PDA

View Full Version : На Горещия Стол е UnaBletoLoVeU!



s3xy
02-25-2009, 21:49
По молба на UnaBletoLoVeU я слагам на стола за два дни, защото не иска за седмица :) Успех и приятно отговаряне!

LiveFlower
02-25-2009, 21:53
снимка?

FockidyFockFock
02-25-2009, 22:01
Употребяваш ли нЕкви нАркотици? http://i41.tinypic.com/9jf9kk.gif

afterforever
02-25-2009, 22:21
А ти каква искаш да станеш като пораснеш? (представете си го с интонация на малко любопитно до досада момиченце)

Jumbie483
02-25-2009, 23:07
от къде си ?!
братя, сестри ?
любима група ?
гадже имаш ли ?
как се казваш ?
хоби ?
какво ще промениш ако имаш възможност в политиката на нашата държава ?

SWASTIKA
02-26-2009, 05:44
Имаш ли много приятели?

Antes s

Still1ME1Still1HERE
02-26-2009, 11:23
Добре,първи въпрос :
Люто шкембе или мазна баница?Гарнирани съответно с бира или боза/айрян или не :D

Balooon
02-26-2009, 13:11
име:
любимо число:
любимо животно:
къде учиш:
любим предмет в у-ще:
любимо местенце:
любима държава/град:

Айде стига за сега..Приятни 2 дни :)

SWASTIKA
02-27-2009, 06:01
Cherchez la femme!

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:02
Добре,първи въпрос :
Люто шкембе или мазна баница?
Мазна баница :D със айрян в събота сутрин .. мммм...

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:03
Снимка след като се върна от лекар (= тоест към 11
Употребяваш ли нЕкви нАркотици? http://i41.tinypic.com/9jf9kk.gif
Даже цигари не съм пушила. Не съм и пробвала :)

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:09
име:
любимо число:
любимо животно:
къде учиш:
любим предмет в у-ще:
любимо местенце:
любима държава/град:

Айде стига за сега..Приятни 2 дни :)

Йоана
7, защото носи късмет на семейството ми :)
кучета харесвам, но ме е страх от тях; котките са сладки и ако дават мога да им се радвам (да ги тормозя) с часове, а пък риби мразя, защото всичките, които съм имала умираха много бързо :(
МГ "Баба Тонка", Русе
литература <3
Преди обичах кея и всичките мънички улички до Дунава, където прекарвах времето си миналото лято с най-добрата си приятелка. Вече не ходя там, защото ми навяват тъжни спомени, тъй като с това момиче вече се отдалечихме заради неща, които и двете искахме онова лято. "СъдбЪ ;D"
Обичам България, сериозно. И всеки ден ми е гадно, защото знам, че нашите ще бъдат адски разочаровани, ако остана д уча тук, а аз толкова искам да се опитам да направя нещо за страната. Харесва ми Германия и бох отишла отново за не знам кой път :-D

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:10
Cherchez la femme!
Това е подло :D знам само английски и немски отгоре-отгоре :P

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:12
А ти каква искаш да станеш като пораснеш? (представете си го с интонация на малко любопитно до досада момиченце)
Журналистка, въпреки че не знам дали ще успея да се реализирам, имайки в предвид децата на онзи и децата на тази, които си ги бутат измежду редиците на медиите и едва остава място за някой обикновен човек, без родители, роднини в парламента или някъде из вестниците и телевизията.

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:23
от къде си ?!
братя, сестри ?
любима група ?
гадже имаш ли ?
как се казваш ?
хоби ?
какво ще промениш ако имаш възможност в политиката на нашата държава ?

