PDA

View Full Version : Проблем с Nokia 5300



nanyy
02-25-2009, 22:55
Здравейте незнаех къде да пусна темата и за това я пуснах тук.Незнам какво стана,но днес една моя приятелка си игра с телефона ми и промени палитрата,след което аз се опитах да си сложа старата и не стана :( Изписва ми :Не се отваря,палитрата е повредена.
Пробвах да сложа друга,защото помислих,че проблема е от самата палитра,но не стана.Та ако на някой му се е случвало може ли да ми каже как да го оправя?
Мерси :)

MakeMeLaugh
02-26-2009, 10:22
Рестартирай телефона

nanyy
02-26-2009, 16:38
Рестартирай телефона
Направих го вече няколко пъти...не става

Kya
02-26-2009, 16:41
Не го знам къф е тоя телефон ма моеш да пробваш да му дадеш резет на сички настройки и би тряяяяяло да се опраи освен ако не е преебан непоправимо :razz: Не съм виждала гсм без мастер резет на сички настойки освен тия старите амм и те май имаха... абе няма значение... Даи ми репорт

Sintya
02-26-2009, 16:50
Изтрий всички палитри и промени началната, която ти е била на телефона.
После ги сложи наново... ако не стане, пробвай както казаха в горното мнение преди мен ;)

nanyy
02-26-2009, 17:56
Изтрий всички палитри и промени началната, която ти е била на телефона.
После ги сложи наново... ако не стане, пробвай както казаха в горното мнение преди мен ;)
Еми не стана...а как така да му дам резет :-o хиич не съм на Ти с тея работи :-D

Kya
02-26-2009, 19:32
Еми не му знам какво е менюто на тоя гсм. Но по принцип се намира в настойките. Разцъкай го малко и ще ги намериш. Важно е да разбираш какво пише, ако ти е на английски, а ти не знаеш - не мога да ти помогна... Мисля че ако сложиш всички настрйки на deafult ще се оправи. Помоли някой от даскалото ти който разбира или нещо такова и гледай да е приятел а не приятелка... че да не питаш после как да си го включиш.. :razz: :razz: :razz:

nanyy
02-26-2009, 19:59
Еми не му знам какво е менюто на тоя гсм. Но по принцип се намира в настойките. Разцъкай го малко и ще ги намериш. Важно е да разбираш какво пише, ако ти е на английски, а ти не знаеш - не мога да ти помогна... Мисля че ако сложиш всички настрйки на deafult ще се оправи. Помоли някой от даскалото ти който разбира или нещо такова и гледай да е приятел а не приятелка... че да не питаш после как да си го включиш.. :razz: :razz: :razz:
Амиии в Security Settings --> Closed user group e на Default,обачее пак не става

Kya
02-26-2009, 20:16
Ъъъъ не не... Виж са дай го на някой френд както ти казах. Той ще ти го оправи... Имай търпение по-добр ене го базикай...

StayFly
02-26-2009, 20:23
Иска да ти каже да отидеш на "Фабрични настройки".
Но мисля, че тогава всички файлове които си си качила ще се изтрият.

scyLLa
02-26-2009, 20:24
Не разбирам от нокий обаче, пробвай да намериш някаде из нета същата палитра, да изтриеш тази дето ти е в тела и да сложиш новата, защото може просто да се е прецакала самата палитра, ако не стане изкарай батериата на тела замалко изкарай и мемори стика, ако палитрата ти е на мемори стика пробвай да я сложиш в тела и да я пуснеш

qg0dkata
02-27-2009, 07:10
Ето как да си рестартираш всички настройки, аз имам същият телефон, макар че не ми е правил такива проблеми..

Тъ ..ето:
Меню -> Настройки -> Възст. зав. настр.
Натискаш "Избери" ии то ще те попита дали си сигурна, ти натискаш Ок..ии така ще се възтановят всички настройки.

MakeMeLaugh
02-27-2009, 08:02
Никакви заводски не възстановявай, че всичко ше си иде на кино и става голяма играчка, освен ако не ти се занимава и не се знае дали ще се оправи (мисля, че не).

Просто накарай някой със същият телефон да ти прати палитрата и готово.