PDA

View Full Version : Адски Разорен!Който Има Желание - Да Помогне...



Slunceto46
02-26-2009, 00:45
Ами...Нещата Са Следните!Историята е Дълга...Надявам се все пак някой да ми обърне внимание и да ми помогне.. защото.. НАИСТИНА СЪМ ГО ЗАГАЗИЛ!ЩОМ СТИГНАХ ДО ТУК!! ;(
Започвам От... МНОООГО ДАЛЕЧЕ..
Мойта Компания е от 5 човека!С 2ма от тях съм израстнал от мн мъничък... от Яслата... с другите 3ма се познавам от... около 10 години!Единия от 1вите 2ма се казва Кирил - Чико... А друг от ДРУГИТЕ 3ма.. е Валентин - ПУХИ!До тук добре.. и ясно.. не се чудете защо казвам тия неща.. ще научите в последствие!
Незнам си Кога... Пухи запознава Чико с 2 момичета - негови... Колежки от Университета!Едното момиче страшно много си харесва Чико - момичето се казва Валя!Започват да излизат супер мн!2-ТЕ СА ОТ БУРГАС!!А ние сме от София!
Една Хубава Лятна вечер... точно 31 Юни срещу 1ви Юли вечерта.. тръгваме 3мата за Бургас!Единия да се види с едното момиче... Чико да се види с Валя!Стигаме ние...а АЗ... КАКВО ПРАВЯ ТАМ ЛИ..?!И АЗ ТВА СЕ ПИТАХ!Както и да е...
С Валя се сдушихме... и се оказа... печена..!Тръгнахме си на 1ви Сутринта рано.... и такам..!Аз си сложих Валя на Безплатни минути по телефона.. и си гукахме яко...!Тя беше.. доста влюбена в Чико!!!Една вечер й звъня... а тя се беше събрала с некви нейни приятелки..И.. понеже съм си доста устат... започнах да си говоря с всички тях..какви ли не простотий!Стигнах.. до едно момиче... с което.. си говорихме.. 4 часа по телефона!Казва се Христина - Хриси или Хруси.. така й викат!Сложих и нея на безплатни... като започнах.. САМО С НЕЯ ДА ГОВОРЯ!ПО АДСКИ МН ВРЕМЕ НА ДЕН.. НОЩ.. И КВОТО И ДА БИЛО!Започнахме да си пишем...и.. се оговорихме... да изчакам да си дойде в София.. ЗАЩОТО ТУК УЧИ - в Софийския..!
На 5ти Септември си дойде.. а на 6ти се видяхме.. И ТОГАВА ТРЪГНАХМЕ!Започнахме всеки ден да се виждаме.. всяка вечер.. аз ходех в квартирата на ХРИСИ.. ВАЛЯ... И ТАНЧЕТО.. (3тата съквартирантка)
Сичко беше.. мн красиво.. и аз усетих как.. започнах да се влюбвам!Имаше и някои препятствия... не може без тях.. имаше и мн красиви моменти!
Като цяло.. Хриси е доста затворен човек!Малко споделяше...Трябваше всичко аз да въртя в тая връзка... винаги тряаше аз да я подбутвам... но.. все пак ми харесваше с нея..!Една единствена вечер сме се карали.. и то даже не се карахме.. а аз й казах доста неща които не ми харесват.. заради което я разплаках.. и все пак ми тежа на съвестта..!Но не можеше да не й ги кажа...Общо взето че... Тя е супер безразлична... Няма Инициатива от нейна страна.. супер затворена.. и тем подобни неща!Тя тогава през сълзи ми каза че... тва е чертата която мн мрази в себе си.. защото... не знае как да си изразява чувстват.. понеже никога до сега не е имала по-сериозна връзка!Както и да е.. всичко Хубаво до тук....
Докато.. не дойде... 9ти ФЕВРУАРИ! :-#
9ти Февуари (Понеделник) - Сутринта - моя приятел.. Чико.. ми споделя че.. не тряа да им имам мн голямо доверие.. и аз.. от любопитство.. започнах да го разпитвам.. ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО!!!А всичко започна от там.. че му казах че ТОЧНО ПРЕДИ НЕГО СЪМ ГОВОРИЛ С ХРИСИ!
Той ми сподели че.. тряа САМ ДА ВИДЯ ТОВА КОЕТО ТОЙ ЗНАЕ!!!
Вечерта се прибрах... и.. се видяхме с него.... дойдохме в нас... и.. той изтегли от Пощата си... някъв Word - file!
Всъщност тва беше Хронологията между Хриси и Валя от Юли.. до 31 Декември в Skype!
Отне ми 3 часа да я прочета... и определено не останах очарован!И ДО МОМЕНТА МИ СЕ ИСКА ДА НЕ БЯХ Я ЧЕЛ.. И ВСИЧКО ДА ВЪРВЕШЕ КАКТО ПРЕДИ.. ЗАЩОТО НАИСТИНА БЯХМЕ АДСКИ ДОБРЕ!!!ОСОБЕНО ПОСЛЕДНАТА ВЕЧЕР КОГАТО БЯХМЕ ЗАЕДНО!
Та...за Хронологията - Хриси през тва време беше говорила адски гадни неща за мен.. което ме потресе....!Вдигнах в същия момент телефона.. обадих й се.. и напрайх грешката.. разкрещях се... разобличих я... и.. започнах да й се карам....!Бях в правото си.. НО НЕ ТРЯАШЕ ДА ГО ПРАВЯ..!БЕШЕ ГРЕШКА!И ТО ФАТАЛНА!Нагрубих я... но.. както и да е..!Затворихме телефона....!