От Русе
Нямам
Нямам нито любима група, нито любима песен, защото постоянно харесвам някоя нова песен, която слушам 3 дни без спиране, омръзва ми и си намирам друга. Харесвам поп, пънк, алтернатив рок и старите хитове. Чалга слушам понякога покрай гаджето у тях или като сме някъде.
Да, имам. От година и 2 месеца :p
Йоана
Да чистя :D (донякъде съм сериозно) ;р обичам да си пиша разни неща
Какво бих променила...това не е тема за няколко реда. Като за начало мразя онези турци, които все още ни имат за роби, говорят на езика си на обществени места и очакват от нас да го разбираме. Не харесвам циганите, защото една голяма част от тях концентрират вниманието си само върху възпроизвеждането. Скоро се чудих дали ако имаха пари за презервативи или им раздаваха такива щяха да ограничават броя на децата си в рамките на нормалното. (няма да казвам да имат толкова деца, колкото имат възможност да отгледат, защото реално те и за себе си не могат да се грижат;визирайки не само храната и всекидневните нужди, а и образованието). Предполагам все някой е виждал мненията ми по темите, свързани с държавата и реда и колко много се дразня от безредието, и от факта, че всеки казва, че не може да променя, но всички ние, заедно можем, но никой не се замисля, и не издържам да виждам някакви бабички, които едва ходят със скъсаните си палта, броят жълти стотинки и си купуват хляб, а в същото време някой някъде говори как са увеличили пенсиите двойно. Ами те колко бяха, че сте ги учеличили 2но? 60 лв? И сега са почти 120? А цените колко скочиха. Сякаш нещо са направили като са дали на бедните мизерни пари, които само за тока не стигат. И в същото това време те се возят в адски скъпи коли, купуват си излишни лиготийки и говорят за излишъка в хазната...спирам за сега, че се ядосах, а не трябва, имайки предвид, че съм на лекар за сърцето :D

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 06:24
[quote=SWASTIKA]Имаш ли много приятели?

Antes s

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 07:48
искаш ли бира?
а картофки?
ще ме сложиш ли на стола? 8-)

Бира не искам, картофки..мм...искам торта :D И да, ще те сложа на стола ;p ако съм на кеф шегувам се :p

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 07:49
http://www.prikachi.com/files/627394b.jpg

http://www.prikachi.com/files/627395v.jpg - много стара снимка

jghgh
02-27-2009, 11:24
Поради что искаш да си само 2 дена? :]

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 13:27
Поради что искаш да си само 2 дена? :]

Защото почти никой не ме познава и съответно няма как да се "заяжда" или интересува защо точно такава е гледната ми точка примерно (като при Свастика) и няма смисъл да стоя толкова много ;p

SiegHeil
02-27-2009, 14:26
Колко е часа ? 8-)

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 15:03
17:03 :D

Jesus
02-27-2009, 15:04
Не позна 17:04 :-P
Аниме, манга или хентай ?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 15:42
^ъъ такива въобще не гледам, тъй че Мадагаскар 8-)

Jesus
02-27-2009, 19:59
Кой ще те наследи на стола ?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:02
voLtage, защото помоли :)

SiegHeil
02-27-2009, 20:08
Що си с тоя аватар ? :>

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:09
С него съм от доста време и не намирам за нуждно да го сменям. Все още го харесвам-шаренко е, не е натруфено, някак стилно..хубаво си ми е :)

SiegHeil
02-27-2009, 20:12
Би ли убила някой познат за да оцелееш...ако се наложи ? 8-)

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:15
Би ли убила някой познат за да оцелееш...ако се наложи ? 8-)

Ее :D на момента няма да мисля какво правя и вероятно бих, но после бих искала да умра, защото ще се чувствам виновна и каквато съм плашлива няма да мога да заспивам, виждайки духа на убития от мен..но и дори да искам да умра от чувство за вина, и за това ще ме е страх. Дано не попадам в такава ситуация, чеее...няма благоприятен изход. Нито ми се умира, нито искам да убивам...че мен и хлебарка ме е страх да размажа, за да не я чувствам, умираща, под ръцете ми :D

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:16
Слагаш ли мляко в чая?
Не. Слагам бисквити в чая :D обожавам да топя шоколадови бисквитки в гореееещ чай и те да стават мекички. *ями*

Neftochimic
02-27-2009, 20:22
не видях някой да те е питал - на колко години си ?

