове



bordon
02-25-2009, 20:40
не съм сигурен дали това е раздела, но все пак - на 14 съм и много обичам да ходя на мачове. Всичко си е супер, ама стигна ли там до ушевите на входа, става тегаво. Вярвам, че не съм единствения, на когото му правят проблеми за годините. Споделете сега как ги ментите там, за да влезнете!

Интересното е, че преди няколко години ходех сам и никой не ми правеше проблеми, а сега ме гледат, все едно съм им седнал на яденето.

Rowdy
02-26-2009, 06:41
аз на времето на влизане винаги се разговарях с някой чичка и пролеми от тва естество не съм имал :?

Alcoholocaust
02-26-2009, 11:57
Ъъъ...
И на мене са ми правили доста пъти проблеми, даже ми се е налагало да заобикалям или прескачам.. Иначе съм виждала как преди мене, са влизали 7-8 годишни лапенца, без проблем.. :x

Освен да заговориш някой чичка на влизане, или ако ходиш с някой по-голям, предполагам, че няма те занимават. 8-)

gsh
02-26-2009, 13:13
точно, влизаш с някой възрастен ....
то по-големият номер е да влезеш без билет :grin:

psychopath
02-26-2009, 17:05
миналия път на левски - цска

имате ли 18?
-така като ни гледаш имаме ли?
-не можем да ви пуснем...намерете някой, с който да влезете

намерихме първите 2ма (мн пияни)

и тия
-тва баща ти ли е?
-да
-от кога
-от 5 минути
-добре айде влизай

:D

преди вярно не правеха такива проблеми :shock:

gsh
02-26-2009, 17:17
Че то не трябва ли да имаш 16, за да те пускат по мачове ? :-o

bordon
02-26-2009, 18:02
и аз така правя, ама някой път не вярват, глупости, правят се на мъже пред мене, като че ли много им пука с кого съм.

DisciplineAndOrder
02-27-2009, 20:14
Че то не трябва ли да имаш 16, за да те пускат по мачове ? :-o

би трябвало да трябва

...

cska7o
02-27-2009, 22:08
не съм сигурен дали това е раздела, но все пак - на 14 съм и много обичам да ходя на мачове. Всичко си е супер, ама стигна ли там до ушевите на входа, става тегаво. Вярвам, че не съм единствения, на когото му правят проблеми за годините. Споделете сега как ги ментите там, за да влезнете!

Интересното е, че преди няколко години ходех сам и никой не ми правеше проблеми, а сега ме гледат, все едно съм им седнал на яденето.

Ами да ти кажа.. и аз съм на твоите години и попринцип ходя на мачове с един фр (б.а. на 15, ама въобще не прилича на толкова) и нз, ама никога не са ни правили проблеми за влизането..

cherinka
02-27-2009, 23:03
на 14г. имах ебати и циците и никой не ми праеше проблем 8-)

FockidyFockFock
02-28-2009, 00:04
на 14г. имах ебати и циците и никой не ми праеше проблем 8-)
:lol:

Преди 2 трябваше да се разправям с госин пулицай, за дето нямам 18. Друг път не ми се е случвало. Не че съм редовен де, но...
В крайна сметка "номера" с чичкото, винаги ги задоволява. :-D

smeshnik
02-28-2009, 10:34
Правят когато ходиме... 3-4 човека сме, но никой няма 18 и като ни питат дали имаме придружител казваме, че е влезнал и ако не повярват почваме да се разправяме докато половината сектор, който се е събрал зад нас на опашката не се разкрещи и ни пускат

term0t0
03-06-2009, 10:26
точно, влизаш с някой възрастен ....
то по-големият номер е да влезеш без билет :grin:по-голям номер е да влезеш с боеприпасите без да уговорка с полицията..