В Сряда не издържах и й се обадих!Тя ме беше блокирала в Skype..!Уговорихме се... в Петък да се видим.. за да се разберем.. КАКВО СЕ СЛУЧВА И КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ МЕЖДУ НАС!Ето от този ден насам... АЗ НЕ СЪМ СЕБЕ СИ!
Видяхме се в Петък... а тя беше решила... да празнува... ТРИФОН ЗАРЕЗАН.. а не... СВ.ВАЛЕНТИН! ;(
Бяхме в Mall Of Sofia и... ми хрумна на момента... заведох я до Магазин "БУКЕТ" и й подарих една кърваво червена Роза.. като... още преди да й я подам тя се разплака!Започнах да й говоря колко мн я обичам.. как тя е единствното нещо което за мен е важно в момента!Как тя е част от мен.. и ако си отиде.. аз няма да съм това което съм бил докато съм с нея..!Казах й че... единственото нещо което искам.. е да съм с нея...!Не ме интересуват ХРОНОЛОГИЙ.. НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА АБСОЛЮТНО НИЩО!Нека просто да си дадем още един шанс.. защото.... НЯМА ПЕРФЕКТНИ ВРЪЗКИ!1 ЧАС И ПОЛОВИНА НЕ УСПЯХ ДА Я УСПОКОЯ... но и й говорех за... чувствата ми към нея..!За това какво съм усъзнал след като съм затворил телефона!Какво Означава тя за мен!Първия човек който УСПЯВАМ ДА ОБИЧАМ...!А ТЯ.. - ПЪРВИЯ ЧОВЕК КОЙТО УСПЯ ДА СТИГНЕ ДО СЪРЦЕТО МИ.. И НЕ САМО ТОВА... А И ТОЛКОВА ДЪЛБОКО!Никога не съм я ревнувал.. понеже съм такъв човек!Не мога да ревнувам...по простата причина че.. съм сигурен в себе си... или може би.. ДО СЕГА БЯХ! ;( Никога не съм я проверявал... никога не съм се съмнявал в нея.. имал съм й пълно доверие.. и сега й имам пълно доверие..!Искам просто да сме заедно!
Тя не поиска 2ри шанс...!Причината - СТРАХ Я Е ДАЛИ ЩЕ Й ИМАМ ДОВЕРИЕ!
И до ден днешен.. не сме заедно!А аз се измъчвам Хипер Много!Никога не съм плакал за момиче...ЕТО ЧЕ УСПЯХ И ДО ТУК ДА СТИГНА!В Продължение на по-малко от 1 седмица... аз не ядях.. не спях.. не говорех... отслабнах с 3-4кг.... бях пребледнял... нямах вид.. всяка вечер - СЪЛЗИ!
Една вечер не издържах.. и започнах да й пиша.. какво става между нас... а тя ми каза.. че... искала време!Искала време да помисли какво всъщност иска да прави.. - дали да е с мен.. или не!И АЗ дадох дума - НИКАКЪВ КОНТАКТ С НЕЯ....!ПРОСТО ЩЕ ЧАКАМ ДЕНЯ В КОЙТО ЩЕ СЕ ОБАДИ.. И ЩЕ МИ КАЖЕ - "ИСКАШ ЛИ ДА ИЗЛЕЗНЕМ"..... а АЗ ще знам че това ще означава - "ИСКАШ ЛИ ДА СМЕ ПАК ЗАЕДНО.. ЗАЩОТО АЗ СЪМ ГОТОВА!"
Не знам защо в Хронологията е писала такива неща.. но наистина.. вярвам че има нещо към мен.. и то силно.. защото... няма човек който да е 5 месеца с друг човек.. И ДА НЕ ИЗПИТВА АБСОЛюТНО НИЩО!!!
+ тва.. имам очи... и знам да преценявам моментите и хората!Немога да разбера също и.. защо го прави!Иска да се докаже пред себе си.. или какво!Каза ми.. : АКО ИСКАШ ДА ИМАШ НЯКВА НАДЕЖДА ДА СМЕ ПАК ЗАЕДНО.. НЕ МЕ ПРИТИСКАЙ..!НЕ ИСКАМ ДА ТЕ КАРАМ ДА МЕ ЧАКАШ...ЗАЩОТО ТАКА ИЗЛИЗА ЧЕ СИ ИГРАЯ С ТЕБ!ПРОСТО МИ ТРЯБВА ВРЕМЕ...!
Вчера... излезнах с Валя... и си говорихме... за нея.. и за това какво й е споделила.. КОГАТО ВАЛЯ Я Е ПОПИТАЛА...!Тя Иначе относно нашата връзка.. почти не говори.. кви са ни отношенията...!За всичко останало..само не и за това..!ТОВА Й Е И ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ.. - НЕ Е СВИКНАЛА ДА СПОДЕЛЯ КОГАТО НЕЩО НЕ Й ХАРЕСВА!Та.... Излезнахме с Валя...и Валя... ми каза.. същото което и с Хриси си писахме последната вечер.. ЧЕ И ТРЯА ВРЕМЕ..и.... ЗА МОМЕНТА... й било по-добре сама!
Едно не мога да разбера.... това ЗА МОМЕНТА... го използва доста често!И.. оставам с убеждението че.. си оставя НЯКВА ОТВОРЕНА ВРАТИЧКА... или аз се залъгвам...!
Въпроса ми е.. - моля ви.. помогнете ми... мога ли да имам надежда... или.. всичко е загубено!Не искам да ми казвате.. ЗАБРАВИ Я.. и тем подобни ЗАЩОТО НЕ МОГА!!!Просто споделете вашите виждания... и.. предполагам.. момичетата ще бъдат по-компетентни!
РАЗБЕРЕТЕ - ИСКАМ ДА СЪМ С НЕЯ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО НА СВЕТА И... ЩЕ СЕ БОРЯ ЗА НЕЯ ДО КРАЙ!ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ ПРОСТО КВО ДА ПРАВЯ.... ;( [/b]