FockidyFockFock
02-27-2009, 20:23
Да кажем, че имаш право да убиеш даден човек (един), само със щракване на пръстите, кого би избрала, и защо?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:25
не видях някой да те е питал - на колко години си ?
17 :)

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:27
Да кажем, че имаш право да убиеш даден човек (един), само със щракване на пръстите, кого би избрала, и защо?

О, сетих се. Ахмед Доган. Е за тоя човек няма да ми е тъжно, нито ще ми тежи на съвестта. Смърт за тоя изверг...на момента!
*може ли към образа му да вкюча поне 95786 цигани и турци, които мразят българите и се опитват да върнат "робството", че даже са го върнали до някаква степен? Мооооля (wasntme) :-)

Decu
02-27-2009, 20:41
Как си определяш самочувствието?
Ниско или високо?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:43
Точно покрива това, което съм.
Знам, че визираш мнението ми в онази тема и това дали съм умна и до колко. И да, мога и тук да го кажа :D Имам си ценностна система, грамотна съм (даа, за разлика от 99те% от форума пиша правилно, изключвайки грешките, които правя от бързане), образована съм и имам обща култура. Знам как да се държа с хората около мен (без да включвам форума, защото това не са хора, а профили). Ето за това мисля, че съм умна. И на последно място са и оценките, получени не в някой техникум, а в МГ :)

LiveFlower
02-27-2009, 20:47
Що си толко комплексирана? :(:(

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:47
Написах го в предното мнение.

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:48
Що си толко комплексирана? :(:(

:lol: Защо пък да съм? :D Айде пак с вашите "обиди". Всеки, чиито мнение не ви изнася и айде-комлексар :D

Decu
02-27-2009, 20:54
^:lol: :lol:

Ааа, оценките над всичко! :twisted:

Metaphoric
02-27-2009, 20:56
Да кажем, че имаш право да убиеш даден човек (един), само със щракване на пръстите, кого би избрала, и защо?

О, сетих се. Ахмед Доган. Е за тоя човек няма да ми е тъжно, нито ще ми тежи на съвестта. Смърт за тоя изверг...на момента!
*може ли към образа му да вкюча поне 95786 цигани и турци, които мразят българите и се опитват да върнат "робството", че даже са го върнали до някаква степен? Мооооля (wasntme) :-)

яя, каква си добричка х)

може ли да се разпиша и аз ?

a) любимата ти закуска каква е :Р
b) смяташ ли, че възрастта има някакво значение, когато си говориш с някого?
c) обичаш ли плюшени овце ? :Р
d) обичаш ли безпорядък ?
е) с какво може да те вбеси човек ?
f) ..кога ще играем скрабъл ? Р:

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 20:58
Значи следващия ми въпрос е какви наркотици ползваш?

Никога не съм докосвала някакъв наркотик. Даже цигари не съм пробвала.

*ирония, а? :D

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:01
Да кажем, че имаш право да убиеш даден човек (един), само със щракване на пръстите, кого би избрала, и защо?

О, сетих се. Ахмед Доган. Е за тоя човек няма да ми е тъжно, нито ще ми тежи на съвестта. Смърт за тоя изверг...на момента!
*може ли към образа му да вкюча поне 95786 цигани и турци, които мразят българите и се опитват да върнат "робството", че даже са го върнали до някаква степен? Мооооля (wasntme) :-)

яя, каква си добричка х)

може ли да се разпиша и аз ?

a) любимата ти закуска каква е :Р
b) смяташ ли, че възрастта има някакво значение, когато си говориш с някого?
c) обичаш ли плюшени овце ? :Р
d) обичаш ли безпорядък ?
е) с какво може да те вбеси човек ?
f) ..кога ще играем скрабъл ? Р:

от няколко дни ми се яде бутерка със шунка от Топлите (happy) и все ме домързява да изляза до там ;D
да, затова не си говоря с теб..нали ти казах по-рано. *обичкам те (=
всъщност не мисля, че е толкова важна. Особено колкото повече порастваш, толкова по-незначителни са годините.
сладки са тея плюшени овце
не, мразя!
ако ми разхвърля стаята :D *това е донякъде така* пък и с много други неща..пробвай утре :p
на рождения ти ден ще играем (= ;п !

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:02
^:lol: :lol:

Ааа, оценките над всичко! :twisted:

Миличка, ти да четеш можеш ли? :lol:

BioX
02-27-2009, 21:04
имаш ли други регове във форума?
не лъжи ше питам някои мод :lol: :lol: :lol:

Decu
02-27-2009, 21:04
^:lol: :lol:

Ааа, оценките над всичко! :twisted:

Миличка, ти да четеш можеш ли? :lol:

Мда, миличка, а ти да не се правиш на интересна можеш ли?

hardball
02-27-2009, 21:07
Колко си висока? :-o

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:09
имаш ли други регове във форума?
не лъжи ше питам някои мод :lol: :lol: :lol:

Нямам :) питай някой мод :lol:

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:11
^:lol: :lol:

Ааа, оценките над всичко! :twisted:

Миличка, ти да четеш можеш ли? :lol:

Мда, миличка, а ти да не се правиш на интересна можеш ли?

:D да

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:11
Колко си висока? :-o

165

hardball
02-27-2009, 21:13
Колко си висока? :-o

165
Значи не е от там.
Подигравали ли са ти се за нещо като малка?
Защо отговаряш на всеки с отделен пост, искаш да натрупаш повече ли?

Pliok0019
02-27-2009, 21:14
Колко си висока? :-o

165
Колко тежиш?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:15
Колко си висока? :-o

165
Значи не е от там.
Подигравали ли са ти се за нещо като малка?
Защо отговаряш на всеки с отделен пост, искаш да натрупаш повече ли?

Не са.
Защото така ми е по-лесно отколкото да копирам въпросите в един пост и да отговарям на всичките на едно място.

Jesus
02-27-2009, 21:26
Религиозна ли си ?
Кое е "по-важно" религията или родината ?
Чувала ли си за "Mangekyou" ?
Харесваш мадагаскар, а не ти харесва анимето :(

Spider4eto
02-27-2009, 21:27
Преди като съм ти засичала мнения по форума си ми правила доста добро впечатление със стил на изказване и т.н. Пак беше леко заядлива, но не правеше злобни забележки без причина. На какво се дължи изказването ти в темата за снимките: някаква промяна, временно раздразнение(благодарение на което всеки ти се вижда черен) или просто винаги си била такава, но не съм го забелязала?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:28
Колко си висока? :-o

165
Колко тежиш?

45 кг

StayFly
02-27-2009, 21:31
Защо си такава кучка?

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:32
Религиозна ли си ?
Кое е "по-важно" религията или родината ?
Чувала ли си за "Mangekyou" ?
Харесваш мадагаскар, а не ти харесва анимето :(

Не съм чак толкова религиозна.
Родината определено.
Ъм..мон-чи каза, че е аниме геройче. :D
Честно казано не съм гледала. Може да погледам някой път. (=

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:33
Защо си такава кучка?
Защото ми се спи. ;D

Overpowered
02-27-2009, 21:37
май в риъл лайф не получаваш много внимание?
наистина ли се имаш за хубава? :D :D :D

п.п грозна си ;)

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:39
май в риъл лайф не получаваш много внимание?
наистина ли се имаш за хубава? :D :D :D

п.п грозна си ;)

Получавам достатъчно внимание.
Не се имам за хубава, а за умна. :D
*май ви схванах логиката-която има огромни цици и много пудра е мноооого умна. Got it. :lol:

BioX
02-27-2009, 21:41
Падала ли си по глава? :D :lol:

UnaBletoLoVeU
02-27-2009, 21:42
Не.

Jesus
02-27-2009, 21:46
Ако ще гледаш аниме ти препоръчвам Street Fighter не е хиляди епизоди и е класка :) това е първото аниме което гледах :) ще останеш доволна, сега като се сетих за него ще си го сваля съветвам те и ти да си го дръпнеш :)
Много лесно реши че предпочиташ родината пред религията, защо ? :?