hahavteen
02-26-2009, 01:01
Чудя се защо хората са склонни да вярват повече на думите от колкото на действията. Щом всичко е било перфектно защо по дяволите ще тръгнеш да четеш хронологии и бла бла?! Аз на мойта приятелка какви неща съм й писала за бившия ми още докато бяхме заедно не е истина! Пък и във форума съм писала за някои хора неща които не ги мисля точно така но просто съм била ядосана, разочаована, обидена и това че съм споделила мислите си в даден момент не значи че не съм обичала дадения човек.
Сега за това с вратичката... Мда напълно възможно е да си оставя вратичка. Явно момичето има чувства но както сам казаш не е свикнала да споделя и не знае точно как да рагира. Точен съвет не мога да ти дам защото само ти си я познаваш. Ако мислиш че очаква от теб да й се молиш и да я преследваш тогава действай. Ако обаче смяташ че е напълно сериозна като казва че иска да остане сама най-добре не я притискай защото само ще ти се издразни и няма да се съберете.

Slunceto46
02-26-2009, 01:22
Благодаря все пак...!Очаквам и други мнения... по въпроса...!Наистина съм мн отчаян...

Presley
02-26-2009, 07:53
Не се оставяй на отчаянието,човече.
Кофти неща винаги ще ти се случват.Решиш ли едно,появява се друго.Ама това не эначи,че трябва перманентно да си в плен на отчаянието.Ясно ми е,че ти е много кофти,эащото явно доста държиш на това момиче.Но эа любов трябват двама.И насила хубост не става.Това е старо и иэтъркано клишенце,но като се эамислиш е съвсем вярно.И аэ преди време много често си го повтарях,въпреки че ми носеше ужасни чувства.Но това е положението.Да имаш надежда или не?Странен въпрос эадаваш.Мислиш ли,че някой може да ти отговори и отговорът му да е "компетентен"?Аэ мисля,че не.Това е въпрос беэ отговор.Както усещаш нещата - така.Едно е ясно - Хриси насила няма да я накараш да се върне при теб.Другото,което аэ си мисля е,че тя явно няма силни чувства към теб,както ти към нея.3ащото ако имаше и искаше да е с теб,нямаше да се колебае и да иска време.Ей точно това с времето много ме драэни."Имам нужда от време"-а,стига бе,сериоэно?Ако энаеш какво искаш и получиш шанс да го имаш,вэимай!Но това е моето виждане.Така че това е нещото,което ме наведе на мисълта,че въпросната Хриси няма желание да бъдете эаедно. ;] В съвети не се вслушвай много,а слушай собствените си желания.Сам реши какво да правиш.И все пак моят съвет - не се натягай повече.Не й досаждай.Правилно си решил - оставяш нещата така и чакаш.Вярно,че трябва да се бориш докрай эа нещата,които искаш,но ти вече си направил каквото си могъл.Ясно си эаявил намеренията си,не си смотавал нищо,не си правил намеци и тем подобни глупости.Напротив - тя е наясно с твоето желание.И от тук-нататък ти е ясно,че всичко эависи от нея.Не съм екстрасен и не мога да предвивя нейните действия.Това е. ;] Пожелание эа щастие имаш от мен.Въпреки че с пожелания не става. ;]

Slunceto46
02-26-2009, 08:48
Прав Си... за това което каза.. че.. "ТЯ Е НАЯСНО АЗ КАКВО ИСКАМ.. - СЕГА ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НЕЯ!".За това не се бях замислял.. а си адски прав!Значи все пак.. показал съм й какво е моето намерение.. - единствено чакам отговора й.. дори и след време...!Най-тежкото е..времето, през което ще чакам..!Компанията ми казва - ЗАБРАВИ Я!Валя ми казва - РАЗВЕДРЯВАЙ СЕ.. ИЗЛИЗАЙ - ЗА ДА НЕ МИСЛИШ ЗА ТИЯ НЕЩА..!ЩЕ МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО...!
Всичко оставям в нейни ръце...!Мерси все пак.. малко или мн ми даваш кураж..!

Balmy_I
02-26-2009, 08:56
Виж разбирам и теб и момичето,ти искаш да си с нея колкото се може по скоро,защото я обичаш и искаш да и докажеш това,но разбери че си направил грешки,които са я засегнали...макар че и тя е направила грешка като е писала такива неща във хронологията,но както сам каза тя постоянно е повтаряла "...в момента това,онова",може би докато си е писала с приятелката си такъв е бил момента,друг е въпроса колко и е приятелка тая Валя щом праща хронологии с най-добрата си приятелка,но това е друг въпрос.Ти трябва да имаш търпение и да разбереш,че понякога наистина трябва време за да се осъзнаят някои неща,а на нея просто са е се събрали в повече.Вероятно и тя те харесва,но я е страх да не се обвърже и както ти каза тя е прекалено затворена и мисли за всяка своя крачка и може би с право...Но ти си си взел поука,от това което си и казал и си разбрал грешката си,казал си достатъчно,сега наистина не прибързвай нещата.И ако тя ти се обади да излезете в никакъв случай не тълкувай погрешно звъненето,че щом ти е звъннала значи е обмислила всичко и е готова да забрави и да се започне на чисто,НЕ тя винаги ще си има едно на ум затова не я карай да бърза!Дори се опитай да не говорите само за това остави я да се почувства сигурна...И много,ама много късмет,успех и търпение,сигурна съм,че нещата до някъде ще се оправят,а за да се оправят напълно,зависи от това и двамата да имате доверие в думите си и да нямате тайни,в никоя връзка не минава съвсем гладко както и във вашата,но поне я направете по приятна и за двамата,като не отдавате такова голямо значение на детайлите и другите около вас,а гледайте на вас да ви е добре и се обичайте...още веднъж КЪСМЕТ 8) :-)

Presley
02-26-2009, 09:02
Прав Си... за това което каза.. че.. "ТЯ Е НАЯСНО АЗ КАКВО ИСКАМ.. - СЕГА ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НЕЯ!".За това не се бях замислял.. а си адски прав!Значи все пак.. показал съм й какво е моето намерение.. - единствено чакам отговора й.. дори и след време...!Най-тежкото е..времето, през което ще чакам..!Компанията ми казва - ЗАБРАВИ Я!Валя ми казва - РАЗВЕДРЯВАЙ СЕ.. ИЗЛИЗАЙ - ЗА ДА НЕ МИСЛИШ ЗА ТИЯ НЕЩА..!ЩЕ МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО...!
Всичко оставям в нейни ръце...!Мерси все пак.. малко или мн ми даваш кураж..!
Абе,то като ти е на акъла каквото и да ти кажем,няма да ти мине от раэ.А аэ кураж не ти давам,а ти каэвам мнението си.Реално погледнато наистина нямаш какво повече да направиш эа кауэата.Каквото си могъл - направил си го.А време,в което ще чакаш не се энае колко ще е и сигурно си наясно,че не се энае дали чакаш нещо,което ще се случи.Това не е вълна на песимиэъм,а реалност.Като имаш реална представа эа положението е по-добре.Иначе може очакванията ти да се раэбият и после да се чувстваш още по-эле.
А кой какво ти каэва е едно на ръка.Но аэ съм сигурно,че думите им не променят нищо.Но повярвай ми,дори и да не станат нещата така както ти искаш,след време сам ще пожелаеш да промениш усещанията си,дори ще стане неусетно.Гарантирам.Smile ;] А мацката е права эа эабавленията.Недей да се отдаваш само и единствено на това "чакане на нещото".Води си нормален живот,иэлиэай си,ала бала ;]

Slunceto46
02-26-2009, 09:16
Може би ме е страх да остана САМ...!Страх ме е че няма да я има повече....! :-k
Знам, че когато има чувства един човек - Света в който започва да живее.. е една огромна негова мечта..!Когато обаче всичко се развали.. и настъпи болката - се показва РЕАЛНИЯ СВЯТ!И точно от това НАЙ-МНОГО БОЛИ!
Просто... правя огромни саможертви...само и само да си я върна..защото знам че друг човек няма да го направи тва за нея..!Не за друго.. а защото е затворен човек!Най-малкото... и аз съм правил грешки - и тя също... но малко момчета биха простили толкова лесно... само и само за да не наранят егото си..!Аз се извиних... А НЕ ГО ПРАВЯ ЧЕСТО... :oops:
Вече нямам надежда.. или може би е дълбоко в мен...!Просто.. се оставям на течението.. каквото донесе!
Мерси все пак на всички ди момента...

Balmy_I
02-26-2009, 09:17
Абе,то като ти е на акъла каквото и да ти кажем,няма да ти мине от раэ.А аэ кураж не ти давам,а ти каэвам мнението си.Реално погледнато наистина нямаш какво повече да направиш эа кауэата.Каквото си могъл - направил си го.А време,в което ще чакаш не се энае колко ще е и сигурно си наясно,че не се энае дали чакаш нещо,което ще се случи.Това не е вълна на песимиэъм,а реалност.Като имаш реална представа эа положението е по-добре.Иначе може очакванията ти да се раэбият и после да се чувстваш още по-эле.
А кой какво ти каэва е едно на ръка.Но аэ съм сигурно,че думите им не променят нищо.Но повярвай ми,дори и да не станат нещата така както ти искаш,след време сам ще пожелаеш да промениш усещанията си,дори ще стане неусетно.Гарантирам.Smile ;] А мацката е права эа эабавленията.Недей да се отдаваш само и единствено на това "чакане на нещото".Води си нормален живот,иэлиэай си,ала бала ;]