Spider4eto
02-27-2009, 21:46
Защо ми изпусна въпроса? 8-)

ScionOfStorm
02-27-2009, 22:27
Добре, дай сега да заебем излишните шитове и простотии - държиш се като тотален асоциален човек, който вижда светлина 2 пъти в седмицата и контактува с домашните мебели и дърво, вместо хора. Дори и да не отговаря на истината това, ти го изкарваш по този начин.

Според теб това логично ли е, смислено ли е?

Каква музика харесваш?

Не мислиш ли, че макар че си "умна" и "грамотна", не ти си добра за бъдещето на България, което така обсъждаш? Злобата общо-взето е най-хаотичното, лошо и изяждащо чувство и винаги води към разруха. Не мислиш ли? Тогава как ти си подходяща за бъдещето на България?

Защо имаш склонност към глобализиране на нещата и от време на време повърхностни възприятия?

HeartOfRaven
02-28-2009, 10:23
О, сетих се. Ахмед Доган. Е за тоя човек няма да ми е тъжно, нито ще ми тежи на съвестта. Смърт за тоя изверг...на момента!
*може ли към образа му да вкюча поне 95786 цигани и турци, които мразят българите и се опитват да върнат "робството", че даже са го върнали до някаква степен? Мооооля (wasntme) :-)

Не мислиш ли, че това е най-лесното "решение"? Като си толкова умна можеш ли да предвидиш какви ще са последствията за страната след това? Според мен ако трябва да убиеш някого далеч не са циганите и турците. За тях трябват други методи. Така ли подхождаш към всичко?
Напоследък забелязвам, че много патриоти се навъдиха, но само приказват - като тебе. Не мислиш ли, че с това трябва по-малко да се парадира и повече да се действа? Но пък ти какво мислиш да направиш за сраната като толкова те интересува или ще избягаш другаде с извинението, че няма да намериш реализация на високите си изисквания? Или че навсякъде е с връзки и няма да можеш да станеш журналискта?

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 20:04
Преди като съм ти засичала мнения по форума си ми правила доста добро впечатление със стил на изказване и т.н. Пак беше леко заядлива, но не правеше злобни забележки без причина. На какво се дължи изказването ти в темата за снимките: някаква промяна, временно раздразнение(благодарение на което всеки ти се вижда черен) или просто винаги си била такава, но не съм го забелязала?

Когато ми се спи съм такава. ( и когато гаджето ми има работа и гони срокове и пак не остава много време за нас )

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 20:15
Добре, дай сега да заебем излишните шитове и простотии - държиш се като тотален асоциален човек, който вижда светлина 2 пъти в седмицата и контактува с домашните мебели и дърво, вместо хора. Дори и да не отговаря на истината това, ти го изкарваш по този начин.

Според теб това логично ли е, смислено ли е?

Каква музика харесваш?

Не мислиш ли, че макар че си "умна" и "грамотна", не ти си добра за бъдещето на България, което така обсъждаш? Злобата общо-взето е най-хаотичното, лошо и изяждащо чувство и винаги води към разруха. Не мислиш ли? Тогава как ти си подходяща за бъдещето на България?

Защо имаш склонност към глобализиране на нещата и от време на време повърхностни възприятия?

Това, че съм заядлива понякога във форума (рядко) се дължи на някакво временно раздразнение, което предпочитам да си изкарам тук, отколкото да се скарам с приятеля си, да се цупя в къщи и така. Не казвам, че вчера това, което казах имаше логика..и също обясних защо го написах.

Харесвам почти всичко. Няма значение стила музика, а да пасва на настроението ми, да ми е приятна мелодията, гласа или пък да ми харесва текста.

Не съм злобна, наистина. Просто не ме познавате. Уважавам личността на хората и предпочитанията им. НО всеки си има моменти на слабост, когато трябва да се освободи от напрежението, свързано с училище и всички извънкласни неща, с които се занимавам, както и мисълта, че не съм сигурна на 100% какво искам да уча и къде..което ме тормози, защото съм 11 клас и чувствам, че времето ме притиска.
А на България й трябват активни хора, които да не мислят за своето собствено щастие и да поставят персоната си на нивото на обикновения човек, защото твърде много от управляващите ( да не кажа всички) се въздигнаха твърде много и се боя, че от толкова високо не се вижда положението на народа и всичките дребни проблеми и не толкова дребни, които завладяват ежедневието ни.

Защо имаш склонност към глобализиране на нещата и от време на време повърхностни възприятия? - Защото съм такава :D достатъчно ли е като отговор?

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 20:24
О, сетих се. Ахмед Доган. Е за тоя човек няма да ми е тъжно, нито ще ми тежи на съвестта. Смърт за тоя изверг...на момента!
*може ли към образа му да вкюча поне 95786 цигани и турци, които мразят българите и се опитват да върнат "робството", че даже са го върнали до някаква степен? Мооооля (wasntme) :-)

Не мислиш ли, че това е най-лесното "решение"? Като си толкова умна можеш ли да предвидиш какви ще са последствията за страната след това? Според мен ако трябва да убиеш някого далеч не са циганите и турците. За тях трябват други методи. Така ли подхождаш към всичко?
Напоследък забелязвам, че много патриоти се навъдиха, но само приказват - като тебе. Не мислиш ли, че с това трябва по-малко да се парадира и повече да се действа? Но пък ти какво мислиш да направиш за сраната като толкова те интересува или ще избягаш другаде с извинението, че няма да намериш реализация на високите си изисквания? Или че навсякъде е с връзки и няма да можеш да станеш журналискта?

Решение не е, но поне е някаква стъпка. Какво ще стане ли? Ами турците ще се надигнат - както тези в страната, така и тези от Турция. Поне този път ще е явно, защото не мисля, че ще търпят да се бъркаме в плановете им за приватизация на страната ни, които стриктно спазва Доган и правителството, правирелство от продажници и предатели. Да подхождам към всичко с убийство? Не, това го казах с цел да проличи колко много не обичам "малцинствата", които ни управляват. И не само тези в правителството, а дори и обикновените цигани, имащи повече права от мен. Не е честно аз да плащам ток, а те само деца да правят, за да ги гледа държавата НИ, а не тяхната-нашата. И не мисля да бягам, защото ще ми тежи цял живот, че съм станала поредната избягала и оставила страната си в ръцете на безхаберници и некадърници (или просто себични подлеци?). Не знам какво мога да направя сама, но имам време да реша. Една от причините, заради които искам да уча е журналистика е надеждата, че поне ще имам поле за изява, което ще бъде видимо за много хора. Все още не знам какво толкова бих могла да кажа, но съм сигурна, че ще представям нещата такива, каквито са. А на един такъв етап е особено важно народът да знае какво точно се случва и да познава всички онези подробности, които рядко излизат зад стените на парламента. :)

x3eme
02-28-2009, 20:49
Може ли и мен да ме сложите на "горещия стол" ?

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:19
Мога само 1 да сложа и това ще е първият, който ме помоли, а той вече го стори. Съжалявам.

x3eme
02-28-2009, 21:22
Мога само 1 да сложа и това ще е първият, който ме помоли, а той вече го стори. Съжалявам.
Знаеш ли от кога чакам за тоя стол :D Ай сложи ме и ще черпя нещо 8-) .

PiruBloodz
02-28-2009, 21:25
Слагате хората, които ви се молят?
Хах

М/у другото, тоя стол е пълна боза..
Радвам се, че ми се размина да ме сложат:)

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:27
^ :D Ами кого да сложа? Ще кажеш е някакво признание да си на стола. Така го изкарваш :D

Не е честно спрямо другия :( Помоли го да си след него. Предполагам ще се съгласи.

x3eme
02-28-2009, 21:30
^ :D Ами кого да сложа? Ще кажеш е някакво признание да си на стола. Така го изкарваш :D

Не е честно спрямо другия :( Помоли го да си след него. Предполагам ще се съгласи.
За кого точно става дума? :)

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:30
^животът ти ли? :D

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:32
За voLtage

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:35
^животът ти ли? :D

Страшно си интелигентна, поздравления.