Ами съгласна съм,обаче,ако си заслужава чакането и накрая наистина потръгнат нещата,защо да се отчайва,вярно тя му е казала,че и трябва време и че иска да помисли,но това не е директен отговор "НЕ".Макар че и на мен ми се е случвало,от погрешно тълкуване на думите ми"трябва ми време"приключих една връзка,та затова казвам,ако тя неискаше нищо да се случва щеше да му го каже,нищо че е затворена.И после нямаше да иска пак да излзиат и т.н.,затова си мисля,че имат шанс нещата само трябва момичето да си изясни някои работи за себе си,а и за напред,все пак представи си,че стане пак нещо такова,тя след това пак ще се чувства така и именно за да избегне това"Ами ако...?" и трябва време.А дали някой ще дочака това време или не и кога ще е то никой неможе да каже,то или ще дойде или не,но все пак надеждата умира последна!!! 8)

Slunceto46
02-26-2009, 09:25
И Аз за това се замислих..!Ако наистина искаше да прикюлчим всичко.. нямаше да говори, че й тряа време..., че ЗА МОМЕНТА й е по-добре сама!Тва не са конкретни отговори!+ тва.. когато се видяхме в Мола - й казах : ПОГЛЕДНИ МЕ В ОЧИТЕ И МИ КАЖИ, ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧАШ!
Тя обаче не успя да го направи..!
Все си мисля, че и Валя има няква вина.. защото тя скъса с Чико...по същото време по което се скарахме с Хриси!Разликата е там, че Валя се опитва да го забрави...защото при тях нещата седят по КОРЕННО РАЗЛИЧЕН НАЧИН.. тва няма значение.. но... начина по който се опитва да го забрави... е доста странен.. и се опасявам, че.. Хриси се опитва да прави същото защото гледа от нея!Валя се напива всеки ден.. КАРА ХРИСИ И ТАНЧЕТО (3тата Съквартирантка) ДА ИЗЛИЗАТ НОН-СТОП...и не знам дали точно тва не допринася.. нещата да са такива каквито са в момента!Не знам....

Presley
02-26-2009, 09:31
И Аз за това се замислих..!Ако наистина искаше да прикюлчим всичко.. нямаше да говори, че й тряа време..., че ЗА МОМЕНТА й е по-добре сама!Тва не са конкретни отговори!+ тва.. когато се видяхме в Мола - й казах : ПОГЛЕДНИ МЕ В ОЧИТЕ И МИ КАЖИ, ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧАШ!
Тя обаче не успя да го направи..!
Все си мисля, че и Валя има няква вина.. защото тя скъса с Чико...по същото време по което се скарахме с Хриси!Разликата е там, че Валя се опитва да го забрави...защото при тях нещата седят по КОРЕННО РАЗЛИЧЕН НАЧИН.. тва няма значение.. но... начина по който се опитва да го забрави... е доста странен.. и се опасявам, че.. Хриси се опитва да прави същото защото гледа от нея!Валя се напива всеки ден.. КАРА ХРИСИ И ТАНЧЕТО (3тата Съквартирантка) ДА ИЗЛИЗАТ НОН-СТОП...и не знам дали точно тва не допринася.. нещата да са такива каквито са в момента!Не знам....
Само може да се гадее като цяло по проблема ти.
Хриси може и да се ръководи по действията на Валя,но само ако е склонна да бъде манипулирана.Аэ например не съм.Нямам модел на поведение,не се и стремя да имам.Като имам някакъв проблем,старая се сама да го реша по моя си начин.Но това съм аэ.А хора има много и всякакви.Ако е под неусетна манипулация,няма да се промени.Но нали ти каэах,с това прословуто "АКО" - до под кривата круша.

Balmy_I
02-26-2009, 09:34
И Аз за това се замислих..!Ако наистина искаше да прикюлчим всичко.. нямаше да говори, че й тряа време..., че ЗА МОМЕНТА й е по-добре сама!Тва не са конкретни отговори!+ тва.. когато се видяхме в Мола - й казах : ПОГЛЕДНИ МЕ В ОЧИТЕ И МИ КАЖИ, ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧАШ!
Тя обаче не успя да го направи..!
Все си мисля, че и Валя има няква вина.. защото тя скъса с Чико...по същото време по което се скарахме с Хриси!Разликата е там, че Валя се опитва да го забрави...защото при тях нещата седят по КОРЕННО РАЗЛИЧЕН НАЧИН.. тва няма значение.. но... начина по който се опитва да го забрави... е доста странен.. и се опасявам, че.. Хриси се опитва да прави същото защото гледа от нея!Валя се напива всеки ден.. КАРА ХРИСИ И ТАНЧЕТО (3тата Съквартирантка) ДА ИЗЛИЗАТ НОН-СТОП...и не знам дали точно тва не допринася.. нещата да са такива каквито са в момента!Не знам....