Защо се заяждаш? Гледай си дрогата, аз ще си гледам заниманията и всичко ще е ок :D (без ирония)

PiruBloodz
02-28-2009, 21:36
За voLtage

него го баннаха(изтриха)не знам точно 8-)

x3eme
02-28-2009, 21:36
За voLtage
Ок,мерси :-) .

x3eme
02-28-2009, 21:38
Туко що прочетох във бан списъка,че волтажа е баниран,така че може да го прередя 8-) .

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:38
^животът ти ли? :D

Страшно си интелигентна, поздравления.

Защо се заяждаш? Гледай си дрогата, аз ще си гледам заниманията и всичко ще е ок :D (без ирония)

Какви са ти великите занимания? :lol:

А за дрогата си се объркала, дарлин'

Ако питаше нормално щях да отговоря, но твоето е с цел подигравка so... :) няма отговор

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:41
Туко що прочетох във бан списъка,че волтажа е баниран,така че може да го прередя 8-) .

Ами честито :D

PiruBloodz
02-28-2009, 21:41
Туко що прочетох във бан списъка,че волтажа е баниран,така че може да го прередя 8-) .

НО той се върна..
забравих да го спомена.. :oops:

x3eme
02-28-2009, 21:44
^^Не бъди сигурен 8) 8-) .

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:44
Питам нормално:

Какви са ти заниманията?

Танцувам. Пиша есета, за да се усъвършенствам. Чета си вестници и анализи.

Пиша стихчета, когато ми дойде музата. Снимам.

Когато е лошо времето чистя по цял ден. Обожавам :D

PiruBloodz
02-28-2009, 21:47
^^Не бъди сигурен 8) 8-) .

Защо? Ще се мазниш на модераторите до припадък, че да му изпросиш още 1 бан, за да седнеш на столО?

Shakedown е новият му,май

Авторката да го попита, ако иска, че може и да съм се объркал 8-)

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:48
Не е зле, но за човек с претенции може и повече... ;)


Това с вестниците обаче не го схванах...

Чета вестници, за да знам какво става. :) И се опитвам да анализирам, защото и това ми е полезно.

x3eme
02-28-2009, 21:50
^^Не бъди сигурен 8) 8-) .

Защо? Ще се мазниш на модераторите до припадък, че да му изпросиш още 1 бан, за да седнеш на столО?

Shakedown е новият му,май

Авторката да го попита, ако иска, че може и да съм се объркал 8-)
Хах,не се мазня на никой.Не се заяждай с мен за да не го правя аз със теб :wink: .

PiruBloodz
02-28-2009, 21:52
Не се заяждам, бе, "страшен", спокойно...

Айде стига спам

Jesus
02-28-2009, 21:53
Кога ще станеш от стола 8-)

UnaBletoLoVeU
02-28-2009, 21:55
Утре ;D
Така се бяхме разбрали със sexy - за уикенда. Така и не разбрах защо направи темата ден по-рано.

x3eme
02-28-2009, 22:02
Купи си очила.

XceSS
02-28-2009, 23:46
Абе да му еба путката майна, за това ли е Стола ?
Вие убихте всичко детско в мен 8-)

x3eme
02-28-2009, 23:47
Ще ми трябва доста силна оптика, за да мога да разбера къде свършва модераторския "задни части" и започва главата ти... :-o
Глупако Ханс,ще ти го кажа кратко,точно и ясно.Форума е създаден за решаване на проблеми и дискутиране на теми.А не за заяждане и спам (в случая както правиш ти).За да бъде един такъв форум добре развиващ се трябва да има контрол във него,така че не ми говори,че съм бил "гъзолизец" и тем подобни!Не искам форума да се превръща във боза и за това уведомявам модератори и админи,когато видя грешки и заяждания.Аз също се заяждам понякога,но си търпя наказанията ако евентуално има такива.Надявам се,че ме разбра и ще спреш за се заяждаш със мен.