Не разбирам каква е връзката щом Валя е скъсала с Чико,Христина и тя да къса с теб...незнам,обаче всеки си го преживява по различен начин.Те са си приятелки нормално е да се подкрепят,но не мисля,че Христина би се повлияла толкова много от поведението на Валя и да се държи по сходен начин,защото не виждам логика,щом ти сам казваш,че нещата при Валя и гаджето и са седяли по коренно различен начин от вашите отношеня.И все пак това,че са заедно и се напиват ала,бала,това според мен не значи,че тя се опитва да те забрави,може би само да се отпусне,да се почувства свободна и именно да реши какво иска.Не се заглеждай в това каквото прави,ако трябва и ти прави така...прави си кефа 8) Ако може дори отиди с тях на дискотека или нещо незнам,забавлявай се и ти покажи и,че неискаш да я притискаш и в същото време ти пука за нея.Постепенно,бавно,но сигурно се доближавай до нея и може би ще има успех :)

Presley
02-26-2009, 09:36
И Аз за това се замислих..!Ако наистина искаше да прикюлчим всичко.. нямаше да говори, че й тряа време..., че ЗА МОМЕНТА й е по-добре сама!Тва не са конкретни отговори!+ тва.. когато се видяхме в Мола - й казах : ПОГЛЕДНИ МЕ В ОЧИТЕ И МИ КАЖИ, ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧАШ!
Тя обаче не успя да го направи..!
Все си мисля, че и Валя има няква вина.. защото тя скъса с Чико...по същото време по което се скарахме с Хриси!Разликата е там, че Валя се опитва да го забрави...защото при тях нещата седят по КОРЕННО РАЗЛИЧЕН НАЧИН.. тва няма значение.. но... начина по който се опитва да го забрави... е доста странен.. и се опасявам, че.. Хриси се опитва да прави същото защото гледа от нея!Валя се напива всеки ден.. КАРА ХРИСИ И ТАНЧЕТО (3тата Съквартирантка) ДА ИЗЛИЗАТ НОН-СТОП...и не знам дали точно тва не допринася.. нещата да са такива каквито са в момента!Не знам....

но не мисля,че Христина би се повлияла толкова много от поведението на Валя и да се държи по сходен начин,защото не виждам логика

Ти не виждаш логика,аэ също.Но някой може да вижда.Това имах предвид аэ.

Balmy_I
02-26-2009, 09:41
Ти не виждаш логика,аэ също.Но някой може да вижда.Това имах предвид аэ.

Да напълно си права,има различни хора и по различен начин реагират на такива ситуации,обаче на мен мисълта ми беше друга,че не е задължително щом винаги са заедно и се напиват и т.н.,Христина да се опитва и тя по този начин да забрави за нейната връзка,може би се опитва да забрави дадени моменти,апък може и както викаш ние да не намираме логика в това,ама всеки е различен...

Slunceto46
02-26-2009, 09:42
Хах...Постепенно се доближавай към нея..!
Най-странното е, че не знам как, защото до сега не съм бил в такава ситуация!Никога не съм обичал!И точно за тва съм объркан..!Не знам какво да правя.. как да постъпвам във всеки един момент.. при няква нейна реакция!Дори не знам ако дойде момент в който ми се обади да излезнем - какво да говоря..!Да бъда себе си ли... и да не я "сковавам" , както ти каза, с това "ОТНОСНО НАС"... или да го засягам!Мисля че няма да мога защото... ше усетя че.. няма да е добре!По-добре тя да си каже каквото има да казва!Да видим времето какво ще покаже!Ако всичко се оправи... обещавам - ше ви почерпа... :razz: :P 8)

Balmy_I
02-26-2009, 09:45
Хах...Постепенно се доближавай към нея..!
Най-странното е, че не знам как, защото до сега не съм бил в такава ситуация!Никога не съм обичал!И точно за тва съм объркан..!Не знам какво да правя.. как да постъпвам във всеки един момент.. при няква нейна реакция!Дори не знам ако дойде момент в който ми се обади да излезнем - какво да говоря..!Да бъда себе си ли... и да не я "сковавам" , както ти каза, с това "ОТНОСНО НАС"... или да го засягам!Мисля че няма да мога защото... ше усетя че.. няма да е добре!По-добре тя да си каже каквото има да казва!Да видим времето какво ще покаже!Ако всичко се оправи... обещавам - ше ви почерпа... :razz: :P 8)

Да не забравиш :-D
Е аз не казвам да чакаш вечно и да мислиш в секи момент какво ще става,абе живей си ии не му мисли много,само се затормозяваш,в момента който най-малко очакваш може да се случи нещо.И да планираш и да не нещата ще са си същите,само дето ти ще се терзаеш постоянно,затова ти казвам,сега се забавлявай малко и ти излзиай и така.Ако ще става нещо то ще стане...и не забравяй да ни уведомиш,ако се случи нещо 8)

Presley
02-26-2009, 09:49
Хах...Постепенно се доближавай към нея..!
Най-странното е, че не знам как, защото до сега не съм бил в такава ситуация!Никога не съм обичал!И точно за тва съм объркан..!Не знам какво да правя.. как да постъпвам във всеки един момент.. при няква нейна реакция!Дори не знам ако дойде момент в който ми се обади да излезнем - какво да говоря..!Да бъда себе си ли... и да не я "сковавам" , както ти каза, с това "ОТНОСНО НАС"... или да го засягам!Мисля че няма да мога защото... ше усетя че.. няма да е добре!По-добре тя да си каже каквото има да казва!Да видим времето какво ще покаже!Ако всичко се оправи... обещавам - ше ви почерпа... :razz: :P 8)
Ще си повторя пак мнението.
По-добре я остави и не се натягай повече.
И все пак сам решаваш.

Balmy_I
02-26-2009, 09:53
Ще си повторя пак мнението.
По-добре я остави и не се натягай повече.
И все пак сам решаваш.