StayFly
02-28-2009, 23:49
На който не му изнася да се изнася. В другите раздели.
http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=2 <-- :-$

x3eme
02-28-2009, 23:50
На който не му изнася да се изнася. В другите раздели.
http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=2 <-- :-$
Бате почваш да ме нервиш и ти последните няколко дни от както ти казах ония неща.Хубаво щом си решил да се правиш на отворко твоя си работа.Лека вечер.

XceSS
03-01-2009, 00:10
абе UnableTo...
Ти си пълен изрод !
Както се казва: "ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА ! "

UnaBletoLoVeU
03-01-2009, 07:33
Чета вестници, за да знам какво става. :) И се опитвам да анализирам, защото и това ми е полезно.

Вестниците са средство за дезинформация, което адски тенденциозно представя новините.

За да си истински информирана, без да си подвластна на манипулация трябва да черпиш информация от най-малко 5 различни източника (и да са различен формат). ;)

Да, знам, че информацията е преиначена, обаче мога да виждам различни гледни точки. ;р Тоест чета повече от един-два вестника. Пък и не го казах, защото предполагам не само аз гледам политически предавания, за да съм осведомена. :)

OtherDimension
03-01-2009, 07:40
ах, тоя плъх хикстрийм и тук е започнал да живурка
чума некоя....

ScionOfStorm
03-01-2009, 08:56
Абе да му е** п****та майна, за това ли е Стола ?
Вие убихте всичко детско в мен 8-)

уви, имаше време, когато беше смислено проявление на форума.

Mementomori
03-01-2009, 09:14
Определено някога нивото на форума като цяло,по-скоро на потребителите,които го съставляват и моделират,беше по-високо...
Явно доста се напълни със заяждащи се,които се чудят за какво да се скарат,наистина жалко...
Моите въпроси към момичето на стола:
1.Била ли си в друга страна/други страни?Какво те впечатли там?
2.Защо посещаваш форума?(Освен това,което спомена-изливането на отрицателни емоции понякога)
3.Смяташ ли,че природно умният човек ще започне сам да афишира интелигентността си и да се самоизтъква сред останалите?
4.В кой университет би искала да следваш журналистика?
5.Имаш ли добри познати от форума?Кои?

UnaBletoLoVeU
03-01-2009, 09:53
1.Била ли си в друга страна/други страни?Какво те впечатли там?
2.Защо посещаваш форума?(Освен това,което спомена-изливането на отрицателни емоции понякога)
3.Смяташ ли,че природно умният човек ще започне сам да афишира интелигентността си и да се самоизтъква сред останалите?
4.В кой университет би искала да следваш журналистика?
5.Имаш ли добри познати от форума?Кои?

1. Била съм в Германия и Швейцария. Красиво е с малките къщички в селата и оживлението в градовете. Редът и природата...Алпите <3
2. За да питам нещо, ако ме интересува.
3. :D Смятам, че умният човек би трябвало да се защити, когато го нападнат.
4. Софийския
5. Добри познати - надали, илючвайки хората, които познавам реално и също имат рег тук. Разбирам се с Бианка и с едно момче, което вече не влиза тук - Васко и си общувам с тях, всъщност все по-рядно, но все пак..иначе познавам доста хора от преди година, когато влизах редовно.

UnaBletoLoVeU
03-02-2009, 07:33
Ей, мухльо, вместо да кълнеш по форумите си наври шибания задник в шибаната дупка, която наричаш дом и си изживуркай мизерния живот, докато можеш, защото червивата ти уста рано или късно ще ти навлече мнооого неприятности.

Blab
03-02-2009, 09:39
Кой випуск?

UnaBletoLoVeU
03-02-2009, 10:35
2010

XceSS
03-02-2009, 10:38
Оффф стига си си качвала темата ! :-x