Май съвсем го раздвоихме,ноо наистина все пак сам си решава,но и аз съм на мнение сега да не се затормозява с това и да мисли как на него да му е добре,защото и да се измъчва и да не,нещата няма да са по различни :)

Slunceto46
02-26-2009, 09:53
Захванал съм се да пиша тука - ще го правя до края!!!
Щом стигнах до некви форуми да пиша пък точно за такъв проблем... начи съм доста зле... стигнал..!Не искам да обидя никой.. но винаги се опитвам сам да решавам проблемите си.. но.. тука си иска... женска подкрепа и мнение!Вие знаете повече отколкото мен!
И все пак.. НЕ ЗАБРАВЯМ КАКВО ОБЕЩАВАМ! \:D/
Ще ви осведомявам за всяко нещо относно "ТЕМАТА" :oops:

Presley
02-26-2009, 10:00
Ще си повторя пак мнението.
По-добре я остави и не се натягай повече.
И все пак сам решаваш.

Май съвсем го раздвоихме,ноо наистина все пак сам си решава,но и аз съм на мнение сега да не се затормозява с това и да мисли как на него да му е добре,защото и да се измъчва и да не,нещата няма да са по различни :)
Раэдвоихме го,ама то е ясно,че като пуснеш тема в някакъв форум,където има всякакви хора,ще получиш раэлични отговори.
Така че эа това каэах,че е най-добре себе си да слуша,както и ти потвърди ;] Айде,от мен эа сега чао.Ако има нещо ново по темата,по-късно или утре ще хвърля някое око.

nikolaynikolov
02-26-2009, 10:29
В същата ситуация бях и аз. Проблема при нас беше не лоши хронологии а проблем в годините. По-голяма е от мен с 5 години и това и пречеше. Но иначе пак така нищо не споделяше, не казваше какво не и харесва. Искаше време. Аз това с "времето" все си мислих, че е културно отказване, но не е. Мина време, показах и, че съм сериозен и че наистина я обичам... и всичко се нареди.

Трябва и ти така да направиш. Тя трябва да се чуства сигурна. Жените са така. Искат сигурност. Плашат се като не знаят какво става.

Може в същевремено да я накраш да се чуства виновна за това, че на теб ти е зле.

xpower
02-26-2009, 10:38
Момичето има нужда от време ... Дай и го . Ако продължиш да и " досаждаш " току виж си изгубил всички шансове.Преди две седмици и мойта ми каза същото , че има нужда от време , но опазил гопосд на другия ден си се събрахме и всичко е ток и жици.Надявам се при теб да се подредят нещата . :grin:

hooliganka89
02-26-2009, 14:16
Ми какво да ти кажа...
Е,щом толкова много я искаш до себе си,единственият ти шанс е да я чакаш,друго не виждам какво може да се направи.
Но наистина недей да я притискаш,аз съм момиче и мога да ти кажа,че точно това не трябва да правиш.Дай й време сама да разбере какво иска и какво не,аз самата съм попадала много пъти в такива ситуации,даже и сега съм в такава.Времето ще покаже.
Надявам се нещата да се развият в положителна посока спрямо теб.

Push7heTemp0
02-26-2009, 17:09
Тва с чакането не ми харесва... смисъл зависи от чакането де...
надявам се под "чакане" да не разбираш депресии

гледай си живота, ученето и най-вече жените, пък тя ако ще - ще
ако не ще няма какво да направиш.

BaiToq
02-26-2009, 18:50
Не си разорен.

А по темата-стават такива
работи,явно че не те обича.

hallo
02-26-2009, 19:14
:-) Душица сладка, за пръв път влюбен и вече разорен! Няма да дискутирам употребата на последната дума :-D , само едно запомни - каквото и да правиш, пак нейното ще стане и пак ти ще си виновен, няма начин. :-P

bloodyF
02-26-2009, 19:18
като прочетох заглавието си помислих ,че те е ограбила. :-D

иначе....остави я да реши .Пък ако ви е било писано да сте заедно ще се съберете. ;)

GotTheLife
02-26-2009, 19:40
разорен или разярен 8-) 8-) 8-)

ponpon4eto
02-26-2009, 21:31
" ... няма човек който да е 5 месеца с друг човек.. И ДА НЕ ИЗПИТВА АБСОЛюТНО НИЩО!!! " :grin: :? има има просто ти не си попадал на такава :-o
а колкото до тва вижда се че много обичаш момичето но дай и малко въздух много я притискаш така! :? (А МОМИЧЕТАТА НЕ ОБИЧАТ ДА ГИ ПРИТИСКАТ)
Но можеш или да чакаш в деня в които тя ще ти се обади и ще ти каже че иска да е с тебе или просто да продължиш напред и да я забравиш знам че е трудно но :shock: ....
надявам се да се оправиш :-) УСПЕХ!

Slunceto46
02-26-2009, 21:37
Явно Разорен за някои означава само ПАРИ!Аз говоря за чувства...!ОТДАЛ СЪМ ЧУВСТВАТА СИ... - ТЯ ГИ ВЗЕ.. И... "КАЗА - ЩЕ ВИДИМЕ"!Същата работа.... Не ми се дискутира защо съм написал по този начин ЗАГЛАВИЕТО!!!

Относно... това между нас... мисля че ще се депресирам ако напълно я загубя... и.. ше настъпи пълен обрат в мене...!В смисъл.. не знам дали ще имам някога чувства към друга.. шото и аз съм мн особен човек!

Пуснато на: Чет Фев 26, 2009 11:14 pm Заглавие: Re: Адски Разорен!Който Има Желание - Да Помогне...

--------------------------------------------------------------------------------

Душица сладка, за пръв път влюбен и вече разорен! Няма да дискутирам употребата на последната дума , само едно запомни - каквото и да правиш, пак нейното ще стане и пак ти ще си виновен, няма начин.

За какво аз да съм пак виновен... не аз пиша глупости за нея по Skype... не че е от некво значение ама.. никва логика в тва което казваш...!

Странното ми е също и.. че... КАКВО ТОЛКОВА ГО МИСЛЯТ ЖЕНИТЕ!Или иска да е с мен.. или НЕ!Казва ми... "НЕ ИСКАМ ДА ИМА БОЛКА.. НИТО ДА ТЕ НАРАНЯВАМ.. НАЙ-МАЛКО ТЕБ!"
Е добре де.. по тоя начин ме наранява ДОСТА!!!

Дано сичко се нареди.. и.. ще се опитам да изчакам.. колкото е нужно.. пък..нека да се осъзнае..!Че.. и аз не съм с железни нерви.. Нито съм от камък!

hallo
02-27-2009, 13:43
За какво аз да съм пак виновен... не аз пиша глупости за нея по Skype... не че е от некво значение ама.. никва логика в тва което казваш...!
Е, нали някой трябва да е виновен, да не искаш да кажеш, че е тя?!?!
Ако получиш подобно признание от някое момиче, да се похвалиш, по всяка вероятност ще си първият! :grin:
Няма смисъл да търсиш логика, просто приеми на доверие думите ми, с времето сам ще се убедиш, че така ще става.

valdesbg
02-28-2009, 05:05
Изчетох целия ти пост, само за да знам че няма да съм предубеден.

Пич - държал си се като абсолютен олигофрен, като някой 16-годишен пубер. Не си бил в правото си да гледаш какво са си писали, не си бил вп равото си да и звъниш и да и държиш сметка, не си бил в правото си изобщо да разговаряш с някого на тази тема, камоли с нея. Кой си ти че да ругаеш и нагрубяваш момичето и после да и се молиш да се върнете като я залъгваш с някакви фалшиви думи. Пък било то и с роза. Не цвете ако щеш Малдивите и подари - действията са по красноречиви от всичко на света. А тя ти е показала че не те иска в живота си. И с право. Бил си егоист, ревнивец, страхливец... Не очаквай тя да е очарована от тези качества.

Само ти казвам как изглежда отстрани.

По въпроса - малко вероятно е да ти се обади отново. И аз да съм и аз няма да ти звънна.

Научил си по трудния начин - как не трябва да се държищ и какво не бива да правиш.

Надявам се де..

Успех със следващата!

Slunceto46
03-01-2009, 00:23
Е Тоя последния Пост беше най-безмисления който бях срещал!Първо... Хронологията не съм я искал!Тя ми е подхвърлена!Ако съм искал да я проверявам.. съм щял да го направя.. АДСКИ ОТДАВНА ШОТО СЪМ ИМАЛ ВЪЗМОЖНОСТ!!!Второ... - ти ако видиш че пише за тебе супер гадни работи.... кво ше напрайш!Ше отидеш и ше кажеш на гаджето си - АБЕ ТИ СИ СУПЕР ПЕЧЕНА.. ЩО НЕ ВЗЕМЕШ ДА РАЗЛЕПИШ ПО НДК-то НА ОГРОМНИ ПЛАКАТИ 8000х6000 РЕЗОЛЮЦИЯ ВСИЧКО ДЕТО Е ПИСАНО ЗА МЕНЕ...!МН МЕ КЕФИ!Пак казвам.. моя приятел е успял да я свали.... а аз от любопитство.. я прочетох!Никога не съм искал да я проверявам.. А ПЪК НАЙ-МАЛКО РЕВНУВАМ.. ШОТО.. РЕВНОСТТА Я ПРИТЕЖАВАТ ХОРАТА, КОИТО НЕ СА СИГУРНИ В СЕБЕ СИ!НАЙ-ЧЕСТО ПСИХИЧНО БОЛНИТЕ СА РЕВНИВИ!!!Аз съм далеч от тях!Както и да е... мерси за мнението все пак!Аа.. да... и да допълня.. - няма да се съберем!Ако тва ше те успокои!

hahavteen
03-01-2009, 01:28
Хронологията не съм я искал!Тя ми е подхвърлена!
..........
Пак казвам.. моя приятел е успял да я свали.... а аз от любопитство.. я прочетох!

Аз пък не бих искала да знам какво говори някой зад гърба ми и не бих се възползвала от възможността да разбера. За мен е безмислено щом човека се отнася добре с мене, прави всичко за мен, ДОКАЗВА ми чувствата и изобщо всичко е наред. Щом отношението му е ок за мен е без значение дали понякога казва лоши неща за мен на приятелите си. Сестра ми примерно какви ги е ръсила на общи приятели като сме скарани не е истина! Факт е обаче че се обичаме и че винаги когато имам нужда от нещо е насреща - това е по-важното.